UWAGA! Konkurs

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kilof [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

UWAGA! Konkurs

Post autor: kilof »

Postanowiłem stworzyć nowy topic, ponieważ może nie każdego interesuje moja twórczość i nie zagląda do topicu 'Śmiała twórczość Kilofa', a chciałby taki osobnik wygrać komplet kart PRZEDPOLI PIEKIEŁ lub PUSTYNI.
Konkurs polega na tym, że trzeba odgadnąć co zainspirowało mnie do stworzenia karty MÓWIĄCA GÓRA (do obejrzenia w w/w topicu) i dla ułatwienia dodam, że nie chodzi tylko o nazwę karty, ale jej opis także ma związek z wspominaną inspiracją.
Zwycięzca otrzyma ode mnie świeżo wydrukowany komplet kart PRZEDPOLA PIEKIEŁ lub PUSTYNIA do wyboru. Zaznaczam tylko, że karty te będą miały wymiar 40x70 mm (czyli troszkę większe, niż oryginalne) i są opisane czcionką Southern (tak je robię dla siebie). Poza tym prawie każda karta ma zmieniony obrazek i opis względem tego, co jest na Necie, ale sens kart pozostał ten sam. Karty Przedpoli Piekieł są 'mocniejsze' (większa Siła demonów itp.).
Ale za to karty te będą wykonane z jakością, jakiej jeszcze nie widzieliście (tak sądzę) i mogą mieć kolorowe obrazki i zaokrąglone rogi (wg życzenia). Jestem trochę zapracowany, więc jeśli ktoś wygra, to drukowanie kart może trochę potrwać, przy czym kart Pustynii jeszcze trochę dłużej, bo nie mam ich do końca opracowanych. Ale ręcze moją reputacją, że zwycięzca otrzyma ode mnie karty nie dalej, niż miesiąc od podania prawidłowej odpowiedzi.

POWODZENIA :twisted:


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Postanowilem dac odpowiedz w tym dedykowanym topicu :)

Chodzi o:
http://www.imdb.com/title/tt0092448/

Ślepego dziadka, który utkwil mi w pamieci zagral tam nasz Daniel Olbrychski, dyzurna pieknosc serialu, młodziutka Andie McDowell, a aryjski typ archeologa Michael York.

Sam serial w wersji PL, nazywal sie "Tajemnice Sahary" bodajze. Mialem 3 latka jak go nakrecili :lol:

Co do nagrody to posiadam i Pustynie i PP, wiec serdecznie dziekuje za ewentualna nagrode - po prostu nie ma sensu naciagac Cie na koszta. Ewentualnie mozna przekazac dodatek jako nagrode w MiMem II.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
kilof [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Pełna i satysfakcjonująca odpowiedź. Polecam wszystkim ten serial, bo jest jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) przygodowych seriali dziejących się na Saharze. W TVP leciał on bardzo dawno i jakoś do tej pory go nie wznowili. A w innej formie jest on w Polsce niedostępny, a i na Necie dostępne są tylko jakieś egzotyczne dubbingi. Za to na kanale Polonia 1 (jeśli ktoś ma) to jest on dość często wznawiany (przynajmniej raz na rok).
Juri - zostałeś zwycięzcą, no ale skoro nie chcesz nagrody, to trochę niepotrzebnie uczestniczyłeś w rywalizacji, ale rozumiem że chodziło tu o prestiż. Swoją drogą co to jest MiMem II?


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Sa to Nieoficjalne Mistrzostwa Magia i Mieczem, rozgrywane we Wroclawi. Poprostu pomyslalm ze tam nagroda bedzie bardziej pasowac.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
kilof [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Właśnie wybierałem się na ten turniej, ale nie mogę ostatnio znaleźć strony tyczącej się tego wydarzenia, czy mógłbys mi powiedzieć, gdzie mogę na ten temat coś znaleźć? Co się tyczy przekazania kart jako nagrody na tym konwencie, to wydaje mi się, że nie jest to dobry pomysł, bo wszystkie te karty przerobiłem i ich autorzy mogli by mieć pretensję, że są one nagrodą, na tym bądź co bądź bardziej oficjalnym wydarzeniu niż mój mały konkurs :? .


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Opcja Szukaj jest przydatną opcją ale żebyś miał łatwiej:
http://www.gamekeeper.itl.pl/forum/viewtopic.php?t=543
http://www.mim.irpg.pl/
http://www.coolkon.prv.pl


Prosze Bardzo.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany