Problem z odzyskaniem hasła

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
Krzysiek2 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 16:37
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:
Wiek: 39

Problem z odzyskaniem hasła

Post autor: Krzysiek2 »

Witam znów. Ostatniego posta pisałem dwa lata temu a do czytania wątków logowanie nie jest konieczne więc przez te dwa lata obywałem się bez niego. I dzisiaj gdy chciałem wyrazić zachwyt w stosunku do działań jednego z forumowiczów okazało się że nie pamiętam swojego hasła. Prosta sprawa, jest w końcu funkcjonalność na takie właśnie okazje. Z tym że po skorzystaniu jakąś godzinę temu z opcji "Zapomniałem hasła" nadal nie widzę wiadomości na ten temat w mojej skrzynce. Przeszukałem rzecz jasna Spam i tam też nic nie ma. Kolejnym moim krokiem było napisanie do administracji i tutaj zonk: Kontakt z administratorami jest dostępny dopiero po zalogowaniu. Dlatego utworzyłem to tymczasowe konto. teraz już mógłbym privnąć do któregoś z adminów ale chciałem zwrócić uwagę na ten brak opcji "kontakt" bez logowania. Można by wrzucić jakiś mail np. do FAQ, może to częściowo uchroni go przed spamem a osobom w potrzebie umożliwi jego znalezienia.

To normalny profil:
http://forum.magiaimiecz.eu/profile.php ... ile&u=7201


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Wiedziałem ze jeśli to postnę, to następne hasło zadziała. Informacja że konto jest zablokowane z powodu zbyt dużej liczby prób logowania jest trochę myląca.

W każdym razie temat nie jest jałowy w 100% bo nadal uważam że jakiś kontakt powinien być dostępny także bez logowania. Jeśli gdzieś jest taki kontakt (sprawdzałem regulamin i FAQ) to proszę mnie nie bić zbyt mocno tylko łagodnie wytłumaczyć.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Uszanowanie,

nie mieliśmy świadomości, iż kontakt z Administratorem dostępny jest jedynie po zalogowaniu.

W najbliższym czasie myślę, że jakieś kroki w tej sprawie zostaną przedsięwzięte. Póki co ten temat zamknę, podwójne konto zablokuję oraz przekażę sprawę wyższej instancji.

Dziękujemy za informację!


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

To, że mailing nie działa to niestety żenujący fakt, z którym ze względów technicznych nie dało się nic zrobić (takie uzyskałem info od Ojca Dyrektora). Spróbuję się jednak nad tym osobiście pochylić i spróbować coś z tym zrobić.
Nemomon pisze:nie mieliśmy świadomości, iż kontakt z Administratorem dostępny jest jedynie po zalogowaniu.
True. Coś pomyślę w czerwcu. Teraz prze 2 najbliższe tygodnie mam utrudniony, wygodny dostęp do forum.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Zablokowany