Prywatne fora dla autorów dodatków

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.

Czy zostawić Fora Autorów

Tak - jest ok
5
29%
Jest mi to obojętne
5
29%
Nie - nie sprawdziły się
7
41%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Rogo pisze:W jaki sposób będzie burdel? (to nie jest pytanie retoryczne, proszę o sensowne argumenty :mrgreen: )
A chociażby to że raz że autor będzie musiał pamiętać żeby zakładać dwa tematy, dwa mod będzie musiał pamiętać żeby jeden zamykać, trzy nie zawsze mod jest na forum i będzie się zdarzało, że zanim zamknie temat to ktoś coś tam napisze. Słowem - zrobi się burdel ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Erestor pisze:powinien niezwłocznie skontaktować się, poprzez Wiadomość Prywatną, z odpowiednim dla siebie Moderatorem Działu lub Administratorem, w celu pozostawienia tak zwanych "cieni linków" w innych forach.
I jak to działa? Nie działa. :roll: Jeżeli wstawiam dodatek, to nie mam jeszcze ochoty pisać do moda by mi coś z tym zrobił.
Gdzie potencjalny komentator ma pisać? Po co to dubolować?
Nie lepiej zrobić sub fora dla każdego z autorów w dziale dodatki ukończone, w dziale nieukończone byłby zamieszczony projekt dodatku, a po jego ukończeniu, przenoszony do sub forum w dziale ukończone. Na szczycie listy byłby by sub fora, a poniżej cała reszta, która nie chce/nie może mieć desek (które moim zdaniem pachną snobizmem, tak, mam własne sub forum, jestem gość :P , a i tak mi to nie działa).

Ja wiem jedno, jak tematy będą zdublowane, nikt już nie będzie się wypowiadał. Przyjdzie nowy użytkownik, napisze gdzie nie potrzeba, dostanie warna i powie, że ma w dupie cały ten bajzel, i będzie miał rację. Jest burdel, będzie jeszcze większy.


Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Kaktus+ pisze:Jeżeli wstawiam dodatek, to nie mam jeszcze ochoty pisać do moda by mi coś z tym zrobił.
No ale przecież nie ma obowiązku posiadania oddzielnego forum jeżeli tego sobie nie życzysz (a poza tym to napisanie jednego PW to nie jest chyba jakiś super problem... przecież nie zamieszcza się dodatku codziennie)
Kaktus+ pisze:Ja wiem jedno, jak tematy będą zdublowane, nikt już nie będzie się wypowiadał
Ale nie mają być zdublowane tylko ma być tak jak teraz... temat jest tylko jeden, odnośnik do niego jest po prostu w 2 miejscach. Nie ważne, który odnośnik klikniesz to i tak piszesz w tym samym temacie.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Erestor pisze:tylko ma być tak jak teraz
Teraz to to nie działa ;)
Erestor pisze:No ale przecież nie ma obowiązku posiadania oddzielnego forum jeżeli tego sobie nie życzysz
Z moją ilością dodatków nie ma takiej potrzeby, a widząc jak to działa, nie chcę czegoś takiego posiadać. Generalnie, zwisa mi jak to będzie wyglądać, to przede wszystkim kwestia osób, które posiadają sporą twórczość i chcą się wyróżnić na forum.

Uważam, że przedstawiony przez mnie pomysł ma sens, bez angażowania adm. czy mohercaji w stopniu nie większym, niż miało to przed wprowadzeniem subforów, czyli prośba o przeniesienie do ukończonych.

Z resztą, róbta co chceta


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Usuńcie te fora w cholerę i po problemie.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Gieferg pisze:"cień tematu" to sam odnośnik, drugie wejście do tego samego tematu, jak drugie drzwi
To drugi temat dotyczący tego samego...nazywaj to jak chcesz


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Drugie drzwi do domu to drugi dom. OK ](*,)
Kaktus+ pisze:mohercaji
:mrgreen:


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Dodajcie sobie jeszcze kwestię wieloautorstwa jednej rzeczy.
Gieferg pisze:Usuńcie te fora w cholerę i po problemie.
To usuń sobie, za mnie nie decyduj [-X


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Nie do mnie należy tu żadne decydowanie, jedynie sugeruję :P


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

Kaktus+ pisze:które moim zdaniem pachną snobizmem, tak, mam własne sub forum, jestem gość
Może to i miał być żart, ale jakoś nie posądzam (przynajmniej większości) użytkowników i posiadaczy tych for o snobizm, chociaż przyznam szczerze, że z początku i ja tak o tym myślałem. Gdyby nie Misiek, to nawet nie założyłbym sobie takiego odrębnego forum.
Rogo pisze:Myślę, że każdy dodatek powinien mieć założone 2 tematy. W forum autora temat właściwy, a w twórczości graczy z linkiem do tego pierwszego
No i przecież tak jest:
Erestor pisze:Ale nie mają być zdublowane tylko ma być tak jak teraz... temat jest tylko jeden, odnośnik do niego jest po prostu w 2 miejscach. Nie ważne, który odnośnik klikniesz to i tak piszesz w tym samym temacie.
Poza tym zgadzam się z Erestorem. To w sumie moja wina, że mi się zapomniało i założyłem temat nie tam, gdzie powienienem (i chyba nie tylko ja). problem jest tylko taki, że takie oddzielne fora to trochę więcej roboty dla modów.

