Konkurs Dodatek-Mechanika

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Likantropia
Posty: 661
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: Danzig-Osowa
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Kilka osób dodało więcej niż 10 kart, tj. zrobili 10 typów, ale po kilka sztuk tej karty. Czy w myśl regulaminu to jest błąd?


Obrazek
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

SPIDIvonMARDER pisze:Kilka osób dodało więcej niż 10 kart, tj. zrobili 10 typów, ale po kilka sztuk tej karty. Czy w myśl regulaminu to jest błąd?
Nie.
Regu pisze:3. Zgłoszenie musi składac sie z pomysłów na 10 kart które musza tworzyc nowy typ.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Valdi, daj linka do prac konkursowych w pierwszym poście :).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Prosze


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

*casting a Summon Valdi spell*


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

abubu pisze:osobiście oceniałem bardziej pomysł niż doszlifowanie. To ostanie już można wspólnie na forum wykonać, jak czynicie od dawna z innymi dodatkami.
Ja z kolei w pierwszej kolejności oceniam estetykę dodatku. Jak dodatek jest bez znaków przestankowych czy polskich znaków, to dla mnie jest to sygnał, iż uczestnik nie ma szacunku do mnie ani do mojego czasu, który muszę poświęcić/przemęczyć czytając jego pracę. Rozumiem, iż czasem może wkraść się jakaś literówka lub brak przecinka, ale powinien to być wyjątek, a nie reguła. Poza tem praca konkursowa powinna była być pracą konkursową, a nie szkicem. Jak w życiu - możesz mieć super pomysł, ale żadna firma go nie kupi jeżeli jest on nieczytelny.

Pomijam już fakt, iż w pierwszym zdaniu konkursu jest napisane, iż konkurs dotyczy TMiMa. A tymczasem część prac wybitnie jest do MiMa i używa mechanik unikalnych tylko dla MiMa, co jest już problemem, bowiem o ile można sobie samemu poprzemieniać Wytrzymałość w Życie i rozumieć o co chodzi, o tyle takiej przykładowo Przystani w TMiMie nie ma, więc dodatek już na wstępie jest niegrywalny. Co też jest sygnałem, iż autor dodatku nie był w stanie poświęcić tych 5 minut na zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

===

EDIT: Zobaczyłem drugie z rzędu Profesje i sobie przypomniałem, o czym mój dodatek, który miałem popełnić, ale zapomniałem o czym był, był. To miał być level track dla Poszukiwaczy. Poszukiwacze mieli losować 1 kartę z jednego z dwóch stosów kart na początku gry, która wskazywałyby dodatkowe bonusy do statystyk i zdolności. Karty miały być przydzielane w zależności od początkowych statystyk Poszukiwacza. Jeżeli miał wyższą Moc od Siły, to gracz losował 1 kartę ze stosu Mocy. Jeżeli odwrotnie, to ze stosu Siły. Jeżeli gracz miał identyczne wartości startowe swych statystyk, gracz sam wybierał z którego stosu chce losować.

Jak ktoś chce stworzyć karty do tego dodatku, to ma wolną rękę.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5795
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

jak zazwyczaj bywa -> każdy ma jakąś tam rację ... To czy są przecinki czy też nie to jest sprawa drugorzędna (nie każdy jest polonistą, a tym bardziej nie ja, więc nie oceniam innych pod tym kątem).

Co do merytorycznych błędów to przyznaję, sam musiałem sprawdzić treść pierwszej wiadomości w wątku, aby upewnić się czy aby na pewno dobrze pamiętam do czego ten dodatek ma być.

