Historia forum Magii i Miecza

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Historia forum Magii i Miecza

Post autor: Lens »

Nic się nie dzieje na forum od przeszło tygodnia, więc korzystając z zastoju postanowiłem zrobić małe podsumowanie tego co na forum się działo przez te przeszło trzy i pół roku jego istnienia. Uznałem, że może przy okazji tego martwego okresu jaki mamy obecnie, ciekawa dyskusja wspominkowa się wywiąże.
Oto wydarzenia, które uznałem za najbardziej ciekawe. Wnoszące coś do MiMowego światka, albo mające charakter skandalu, który odzywał się szerszym echem na forum.

1) Powołanie forum Magii i Miecza – punkt chyba wyjaśniania nie wymaga. Sami wiemy, jak mało się działo w świecie MiMa zanim nie pojawił się internet i wreszcie sama strona o Magii i Mieczu.

2) Pierwsze autorskie dodatki Cliffa i DeSSa – to pionierzy, którzy dali zielone światło innym i należy się im miejsce w tym jak i w każdym podsumowaniu dotyczącym MiMowego światka fanowskiego. Choć sami niewiele się na forum udzielali, jednak za nich akurat przemawiały czyny nie słowa . Niezorientowanych odsyłam na stronkę http://talisman.clift.org/talismanisland/MiM2003/

3) Zasady Mim 1,5 – czyli wielka inicjatywa usprawnienia silnika gry i poprawienia wszelkich niedoróbek i bugów, która spełzła właściwie na panewce, a dyskusje dosłownie nic nowego nie ustaliły.

4) Nieoficjalne Mistrzostwa Polski MiM przy okazji Coolkonu we Wrocławiu – inicjatywa naprawdę godna odnotowania, tym bardziej, że odbyły się już trzy edycje. Nie można również przy tym zapomnieć o żarliwych dyskusjach dotyczących zasad tego turnieju, które prowadzone były na forum i wzbudziły sporo kontrowersji i niesnasek.

5) „Firma” Lukasa – największy skandal w historii forum. Zaczęło się niewinnie od zapożyczania cudzych pomysłów, drobnych kłótni o prawa autorskie, skończyło na przerabianiu, drukowaniu i sprzedawaniu, niejednokrotnie bez zgody autorów zarówno dodatków autorskich jak i oryginalnych części MiMa. Interes kwitł przez jakiś czas na allego i stronie lukasa, ale po jakimś czasie lukas przestał wyrabiać z zamówieniami, a następnie zapadł się pod ziemię i się już na forum nigdy nie pojawił. Pozostały groźby, zła sława, nie spłacani i wyrolowani biedacy chętni pozyskać grę (choć być może lukas jakoś to odkręcił, ale tego już się nie mieliśmy okazji dowiedzieć) i najbardziej wojenny wątek na forum.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=589&start=0

6) Strona www.magiaimiecz.eu – gdzie wzorem www.talismanisland.com/ zamieszczane są wszystkie polskie dodatki autorskie, jeśli oczywiście autorzy wyraża na to zgodę. Inicjatywa godna i warta propagowania. Małą ciekawostką może być fakt, że dostęp do niektórych dodatków mają tylko osoby, które wykażą się jakąś działalnością na forum MiMowskim.

7) Przerwa w życiu forum – czyli okres około 2 miesięcy, kiedy forum nie działało z różnych przyczyn, głównie technicznych. Nastąpił wtedy spory odpływ użytkowników, którzy po zmianie adresu strony już się nie pojawili i wielki czas próby dla pozostałych.

8 ) Dodatki Gieferga (alias PoKrAka) – o tyleż świetne i perfekcyjnie dopracowane jak i z reguły niedostępne niestety dla forumowiczów, za co główną winę mają ponosić moderatorzy tego forum, a przynajmniej jeden z nich (jeśli się mylę to PoKrAk skoryguj).

9) MiM i MM na PC – kolejna ciekawa inicjatywa przenosząca planszówkę na szklane ekrany pecetów. Jest już kilka wersji, a co rusz znajduje się jakiś zapaleniec tworzący nową. Tak trzymać, bo wpływa to ciągle na poprawienie jakości samych produktów. Czasem miła odskocznia, ale nie ma to jak MiM planszowy ;)

10) Karty Wilczego – to nie tyle skandal co wołanie o pomstę do nieba. Wilczy ile jeszcze mamy na te karty czekać??? Kiedyś pomysły i zarysy kart dostępne były na stronie Wilczego, ale odkąd swój proceder rozpoczął lukas zostały zdjęte. Co nieco można poczytać w wiekowym  topiku, którego początki pamiętać może garstka obecnych forumowiczów. Przy okazji warto zwrócić uwagę na jedną z najciekawszych polemik w historii tego forum między Wilczym a Felisem.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=123&start=0

11) Konkurs na poszukiwacza miesiąca – czyli zabawa, ale raczej zabawa z bronią . Pierwszy poważniejszy konkurs na stronach forum, który miał w luźnym stylu wyłonić najfajniejszego autorskiego poszukiwacza miesiąca (nazwa trochę nieadekwatna, bo był to poszukiwacz kwartału), ale zabawie tej od początku towarzyszyły nieco niezdrowe komentarze, pretensje w ocenianiu, mniejsze i większe osobiste podjazdy i wycieczki. A finał pokazał, że i na naszym forum może się zrobić misz-masz jak np. podczas wyborów prezesa PZPN-u.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1209


To taka historia forum mi wyszła. Jeśli coś pominąłem (w końcu nie jestem od początku jego istnienia) to śmiało zapraszam do uzupełnienia.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Hehe swietne naprawde dobre, to ja pozniej cos dopisze ale poczekam jeszcze na innych. Co to poczatku bylo troche inaczej ale generalnie wszystko sie zgadza.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Heh :) Odnalazłem się w tej czasoprzestrzeni punktowej :P Pojawiłem się na forum gdzieś pomiędzy punktem 4 a 5 ;)
Btw były dwie przerwy w funkcjonowaniu forum. Jedna krótsza druga dłuższa.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Gamekeeper pisze:Co to poczatku bylo troche inaczej
Przeglalem starsze watki i w oczy rzucil mi sie osobnik o nicku FALLEN, chyba musiala to byc barwna persona, poza tym Polish Board Game Scanners Group, ten fakt chyba tez powinien zostac odnotowany, ale ja w kwestii funkcjonowania i dokonan tej grupy niestety nie bardzo sie orientuje.
to ja pozniej cos dopisze
jak najbardziej.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Na poczatku to bylo forum wogole nie wiadomo co bo mialo byc tylko MiM potem o grach sfery i encore, potem znow tylko o MiM.

Co do Fallen'a to był bardzo zaangazowany gosc swojego czasu wraz z Ambarem miali swoje FTP postawione w domu gdzie zrzucalismy na pczatku skany irp a oni wlaczali o odpowiednich porach. 8-[


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Kurde ale stary jestem 10 z 11 punktów tej historii "widziałem" ma własne oczy. Ech Cliff i DeSS są niczym mityczni herosi , moim zdaniem ich dodatki są najważniejszymi dodatkami w historii forum jako pierwsze w pełni profesjonalne dodatki. Chociaż teraz się je krytykuje za grafiki , trochę dziwne niektóre karty , odmienność koszulek to zapomina się o tym że właśnie oni rozpoczęli tworzenie dodatków autorskich.

Pamiętam tych którzy nie wrócili po "WIELKIM PADZIE" kiedy to użytkownicy błąkali się po internecie a pytanie : Czy forum wróci ? dręczyło każdego.
Wielu tedy zwątpiło i już nie ujrzeliśmy ich na liście odwiedzających. Cześć ich pamięci.

FTP Ambara - kolejne legendarne miejsce , oraz ftp Fallena które zawsze było niedostępne :)

No i sławny Lukas o którym dość już napisano.


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Tam po drodze należałoby też wspomnieć o zmianie wersji forum i pojawieniu się tortowego pola bitwy .... ShoutBoxa :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

SeSim pisze:Tam po drodze należałoby też wspomnieć o zmianie wersji forum i pojawieniu się tortowego pola bitwy .... ShoutBoxa
Torty akurat uwazam, za najwieksza żenadke na tym forum =P~ . Poza tym co niby te torty mialy wniesc konstruktywnego, albo interesujacego do swiatka MiMa :?: SeSim dzieki za podpowiedzi, ale przemysl je nastepnym razem ;-) . To historia forum z Magia i Mieczem w tle, albo odwrotnie :-k . I tego nalezaloby sie trzymac...


