KONWENT - pomysły i propozycje...

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

KONWENT - pomysły i propozycje...

Post autor: Juri »

Oto nowy wątek dotyczący Konwentu - jezeli oczywiscie dojdzie do niego, na co i ja i Wy chyba liczymy tak samo...

Więc podsumowując, wszystko wyszło z inicjatywy Oleya. Po przeczytaniu jego postu pare razy rozmawialismy i doszliśmy do nastepujacych wnioskow (przynajmniej ja :) ):

- jest to konwent skierowany glownie na planszowki, oraz na Magie i Miecz a szczegolnie turniej w w/w gre.

-mozliwa bylaby gra w niemal wszytkie "old-schoolowe" gry Sfery, Encore

-bylyby tam dostepne systemy bitewny WH40.000 oraz jakis inny z tego co wiem, ale nie pamietam :)

-ja proponowalbym jakies prelekcje, ale komplenie sie na tym nie znam wiec moze ktos bardziej kompetentny zajmie glos :)

Reasumujac - to takie przemyslenia na goraco. Dajcie znac czy wogule jest jakikolwiek sens ciagnac ten pomysl.

Pozdrawiam - Juri


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

Nie ulega watpliwosci, ze sens ciagniecia idei konwetnu jest! :)
Zakladajac nawet, najczarniejszy scenariusz, w ktorym nic nie bedzie na konwent przygotowane to i tak jest sens sie razem spotkac. Inteligentni ludzie (do jakich, mam nadzieje zlicza sie wiekszosc forumowiczow ;) ) zawsze znajda sobie jakas rozrywke :)
Mozna chociazby zorganizowac spontaniczny panel o juz zrobionych i wlasnie "produkowanych" dodatkach do "Magii...". Kazdy tworca czy tlumacz zreferuje krotko dlaczego jego dodatek jest najlepszy ;) a potem zbierze tzw. "konstruktywna krytyke" w postaci jobow i wyzwisk :twisted: ;)
Mozna tez urzadzic wielka burze mozgow na temat uscislenia zasad MiM'a (to ten tajny projekt "MiM v. 1.5" , ktorym bede Was co jakis czas meczyl ;) ).
To takie dwa pomysly na to, co mogloby sie znalezc na konwencie niezaleznie od poziomu organizacji.

(Oley! Ja naprawde w Ciebie wierze i bron Boze nie chce Ci rzucac jakichs klod pod nogi :) Po prostu jestem jak Blotosmetek z Narnii, ktory wolal zawsze brac pod uwage najgorszy mozliwy rozwoj wypadkow ;) W ten sposob nigdy nie jestem przykro zawiedziony a za to nader czesto przyjemnie zaskoczony :D ).
Aha! Mnie tez sie bardziej podoba termin marcowy.


ambar0
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 343
Rejestracja: środa 17 mar 2004, 21:41
Płeć:

Post autor: ambar0 »

Juri, zawiodłeś mnie. Trzeba było w temacie zrobić ankietę z możliwymi terminami...
bylyby tam dostepne systemy bitewny WH40.000 oraz jakis inny z tego co wiem, ale nie pamietam
Wystarczy że się domyślam :D

Wracając do tematu, termin marcowy mi pasuje bardziej.

Trzeba stworzyć choćby zarys poprawionych zasad, aby jakieś kwiatki na turnieju nie wyszły (zarys, bo poddamy go dyskusji).

Trzeba zdecydować, czy gramy z Kosmiczną Otchłanią na Turnieju.


Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

Kosmiczna Otchlan jest, jak by nie bylo czescia Magii... wiec powinna sie znalezc w turnieju. Chyba, ze zasadnicza wiekszosc graczy zadecyduje inaczej :)
Mnie osobiscie Otchlan bardzo sie podoba i chcialbym ja widziec w zestawie na turnieju :) (jakis czas temu gralem cybernetycznym Rycerzem, wiecie, Pancerz Bojowy, Energorekawica, Pilomiecz :D )
Jesli jednak wiekszosc bedzie przeciw, nie bede sie upieral...


