Konkurs na Postać/Poszukiwacza miesiąca - Kwiecień

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
wisnia
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2005, 02:11
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: wisnia »

12 pkt. Paladyn- Isztwan, fajny pomysł, już drugi raz daje najwiecej punktów na postać nie dość, że z MM ( #-o ) to jeszcze pochodzącą z kategorii "białych poszukiwaczy", których niecierpie. jednak twoje wykonanie przekonuje zarówno do MM jak i do profesji. =D>
11 pkt.Skaven- hip hip huuura, wreszcie fan warhammera z wielkiego zdarzenia, będe ci naprawde gorąco kibicował w każdym projekcie warhammerowskim, to mój ulubiony świat fantasy, świetnie pasuje do mima.
10 pkt..Cybermag- świetna postać, orginalna, pięknie wykonana. Cieszy mnie każde odświerzenie WKO, to w sumie świetny dodatek, traktowany jest przez fanów ciągle po macoszemu.
9 pkt.Paladyn- Nillu- udany debiut, spoko postać.
8 pkt. Handlarka czarami- szkoda, że nie wystawiłeś kolekcjonera, byłoby może pierwsze miejsce, podobał mi się ten chciwy dziadyga \:D/ . Ta poctać też ma spoko pomysł, ciekawe jak się sprawdzi w praktyce.
7 pkt.Górski olbrzym- fajna, orginalna 4 zdolność.
6 pkt.Bankier- postać świetnie pasuje do miasta, przydatna w grach w którch złoto nabiera wiekszego znaczenia ( np. gdy gramy z dodatekiem "Morze")
5 pkt.Weteran- jak to sam określił twórca "taki sobie przeciętniak", ale jak zwykle postać bardzo starannie wykonana i pasująca do klimatu MiMa.
4 pkt.Pirat- w sumie oki, zdolność 5 dla pirata kompletnie nie pasuje, pirat powinnien łupić gildie kupiecką a nie zarabiać dla niej kase \:D/
3 pkt .Golem - a mogło być tak pięknie... pomysł jest, ale kto by chciał grać takim kaleką ](*,)
2 pkt.Kabalista- wogóle nie "czuje" tej postaci, co autor miał na myśli :-k
1 pkt.Psioniczka- tak jak w punkcie 10, koncepcja spoko, efekt- postać nie do gry.
pozdrawiam wszystkich twórców.
EDIT- wstawiłem punkty za poszczególne miejsca.
Ostatnio zmieniony piątek 11 maja 2007, 10:19 przez wisnia, łącznie zmieniany 1 raz.


wisnia
Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

11pkt.Cybermag (autor: pillowbookworm)-ciekawe zdolności, świetne wykonanie. Nie mam nic do zarzucenia. Grafika najlepsza z przedstawionych.
10pkt. Bankier (autor: Leviathan)- co tu dużo mówić, ma klimat. Wykonanie bez zarzutu.
9pkt. Pirat (autor: gural)-ogólnie bardzo fajnie wyewoluował, ale z tym noszeniem łodzi moim zdaniem nie jest dobry pomysł.
8pkt. Paladyn (autor: Isztwan)-bardzo fajny, byłby o 2 oczka wyzej gdybyś przedstawił tylko tą dobrą jego część. Mimo to pomysł fajny dlatego miejsce w środku stawki.
7pkt. Paladyn (autor: nillu)-ciekawa postać, jeśli chodzi o zdolności, w sprawach technicznych nieco gorzej, w 5 um. brakuje justowania i gdyby nie to byłby oczko wyżej. Grafika choć zła nie jest to mnie nie przekonuje.
6pkt. Skaven (autor: Grajki)-kiepskie wykonanie nadrabia ciekawymi zdolnościami. Grafika do mnie nie trafia.
5pkt. Weteran (autor: PoKrAk)-przeciętna postać bez jakichś szczególnych zdolności poza 3,
trochę słabiutki. Wykonanie jak zwykle ok.
4pkt. Golem (autor: czeski_)-wykonanie bez zarzutu, grafika ciekawa choć-tu minus-nie
poddana obróbce, znaczek przy postaci (podobnie miał Kanibal uprzednio). Niestety jest mocno okaleczony, 4 zdolność tego nie nadrabia, przydałaby się jeszcze jedna dobra.
3pkt. Psioniczka (autor: tomoe)-Sprawy techniczne ok ale słabiutka... okaleczona. Rozumiem moc psioniczna to raczej przydaje się do obrony niż ataku, ale mimo to powinna umieć rzucać czary.
2pkt. Handlarka Czarami (autor: Padre)-dobra jest grafika, klimatyczna... wykonanie jednak mocno kuleje. Brak justowania. Czcionka w charakter i start nie za bardzo. 3 um. można lepiej opracować. W 6 niepotrzebne komplikacje. Specjalnie silna też nie jest... jakbym nią grał to chyba kupowałbym jak najwięcej czarów i ich nie sprzedawał tym samym pozbawiając ich innych :)
1pkt. Kabalista (autor: RasdSaris)-niestety, wykonany "na kolanie". Brakuje justowania, znaczki 1,2 za wysoko, źle przeniesione w 2, w 4 twojej z małej i mimo ciekawej zdolności 4 mimo szczerych chęci nie mogę ocenić go wyżej. Gdyby jeszcze grafika do mnie przemawiała... no niestety nie pasuje-przede wszystkim za bardzo odznacza się prostokąt obrazka.


Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

To i ja zaglosuje ;-) Pisze miejscami, bo nie mialem czasu wniknac w punktacje i ogolnie regulamin, a nie chce pochachmecic niczego ;-) .

1) Cybermag (autor: pillowbookworm) - za to, ze sa tu swieze pomysly. fajne jest to, ze u tegoz autora nie zdarzaja sie powtorki z rozrywki
2) Bankier (autor: Leviathan) - to pierwszy poszukiwacz Leviatahna, ktorego mam okazje zobaczyc i przyznaje solidny i ciekawy
3) Pirat (autor: gural) najbardziej spodobala mi sie zdolnosc 5 (zwiazana z otrzymywaniem punku sily lub mocy), a pozniej idento zdolnosc tylko, ze zwiazana z innym miejscem zobaczylem u Cybermaga :-k i pillow ciut lepiej to opisal (operacja ulepszania ciala ;-) ) ale to juz mala dygresja. tak czy owak 3 miejsce Pirat ;-)
4) Skaven (autor: Grajki) - ciekawy, gdyby jeszcze trzymal sie graficznego standardu...
5) Weteran (autor: PoKrAk) - tylko 5 miejsce dla PoKrAka ;-) , bo potencjal Weterana jest duzo wiekszy.
6) Paladyn (autor: nillu) - chyba tylko za ta swieta aure, choc dodalbym tam osobiscie zbroje do tej kolekcji przedmiotow, ktore ja wyzwalaja.
7) Górski Olbrzym (autor: mriswith)
8 Handlarka Czarami (autor: Padre)
9) Kabalista (autor: RasdSaris)
10) Golem (autor: czeski_)
11) Psioniczka (autor: tomoe)
12) Paladyn (autor: Isztwan) - tu niech za komentarz posłuzy cytat
PoKrAk pisze:dobra byłaby to postać, gdyby nie fakt, że bardzo podobna do wcześniej na forum publikowanego Krzyżowca
:???:
Ostatnio zmieniony piątek 11 maja 2007, 13:18 przez Lens, łącznie zmieniany 1 raz.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
nillu
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karczma
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 01 maja 2007, 15:33
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:

Post autor: nillu »

