Na horyzoncie kolejny zjazd

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Misiek [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Poprostu mówię, że miałem cel tam bywać. Tyle że służbowy i do czegoś większego tuż obok nie dotarłem, bo nie miałem celu w tym.

Zjazdy w różnych miejscach mogą zachęcić graczy dla których i 5km to dużo. Zrobimy taki w centrum Łodzi zamiast w Zgierzu, specjalnie dla Sporka ;)


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

wtedy nie będzie miał tramwaju :P

wiesz, ktoś kto chce dotrzeć, będzie (pomijając oczywiście na prawdę niespodziewane wypadki jak choroba itp. itd)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Odgrzebuję temat :P

Pamiętam, że było kilka osób, którym odpowiadał Kraków na miejsce spotkania. Otóż w czerwcu odbywa się w Krakowie kolejna edycja Gralicji - konwentu dla fanów gier planszowych, karcianych itd. Miałby ktoś chęć się wybrać do mnie? :)

W tamtym roku byłem tylko przejazdem bo akurat miałem w tym czasie inny konwent więc nie jestem wstanie stwierdzić czy przewidywane są nocne atrakcje czy też na noc trzeba się zmywać. W tym drugim przypadku impreza pasowałaby raczej tylko ludziom z Krakowa bądź okolic, ale jeśli znajdzie się przynajmniej kilka zainteresowanych osób to się wszystkiego dowiem co i jak :wink:

Konwent odbywa się w dniach 23-24 czerwca (weekend).

Plus tego typu imprezy jest taki że nie musimy sami nic organizować więc nawet jeśli przyjechałoby tylko kilka osób i tak można się dobrze bawić, a i zapoznać nowych ludzi (i ściągnąć na forum :P ). Na miejscu jest już mnóstwo gier więc nie trzeba by taszczyć ze sobą. No i jeśli się dobrze orientuję będzie to już piąta edycja, więc musi się cieszyć popularnością :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
ODPOWIEDZ