"Magią i Mieczem" - II Nieoficjalne Mistrzostwa Po

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Raphalus mam radę... Ty zrób turniej w wawie i po sprawie, czyż to nei genialne? :lol:


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
lukas
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukas »

Lepiej w pięknym mieście Radomiu, bo to w połowie drogi, między Warszawą a Krakowem


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No niby tak ale Warszawa leży mniej więcej (no dobra wiem, że bardziej mniej ;)) w centrum naszego kraju dzięki czemu wszyscy mają maxymalnie do przebycia ~300 KM a nie ~500. W Wawie zbiega się większość najważniejszych węzłów komunikacyjnych więc i dojazd jest prosty. Pewnie więcej ludzi np z takiego Wybrzeża się zdecydowałoby się na przyjazd do Warszawy na turniej niż do Krakowa, Wrocławia czy Radomia.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
lukas
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukas »

... no i w ogóle Warszawa jest najlepsza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Lukas CZYŻBYM wyczuwał nutkę IRONI w Twojej wypowiedzi? :lol:
lukas pisze:Lepiej w pięknym mieście Radomiu, bo to w połowie drogi, między Warszawą a Krakowem
W 100% zdadzam się :lol:
SeSim ten, który zbluźnił przeciw tak pięknemu miastu, jakim jest Radom pisze:No niby tak ale Warszawa leży mniej więcej (no dobra wiem, że bardziej mniej ) w centrum naszego kraju dzięki czemu wszyscy mają maxymalnie do przebycia ~300 KM a nie ~500. W Wawie zbiega się większość najważniejszych węzłów komunikacyjnych więc i dojazd jest prosty. Pewnie więcej ludzi np z takiego Wybrzeża się zdecydowałoby się na przyjazd do Warszawy na turniej niż do Krakowa, Wrocławia czy Radomia.
oooo nie! Nie! NNIIEE!! Nikt nie będzie mówił, że coś jest gdzieś lepsze niż w Radomiu! ;) o tej dziurze, w której nic nie ma! O tych zasmrodzonych spalinami ulicach! O tym pięknym klubie piłkarskim Radomiak Radom zwanym, który jedną nogą już jest w trzeciej lidze(kocham ich po prostu mieszkam 500m od stadionu i jak jest mecz, a ja chce spać to oni mi napewno nei dadzą...ale to sie nie liczy :D ) O tym klubie siatkówki, który kochałem i którego już nie ma(Czarni Radom...) O tych innych badziewiach i absurdach(Łucznik chociażby), które można zaobserwować, a których nie dam rady w tej chwili wymienić NIKT NIE BĘDZIE SIĘ ŹLE WYRAŻAŁ(tak to jest KRZYK!!) :lol: . I tak kocham to miasto :lol:

A teraz tak szczerze. Uważam Kraków za najlepsze miejsce do organizowania czegokolwiek.Chociaż miną chyba wieki zanim się zbierzemy do kupy(w kupie raźniej, kupy nitk nie ruszy...) i spotkamy przy jednej planszy MiM-a to i tak KrK jest miejscem najlepszym. Wawa nie jest tak klimatyczna ;) Kraków ma to coś, co nie daje o sobie zapomnieć i każe tam powracać co roku.

P.s. Radom leży 102 km od Wawy i jakieś 380-420 km od KrK (dokładnie nie pamiętam). Więc to taki marny środek... :D A i nie wyskakiwać mi tu, że w Kielcach turniej zrobimy :lol:

P.s 2 Nie to żebym do Kielc coś miał... moja Babićka pochazi z Kielc. Tam moje korzenie... Lubie Kielce :D


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Raleen »