11pkt - Bankier - świetne wykonanie, dobry pomysł. Dobre uzupełnienie bo brakowało takiej postaci
10pkt - Weteran - klimat, klimat, klimat...
9pkt - Skaven - dobre wykonanie, wspaniała kreacja
8pkt - Golem - bardzo dobry pomysł i wykonanie, a zdolności choć logiczne, to chyba jednak nie trafione
7pkt - Paladyn (Isztwan) - ciekawy pomysł, choć wole mojego paladyna ;)
6pkt - Pirat - dobra postać, wykonanie dobre, ciekawa grafika. Ocena: dobry :)
5pkt - Cybermag - świetne wykonanie, ale dla mnie dyskwalifikuje go "kosmiczność"
4pkt - Handlarka Czarami - nie przemawia do mnie, czegoś zabrakło. Może klimatu...
3pkt - Górski Olbrzym - zdolności jakby wymyślane na siłę, słabiutka karta
2pkt - Kabalista - dziwne zdolności, słabe wykonanie, nie nadaje się
1pkt - Psioniczka - nie trafiła do mnie kompletnie i od pierwszego spojrzenia


Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Weteran (autor: PoKrAk) - 8 pkt. - Bez przebłysku ale poziom i tak wysoki.
Pirat (autor: gural) - 6 pkt - Solidny twór.
Górski Olbrzym (autor: mriswith) - 3 pkt. - Podobnie jak Skaven ale dużo bardziej zwykły...
Paladyn (autor: nillu) - 9 pkt. - Poprostu dobra i ciekawa postać.
Skaven (autor: Grajki) - 5 pkt. - Ani dobry, ani zły.
Cybermag (autor: pillowbookworm) - 4 pkt. - Jak na mój gust przekombinowany (choć żałuję, że tak nisko).
Paladyn (autor: Isztwan) - 10 pkt. - Bardzo podoba mi się pomysł z "podwójną" postacią.
Handlarka Czarami (autor: Padre) - 7 pkt. - Postać przypadła mi do gustu choć ma pewne minusy.
Bankier (autor: Leviathan) - 11 pkt. - debeściak.
Psioniczka (autor: tomoe) - 1 pkt. - Zupełnie nie podoba mi się postać (chodzi mi o pomysł)
Kabalista (autor: RasdSaris) - 2 pkt. - Widać, że wykonany szybko i w sumie niepotrzebnie. Mam nadzieję, że będą poprawki.
Ostatnio zmieniony piątek 11 maja 2007, 13:26 przez czeski_, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Padre
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 12:10
Kontakt:

Post autor: Padre »

1.Palaldyn (11) nie podoba mi się grafika można było trochę pogrzebać i poszukac czegoś odpowiedniejszego.
2.Górski Olbrzym (10) fajnie pomyłślane ograniczania zbalansowane z bonusami choć z tym atakiem komplikuje trochę mechnike ale sam komplikuję więc :-&
3.Weteran (9) trochę zadużo powiązań z miastem ale ogóleni ok nie przegięty taki przeciętniak.
4.Bankier (8) to samo paostac za bardzo nastawiona na jeden dodatek ale pomysł mi się podoba , tylko raczej jako mistrz niż jako poszukiwacz .
5.Cyber mag (7) pomysł spalania mocy mi odpoiwad będzie Handlarka Czarami miła komu sprzedawać =D>
6. Palladyn i Upadły Paladyn (6) przejście pomiędzy Paladyne i Upałym paladynem pomyślane interesująca , nie podoba mi sie grafika niby jest w porządku ale czy nie mozna było znaleźdz kogoś innego niż templariusza (albo przynajmniej tarcze mu przemalowac ) Mroczy skoliei strasznie Chaosiarzami zajeżdza ](*,)
7.Pirat (5) postać włąściwie tak przeciętna ze o niej zapomniełem umkneła mi , cechy dobrane do Postaci i tyle :mrgreen:
8 Golem(4) kurde nie wykożystan postac można byłą ją podkęcić ma jaies bonusy
ale jak na tak chrakterystyczną postac za ogólne
9. Kabalistka(3) grfika grafika przunajmiej trzeba było powycinać cokolwiek trochę zmarnowan postać .
10 Skaven (2) za bardzo wyspecjalizowan postac wiem ze taki pojawiały sie w dodatkach ale ja wole te bardziej ogóle nie nastwione na dodatki , a tu szczególna uwaga na dodatki nie oficjalne . no i grafikę można był trochę 'spłaszczyć" jest wiel grafik skavenów w sieci mało wyrazista albo przegadan grrafika nie sprawdza sie niestety.
11. Psioniczka (1) a jakie sa bonusy tej postaci??? Szkoda pomysł mógł być fajny.
w nawiasach ilość punktów \:D/ \:D/ \:D/


Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

1. Górski Olbrzym- świetna postać, każdy skill unikalny
2. Cybermag - wysoki noty za to samo co wyżej - garśc dobrych pomysłów, np spalanie czaru.
3. Weteran - porządnie zrobiony poszukiwacz, nie to co trędowaty ale w trzyma dobry poziom
4. Handlarka czarami - 4 miajsce za pomysł nie za wykonanie, bo temu trochę do ideału daleko. Gdybyś zrobił rys tak jak pokazał PoKrAk i wyjustował text i poprawił parę innych rzeczy...
5. Bankier
6. Skaven - grafika mało wyraźna i brak justowania :(
7. Pirat - niby zdolności spoko i wykonanie dobre ale jakoś w ogóle nie pasuje mi do MM
8. Paladyn (nillu)
9. Golem - ot, taki standardowy golem. Porządnie zrobiony i tyle mogę o nim powiedzieć. Niczym nie zachwyca.
10. Psioniczka - po prostu mi się nie podoba całokształt
11. Kabalista - nie wyobrażam sobie nawet tej postaci w grze. nie wiem co ale coś z nią nie tak :-k


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

01. Górski Olbrzym
02. Weteran
03. Paladyn/Upadły Paladyn
04. Skaven
05. Golem
06. Cybermag
07. Handlarka Czarami
08. Paladyn
09. Bankier
10. Pirat
11. Psioniczka
12. Kabalista <nie kumam tej postaci :D jakaś dziwna jest począwszy od grafy skończywszy na zdolnościach>


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

(11 pkt) Skaven – witamy w świecie Warhammera! Świetnie, że ta postać powstała, zwłaszcza, że jest naprawdę dobrze wykonana. Niezła grafika, choć jak zauważył to już ktoś wcześniej można ją było jeszcze poprawić. Na minus także brak justowania oraz dziwnie sformułowana druga część pierwszej zdolności. Generalnie postać jest jednak baaardzo fajna.

(10 pkt) Paladyn (nillu) – bardzo udany debiut! Pomysłowo wykonana postać, klimatyczna i ciekawa. Rażą tylko dwie kwestie: brak justowania i grafika o nieco zbyt słabej jakości – jest świetna, ale można ją było jeszcze podrasować.

(9 pkt) Cybermag – generalnie nie mam nic do postaci do Kosmicznej Otchłani i ta, podobnie jak i wszystkie inne Pillowa stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Niestety, nie jest to jedna z tych, które powalają na kolana. Z tego względu „tylko” trzeci stopień podium.

(8 pkt) Górski Olbrzym – bardzo fajna postać. Ciekawe, unikatowe zdolności i ładne wykonanie graficzne. Solidny zawodnik!

(7 pkt) Handlarka Czarami – brak justowania i słowo „Czar” pisane z małej litery. Postać z pomysłem, a to się, liczy! Generalnie Poszukiwacz godny uwagi.

(6 pkt) Weteran – świetnie wykonany, ale jak sam Pokrak to ujął: przeciętniak. Dwa samotne „w” na końcu wersów i „Siłę” pisane z małej litery to kwestie o kosmetycznym charakterze, tym niemniej rzucają się w oczy.

(5 pkt) Paladyn (Isztwan) – ciekawy pomysł z możliwością przemienienia w Upadłego Paladyna, ale poza tym raczej bez jakichś fajerwerków. Klimat niby jest, ale podobnych postaci było już wiele.

(4 pkt) Golem – nic nie może, ale ma 5 punktów Siły. To trochę za mały plus. Postać z pomysłem, ale nie do końca udanie zrealizowanym.

(3 pkt) Pirat – nieźle zrobiony, ale jakoś do mnie nie przemawia. Ot Pirat..