Niektórzy to i tak polecieli po bandzie i kopiuj wklej (nieco edytuj - jak moja pierwsza praca kontrolna na uczelni) to co już było zaprezentowane i/lub omawiane na tym forum [moje osobiste wrażenie] ("Do konkursu przystapic moga tylko prace nowe, nieprezentowane jeszcze publicznie, nie poprawiane z gry oryginalnej ani te inne prace autora poddane modyfikacjom." ???). A niektórzy to już po prostu chamstwo - ukradli moje nikomu nie publikowane pomysły :P (całe dwa przesłane dodatki)

Mimo moich obiekcji, i tak oceniałem prace swoją miarą, w oderwaniu od regulaminu [jako że są opublikowane to pewnie spełniają warunki, więc moje obiekcje pewnie są bezpodstawne], zasad interpunkcji [jak już wspomniałem, to się da dopracować], błędów merytorycznych [to się da poprawić i/lub skorygować - no chyba, że kompletne dno], itp.

Dobrze, że "wybory" nie są publikowane (przynajmniej puki co), więc moje preferencje zna aktualnie tylko valdi :P i nie wypaczą one wyników :D


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Ale też wiesz, przecinki przecinkami (chociaż zasady ich używania także nie są jakieś super mocno trudne i idzie się ich nauczyć), ale nie potrzeba być polonistą, by potrafić używać polskich znaków jak "ą" czy "ę", czy "ł". ;)

Fakt, część prac była taka, że gdzieś kiedyś już je widziałem... W niektórych to chyba nawet autora znam.

No nic, dalej się męczę w ocenianiu - jeszcze wszystkich nie przeczytałem...


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

Nemomon pisze:Pomijam już fakt, iż w pierwszym zdaniu konkursu jest napisane, iż konkurs dotyczy TMiMa. A tymczasem część prac wybitnie jest do MiMa i używa mechanik unikalnych tylko dla MiMa, co jest już problemem, bowiem o ile można sobie samemu poprzemieniać Wytrzymałość w Życie
Owszem, ale wiesz Nemo, ciężko wykorzenić przyzwyczajenia jeśli dotychczas robiło się dodatki np tylko do MM :-) Pomimo zapoznania się z TMiMem i z jego pojęciami, coś tam mogło umknąć. A już na pewno słowa kluczowe i pisanie z dużych.małych liter niektórych z nich.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nemomon digimorfuje w Grammar Nazimona? :-k To pewnie moja praca wywołała taki niesmak :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Widzisz abubu, tj pisałem na początku mogły by być to nawet i Przedpola Piekieł, czy Wieża Maga - ważne żeby to nie były dodatki tego samego autora co zgłasza je do konkursu. Bo właśnie jeżeli ktoś zrobił Ctrl+C/Ctrl+V i bezmyślnie zamieścił w konkursie to ani nie będzie pasować klimatycznie, ani stylistycznie do TMiM i dodatek dostanie mniej punktów.

Każdy Ocenia własną miarą, nie mam tu żadnych wymogów a konkurs traktuje (i mam nadzieje że wy też) jako dobrą zabawę a nie wyścig po złote kalesony :D .


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Aha jak coś to 5 prac otrzymało już pow 100 pt.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Powiedz które żeby było wiadomo na co mają nie głosować pozostali autorzy xD


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

:D nie da sie


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Obrazek

A może jednak? :biggrin:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Arkon pisze:
Nemomon pisze:Pomijam już fakt, iż w pierwszym zdaniu konkursu jest napisane, iż konkurs dotyczy TMiMa. A tymczasem część prac wybitnie jest do MiMa i używa mechanik unikalnych tylko dla MiMa, co jest już problemem, bowiem o ile można sobie samemu poprzemieniać Wytrzymałość w Życie
Owszem, ale wiesz Nemo, ciężko wykorzenić przyzwyczajenia jeśli dotychczas robiło się dodatki np tylko do MM :-) Pomimo zapoznania się z TMiMem i z jego pojęciami, coś tam mogło umknąć. A już na pewno słowa kluczowe i pisanie z dużych.małych liter niektórych z nich.
Nie mam nic przeciwko (znaczy mam, ale potrafię to przełknąć i wytrzymać) używaniu Wytrzymałości zamiast Życia, czy Czarów zamiast Zaklęć. Owszem, przyzwyczajenie potrafi być silniejsze. Ale jak w dodatku pojawia się dajmy na to Nadworny Magik, to ja nie mam zielonego pojęcia, gdzie w TMiMie on jest. Albo jak czytam, iż według oficjalnej instrukcji dozwolone jest opuszczanie KW i ten dodatek tego nie zmienia, podczas gdy w instrukcji TMiM wprost jest napisane, iż jak raz Poszukiwacz wejdzie na KW< to opuścić tego obszaru nie może.