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

[quote="ambar0"]Juri, zawiodłeś mnie. Trzeba było w temacie zrobić ankietę z możliwymi terminami...[quote]

Ia tak wszyscy sa za marcem wiec po co ?? :)


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

wszystko co do tej pory ustalono w kwestii zasad jest w "pomysł fajny chyba" ... dyskutować proszę tam o zasadach ... załóżmy że tamten topic będzie o zasadach ... (jak moderator chce to niech wykasuje lub przeniesie tu resztę postów)


moderator mnie nie zrozumiał ... nie WH 40K tylko WH 20K ... w każdym razie fantasy a nie s-f


cały czas pracuję nad miejscówką ... jedna szkoła się wypięła ... (niech sp...ją)

damy radę ...

EDIT:

no więc tak:

hmmm ... mam dylemat mały

mam idealną miejscówkę ... podkreślam IDEALNĄ (no może poza odległością od centrum) ... ale jest tam Klimat ... ale
no właśnie jest "ale" ...

w tamtym miejscu jest już organizowane coś w rodzaju konwentu,. nazywa się to "Dni fantastyki" i właściciele budynku (a zarazem i organizatorzy DF) powiedzieli, że moglibyśmy się podłączyć pod nich bo w sumie pasuje tematycznie. mi się to nie uśmiecha za bardzo, ale jak nie będzie innej opcji ...

Niby fajnie itd, ale po pierwsze: DF są w kwietniu/maju (chyba) ... w każdym razie nie luty/marzec

po drugie: my chcielibyśmy mieć stricte konwent planszówek (tylko z akcentami innych systemów itd) a tam jest masa różnych akcji ... WH, M:TG, filmy, spotkania z pisarzami (w tamtym roku był chyba ten ziomek od "ostatniego władcy pierścienia" T. Yeskov ... chyba)

w sumie powiedzieli nam, że możemy też osobno to zrobić (to chyba jest MDK), ale potrzebuję szybko wiedzieć jakiego "poziomu" zakwaterowania oczekujecie i jaki jest na innych konach. Czy może być to po prostu ogrzewana sala gdzie moglibyście rozwalić się na karimatach (koce załatwimy tylko psiwory miejcie) czy może jakiś wyższy standard ...



Porządki Valdi
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 gru 2007, 14:36 przez Oley, łącznie zmieniany 1 raz.


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

co chodzi omnie to tak KIBEL, PRYSZNIC, BAR NIEDALEKO, I MOŻE TO BYĆ ŁAWKA W PARKU NAWET - także myśle że spoko hehe - mówie całkie mpoważnie OLEY tylk ojakei to masto?


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Oczywiscie caly czas mowa o Wroclawiu. Sadze ze miasto ustalone - teraz szukamy lokacji :)


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

"Poziom" zakwaterowania? Zartujesz Oley ;)
Potrzebna jest podloga i (opcjonalnie) sufit, zeby na nos nie kapalo :D
"Twardym trza byc a nie mietkim" jak mawia jeden z moich znajomych :)
Jesli do tego sala bedzie ogrzewana to "zyc nie umierac" :)
A jesli ktos ma delikatny kosciec albo jest podatny na odlezyny to niech idzie do hotelu :twisted: ;)

A powaznie. Nie ma co kombinowac z wyzszym standardem. Nawet na Krakonie (to chyba jeden z wiekszych polskich kon-ow) ludzie spali w salach lekcyjnych na tym co kto sobie przywiozl. Ewentualnie, jesli ktos mial fantazje, to na lawce zamiast pod nia :)


ambar0
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 343
Rejestracja: środa 17 mar 2004, 21:41
Płeć:

Post autor: ambar0 »

"Twardym trza byc a nie mietkim". Kawałek suchej płaszczyzny (czyt. "podłogi"), jakiś prysznic, i niedaleko do czegokolwiek z żarłem. Resztę przeciwności pokonamy wykorzystując nasz wrodzony, czysto polski talent improwizacyjny :twisted:


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

UWAGA !!!!

pojawiła się możliwość zrobienia konwentu w hmmm jakby to nazwać ... wieży ?? na czymś na kształt strażnicy/ wieży zbudowanej w średnowiecznym stajlu ... znaczy średniowiecznej chyba ... stosunkowo tanio (szczególnie z cenami w MDKach) ... ale ...

byłby pewnie hardkor z ogrzewaniem, choć można kupić 3 tony węgla lub drewna na opał bo kominki są tam z tego co kumpel mówi ...

poza tym to straszne zadupie ... z Wrocławia jedzie się autobusem (PKS)za miasto trochę i później trzeba by przejść jeszcze z 1-2 kilometr(y) ... ale miejscówka jest wypaśna ... 3 piętra chyba z tego co kumpel mówił i kilka sal ... w każdej kominek ...

no ale jest to ryzyko, że lekki hardkor w marcu ...

EDIT:

:evil: :( :cry:

Co za kraj, k**wa, co za ludzie !!!!

Żeby tak rzucać kłody od nogi, nosz ja p******ę !!!!!!!!

Szlag by ich trafił i ich (wpisz co chcesz) także ...

:(

ale damy radę ... (zawsze się w ostateczności totalnej - do której nie zostałem jeszcze doprowadzon mimo usilnych starań kilku dyrektorów MDK'ów itd. - można się pod te Dni Fantastyki podpiąć)

ehhhhhhhhh mając na uwadze to, że wszyscy chyba wolelibyśmy mieć osobną imprę, nadal walczył będę (tym razem w poniedziałek przed wykładem z Materiałoznastwa optycznego i Krystalografii (o co kaman??)) o salę itd.

ehhhhhh ... i jeszcze ta Politechnika

Porządki Valdi
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 gru 2007, 14:37 przez Oley, łącznie zmieniany 1 raz.


draugwen
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: piątek 23 lip 2004, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: draugwen »

na razie sprawa wyglada tak:
- je¶li pod³±czymy siê pod te Dni Fantastyki, to daj± nam salê za darmo;
- spanie w po³o¿onej obok szkole kosztowa³oby 5-10pln za dwie noce (bo tak maja uczestnicy Dni Fantastyki);
- Dni Fantastyki mia³y by odbyæ siê w ramach Dni Wroc³awia, wiêc mo¿e miasto co¶ by nam rzuci³o;

ale... Dni Fantastyki s± planowane na prze³om czerwca i lipca (w tym roku ¶wiêto W-wia przypada³o na koniec czerwca).

no i tak: bo niby nie ma konwentów w czerwcu, ale z drugiej strony to jest koniec sesji i ludzi mog± nie mieæ czasu.

napiszcie zatem jeszcze raz jaki wam termin pasuje: pocz±tek/¶rodek marca, czy mo¿e tu¿ przed wakacjami?

pozdrawiam, Karolina :)


strach, zaskoczenie i bezwzglêdna skuteczno¶æ...
ambar0
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 343
Rejestracja: środa 17 mar 2004, 21:41
Płeć:

Post autor: ambar0 »

Marzec i oddzielna impreza... Chyba że nic się nie znajdzie, wtedy zostają te Dni Fantastyki...


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

uwaga !! uwaga !!

jest sala, a właściwie jedna opcja, na którą można się skusić

plusy:

1) tania jak barszcz
2) prysznice, łazienki, sanitarka i kuchnia
3) sklep niedaleko

minusy:

1) jest to pod Wrocławiem, a nie w samym Wrocku i oprócz biletu na pociąg trzeba wydać jakieś 2-3 PLN na bilet autobusowy, ale myślę że Ci którzy wykupią całokonwentowe wejściówki, będą mieli częściowy chociaż zwrot kosztów tego drugiego biletu (zawsze 2 babilony do przodu)
2) położenie takie, a nie inne pociąga za sobą radykalne zmniejszenie ilości uczestników, więc rzeczywiście konwent będzie kameralny. Tak 50-100 osób
3) sala jest mała ... właściwie to ze 40-60 osób da radę przekimać (w razie czego możemy załatwić na czyjeś życzenie kimanie w "Zajeździe", ale to pociągnie dodatkowe koszta) plus te 40 (załóżmy optymistycznie) osób dojeżdżających z Wrocka

i jeszcze jeden problem tu jest:

ewentualne wyjście wieczorne do miasta pociąga za sobą konieczność powrotu na piechotę (20 minut drogi na trzeźwo) od pętli do miejsca Konwentu bo MPK do tej cudownej mieściny nie dochodzi

ośrodek jest kameralny i myślę, że 1-2 sale będą przeznaczowne na Turniej, a reszta miejsca na pokazy itd.

poszukam jeszcze do końca następnego tygodnia, ale jak nic nie znajdę to uderzę tam

jak przyjedzie (lub będzie chętnych) więcej osób to postaramy się szkołę podstawową załatwić lub coś ... a za rok (jak wypali tym razem) już większą imprę


co Wy na to??


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

mam to gdzieś i tak przyjade hahaha chocbym miał w oborze spać


ambar0
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 343
Rejestracja: środa 17 mar 2004, 21:41
Płeć:

Post autor: ambar0 »

Bez przesady, Fallen, wolałbym bym mieć jednak miejscówkę z dachem 8) A tak całkiem serio, trzeba jakoś wybadać ile osób wpadnie na konwent... Bez tego możemy jedynie fantazjować...


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

no tak!!

właściwie czemu nie ...

TYLKO JAK??

Ja napiszę szczerze, że liczę mocno na dużą reprezentację tego forum ... tak około 15-20 osób ... tylko jak mam to potwierdzić skoro ze 130 użytkowników wypowiada się stosunkowo często może 20 a góra 40 osób jest na tym forum raz na miesiąc (dane szacunkowe).

Ludzie!! Po co się rejestrujecie na forum dotyczącym MiM skoro nic nigdy nie piszecie?? Po co?? By móc się przed znajomymi pochwalić?? Czy po to by sobie poczytać nasze idee?? A skoro po to drugie to chyba możecie się jakoś ustosunkowywać do nich?? Przecież jesteście ludźmi inteligentnymi a takim jakieś myśli czasem do głów wpadają ... no chyba, że nie jesteście ...

Jednym zdaniem: Bardzo chętnie bym się dowiedział kto z TEGO FORUM przyjechałby na Konwent Gier Planszowych i Turniej Magii i Miecza do Wrocławia (rzeczywista odległość miejsca konwentu od Wrocławia jest pomijalnie mała tzn. wioska zaczyna się 5 metrów za końcem Wrocka)


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Ja ostatnio narzekam na lekkie braki czasu - pracuje po 15h, ale jak wpadne w odpowiedni "rytm" to nadrobie zaleglosci :)

A co do konwentu to bede na 100 %


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
ambar0
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 343
Rejestracja: środa 17 mar 2004, 21:41
Płeć:

Post autor: ambar0 »

bede :!:


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

no dobra ...

jeszcze 2 tygodnie czekam na orientacyjne deklaracje ...

ceny wynajmu znam, jest tam nawet możliwość korzystania z pracowni internetowej - czyli może Baldura lub Diablo 2 podepniemy hehehe jak się wszyscy zgodzą (t.j. właściciel i dyrektor) ... tylko nie wiem ile kompów tam soti

2 kuchnie ... mała i duża ... 2 duże sale i chyba ze 4 małe ... zależy ile damy radę przystosować ...

sklep niedaleko, boisko do piłki również, przystanek PKS orza dojazd do Wrocka 150 metrów od miejscówki ... sklep 100 metrów ... ewentualny lepszy apartament za dodatkową opłatą (powalcze, żeby np. w pokoju 2 osobowym mogło 5 osób kimać na cenę 2-3 osób) w odległości 200 metrów od konwentu