(2 pkt) Kabalista – kiepska grafika, widać poza tym że postać była robiona „na szybciora”

(1 pkt) Psioniczka – bardzo mocno osłabiona. Prawie okaleczona.


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

[11] Paladyn [MiM] - bardzo przyjemniacka postać, ciekawa kompozycja skilli.
[10] Weteran - lubię przeciętniaków. Do tego urzekająca grafika.
[9] Paladyn(i) [MM] - ciekawy pomysł na zmianę w Upadłego.
[8]Cybermag - choć nie lubię robotów, to ten zasłużył na wysoką notę.
[7] Górski Olbrzym - niezła postać i ładna grafika.
[6] Bankier - dobra postać, ale nie czuję u niej tego czegoś.
[5] Golem - torszkę skopany potencjał. Możnaby go zrobić znacznie fajniejszym.
[4] Psioniczka - już oceniałem w drugim temacie. Fajna magiczna fajterka.
[3] Handlarka Czarami - ładna grafika, ale jak już mówiłem wcześniej nie podoba mi się idea sprzedaży czegoś co nam potem może zaszkodzić.
[2] Skaven - ni ema się do czego przyczepić. Postać OK. Po prostu mi nie przypadł do gustu.
[1] Kabalista - grafika słabiutka, brak justowania w 1 części tekstu, forma tekstu niezgodna w normami. Widać, że si ę śpieszyłeś ;)


Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Rops »

12 pt. :arrow: CYBERMAG ( Nie znoszę KO, naukowców, kosmicznych piratów, robotów i podobnego złomu w MiM ale ta postać jest SUPER !!! i niema porównania z reszta postaci z KO (zaczne w końcu chyba gra z tym dodatkiem :P ))

11 pt. :arrow: PALADYN ( Po 1 grafika, po 2 grafika, po 3 grafika, po 4 umiejętności i gdyby nie ten Cybermag była by jedyną super postacią w tym zestawie.)

10 pt. :arrow: SKAVEN ( No całkiem dobra postać. 3 miejsce zasłużone )

9 pt. :arrow: GÓRSKI OLBRZYM ( Mało gram w MM ale gdyby olbrzym istniał w świecie MiM była by całkiem fajna postać )

8 pt. :arrow: PALADYN + UPADŁY PALADYN ( za mało świeże i jakieś takieś .... )

7 pt. :arrow: BANKIER ( nie lubie "miastowych" poszukiwaczy )

6 pt. :arrow: HANDLARKA CZARAMI ( jak wyżej )

5 pt. :arrow: WETERAN ( jak wyżej )

4 pt. :arrow: PIRAT ( pirat jak pirat tu grog tam grog i co przystań tam panienka :mrgreen: )

3 pt. :arrow: GOLEM ( nieco skopana posta )

2 pt. :arrow: KABALISTA ( słaba bo: 1.... 2..... 3..... 4..... ... i jeszcze ta nazwa )

1 pt. :arrow: PSIONICZKA ( no i tu sie zatrzymam bo postać MOGŁA BYĆ FAJNA ALE MA NIEZIEMSKO SKOPANE UMIEJĘTNOŚCI !!!!! .... Naprawde mogła mieć nawet 3 miejsce bo fajny obrazek, niezły pomysł (w porównaniu z niektórymi tu) ale te umiejętności..... aż wstyd szkoda jej :/


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
RasdSaris
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: wtorek 06 mar 2007, 23:05
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: RasdSaris »

