Drobna promocja naszego forum

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaktus+ [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Drobna promocja naszego forum

Post autor: Kaktus+ »

Dosyć często przeglądam aukcje na allegro i było nie było cały czas widać pewien ruch w handlu egzemplarzami Magii i Miecza, Magicznego Miecza oraz nowego Talismanu. Jak się okazuje sporo ludzi bierze udział w licytacjach i mój pomysł polega na wysłaniu im krótkiej informacji z zaproszeniem do odwiedzenia naszego forum. Być może pozwoli nam to pozyskać nowych członków.

Nie wiem tylko czy takie postępowanie nie jest przypadkiem sprzeczne z regulaminem Allegro, należałoby to sprawdzić. Ewentualnie można założyć fikcyjne konto tylko specjalnie na wykonanie takiej operacji.

Moja propozycja jest następująca: "Witaj! Widzę, że bierzesz udział w licytacji gry planszowej Magia i Miecz/Magiczny Miecz/Talisman. Zapraszam do odwiedzenia naszego forum poświęconego tej właśnie grze. Znajdziesz u nas wiele pożytecznych informacji o samej grze, znajdziesz wyjaśnienie dwuznacznych reguł, poznasz mnóstwo miłych ludzi, którzy nadal interesują się Magią/Magicznym/Talismanem, być może zawrzesz wiele znajomości i odnajdziesz graczy ze swojej miejscowości. Ponadto otrzymasz dostęp do setek unikatowych dodatków autorskich dostepnych tylko u nas, poznasz kulisy ich powstawania, a nawet weźmiesz udział w ich tworzeniu. Gorąco zapraszam na naszą stronę (w tym miejscu link)"

Co sądzicie o takim pomyśle?


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Faktycznie, pomysł fajny, faktycznie niezgodny z regulaminem Allegro. Myślę, że można by spróbować chociaż wydaje mi się, że większość z nich wie o istnieniu forum (kilkuset zarejestrowanych użytkowników plus kupa niezarejestrowanych/gości). No, ale co szkodzi.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jako że to sprzeczne z regulaminem Allegro co oznacza że łamiesz netykietę, to daję Ci ostrzeżenie (ustne). To tak żeby nie było że nie potępiłem łamania jakichkolwiek regulaminów. :D

Pomysł Ciekawy i warty spróbowania, choć nie wiem czy zależy nam na dzieciach Neostrady którzy nie potrafią bardziej sie zainteresować grą na którą wydają troszkę kasy.

Osobiście jestem na Tak można spróbować. Pytanie czy byś się tym zajął?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

hmmm a może te DZIECI NEOSTRADY właśnie trafiając na forum przypomniały sobie o grze i stwierdziły,że chcą sobie ją kupić na allegro a nie drukować skany? Nie przesadziłeś trochę Valdi?


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Skoro UŻYTKOWNIK INTERNETU zainteresowany grą szuka o niej informacji a nie kupuje bezmyślnie przez internet to już nie jest Dzieckiem Neostrady.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Jeżeli ktoś się MiMem naprawde zainteresuje, to poszuka i łatwo trafi na to forum - na siłę nie ma co ludzi ściągać (już mamy przeszło 1000 użytkowników, z czego zagląda w miarę regularnie co najwyżej 50, a pisze jeszcze mniej).
Jak się w google wpisze 'Magia i miecz' to forum wyskakuje jako trzeci link, gorzej jak ktoś dopisze Talisman :P
Tak czy owak, to już rozsyłanie reklam, a kto z was lubi ich dostawać tysiącami? :P
No i łamanie regulaminu Allegro...
No ale to tylko takie małe uwagi do przemyślenia - ja nie mam nic przeciwko temu działaniu :)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Toż to zwykły spam spersonalizowany :D
Jeżeli chodzi o reklamowanie to ostatnio wpisałem do Wikipedii w tematach MiM i MM namiary na forum ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Paaanowie nic na siłę...ktoś będzie chciał to trafi do nas:) dla chcącego nic trudnego...wiem po sobie jak tu trafiłem...google i jazda:)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Hmmm....
W to forum włożyłem swego czasu naprawdę sporo pracy i serca. I też reklamowałem je w środowisku graczy MIM.
Jednak z doświadczenia wiem, że takie ściąganie ludzi na siłę niczego dobrego nie wróży. Jeśli już zależy nam na nowych użytkownikach to Ci na pewno do nas trafią. Forum łatwo znaleźć w wyszukiwarkach, użytkownicy którzy przez taką "promocję" wpadną na forum i tak długo tu pewnie nie zabawią.
Nic na siłę. Takie jest moje zdanie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kaktus+ [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

nic na siłę...jest to jedynie propozycja z mojej strony skoro jednak jak widzę nie ma ona aprobaty nie będę w tym kierunku żadnych kroków czynił


Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

SeSim pisze:Jeżeli chodzi o reklamowanie to ostatnio wpisałem do Wikipedii w tematach MiM i MM namiary na forum
Myślę, że mógłbyś ten link dodać nieco wyżej, nad talismanisland.com - w końcu artykuł dotyczy Magii i Miecza, a nie Talismana.

Poza tym lepiej by brzmiało gdyby w artykule zamiast nazw dodatków autorskich było zdanie w stylu: "Dodatki autorskie, które pozwalają graczowi na morską podróż, odwiedzenie Wioski..." itd.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

czeski_ pisze:Myślę, że mógłbyś ten link dodać nieco wyżej, nad talismanisland.com - w końcu artykuł dotyczy Magii i Miecza, a nie Talismana.
Dobry pomysł - zrobione.

W wolnej chwili postaram się przeredagować resztę.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
jasiu666
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 19 kwie 2007, 22:56
Lokalizacja: Bytom
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: jasiu666 »

Ja kupiłbym sobie egzemplarz Talismana ale nigdzie nie umiem dostać. Na Allegro też trochę trudno wiec może ktoś z was ma, lub np. skan?


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

jasiu666 pisze:Ja kupiłbym sobie egzemplarz Talismana ale nigdzie nie umiem dostać. Na Allegro też trochę trudno wiec może ktoś z was ma, lub np. skan?
Ale sprecyzuj się dokładnie, o co Ci chodzi. Nie otrzymasz skanów nowego Talismana, wydawnictwa FFG oraz Galakty, ponieważ to jest łamanie praw autorskich. Skanów starego Talismana, wydawnictwa Games Workshop, raczej też nie dostaniesz, bo one zwyczajowo są nikomu niepotrzebne. Skany Magii i Miecza, można traktować jako abandonware, więc skany są dostępne u Valdiego na stronie http://www.magiaimiecz.eu/


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