FALKON 2005

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lukas [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

FALKON 2005

Post autor: lukas »

Nie wiem jak wy, ale ja się wybieram na Falkon, gdzie dzień i noc będę zdobywał Koronę Władzy.
http://www.falkon.prv.pl/ :lol:


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Mój znajomy to organizuje. Ponoć ma być COOL. :wink:


Obrazek
Awatar użytkownika
MichciK
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:05
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 39

Re: FALKON 2005

Post autor: MichciK »

lukas pisze:dzieñ i noc bêdê zdobywa³ Koronê W³adzy.
:D :D obiecanki cacanki (juz nie pamietasz, kto wygral? :wink:)


Grzegorz Komorowski zamieszka³ na tym Obszarze do koñca gry. Ka¿dy Poszukiwacz, o ile Moc mu na to pozwoli, mo¿e zamówiæ jego niepowtarzalne grafiki za 6 tysiêcy mieszków z³ota.
:( :( :(
Awatar użytkownika
lukas [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukas »

Należało by wspomnieć że 2 godziny przed tym faktem wyciągnąłem Czarną Dziurę , po zaciekłych bojach na Przedpolach Piekieł. :x

W kolejnej próbie zdobycia Korony Władzy, wpadłem w Hipnozę i obudziłem się w burakach. :x :x

A w trzeciej próbie sforsowania Przedpoli, na obszarze Doliny Ognia wyciągnąłem Przerażenie……… :x :x :x

Dopiero wtedy MichciK wpadł na pomysł wejścia do Podziemi. W skarbcu wyrzucił 6 i wylosował Koronę Władzy. Teraz się cieszy.

A podobno zawsze wygrywa najlepszy. Grunt że zabawa była przednia. Za rok rewanż. :twisted:


Awatar użytkownika
MichciK
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:05
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: MichciK »

lukas pisze:Nale¿a³o by wspomnieæ ¿e 2 godziny przed tym faktem wyci±gn±³em Czarn± Dziurê , po zaciek³ych bojach na Przedpolach Piekie³. :x
fakt tak bylo :) :D
lukas pisze:W kolejnej próbie zdobycia Korony W³adzy, wpad³em w Hipnozê i obudzi³em siê w burakach. :x :x

zgadza sie :D :D
lukas pisze:A w trzeciej próbie sforsowania Przedpoli, na obszarze Doliny Ognia wyci±gn±³em Przera¿enie……… :x :x :x
dokladnie :lol:

Faktycznie dopiero wtedy wpadlem na partyzancka metode zdobycia Korony via Podziemia :twisted:

Fakt, zabawa by³a przednia. Proste ze za rok rewanz 8)

P.S.
Warto nadmienic, ze podczas, gdy Lukas probowal zdobyc Korone Wladzy, a ja przez ok. 20 tur zdobyc Arcymaga w Miescie (w koncu sie udalo :D - na pytania lukasa i brata w stylu po kiego .... lazisz po Miescie tam nic nie ma, odpowiadalem, ze ja po prostu lubie Miasto :wink: ) moj brat przez ok 1h probowal wejsc do chaty w Wiosce :lol: (juz nie pamietam po co, ale na pewno bylo to wazne :wink: )


Grzegorz Komorowski zamieszka³ na tym Obszarze do koñca gry. Ka¿dy Poszukiwacz, o ile Moc mu na to pozwoli, mo¿e zamówiæ jego niepowtarzalne grafiki za 6 tysiêcy mieszków z³ota.
:( :( :(
Zablokowany