11 Pirat (autor: gural) - zawsze marzył mi się pirat, i ten przypadł mi bardzo do gustu.
10 Górski Olbrzym (autor: mriswith) - super skille, z klimatem, fajny pomysł, obrazek w stylu gry której nie lubię, ale przeżyłem ; )
9 Skaven (autor: Grajki) - sentyment do warhammera...choć można bylo by szczurka jeszcze dopracować w kwestii skili
8 Paladyn (autor: Isztwan) - dobre ilustracje i fajny pomysł z przemianą.
7 Weteran (autor: PoKrAk) - niezła ilustracja, choc nie wiem czemu ale jak z kajko i kokosza mi się kojarzy ta postać xD ogólem spoko.
6 Paladyn (autor: nillu) - taki sobie.
5 Bankier (autor: Leviathan) - nie czuje tej postaci za bardzo, no i nie lubie mieszczuchów przeważnie.
4 Handlarka Czarami (autor: Padre) - dobry pomysł,nawet ilustracja gites, ale coś jakoś..inaczej bym to zrobił
3 Cybermag (autor: pillowbookworm) - nie przeczę ciekawy, ale mi nie pasuja wszelkie robociaki
2. Golem (autor: czeski_) - całkiem inny marzy mi się, ten nie przypadł do gustu
1. Psioniczka (autor: tomoe) - tak jak robotów i cybermyszy tak i psioników nie trawię. nie wbijaja mi sie w klimat gry jakoś.


The fish doesn't think.
The fish is mute.
Expressionless.
The fish doesn't think,
Because the fish knows
Everything.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

1. [12pkt] Bankier - dobra postać i dobrze wykonana. DObra grafika i zdolności też ok :) Nie ma gdzie się przyczepić, poza tym, że wszystko łączy się z Miastem, ale nie można tego nazwać błędem czy wadą - po prostu ja za tym nie przepadam. Postać bardzo dobra.

2. [11pkt] Skaven - w sumie nie ma za bardzo czego się czepić :) Jedna drobna uwaga mi się tylko nasunęła - grafika mogłaby być mniejsza bo rozsadza kartę, ale ogólnie fajny poszukiwacz.

3. [10pkt] Weteran - wykonanie na wysokim poziomie, brak błędów. Przeciętny jeżeli idzie o siłę w grze, co wcale nie musi być minusem. Największy minus, to chyba fakt, że wszystkie zdolności wiążą się z Miastem.

4. [9pkt] Cybermag - wykonanie bez zarzutu. Co do zdolności, to: ad3. ten koleś będzie nieustannie krążył tylko po WKO :) ad4. Ta zadolność moim zdaniem mogłaby być połączona ze zdolnością atakowanie przy użyciu mocy. W innym wypadku może nie mieć zastosowania. Niewielu poszukiwaczy potrafi tak atakować. Ja zmieniłbym ilość tur kiedy jest sterowny przez przeciwnika do 2 albo nawet 1 (co i tak byłoby bardzo mocne) i dodał opcję atakowania na moc.

5. [8pkt] Paladyn (nillu) - ad4. dziwny zapis - czy są jakieś oddzielne karty z rynsztunkiem paladyna? Sądzę, że nie, choc karta to sugeruje ;) Wykonanie bez zarzutu. Grafika wskazuje jednak na większą siłę niż 3 ;) Moim zdaniem raczej 4/3 powinno być.

6. [7pkt] Pirat - Łódź nie gnije, ale zabrać jej nie można (jeżeli nie mamy odpowiedniego ekwipunku oczywiście)? Jak więc ją zostawimy to zgnije mimo wszystko :) Średnio przydatna zdolność. Jeżeli gród to takie Miasto jak w MiM, to tymbardziej druga zdolność staje się zbędna. Grafika nieco dziwna, ale wykonanie ok.

7. [6pkt] Golem - za dużo ograniczeń. Mógłby również być odporny na czary - wtedy byłby niezły :) Wykonanie dobre, grafika również dobrze wybrana.

8. [5pkt] Paladyn (Isztwan) - zacznę od wykonania. Karta wykonana nieźle. Grafika fajna, ale nie wiem czy akurat kojarzy mi się z paladynem, ale mniejsza o to. Co najważniejsze - za nic w świecie nie rozumiem sensu zdolności nr2. Częstotliwość wystawiania Upadłego Paladyna jest równa częstotliwości trafiania szóstek w totka. poza tym, profesja wynikające ze zdolności, przeznaczona tylko dla jednego poszukiwacza to moim zdaniem za duża zmiana w standardach. Niektórzy to lubią, ale mnie drażni, zwłaszcza jeżeli jest nie do wykorzystania - w razie gdyby chcieć to wykorzystać, to trzeba wydrukować dwóch, z czego jeden na 99% się nie przyda. Wystawienie dwóch postaci do turnieju to też lekkie przegięcie ;)