Raz jeszcze: "część prac wybitnie jest do MiMa i używa mechanik unikalnych tylko dla MiMa,"


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Likantropia
Posty: 661
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: Danzig-Osowa
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jak dla mnie nowe i nieprezentowane prace, to znaczy, że autor nie może wykorzystać swoich już raz ukazanych pomysłów. Przeprowadzenie szczegółowej kwerendy źródłowej i zapoznanie się ze wszystkimi istniejącymi dodatkami do trzech gier chyba wykracza poza ten konkurs... szczególnie, że w pierwszym terminie było bardzo mało czasu.

Przykład: ktoś wpadł na pomysł, aby polatać na smokach. napisał to, wymyślił mechanikę i wysłał na konkurs. Skąd ktoś ma wiedzieć, że w 2009 roku ktoś zrobił dodatek, gdzie można latać na smokach, choć wygląda to ciutkę inaczej?


Co do różnic między MiMem, a TMiMem, to tutaj też nie byłbym specjalnie krytyczny. Te gry są do siebie tak podobne, że mogą ze sobą współgrać w pewnym zakresie. No i jest taka też kwestia... to forum miłośników wszystkich trzech gier, z których większość raczej posiada jeden z egzemplarzy którejś gry. Jednej, nie wszystkich trzech. Zatem ktoś może zwyczajnie nie pamiętać, czy w TMiMie była Wytrzymałość, czy Życie :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

SPIDIvonMARDER pisze:że autor nie może wykorzystać swoich już raz ukazanych pomysłów.
Dokładnie tak, z mocnym zaznaczeniem SWOICH


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6184
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ja absolutnie popieram Nemomona.

Idąc tokiem myślenia niektórych z Was to tak jakby ocenić Tabalugę jako ładniejszego od arcydzieł Leonarda da Vinci, bo to przecież smok - super pomysł, a wykonanie jest nieistotne :mrgreen: Praca konkursowa powinna być dopracowana. Na forum jest temat o zasadach pisowni w TMiM i każdy, przy odrobinie chęci, mógł tam zajrzeć. Ponadto w internecie (a każdy zgłaszający pracę chyba ma do niego dostęp? Czy może ktoś wysyłał swoje zgłoszenie pocztą w kopercie z naklejonym znaczkiem? xD) są stronki sprawdzające pisownię.

Kolejna sprawa, równie istotna, to tworzenie kart do MiMa, gdy regulamin mówi jasno, że miały być do TMiMa. Moim skromnym zdaniem praca odwołująca się do kart, zasad i obszarów, których w TMiM w ogóle nie ma, powinna być od razu zdyskwalifikowana, jako niezgodna z regulaminem. Znowu pozwolę sobie na abstrakcyjne porównanie: robicie to tak, jakby iść na konkurs kolęd i śpiewać tam hity Ich Troje :D


Dobra, pomarudziłem sobie, tyle chyba wystarczy :D


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Można pisownię oceniać z minimalnym przymrużeniem oka, a można się czepiać każdego przecinka.
Sporo prac wymaga jednoczesnego użycia konkretnych oficjalnych dodatków, nie każdym można sobie pograć tylko na podstawce. Dla niektórych może to być plus, dla innych minus, a część pewnie w ogóle nie zwróciła na to uwagi.

Chcę przez to powiedzieć, że konkretnych jednolitych kryteriów się przyjąć nie da.

Rzeczywiście widziałem twory jasno wskazujące na MiM i każdy będzie mógł we własnym zakresie się do tego odnieść.