Niemniej:
Kaktus+ pisze:Nie lepiej zrobić sub fora dla każdego z autorów w dziale dodatki ukończone, w dziale nieukończone byłby zamieszczony projekt dodatku, a po jego ukończeniu, przenoszony do sub forum w dziale ukończone. Na szczycie listy byłby by sub fora, a poniżej cała reszta
To też można rozważyć.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Arkon pisze:Niemniej:
Kaktus+ napisał/a:
Nie lepiej zrobić sub fora dla każdego z autorów w dziale dodatki ukończone, w dziale nieukończone byłby zamieszczony projekt dodatku, a po jego ukończeniu, przenoszony do sub forum w dziale ukończone. Na szczycie listy byłby by sub fora, a poniżej cała reszta
To też można rozważyć.
Tu jest problem, bo będzie tj teraz w forum autorskim miśka, gdzie jest jeszcze jedno forum zagnieżdżone i z tego forum (Magiczny Świat Trzech Kręgów - rozbudowa MMa) nowe posty nie są widoczne na głównej stronie forum.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Może trochę i jest roboty dla Modów, ale powiedzmy sobie szczerze, że to praca obopólna. Jeżeli autor dodatków wyśle PW do Moderatora z tematem, a muszę powiedzieć, że Erestor jest bardzo sumienny pod tym względem, to nie będzie problemów. Jeżeli jednak Moderator jest pozostawiony sam sobie na zasadzie "jesteś modem, więc twoja praca polega na tym, "byś sam wiedział", nie muszę ci nic mówić", to faktycznie jest z tym sprawa troszeczkę trudniejsza. Oczywiście ja nie kierowałem swych słów do Ciebie Arkon, bo nie mam pojęcia co u Ciebie i Miśka zaszło, tylko mówię generalnie. Wielu użytkowników ma także i inne zajęcia, czy to praca, czy szkoła/studia, czy praca i szkoła, czy dziewczyna/żona/dzieci/sexshop &c więc nie zawsze jest możliwość tworzenia dodatków. Autorzy dodatków, to nie taśmociąg, że tłuką dodatek za dodatkiem. Jak mają czas oraz możliwość, to je tworzą. Po wtóre, część For Autorów dotyczy Autorów, o których doskonale wiemy, że nic nigdy więcej nie zrobią. Więc nie spodziewajmy się, że od razu wielki boom dodatków nastanie. Myślę, że sytuacja byłaby identyczna, nawet wtedy, gdyby tych for autorów nigdy nie było.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Rogo pisze:że każdy dodatek powinien mieć założone 2 tematy.
W takiej formie odpada.
Gieferg pisze:opcja 1 - nie wiem czy to jest możliwe, ale jeśli da sie zrobic tak by do tego samego podforum prowadził więcej niż jeden odnośnik (nie link w poście, odnośnik na forum) to wtedy fizycznie jest jedno forum każdego autora, ale są do niego wejścia poprzez różne działy twórczości fanów.
Wprowadziłem testowo na forum Nemomona, (TMiM) z tym że właściwe posty znajdują sie nadal na forum autora.
Gieferg pisze:opcja 2 - jeśli powyższe jest nie do zrobienia, to można zamienić obecną sytuację - w twóczości gracze właściwe tematy, a na samym forum danego autora tylko "cienie" tych tematów.
W sumie byłbym za tą opcją połączoną z opcją 1 czyli właściwe tematy w forum autora znajdującym się w Twórczości Graczy, a a forum-link w Desce Kreślarskiej - Problem który narazie nie wiem jak rozwiązać Twórczość paru gier jednego autora. Może w przypadku autorów którzy tworzą dla paru gier zrobić po prostu forum w którym były by tematy-linki (cienie jak to zostało nazwane) do odpowiedniej deski w działach MiM MM TMiM


Czyli tak autorzy zakładali by tematy w swoich deskach w Twórczości graczy (Ci co mają np MM i MiM by mieli dwa takie fora) a w Deskach Kreślarskich po prostu były by linki (forum-linki dla tych co mają 1 tematyczną działalność) i (forum z 2 czy tam 3 temato-linkami do odpowiednich desek.) Posty by sie pojawiały w Działach Twórczości Graczy w odpowiednich forach. a te nie mające paru dodatków tj teraz czyli niedaleko od nich.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Czytając nie rozumiem już ](*,) a w praktyce #-o


