GRAMY

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sirafin [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

GRAMY

Post autor: sirafin »

Zapraszamy na trzecia edycje GRAMY, w dniach 26-27. marca 2011. Miejsce to samo co zawsze ? Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. Jak zwykle planujemy mase atrakcji, turniejow, loterie z atrakcyjnymi nagrodami a przede wszystkim kilkaset gier planszowych dla kazdego ? od klasyki, po najnowsze premiery.
Tematem przewodnim tej edycji GRAMY sa prototypy ? chcemy dac szanse tworcom, ktorzy czesto robia tylko ?do szuflady? lub maja problem ze znalezieniem testerow dla swoich produkcji. Na GRAMY mozesz przywiezc swoja gre, my zapewnimy stolik i wpis o niej na stronie. Przez dwa dni trwania imprezy masz mozliwosc zaprezentowania swojej gry w obecnosci 1500 odwiedzajacych, w roznym przekroju wiekowym i o roznym stopniu planszowkowego zaawansowania.

Zachecamy do stworzenia ladnego prototypu (im lepiej wyglada, tym latwiej bedzie Ci znalezc chetnych do gry) i wyslania swojego zgloszenia na adres: <a>pawel.gorczynski@rebel.pl</a>. Powodzenia!
Wybierasz sie poooq? :D

Jakby ktos z forum mial ochote na partyjke Arkham, to niech da znac, ja zamierzam byc od poczatku do konca festiwalu ;)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Awatar użytkownika
poooq
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: GRAMY

Post autor: poooq »

Zaproszenie bardzo atrakcyjne, cieszy ze prototypy sa zapraszane i udostepniane dla gawiedzi, mnie nie bedzie w tym roku, caly czas sa prowadzone ostre manewry na froncie butelkowo-pieluchowym i opuszczenie posterunku, nawet na krotkie dwa dni (dooojazd do morza) przez dowodztwo odebrany zostanie jako akt dezercji i zdrady i ukarany cicha egzekucja.

sirafin, mam nadzieje, ze wczesniej czy pozniej uda sie nam spotkac i cos rozegrac, w jakims tam tego slowa znaczeniu ;)


Awatar użytkownika
sirafin [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: GRAMY

Post autor: sirafin »

Tez mam nadzieje, swiat nie jest taki wielki, a szkrab przeciez tez musi kiedys w koncu morze zobaczyc ;)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
ODPOWIEDZ