9 days of Battle - MFK i Mistrzostwa Łodzi - Pomoc :)

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Napoleon [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 18 sty 2005, 17:22
Lokalizacja: Łódź - KGB Marauder
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

9 days of Battle - MFK i Mistrzostwa Łodzi - Pomoc :)

Post autor: Napoleon »

Witajcie!

Jak pewnie wiecie KGB Marauder będzie prowadził bądź współprowadził dwie bardzo duże imprezy w październiku.

Pierwszą z nich jest Games Room na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier. Będzie to games room o powierzchni 700 metrów kwadratowych w ramach których będzie wydzielona specjalna 70 metrowa przestrzeń na gry bitewne. Prosimy o pomoc w zakresie:

- potrzebna jest TWOJA (tak twoja) pomoc przy tłumaczeniu ludkom gościom festiwalu zasad gier planszowych
- planujemy zrobić bitwę w skali Apokalipsy warhammera 40k - jeśli masz pomalowaną armię i jesteś chętny brać w niej udział - daj znać
- potrzebujemy pomocy (ludzi, farb - sami załatwimy większość - ale jak macie jakieś zbędne to dajcie znać - koszty nam zredukujecie) przy malowaniu - nawet jak nie umiesz malować ale umiesz zapanować nad dzieckiem które za wszelką cenę chce napić się (nietoksycznej!) farby - to fucha dla Ciebie!
- potrzebujemy ludzi którzy przyjdą i będą grać w bitewniaki - stołów na pogranie planujemy przynajmniej 5 - jeśli masz ochotę zagrać - przybijaj!
- potrzebni są ludzie do ustawienia stołów 4 października i sprzątnięcia ich 6. transport (samochód) opcjonalny - chociaz jak ktoś ma to również nam koszty obniży :)

Pomoc jest potrzebna!
Prowadzę rozmowy żeby w zamian za pomoc były drobne upominki (bony zniżkowe do łódzkich sklepów). Ponadto osoby chcące dołączyć do klubu Marauder i chcące przejść nasz mały okres próbny - to wielka szansa żebyście się wykazali :)

W tej chwili wiem już że gralnia obiecała 20 bonów 5% zniżki, Stagraf Studio zaś obiecał każdemu po jednym bonie (również 5%).

Rozmowy ze Strategią, Otogryplanszowe i Gamelordem(sic!) planowane.



Druga impreza to Mistrzostwa Łodzi w Porcie Łódź. Imprezy przedstawiać nie trzeba. Atrium w Ikei na środku centrum handlowego... Jedna z najbardziej promujących bitewniaki imprez w Polsce. Tu również przyda się każda pomoc.

Potrzeba na ten moment:
- ludzi do malowania
- ludzi do uczenia gier bitewnych
- prelengentów (wstępnie już rozmawiałem z Kapitułą i Danim od nas z klubu na ten temat) ale jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat bitewniaków (nawet o tym jak bardzo nimi gardzisz - specjalnie pozdrowienia dla B.C.) - to jest fucha dla Ciebi

Tutaj oferujemy również małe "bloki programowe" - na razie tylko w niedziele i został tylko jeden czterogodzinny slot (bo jeden jest już jak na razie zajęty przez FoWa drugi przez X-winga a trzeci potencjalnie przez infinity). Jeśli jesteś fanem jakiejś gry którą chcesz tam zaprezentować, pouczyć ją grać - pisz! Jeśli pojawi się dużo zgłoszeń - będę dyskutował o zwiększenie ilości bloków pokazowych.

Tu również postaramy się osobom pomagającym dać coś w zamian - i ta impreza również będzie brana przy okazji wstępowania do klubu pod uwagę :)

Jeśli chcecie pomóc w którejś z imprez piszcie bezpośrednio do mnie. Ja Was dalej pokieruje :)

Temat do dyskusji o imprezach:
http://forum.stagraf.pl/viewtopic.php?f=38&t=1985

Link do spreadsheetu zarządzającego:


Jeśli wiecie gdzie jeszcze można potencjalnie znaleźć ludzi do pomocy - piszcie do mnie :)

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdro!
N.


ODPOWIEDZ