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

nowy użytkownik wszedł by do Twórczości graczy i widział by wszystko, lub wszedł by do deski kreślarskiej która by go przeniosła do Twórczości graczy

[ Dodano: Pią Lip 02, 2010 12:35 pm ]
Było by tak:
-Forum Autorów
---Forum Autora: Misiek (jako że tworzysz dla MM i MiM byś miał w nim tematy przenoszące cie do dwóch różnych desek:
-----(temat-link)Twórczość Magicznyego Miecza (po kliknięciu przeniosło by do Forum Autora: Misiek - MM
-----(temat-link)Twórczość Magii i Miecza (po kliknięciu przeniosło by do Forum Autora: Misiek - MiM)
---Forum Autora: Nemomon (jako że tworzy tylko TMiM - po naciśnięciu przeniosło by do Forum Autora: Nemomon TMiM)


i w forach Twórczość Graczy pojawiały by się posty


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Jeszcze część z projektem, Innych gier i rzeczy stworzone z Comodo i Arkonem.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Misiek pisze:Jeszcze część z projektem, Innych gier i rzeczy stworzone z Comodo i Arkonem.
Rozwiń bo teraz Ty skróciłeś myśl :)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Muszę już uciekać do pracy. Chodzi mi ogólnie, że podział ze względu na wyznawane gry istnieje i bez desek, a deski mają pokazać twórczość jednego autora w jednym miejscu. Nie chcę mieć kilku desek.

Tematy wg mnie najlepiej zakładać po staremu w odp dziale twórczości, a na wezwanie któregokolwiek z autorów dodatku linkować go cieniem w jego desce. Niby trochę więcej czynności dla moda, ale na konkretne życzenie usera, bez takiego temat będzie tylko tam gdzie został założony, czyli po staremu w twórczości.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Dobra mam pomysł na samograj miksujący różne wspomniane tutaj pomysły :P (znaczy się taki, żeby nie męczyć administracji :D)

Tematy zawsze będą zakładane w Twórczości graczy dla danej sekcji. Natomiast fora autorów będą tak skonfigurowane, że w swoim forum może tylko pisać jego właściciel. Tym samym staną się tak jakby tylko słupem ogłoszeniowym i niczym więcej. Autor zakładając temat o dodatku w twórczości graczy, założy identyczny w swojej desce i poda po prostu do niego link. Włączyłbym tylko w takim przypadku edycje postów w forach autorskich.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mi tam pasują wszystkie z trzech pomysłów, znaczy podany prze zemnie, przez Miśka i przez Ciebie SeSim.

Jako ze to fora autorów teraz bym poprosił paru zainteresowanych (tj Autorów) aby wskazali który z nich im się podoba najbardziej.

1. Pomysł by Valdi link

2. Pomysł by Misiek Link

3. Pomysł by SeSim Link


proszę o wypowiedzi osób zainteresowanych każdy inny może mieć tematy nie w forum autora :)


ps.
SeSim pisze:Włączyłbym tylko w takim przypadku edycje postów w forach autorskich.
Ale przecież autorzy mogą edytować swoje posty w FA


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Ja jestem za rozwiązaniem zaproponowanym przez Miśka. Aby to wdrożyć można wyłączyć możliwość zakładania tematów w dziale autorów dla zwykłych użytkowników. Wtedy każdy autor będzie musiał założyć temat w Twórczości Graczy i dopiero Mod będzie mógł stworzyć 'cień' w jego desce.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

czytałem to ale po tylu wypowiedziach się pogubiłem :) jak to ma teraz wyglądać

również uważam że FORA AUTORÓW spowodowały obumarcie głównych tematów...

chyba powtórzę kogoś wypowiedź jednak... powinno być to chyba za na zasadzie..
że FORA AUTORÓW to powinny być spisy ich autorstwa... z linkiem do tematów na forum gdzie znajdują czyli każdy autor może tworzyć dodatki do TMiM i MiM a nie być zaszufladkowany w danym dziale...

tematy powinny pozostawać w głównych działach dla osób lubiąc daną grę powinni mieć możliwość podglądu kto co tworzy, co kto kończy itp... a jak ktoś lubi danego autora to mógłby wchodzić do danego autora a tam pojawiały by się NOWE TEMATY z tytułem nowego dodatku który zaczyna/skończył tworzyć i link do niego (zamknięty bez możliwości komentowania)


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

To może ankietę? :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Olo pisze:z linkiem do tematów na forum gdzie znajdują czyli każdy autor może tworzyć dodatki do TMiM i MiM a nie być zaszufladkowany w danym dziale...
Czyli pomysł Miśka


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nie no forum autora musi być jedno nie można ich rozpierniczać po określonych sekcjach. Mój pomysł jest o tyle lepszy, że nie angażuje administracji i linkowanie jest natychmiastowe. A zablokowanie pisania ludkom w forach autorów automatycznie wymusza porządek. I wilk syty i owca cała :P A ja się wyśpię ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ODPOWIEDZ