9. [4pkt] Górski olbrzym - dziwne konstrukcje zdań (przedmioty trzymane w dłoniach - na dobrą sprawę można tu podpiąc niemal wszystko poza np Butami :P). ad2. Zdolność niejasna - zawsze rzuca się za miejsca i przedmioty, czy tylko jeżeli masz taką ochotę? ad4. Cokolwiek dziwna zdolność. Również nie do końca jasna. Jeżeli przeciwnik stojący w odległości 3 pola rzuci 3, to musi isć w przeciwnym kierunku? Tak wynika z karty, co jest lekko dziwne. Wykonanie niezłe, ale siły mógłby mieć więcej jak na olbrzyma. Poza tym, skoro już jest z kamienia, to mogłoby mu coś to dawać.

10. [3pkt] Handlarka czarami - pomysł był niezły, ale nie do końca mi się wykonanie podoba. Wykonanie od strony technicznej jest ok, chociaż z reguły numery umiejętności nie są wyróżnianie w MiM. ad4. Niejasna zdolność. Czy to działa jak kupiec? Podchodzisz i bierzesz co chcesz za czar? Czy może tylko jak się umówisz z przeciwnikiem? W pierwszym przypadku przegięcie, bo można wziąć wszystko za jeden czar, w drugim przypadku słabe. Można wybrać czar jaki sprzedajesz czy losowo? ad6. A nie mogło być 4,5,6 nie działa? Łatwiej zapamiętać, a szansa taka sama.

11. [2pkt] Psioniczka - w sumie wykonanie niezłe. Grafika mi się nie podoba specjalnie, ale cóż... W sumie podstawowy błąd to strasznie duże minusy - przy takich ograniczeniach to ta jej moc powinna być niezła, ale niestety zupełnie nigdzie się nie objawia :/ Zdecydowanie dodałbym jakąś mocną zdolność, bo w takiej formia postać jest bez większego sensu... Jedyny plus to częściowa odporność na czary, ale to zdecydowanie za mało.

12. [1pkt] Kabalista? Co poeta miał na myśli? Mi się nie kojarzy ten gość z taką nazwą. Po pierwsze wykonanie - widać, ze na szybko. Zwłaszcza grafika wkurzająca :) W sumie postać dość nieciekawa, a zdolność 4 bez żadnego sensu. Przywołuję demona i walczę. Jak przegram to tracę turę, życie i moge utknąć na dobre, a jak wygram to co? Morale +5? Nie widzę sensu w przywoływaniu duchów skoro ich pokonanie nic nie daje :/