Ja sam oceniałem inwencję autora. Liczyły się dla mnie: solidność mechaniki, czytelność i poziom skomplikowania zasad, klimat, a także pomysłowość samych kart (też od strony możliwości ich przyszłej wizualnej prezentacji). Zwracałem też uwagę czy opisy są jasne i nie pozostawiające wątpliwości co do działania danej karty.

Osobiście czy dodatek jest do MiM czy TMiM to olałem, ponieważ szkoda mi przekreślać czyjąś pomysłowość przez coś takiego - ale to oczywiście moje prywatne zdanie.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Chcę przez to powiedzieć, że konkretnych jednolitych kryteriów się przyjąć nie da.
Na upartego by się dało, ale wtedy autorzy zostaliby znacząco ograniczeni. Można by przecież podać w regulaminie, że karty nie mogą nawiązywać do żadnych dodatków, albo tylko do dodatków oficjalnych itd.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Owszem, pisownię w części prac można z drobnym przymrużeniem oka traktować. Zwłaszcza, jeżeli widać, iż błąd ten jest przypadkowy, a nie celowy. Zdarza się, owszem. Ale co innego przypadkowy błąd czy brak przecinka (lub nadmiar przecinków), a co innego nieczytelna połowa pracy. A następnie my, osoby głosujące, musimy się z tym koszmarem męczyć. Jak już mam ocenić 22 prace, to chciałbym przynajmniej nie kląć na co drugiej z nich.

Ponadto, w moim mniemaniu, praca konkursowa powinna była być tak skonstruowana, iż przed grą nie muszę jej poprawiać ani połowy się domyślać, tylko rozkładam TMiM, rozkładam dodatek i gram. Czyli praca konkursowa miała mieć taki kształt, jakbym właśnie kupił ją ze sklepu i chciał zagrać.

Ponadto<sup>2</sup> nie widzę żadnego racjonalnego uzasadnienia w nieużywaniu polskich znaków. Jeżeli ktoś nie posiada polskiej klawiatury (wysyła pracę z zagranicy), to niech na początku lub końcu pracy przeprosi za brak polskich znaków. Na miłość boską, to jest praca. Praca konkursowa. Dostępna publicznie. A nie notka dla siebie.

I jeszcze jedno. Widziałem dodatek z jakimś trójzębem z kart Ekwipunku. Dwa razy czytałem ten dodatek, czy może efekt tego trójzębu czasem mi NIE (z dużych liter, bo była jedna praca, która w jednym, bardzo krótkim, zdaniu popełniła dwa błędy, a autor najwyraźniej nie wiedział, iż w języku polskim używa się zaprzeczeń) umknął. Niestety nie znalazłem efektu. Artur mi powiedział, iż ten trójząb występuje w Morzu Gieferga... ](*,)


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Likantropia
Posty: 661
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: Danzig-Osowa
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jeśli zdyskwalifikujemy kogoś, kto wpisał "Wytrzymałość" zamiast "Życie", to tak, jakby wywalić kogoś z imprezy, bo ma krawat zamiast muszki. Jest to nietakt, za który można kogoś skrytykować, ale dyskwalifikacja? Jak mówiłem, te obie gry są do siebie tak podobne, że zrobienie tego na MiMa nie niszczy mechaniki. Oceniany powinien być przede wszystkim pomysł i jakość tego pomysłu, dopiero potem oprawa.

Ich Troje i kolędy to to zbyt skrajny przykład... to pasowałoby jakby, ktoś wystawil w konkursie talię do Neuroshimy Hex xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Spidi, zacznij wczytywać się w to, o czym piszemy.

"Moim skromnym zdaniem praca odwołująca się do kart, zasad i obszarów, których w TMiM w ogóle nie ma, powinna być od razu zdyskwalifikowana, jako niezgodna z regulaminem."


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6184
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Dla mnie zgłoszenie do konkursu pracy niesprawdzonej to po prostu ignorancja i nic więcej.


Ja nawet nie mam Talismana.
ODPOWIEDZ