P.s. Radom leży 102 km od Wawy i jakieś 380-420 km od KrK (dokładnie nie pamiętam). Więc to taki marny środek... A i nie wyskakiwać mi tu, że w Kielcach turniej zrobimy
Nie bardzo się to zgadza, bo pociągiem z Wawy do Krakowa jest ok 300 km, 320 czy coś takiego. Jeżdżę obu trasami i tą przez Radom i Centralną magistralą.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

lukas pisze:... no i w ogóle Warszawa jest najlepsza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O matko... Wy to w większości (znam na szczeście wyjątki) w tym Krakowie to chyba jecie chleb z hormonem wywyższania się... :) To był tylko racjonalny pomysł, tak żeby wszyscy mieli względnie blisko. Dobra, żeby nie było że jestem snobistyczną warszawką... Spojrzałem jeszcze raz na mapie na większe miasta i wypada mi, że w najbardziej względnym środku jest Łódź ;) Tylko, że z kolei Łódź ma chyba jeszcze gorszy klimat do grania w MiM niż Wawa :) Bez urazy dla Łodzi oczywiście, dla mnie miasto jak miasto ale skoro MAXtoon zaczął mówić o klimatach w miastach... ;)
A teraz tak szczerze. Uważam Kraków za najlepsze miejsce do organizowania czegokolwiek.Chociaż miną chyba wieki zanim się zbierzemy do kupy(w kupie raźniej, kupy nitk nie ruszy...) i spotkamy przy jednej planszy MiM-a to i tak KrK jest miejscem najlepszym. Wawa nie jest tak klimatyczna Kraków ma to coś, co nie daje o sobie zapomnieć i każe tam powracać co roku.
Szczerze? Wolę Wrocław jeżeli chodzi o klimaty do robienia czegokowliek :] Jak dla mnie to najfajniejsze miasto w Polsce. Gdyby nie to, że ciężko tam o dobrą pracę to chyba bym się przeprowadził....

EDIT:
Cholera chyba przesadziłem troszkę z tym hormonem wywyższania się... przepraszam... :oops:


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A dojechac pociągiem na południe od Krakowa to już jest wyższa szkoła jazdy.

Ja jechałem do kolegów do Muszyny na konwencik, który u siebie zrobili w lipcu. Jak wsiadłem w pociąg z rana to byłem przed 18 na miejscu.


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

DO RK: tak coś mi się faktycznie popierdzielilo... chyba o Zakopane mi chodziło odległości mi sie pochrzaniły

Do SeSim-a: Nie nie chodziło mi o szukanie miast najbardziej klimatycznych do gier typu fantasy tylko tak sobie to napisałem :D Może i to tak wyglądało ale nie chodziło o to...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
borg
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 11
Rejestracja: piątek 03 gru 2004, 13:37
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: borg »

A ja Was nadal uparcie zapraszam konkretnie na II Mistrzostwa Polski w "MiM" i Zlot Miłośników Starych Gier we Wrocławiu przy konwencie CoolKon!

Nie do Warszawy, Radomia, Krakowa, etc., etc., etc. tylko do pięknego miasta Wrocławia. Mamu tu na pewno jedną rzecz - ludzi, którym się chce takie rzeczy organizowac :D


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

borg pisze:ludzi, którym się chce takie rzeczy organizowac :D
I za to Wam Borgu chwała :D Z tego co widze to Oley jest polaczeniem Owsiaka, o. Rydzyka i Morrisona :twisted: Naprawde chyle czoła przed Waszym talentem organizatorskim i bynajmniej nie ironizuje.

Wrocław Akbar !! :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Juri pisze: I za to Wam Borgu chwała :D Z tego co widze to Oley jest polaczeniem Owsiaka, o. Rydzyka i Morrisona :twisted: Naprawde chyle czoła przed Waszym talentem organizatorskim i bynajmniej nie ironizuje.