... dla chętnych pewnie meczyk jakiś np. źli Poszukiwacze na Dobrych (ale to nie oznacza że źli mogę grać nie fair a dobrzy muszą koniecznie
trzymać się zasad :twisted: )

za 2 tygodnie dyrektor wraca z zaramanicy i wtedy ogłoszę dokładną datę, cenę i perspektywy


TAK JAK SIĘ UMAWIALIŚMY TO RACZEJ KAMERALNA BIBKA BĘDZIE

max 100 osób

:P

PS: przepraszam że w każdym poście prawie to samo piszę ale po pierwsze mam straszną dziurę w mózgu, po drugie molestuję Was tym celem ujrzenia Was tam w jak największej ilości, oraz dlatego że mam kilka spraw na głowie i nie wwzystko co wcześniej pisałem pamiętam

poza tym bez przerwy dochodzą nowi użytkownicy, których w tym miejscu równie serdecznie jak starych zapraszam na ten Bezimiennyjeszcze Konwent

:P


Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

A'propos nazwy konwentu. Jak sie nazywa ta miejscowosc? Bo starym zwyczajem jest nazywac Kony od miejsca organizacji :)
Inny pomysl, tak na szybko to "MiM'o'Kon" ;)


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

EE no nie za duzo tych KON'ow nie lepiej poprostu MiM i latwo do tego zrobic logo. Hmm a moze .... tak mysle tylko, ale nazwa "Gamekeeper" tez bylaby nie zla, a z mojej strony nie byloby zadnych zastrzezen o wykorzystanie tego hasla.

-EDIT- Dopisano: Sro Paź 27, 2004

AA i jeszcze jedno z mojej strony na 90 % pojechaloby jeszcze 2 dodatkowe osoby.

Porządki Valdi
Ostatnio zmieniony wtorek 25 gru 2007, 12:23 przez Gamekeeper, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Do Felisa:

zadupie to nosi od wieków już pradawnych Radwnice :P i zaczyna się granica jego około 5 metrów za tabliczką kończącą formalnie Wrocław ...

w stronę Oławy (i Opola) dla dociekliwszych ... południowy-wschód ...

Problem jest taki, że tam niestety dojeżdża tylko pewna prywatna linia autobusowa, która korzysyając ze swego monopolu na tym terenie (bo nikt prawie PKS'em nie jeździ) dyktuje straszne ceny: 2,5 uczniowie liceów i niżej a 3 babilony studenci i reszta. Ten problem jest chyba jednak najmniejszy bo jak ktoś zdecyduje się pół Polski przejechać na Konwent to sądzę, że mu 3 PLN różnicy nie zrobi ...

Większy problem to natomiast to, że nocą po ewentualnym wypadzie do miasta czeka delikwenta 20 minutowy spacer od pętli nocnego autobusu (cieszcie się bo jeszcze rok temu były nocne tramwaje, których to pętla w gorszym położeniu jest czytaj 40 minut spacerku) ... prosto co prawda jak po sznurku i chyba nawet niewidomy by trafił, ale zawsze to 20 minut


Co do nazwy: myślę nad nią ... jak coś interesującego komuś wpadnie i tu to napisze to ma u mnie piwo :P albo 2 ...


Do admina:

słusznie z tym logiem ... tylko czy nie będzie dymu o prawa autorskie??


Awatar użytkownika
Nataniel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 148
Rejestracja: niedziela 01 sie 2004, 11:29
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

MiMkon
Gamekon

Jak zwal tak zwal. Deklaracji co do przyjazdu nie zloze, bo pewnie jak zwykle bede w stanie powiedziec dopiero na miesiac przed. Niemniej jestem chetny i jesli wszystko pojdzie ok, to przyjade.


Wszystko o grach planszowych: www.Gry-Planszowe.pl
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Nazwa "MiM" nie ma oficjalnie zastrzezonego znaku wiec nie ma z tym problemu.


Zablokowany