Prywatne fora dla autorów dodatków

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.

Czy zostawić Fora Autorów

Tak - jest ok
5
29%
Jest mi to obojętne
5
29%
Nie - nie sprawdziły się
7
41%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Gieferg pisze:Prywatne fora nie działają tak dobrze jak mi sie wydawało że będa. (...) lub w ogóle zrezygnować.
Szczerze ja z nich w ogóle nie jestem zadowolony i już od dłuższego czasu się zastanawiam nad ich przyszłością. Owszem może i ładnie każdy autor ma je poukładane, ale Działy gier przez to bardziej chyba umarły.

Jakie inni mają odczucia?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Jak dla mnie można by zamiast nich przyłożyć się do opracowania jakiegoś sensownego spisu dodatków posegregowanego autorami zawierającego odnośniki do tematów poświęconych poszczególnym dodatkom.

Fora autorów miałyby sens, gdybysmy mieli dużo osób zainteresowanych, komentujących, drukujących dodatki - a nie mamy.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Valdi pisze:Jakie inni mają odczucia?
Moje odczucia znasz, od samego początku pisałem w naszym pierdolniku, że to fatalny pomysł i zdecydowana większość argumentów się jak widać sprawdziła... No ale kto by tam mnie słuchał :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

a) tylko w niewielu forach się coś dzieje (w moim też nic)
b) pierwotnie proponowałem aby tematy zostały w działach twórczości, a w forach cienie
c) podoba mi się posegregowanie, bo zaglądam do for tych autorów, którzy mają u mnie dobrą renomę.

Można na próbę wybranemu autorowi odwrócić cienie z tematami w odp działach i mieć dzięki temu obraz co lepsze.


Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Widzę, że tu ostra krytyka poszła dla prywatnych for autorów. Jak jako autor jestem jednak zadowolony z tego, że mam 'swoje miejsce' na forum. Co do kwestii obumarcia działów głównych to jest chyba naturalna zmiana, że jeżeli tematy z dodatkami są w działach autorów to większość dyskusji przeniosła się tam. Pojawia się pytanie czy istotne jest aby działy główne były aktywne czy aby w ogóle była aktywność na forum. Jeżeli to pierwsze to rzeczywiście fora autorów przyczynił się do spadku aktywności w działach głównych, jeżeli to drugie to stworzenie for autorów nie ma tu żadnego związku.
Co do faktu, że w forach autorów niewiele się dzieje, to uważam, że gdyby te tematy były w forum ogólnym to tak samo mało by się w nich działo.

Zalety prywatnych for autorów (moje subiektywne odczucia)
- posiadanie "własnego kącika", myślcie co chcecie, ale dla mnie taka personalizacja jest istotna
- możliwość łatwej nawigacji po swoich dodatkach. Wystarczy, że wejdę w swoje forum i widzę, które dodatki mam ukończone, a które nie. Wszystko na jednej stronie i czytelne. Jakby to było w głównym temacie to moje tematy by poginęły w gąszczu innych.
- możliwość tworzenia tematów dotyczących tylko moich dodatków (jak na przykład problemy z arkuszami, które przygotowywałem, problemy z jakością czy wydrukiem, czy też "słowo od autora" jak to zrobił Kufir. Bez sensu trochę aby takie tematy pojawiały się w dziale ogólnym bo dotyczą pracy tylko konkretnego autora.
- możliwość zakładania tematów, które nie bardzo pasują do innych działów (jak na przykład mój projekt BMiMa)
- i na koniec argument Miśka z którym się całkowicie zgadzam
c) podoba mi się posegregowanie, bo zaglądam do for tych autorów, którzy mają u mnie dobrą renomę.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ja jako autor mam inne podejście do tej kwestii niż administracja forum. Jakakolwiek będzie Wasza ostateczna decyzja to nie będę marudził :) Chciałem tylko zaznaczyć, że mi się ten pomysł podoba ;)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Myslę, że opcja z cieniami tematów na forum autora i własciwymi tematami w działach głownych powinna być rozwiązaniem satysfakcjonującym zarówno zwolennikow jak i przeciwników tych for. Z tym tylko że taka zamian powinna dotyczyć tylko tematów o konkretnych dodatkach, inne tematy zakładane przez autorów na swoch forach nie powinny być przenoszone.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Mnie sama idea forów autorów się podoba, ale forma, w jakiej istnieje na forum, średnio się sprawdza.
Po pierwsze, straszliwie irytuje niemożność edycji już napisanego posta. Jeszcze pal licho, jeśli chodzi o dodanie czegoś, bo wtedy można po prostu skorzystać z funkcji "Odpowiedz", a silnik automatycznie scali "nowego" posta z poprzednim, ale jak się znajdzie jakiegoś babola w tekście, to biada. Zdarzyła mi się już sytuacja, gdy wypatrzyłem przejęzycznie po wysłaniu posta i musiałem w "kolejnym" odkręcać i wyjaśniać. Naprawdę nic się z tym nie da zrobić?
Po drugie, człowiek przyzwyczaił się już do tego, że np. wszystkie tematy dotyczące zasad są w "Kwestii zasad", a dodatki w "Twórczości graczy" (czy jak to się w działach poszczególnych gier nazywa) i człowiek zasadniczo właśnie tam szuka stosownych materiałów. Tymczasem odkąd fora istnieją, część dodatków nie wychodzi w ogóle poza nie (takie przynajmniej odniosłem wrażenie u początku ich istnienia) i bardziej zieloni forumowicze nie mają nawet szansy ich zobaczyć, kierując się prosto do wymownie nazwanego forum "Twórczość graczy" i posiłkując się tylko tym, co tam znajdą, nie spodziewając się, że więcej materiałów może być rozrzuconych po forum (bo obecnie fora autorów tkwią, zdaje się, gdzieś w "Dziale Ogólnym"). Dlatego proponowałbym nawet jeśli nie rezygnację z koncepcji (bo, jak mówiłem, sama w sobie jest dobra), to chociaż umieszczanie odnośników do forów autorów np. jako podforów w tej "Twórczości graczy" (tak jak "Ukończone dodatki autorskie"). Autorzy nadal mieliby własny zakątek, a jednocześnie nawigacja po forum byłaby wygodniejsza.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Draugnimir pisze:jako podforów w tej "Twórczości graczy" (tak jak "Ukończone dodatki autorskie").
Piszesz tak ponieważ to co robisz zmieści się jako podforum TMiMa, a moje nie zmieszczą się w jednym dziale twórczości.


Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Znaczy, jeśli masz na myśli to, że Twoja twórczość odnosi się do więcej niż jednej gry, to nie robi to większego problemu - odnośnik do Twojego forum mógłby się w takim razie znaleźć na forum każdej z gier, z którą jesteś związany. Dotyczy to zresztą każdego autora ;)


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Tak to właśnie sobie mniej więceh wyobrażałem, gdy proponowałem utworzenie for dla autorów. Zdecydowanie powinny być do nich odnośniki w Twórczości Graczy, a nie że zrobiono je jako podfora dla forum dla VIPów...znaczy autorów :P z którego ideą zresztą nie mają nic wspólnego. Kiedy jednak zamysł wprowadzono w życie byłem na etapie "I dont give a flying F* about this", więc nic nie mówiłem.


Krótko mówiąc - same fora w obecnej postaci ale odnosniki do nich w każdym dziale twórczosci graczy do którego odnosi się ich zawartość zamiast tam gdzie są. Z pewnością byłoby lepiej niż jest.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Czyli ze przenieść forum np. Twoje do Twórczości graczy MiM tak?
Czy w twórczości gracy MiM Zrobić temat gdzie w pierwszym poście byłby link do Twojego forum?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Myślę, że każdy dodatek powinien mieć założone 2 tematy. W forum autora temat właściwy, a w twórczości graczy z linkiem do tego pierwszego ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Rogo pisze:Myślę, że każdy dodatek powinien mieć założone 2 tematy. W forum autora temat właściwy, a w twórczości graczy z linkiem do tego pierwszego ;)
Popieram.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Rogo pisze:Myślę, że każdy dodatek powinien mieć założone 2 tematy. W forum autora temat właściwy, a w twórczości graczy z linkiem do tego pierwszego ;)
Będzie burdel jeszcze większy niż jest obecnie.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nie będzie, o ile na przykład takie tematy będzie się zamykać. Co innego realny temat, a co innego cień linka, którego znaczenie nie każdy musi rozumieć.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Będzie burdel Nemo. Będziemy co chwila sprzątać bo komuś się coś pomyli. Podwójne tematy to najgorszy z możliwych pomysłów.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Valdi pisze:Czyli ze przenieść forum np. Twoje do Twórczości graczy MiM tak?
Czy w twórczości gracy MiM Zrobić temat gdzie w pierwszym poście byłby link do Twojego forum?


opcja 1 - nie wiem czy to jest możliwe, ale jeśli da sie zrobic tak by do tego samego podforum prowadził więcej niż jeden odnośnik (nie link w poście, odnośnik na forum) to wtedy fizycznie jest jedno forum każdego autora, ale są do niego wejścia poprzez różne działy twórczości fanów.

opcja 2 - jeśli powyższe jest nie do zrobienia, to można zamienić obecną sytuację - w twóczości gracze właściwe tematy, a na samym forum danego autora tylko "cienie" tych tematów.

coś jest niejasne?