Wrocław Akbar !! :twisted:

Oley jako połączenie Owsiaka i Moriisona OK ... co do Rydzyka ... ba mam nawet swoją Mocherową Berettę cal. 9 mm :twisted:

Wrocław Rulezz ponad everything else :D
SeSim pisze:Szczerze? Wolę Wrocław jeżeli chodzi o klimaty do robienia czegokowliek :] Jak dla mnie to najfajniejsze miasto w Polsce. Gdyby nie to, że ciężko tam o dobrą pracę to chyba bym się przeprowadził....
Masz u nas plusa :wink:


Na dniach konkretny program "II MiMem", na który zapraszam conajmniej tak samo mocno i z tym samym uporem maniaka jak Borg :D


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Wrocław Rulezz ponad everything else


SeSim napisał:
Szczerze? Wolę Wrocław jeżeli chodzi o klimaty do robienia czegokowliek :] Jak dla mnie to najfajniejsze miasto w Polsce. Gdyby nie to, że ciężko tam o dobrą pracę to chyba bym się przeprowadził....


Masz u nas plusa
Hehehe :] Pół dzieciństwa spędziłem w okolicach basenów Śląska Wrocław ;) Ehhh i te wieczorne toursy po knajpach z bracholem kiedy byliśmy już w troszku starszym wieku :twisted: :twisted: :twisted: Wkrzua mnie tylko brak nocnych autobusów ;) (chyba, że się coś zmieniło o czym nie wiem :))


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

od 2 lat są nocne autobany, a nie ma nocnych tramwaji, które jeżdżą trochęłużej niż kiedyś (do około 0.00)

Taka "10" ostatni kurs realizuje o 0.30 (z Leśnicy)

zmienia się Wrocek na lepsze: za rok skończą się definitywnie, charakterystyczne dla Wrocka, wieczne rozkopy w centrum i objazdy tramów i autobanów

zapraszam do Wro to zawsze można zrobić akcję klubową po turnieju

aiiiiiii


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

No Oley BA ! Impreza w waszej lokacji byłaby taka sama atrakcja jak sam Turniej :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Wpełni popieram pochlebstwa jakie kierujecie w kierunku Wrocławia... :)


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

No ja juz wiem ze napewno bede, jesli trzeba jakos pomoc prosze o kontakt. Jak ktos chetny to pisc jade z Rzeszowa autem i jest jeszcze jedno wolne miejsce.


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

No to ja chcialbym zarezerwowac to jedno wolne miejsce z Rzeszowa jezeli mozna :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

No ba ciebie juz policzylem :wink: jak mogloby byc inaczej :!:


Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


No to teraz tylko Wilczy, Felis i reszta Was przyjeżdża i robimy popij... eeeee rozgrywkę :lol:


Wkrótce zapodam zapotrzebowanie na PW

Zakładam, że dodam Was do pomocników cobyście wjazd zdarma mieli i oczywista pomogli trochę (nie ma lekko):D

SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Oczywiscie moge poratowac swoim zasobem planszowek. Spis gdzis mialem ale mi zassalo - postaram sie go znalezc i podeslac na PM. Posiadam jakies 90% dziel SFERY i ENCORE.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

spoko ... Twój spis mam w razie czego.

Juri ... zagramy w Troll Footbal mam nadzieję :D


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

NP - ja w zasadzie po raz pierwszy, bo do dziś nie miałęm z kim :wink:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Juri pisze:NP - ja w zasadzie po raz pierwszy, bo do dziś nie miałęm z kim :wink:
Sądzę, że ilość rozgrywek w jakie było mi dane zagrać niestety również nie jest imponująca z podobnych powodów. Sądzę, żewięcej razy przeczytałem instrukcję niż zagrałem ...

ale to się zmieni :twisted:


Awatar użytkownika
e-siecia
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 07 mar 2005, 13:21
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: e-siecia »

chociaż matura na karku tez postaram sie być :) Nie wiem jak ekipa ale moge być sam :(( Przyjmiecie mnie ciepło co ? ( hehehe). Przytaszcze ze sobą oczywiście starego dobrego wampira ;) Może tym razem uda mi sie dojść dalej w turnieju MiM :P Bądź co bądź do zobaczenia, do marca :)


Zablokowany