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

No ładnie, to już chyba prawdziwa desperacja skoro o niczym innym niż wspominaniu "starych dobrych czasów" nie da się tu gadać... apropo tortów - żenada maksymalna, ręce opadają.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jaka "desperacja" ? po prostu są wakacje to i odpowiedni czas aby troszkę spokojniej było na forum, no a jak Lens chciał sobie takie podsumowanie napisać bo miał czas to jak najbardziej w takim czasie jest ono mile widziane.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Poza tym ja tam lubie poczytac wszelkie biografie i literature faktu :mrgreen: . A wspominac to dopiero bedziemy za pare lat, hehe. Na razie katalogujemy... ;-)


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ludzie... trochę humoru :) W końcu wakacje są. Akurat rzucanie tortem dorzuciłem przy okazji wspominania o nowej wersji silnika forum. W końcu bez niego nie byłoby forum czyż nie? ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

SeSim pisze:Ludzie... trochę humoru
Humoru .. ? Sesim tu to tylko niewielka grastka ludzi ma swoiste poczucie humoru.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

No prosze jak sobie admin z moderatorem spamuja =P~ .


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Lens pisze:No prosze jak sobie admin z moderatorem spamuja =P~ .
Hehe, no wiesz licznik trzeba nabijac =P~

Wracajac jednak do tematu w historii powinna znalezc sie tez niechlubna karta pewnego uzytkownika "Kai" ten to napsul nam krwi swojego czasu. Musialem czyscic forum z jego ponad 170 postow, recznie. Jeszcze jednym ciekawym podpunktem byloby MiM na PC bo podejsc do tego bylo z nascie jedna naprawde obiecujac ale coz niestety wszyscy rozbijali sie o ilosc informacji i logarytm laczacy umiejetnosci poszukiwaczy do calosci.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Właśnie czasem humoru na tym forum brakuje :doubt:
Fajnie poczytać o czymś co się nie wie i trzeba tego na forum szukać \:D/


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Teraz ja się wypowiem. Mimo, że jestem z wami duchem od samego początku kiedy jeszcze nie wiedziałem czym to forum jest (mimo opisu :D) to ciałem zaistniałem dopiero koło punktu 11. (hańba, wiem). Przy okazji miałem "przyjemność" poznać Lukasa i dość długo z nim korespondować przez co wydał mi się ciekawy choć moralnie dwuznaczny. Chyba jestem jedyną osoba na tym forum, który ma o tej osobie raczej pozytywne zdanie zmienione jednak po przeczytaniu forum.

Nikt nie mówił że jestem po Jasnej stronie Mocy :twisted:
Ostatnio zmieniony czwartek 02 sie 2007, 11:29 przez Duszodręczyciel, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lens [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Duszodręczyciel pisze:miałem "przyjemność" poznać Lucasa
Nie Lucasa, a lukasa ;-) . Taki przynajmniej mial nick ten forumowicz.
Chyba jestem jedyną osoba na tym forum, który ma o tej osobie raczej pozytywne zdanie zmienione jednak po przeczytaniu forum.
No bez przesady. Ten człek nie jest wyklęty, ani żadna wiedzma nie rzucila na niego przeklenstwa. To taki enfant terrible tego forum, ale kto jest bez grzechu... ten wiadomo niech pierwszy rzuca kamieniem.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Lens pisze:ten wiadomo niech pierwszy rzuca kamieniem
yyy... tortem? Sami bez winy :D

Co do "Lucasa" to przepraszam, rzeczywiście mój błąd.


Obrazek
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Lens pisze:o taki enfant terrible tego forum, ale kto jest bez grzechu... ten wiadomo niech pierwszy rzuca kamieniem.
Hm.. A wskaż mi kogoś na forum, kto nie rzuca kamieniem na tym forum?
:mrgreen:


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Jak to dawno było. Rejestracja jakoś w okolicach 3 pierwszy post z pół albo i rok później, ale pierwsza wizyta na forum znacznie przed 3 :D Pamiętam te czasy snif. Czasy kiedy to było może 8 osób na forum a Wilczy pojawiał się prawie codziennie. Było kameralniej niż w filharmonii. No i ten czarny wystrój forum o którym to już mało kto pamięta.
Następnie na scenę wkroczył lukas bez którego to forum pewnie by dalej było odwiedzane przez 8-9 osób. Co by o nim nie mówić dał tutaj naprawdę dużo z siebie.
Później to już czasy SeSim'a i Valdi'ego taka nowożytność normalnie :D. Wielu nowych wyznawców nam przybyło w tym okresie.
Wielki Pad. Ciężkie czasy, pamiętam jak co 2 dzień pisałem do Denver'a z pytaniem kiedy forum wróci. Wielu poległo tylko nieliczni powrócili ale forum przetrwało.
No i mamy czasy obecne jakie są każdy widzi.
Właściwie chronologia według wydarzeń średnio się tu sprawdza lepiej jest raczej użyć chronologii po userach. Kto w danym okresie pisał a kto już przestał itd. itp.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

