http://www.gamekeeper.offnet.pl/

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Olo [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

http://www.gamekeeper.offnet.pl/

Post autor: Olo »

witam

mam sugestie do ADMINów i MODów czy nie da się uaktualnić strony głównej portalu na której wisi całe forum ?

są tam stare wpisy z 2006 roku, nie poprawne linki np: strona Valdiego zero wzmianki o TMiM 4.5 etc....

p.s wiem że wykupiona domena http://magiaimiecz.com została zablokowana jednak chyba dalej jest wolna nie można jej znów opłacić ? p.s oczywiście jestem skłonny dofinansować ten cel raz na rok jakby cześć osób wpłaciła po 5zł to na domenę itp.. znalazły by się pieniążki

natomiast miagiaimiecz.PL wykupiła firma która reklamuje TMiMa w sklepie REBEL

z drugiej strony mamy stronkę Valdiego która jest zbiorem wszystkiego dotyczące MiM i jego pochodnych

a może GameKeeper zostawić jako portal gier planszowych bo skoro sa działy Runebound, Dungeoneer itp... gier fantasy to rozszerzyć trochę opisy o nich na głównej stronie ściganie to więcej serów chcących "luźno" rozmawiać o grach planszowych a nie tylko o MiM


pozdrawiam


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ostatnio w części administracyjnej poruszył ten temat SeSim, także jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, przede wszystkim co tam powinno sie zmienić, czy warto tamto zmieniać?

Ja może troszkę samolubnie po prostu zaproponowałem:

Kod: Zaznacz cały

<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0;URL=http://www.magiaimiecz.eu">
:twisted:

Co do domeny, to rzecz drugorzędna bo bez odpowiedniej treści to obojętne na jakim adresie będzie widnieć.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Olo [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

myślałem o tym również aby serwis forum podpiąść do twojej stronki

jednak po ostatnich updatach (bez urazy) brakuje mi na twojej stronie TREŚCI :D

chodzi mi o główną stronę.... z AKTUALNOŚCIAMI jak kiedyś/ NOWOŚCIAMI/ NEWSami np: z innych serwisów o wydaniu jakiś gier + link do serwisów

"mini sklepiku" :D

wiesz chodzi mi coś o "portal" który żyje można go prosto edytować za pomoc "panela www" każdy mógłby nie obcykany w html mógłby go obsługiwać mam na myśli oczywiście ADMINISTRACJE

na stronie głównej oczywiście FORUM, DZIAŁ MiM, DZIAŁ TMIM, DZIAŁ MM, INNYCH gier aby przenosiła na podstrony jak teraz masz to wykonane

niestety doświadczenia nie ma takiego z budową samej strony jednak dam przykład jest to prosta strona na panelu zarządzają ją 3 osoby... są podpiete NEWS ze strony GMINNEJ :D

www.rabien.net i całością zarządza sie przez PANEL który służy do zakłądania nowych NEWSów i to wszystko :)


EDIT
teraz na głównej stronie jest nastrój :D tylko NEWS i LINKI, opis gier MENU są stare niestety może trochę też zmodyfikować główny szablon również też to jakiś pomysł


EDIT2:

stronka firmy w której pracuje zrobiona podobnie na panelu..... ze mini sklepem :) dokłądniej mówiąc jest "tylko" zrobiona i jest bardzo dużo BUGów ale pokazuje zarys o co mi chodzi i ostatnio takie stronki mi sie zaczeły podobać :d www.stormmedia.pl


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Co do sklepiku będzie ale jak poczytasz forum, będziesz mógł domyślić się kiedy.
Co do aktualności to też nie zawsze mam czas na to ale dział Talismanu, staram sie aktualizować i zapodawać wiadomości, w MiM / MM troszkę gorzej bo są to stare gry.
Co do Treści - Treści pisanej jak mniemam to owszem mniej jej jest ponieważ strona została pomyślana jako zbiór dodatków autorskich. Większość informacji i tak nie wyprzedzę bo szybciej zostaną napisane na forum, i nawet z panelem niema to sensu.

Jedynie co mogę to na indexie umieścić aktualności na co w sumie mam miejsce.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Olo [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

czyli zrób AKTUALNOŚCI (GLOBALNE) + LINK DO FORUM na głównej swojej stronie podmień pod gamekeepera i będzie wszystko na bieżąco wtedy :)


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Zdecydowanie link ze strony na forum to bardzo dobry pomysł. Ale też w drugą stronę -> W napisie "ZAPRASZAMY TAŻE NA KOMPENDIUM ŹRÓDEŁ NA WWW.MAGIAIMIECZ.EU" możnaby ten adres przerobić na link :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mówisz i masz :) link do forum na stronie dodam do końca miesiąca na razie jest w poszczególnych działach w Kontakcie albo mniej więcej gdzieś podobnie.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Olo, przez Ciebie podejrzewają mnie o multikonto :P
A tak coś na temat: O ile dobrze pamiętam to portal ma jakiegoś CMSa, bo mniemam, że o tym właśnie pisałeś mając na myśli łatwe edytowanie niusów. Problem jest jednak z tym co tam umieszczać. Sam się nad tym głowię w jaką stronę to ruszyć... Postaram się w przyszłym tygodniu trochę tam posprzątać.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
FALLEN
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: FALLEN »

Witam... Idzie odzyskac haslo i zmienic maila do starego nicka -=FALLEN=-? Pytam tu bo... poprostu... Dzieki. Nie posiadam starego maila wiec przywrocenie hasla niestety nie jest mozliwe. Jakis modek moglby zmienic mi maila na nyarl@tlen.pli grala by gitara dzieks czekam na odpowiedz, do tego szukam wszystkiego procz switu zywych trupow co zrobilismy wraz z jurim, wszystko co PBGSG zrobilo. ... glownie zalezy mi na obcy wydanie II i dodatek wiezienie mojego autorstwa. dzieks pozdrawiam....


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

FALLEN pisze:Witam... Idzie odzyskac haslo i zmienic maila do starego nicka -=FALLEN=-? Pytam tu bo... poprostu... Dzieki. Nie posiadam starego maila wiec przywrocenie hasla niestety nie jest mozliwe. Jakis modek moglby zmienic mi maila na nyarl@tlen.pli grala by gitara dzieks czekam na odpowiedz, do tego szukam wszystkiego procz switu zywych trupow co zrobilismy wraz z jurim, wszystko co PBGSG zrobilo. ... glownie zalezy mi na obcy wydanie II i dodatek wiezienie mojego autorstwa. dzieks pozdrawiam....
Cześć,

proponuję wysłać prywatną wiadomość do któregokolwiek z Administratorów w tej sprawie i czekać. Ostatnio nasi Administratorzy są trochę zajęci innymi sprawami. Jakby co, to już poinformowałem SeSima, więc może niedługo Ci je zmieni.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