PRZYSTAŃ! - Kącik Magia i Miecz

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RONIN [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 12:24
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 37

PRZYSTAŃ! - Kącik Magia i Miecz

Post autor: RONIN »

Witam wszystkich.

Wpadłem ostatnio na chyba fajny pomysł, aby spotykać się na wspólnym graniu w MiM/MM/TMiM w sklepie PRZYSTAŃ! który znajduje się na Narutowicza w Łodzi. Wydaje mi się że nie będzie to dla nich jakiś problem, jeżeli jakaś mała (lub z czasem większa) grupka fanów spotka się aby razem w coś pograć.

Może przykładowo wybierzemy jakiś dzień tygodnia (przykładowo czwartek, środa) kiedy takie spotkanie się będzie odbywało. Ja raczej dość często bym się pokazywał na takich spotkaniach.

Z czasem może by się ładnie rozwinęło i każdy by miał okazję znaleźć kogoś do grania.

Oczywiście termin był przykładowy i nie absolutnie nie jestem do niego przywiązany.


Jak coś WSTĘPNIE mogę czekać na ewentualnych gracz właśnie w czwartek ( 18.04 ). Wersja gry nie ma znaczenia ;)


Awatar użytkownika
Space86
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Postacie Space86
Sługi Soggotha
Zmierzch Tytanów
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 17:18
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: Space86 »

Spoko mnie pasuje miejscówka - mam 3 kroki od chałupy i mógłbym capnąć swojego MMa :}
Termin obojętny - nie ma to jak być na bezrobociu...


Hana Kaze Midarete Kashin Naki Tenpu Midarete Tenma Warau
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Ronin znamy się? Przecież tam przesiaduję większość sobót i niedziel. Jutro będę, w niedzielę akurat wyjazd na turniej, ale potem 20.04 Robert chce bym pomógł na konwencie który z kolei on wspomaga "Kraina Ognia". Na tygodniu raczej słabo, ledwo ogarniam podstawowe rzeczy, ale w weekendy jestem wolny jak ptak. Parę osób z klubu wiem że są zakamuflowanymi graczami których pokryła rdza, ale może da się ich odkurzyć. Gdybyś chciał pograć to pewnie na klubowym forum najłatwiej mnie znajdziesz, albo może miniemy się w sklepie.
http://forum.osmiornica.info/viewforum.php?f=76


Awatar użytkownika
RONIN [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 12:24
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: RONIN »

Misiek pisze:Ronin znamy się?
Nie mieliśmy jeszcze okazji podać sobie ręki ale pewnie niedługo się to zmieni :)
Misiek pisze:Przecież tam przesiaduję większość sobót i niedziel. Jutro będę, w niedzielę akurat wyjazd na turniej, ale potem 20.04 Robert chce bym pomógł na konwencie który z kolei on wspomaga "Kraina Ognia". Na tygodniu raczej słabo, ledwo ogarniam podstawowe rzeczy, ale w weekendy jestem wolny jak ptak. Parę osób z klubu wiem że są zakamuflowanymi graczami których pokryła rdza, ale może da się ich odkurzyć. Gdybyś chciał pograć to pewnie na klubowym forum najłatwiej mnie znajdziesz, albo może miniemy się w sklepie.
Wiem o tym z opowieści :) Sam byłem takim 'zardzewiałym' graczem który ostatnio się reaktywował :mrgreen:
Nie mam jeszcze konta ale już nadrabiam i zakładam sobie ;)

Ogólnie to mam więcej takich inicjatyw, ale chcę zobaczyć jaka będzie odpowiedź na tego typu propozycję. W sobotę może wpadnę do sklepu przed Smerfem, a jak mi się spodoba to nawet na niego nie pójdę. Co prawda nie przyniosę ze sobą Talizmana ale jakieś inne gierki jak najbardziej przytargam.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

W sobotę gram sparring Neuroshimy Tactics, by nie skompromitować się ponad miarę w niedzielę na turnieju, a także będą osoby z X-Wing. To akurat już w sumie nawet nie bitewniak, a planszówka z zaawansowanymi figurkami i mnie wkręca. Wpadnij pogadamy, ustawimy się na granie. Będę od ok 13 jutro.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Ten temat warto przenieść na ogólne, w tej chwili np Rebelix go nie widzi a szuka graczy. Może uda się z nim spotkać w niedługim czasie.


Awatar użytkownika
RONIN [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 12:24
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: RONIN »

Misiek pisze:Ten temat warto przenieść na ogólne, w tej chwili np Rebelix go nie widzi a szuka graczy. Może uda się z nim spotkać w niedługim czasie.
Oczywiście że wpadnę. Neuroshima bardzo mnie wkręciła i choć w chwili obecnej nie planuję zakupu starterów do Tacta, to nie wykluczam tego w przeszłości ;)

Rebelixa już znam, spotkaliśmy się na Smerife. Bardzo nie wykluczone że się wkręci.

Wrzuciłem go do okręgu łódzkiego bo pewnie i tak nie pojawi się na graniu nikt z Warszawy ale jeżeli uważasz że warto to przenieść na temat ogólny to nie widzę problemu.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Po prostu to forum jest niewidoczne jeżeli nie masz do niego dostępu. Z jednej strony założeniem było pogadanie bez wystawiania się na publikę, ale wymaga od moderatora aktywnego działania w dołączaniu graczy z okolic, bo inaczej robi się kupa i dział zaczyna zaprzeczać temu do czego został powołany.


Awatar użytkownika
RONIN [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 12:24
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: RONIN »

Jak się z tego pomysłu coś faktycznie urodzi to tak się zrobi i tyle.
Na ten czas rozumiem że jakoś się jutro widzimy i pogadamy co i jak :)

No i super :)


ODPOWIEDZ