) Dodatki Gieferga (alias PoKrAka) – o tyleż świetne i perfekcyjnie dopracowane jak i z reguły niedostępne niestety dla forumowiczów, za co główną winę mają ponosić moderatorzy tego forum, a przynajmniej jeden z nich (jeśli się mylę to PoKrAk skoryguj).
pierwszy powód to akcje administracji a w szczególności jednego z moderatorów, drugi powód to fakt, że nie widzę żadnego sensu w ich udostępnianiu. I dlatego Wioska nie jest udostępniona na forum i raczej nie będzie mimo, że jest już ukończona, wydrukowana itd.

Zaznaczałem sporo razy, że dodatkami dzielę się w zamian za komentarze, które mogą pomóc w ich ulepszeniu. O ile przy Wyspie jeszcze ich trochę było, tak przy późniejszych już prawie nikomu (poza paroma osobami z którymi kontaktuję się na GG) nie chciało się nic napisac, tylko ściągneli dodatek i zadowoleni. Wygląda treż na to że dodatki najlepiej zamieszczać po jednej karcie bo wtedy komentarzy jest od groma, a kiedy się wrzuci naraz 100 czy więcej kart - cisza. W związku z tym nie widzę powodu dlaczego miałbym cokolwiek udostępniać dla pasożytów, którym nawet się skomentować tego co ściagnęli nie chce, i wszystko co jeszcze zrobię dostaną tylko ci którym sam będę chciał to dać :P

Co do historii forum to zdaje się, że najlepsze czasy to ma ono już za sobą, a obecnie nie dzieje się tu absolutnie nic ciekawego, bo jak nazwać sytuację gdy najpopularniejsezy jest temat o pudełku na karty czy inne tym podobne bzdety? Co ciekawe działem który jeszcze wykazuje jakieś oznaki życia jest dział MM.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Enrot
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: niedziela 24 cze 2007, 11:45
Lokalizacja: Słupsk
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Enrot »

PoKrAk pisze:Co ciekawe działem który jeszcze wykazuje jakieś oznaki życia jest dział MM.
OFFTOP BEGIN
Bo MM lepszy jest
OFFTOP END


But the scars left by the war have not yeat healed. And the earth has not forgotten.
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

A ja bym prosił o kontakt na gg Giefergu, bo mam pewną małą sprawę. Piszę w poście tylko dlatego, że masz wyłączone PW.

Co do historii to nie mam za dużo do powiedzenia, aczkolwiek widzę znaczny wzrost userów od czasu kiedy tu się pojawiłem, a było to już w tzw. okresie "Valdiego i SeSima".


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
FALLEN
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: FALLEN »

Witam chłopaki i dziewczeta.
Co do mojego FTP'a to zawsze k^$%^$% dzialal :D, no prawie zawsze, i tak wspominka o PBGSG by sie przydala :P nie zapominajcie o Jurim! PBGSG to nie tylko ja... Tak wogole wrocilem i potrzeboje prace ktore zrobilismy z Jurim, jak ktos ma lub wie skad sciagnac dawac znac na gg lub mailowo, lub wyslac na maila nyarl@tlen.pl.
I dzieki milo slyszec o sobie dobre slowa :D
Zalezy mi bardzo na Obcy wydanie II i Obcy wydanie II - wiezienie!!!

To co odzyskalem do tej pory:
Świt Żywych Trupów

Jak narazie tylko te jedna grę... Shit! :[

No wiec do roboty, umiejetnosci wzrosly... itd, itp... czy warto cos jeszcze robic?
Dajcie znac to sie tym zajme - profesjonalnie :)


Pozdrawiam wszystkich starych forumowiczów:
A w szczegolnosci:
Juriego, Ambara, Wilczego, Felisa...

:]


ODPOWIEDZ