W forum autora temat właściwy, a w twórczości graczy z linkiem do tego pierwszego
Jeśli już to ODWROTNIE.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Kaktus+ pisze:Będzie burdel jeszcze większy niż jest obecnie.
I ja tak myślę.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

W jaki sposób będzie burdel? (to nie jest pytanie retoryczne, proszę o sensowne argumenty :mrgreen:)
Będzie zamknięty temat z odnośnikiem do tego drugiego - właściwego, a to wszystko po to, żeby temat o danym dodatku znalazł się zarówno w forum danego autora, jak i w twórczości graczy.
To teraz jest burdel, bo stary porządek został zakłócony ;) Nowe dodatki nie pojawiają się w twórczości graczy, tylko trzeba przeglądać wszystkie fora autorów :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Rogo pisze:Nowe dodatki nie pojawiają się w twórczości graczy, tylko trzeba przeglądać wszystkie fora autorów
No ale czemu się nie pojawiają? W regulaminie For Autorów jest wyraźnie napisane
Tematy dotyczące każdego nowego dodatku autorskiego powinny być tworzone w odpowiednich działach dla nich w forach i/lub podforach Twórczości graczy. Każdorazowo po utworzeniu takiego tematu, "właściciel" deski kreślarskiej powinien niezwłocznie skontaktować się, poprzez Wiadomość Prywatną, z odpowiednim dla siebie Moderatorem Działu lub Administratorem, w celu pozostawienia tak zwanych "cieni linków" w innych forach.
I wystarczy przestrzegać tego zapisu. Ja przyznaje się bez bicia, że źle to robiłem bo zakładałem temat w desce zamiast w Twórczości graczy, ale za każdym razem informowałem Nemo o tym fakcie i odpowiednio przenosił temat (przez tę moją pomyłkę Nemo miał dwa razy więcej roboty... sorry :sad: )


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Rogo pisze:W jaki sposób będzie burdel? (to nie jest pytanie retoryczne, proszę o sensowne argumenty :mrgreen: )
A chociażby to że raz że autor będzie musiał pamiętać żeby zakładać dwa tematy, dwa mod będzie musiał pamiętać żeby jeden zamykać, trzy nie zawsze mod jest na forum i będzie się zdarzało, że zanim zamknie temat to ktoś coś tam napisze. Słowem - zrobi się burdel ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Erestor pisze:powinien niezwłocznie skontaktować się, poprzez Wiadomość Prywatną, z odpowiednim dla siebie Moderatorem Działu lub Administratorem, w celu pozostawienia tak zwanych "cieni linków" w innych forach.
I jak to działa? Nie działa. :roll: Jeżeli wstawiam dodatek, to nie mam jeszcze ochoty pisać do moda by mi coś z tym zrobił.
Gdzie potencjalny komentator ma pisać? Po co to dubolować?
Nie lepiej zrobić sub fora dla każdego z autorów w dziale dodatki ukończone, w dziale nieukończone byłby zamieszczony projekt dodatku, a po jego ukończeniu, przenoszony do sub forum w dziale ukończone. Na szczycie listy byłby by sub fora, a poniżej cała reszta, która nie chce/nie może mieć desek (które moim zdaniem pachną snobizmem, tak, mam własne sub forum, jestem gość :P , a i tak mi to nie działa).

Ja wiem jedno, jak tematy będą zdublowane, nikt już nie będzie się wypowiadał. Przyjdzie nowy użytkownik, napisze gdzie nie potrzeba, dostanie warna i powie, że ma w dupie cały ten bajzel, i będzie miał rację. Jest burdel, będzie jeszcze większy.


Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Kaktus+ pisze:Jeżeli wstawiam dodatek, to nie mam jeszcze ochoty pisać do moda by mi coś z tym zrobił.
No ale przecież nie ma obowiązku posiadania oddzielnego forum jeżeli tego sobie nie życzysz (a poza tym to napisanie jednego PW to nie jest chyba jakiś super problem... przecież nie zamieszcza się dodatku codziennie)
Kaktus+ pisze:Ja wiem jedno, jak tematy będą zdublowane, nikt już nie będzie się wypowiadał
Ale nie mają być zdublowane tylko ma być tak jak teraz... temat jest tylko jeden, odnośnik do niego jest po prostu w 2 miejscach. Nie ważne, który odnośnik klikniesz to i tak piszesz w tym samym temacie.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Erestor pisze:tylko ma być tak jak teraz
Teraz to to nie działa ;)
Erestor pisze:No ale przecież nie ma obowiązku posiadania oddzielnego forum jeżeli tego sobie nie życzysz
Z moją ilością dodatków nie ma takiej potrzeby, a widząc jak to działa, nie chcę czegoś takiego posiadać. Generalnie, zwisa mi jak to będzie wyglądać, to przede wszystkim kwestia osób, które posiadają sporą twórczość i chcą się wyróżnić na forum.

Uważam, że przedstawiony przez mnie pomysł ma sens, bez angażowania adm. czy mohercaji w stopniu nie większym, niż miało to przed wprowadzeniem subforów, czyli prośba o przeniesienie do ukończonych.

Z resztą, róbta co chceta


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Usuńcie te fora w cholerę i po problemie.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
ODPOWIEDZ