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

12pkt - Palladyn Nilla - a dlaczego hmmm nie wiem po prostu wpadł mi w oko i spodobał mi się. Nie mam zastrzeżeń co do wykonania karty więc czemu nie dać 12 punktów :)
11pkt - Weteran - za klimatyczność tego poszukiwacza i za nienaganne wykonanie. Ogólnie nie mam się czego czepić
10pkt - Bankier - byłoby więcej ale ta postać powiązana za dużo jest z Miastem. Ogólnie podoba mi się i grafika też jest ciekawa.
9pkt - Skaven - błędy językowe w 2 umiejętnościach. Postać ciekawa ale jakoś bez polotu.
8pkt - Palladyn Isztawana - koncepcja ciekawa bo dwie różne postacie jednak grafika dobrego palladyna nie podoba mi się bo za bardzo przypomina mi templariusza. Umiejętność 2 jakoś dla mnie troszkę dziwna
7pkt - Pirat - umiejętność 2 jak dla mnie bez sensu nie wspominając o ostatniej umiejętności. Pirat pracujący dla gildii kupców??
6pkt - Górski Olbrzym - wykonanie bardzo ciekawe grafika urocza ale zastrzeżenia do ostatniej umiejętności. Nie odpowiada mi ona i już. Zdolność 2 to czy zawsze trzeba rzucać czy tylko wedle widzi mi się poszukiwacza?
5pkt - Golem - Grafika ładna ale ograniczanie postaci nie jest dobre. Wszystkie umiejętności na nie. Szkoda troszkę zmarnowanego potencjału.
4pkt - Handlarka czarami - Grafika średnia, ie przypadła mi do gustu. Nie rozumiem umiejętności numer 4. Jak ona dokładnie działa? I czary ma ale sprzedawać ich nie może troszkę dziwne i nie logiczne jak dla mnie.
3pkt. - Psioniczka - grafika beeee nie przypadła mi do gustu. Dziwna taka jakaś. Umiejętności nawet nawet ale nie ma tego błysku co urozmaiciłby tą postać. Szkoda potencjału postaci.
2pkt - Kabalista - Grafika po pierwsze, przenoszenie wyrazów to dwa, ostatnia umiejętność jest do bani bo walka praktycznie nic nie daje prócz satysfakcji. Postać za szybko zrobiona :/
1pkt - Cybermag - Jak słyszę słowo cyber to już mnie coś trafia. Nie lubię postaci kosmo. Nie podobają mi się nic a nic. Grafika do cybermaga nie pasuje. Ostatnia umiejętność nie jest do końca jasna. Przejmując cybermaga można mu rozkazać aby porzucił wszystko co ma bleeeeeeeee. Mając złoto można nieźle podrasować się w Kosmo Otchłani. Jak dla mnie postać dno.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
pillowbookworm
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty Smoków
Poszukiwacze
Posty: 229
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 15:45
Lokalizacja: Miasto
Płeć:

Post autor: pillowbookworm »

1 Bankier Leviathana zdecydowanie najlepszy w tym miesiącu. B. dobre wykonanie i bardzo zachęcająca do gry postać. Przypasowała mi nadzwyczajnie co chyba nie jest zaskoczeniem.
2 Weteran PoKrAk- jasne że to nie Trędowaty, albo Łowca skarbów (to najlepsza Pokraczna postać do tej pory), ale rzetelny kandydat
3 Skaven Grajki- udany debiut nr 1. Grafika rzeczywiście mogłaby być mniejsza jak pisze pretorianstalker. No i tekst koniecznie justowany, ale mimo wszystko
4 Paladyn nillu - udany debiut nr 2. Specyficzna grafika ale w porządku. Brak justowania w ostatniej um, ale to można spokojnie poprawić
5 Pirat gural - największym problemem tej postaci jest to że w MM brak jej "naturalnego środowiska". I póki Morze nie będzie skonwertowane do MM mieć go chyba nie będzie. Stąd zdolności trochę wydumane. Nie zachęca.
6 Górski Olbrzym mriswith - jak na takiego Olbrzyma tylko 4 Siły, sorry: Miecza. Ale kojarzy mi się z Neverendig story. I za to plus
7 Paladyn Isztwan - Lubię białych poszukiwaczy i nawet podoba mi się pomysł z białą profesją tylko dla jednej postaci, ale uważam że Upadły powinien mieć jakieś plusy, wymagające jednak odmiennego stylu gry. Chodzi o to żeby gracz mógł darzyć do zostania upadłym w zależności od rozwoju sytuacji i własnej taktyki. Tak to widzę. Nie wiem czy jasno sie wyraziłem.
8 Golem czeski_ - za bardzo osłabiony. czeski_ czy "podpis" pod ilustracją zostawiłeś celowo? W sumie akurat to by było zrozumiałe
9 Handlarka Czarami Padre - pomysł na zdolności oryginalny ale chyba nie sprawdził by się w praktyce
10 Psioniczka tomoe - wykonanie jest ok ale ta pani to praktycznie same wady.Szkoda bo można by zrobić coś ciekawego w tym temacie
11 Kabalista RasdSaris - ilustracja dziwna to raz. dwa to z tej ilustracji wynika że to Kabalistka nie Kabalista ;] trzy co skille mają wspólnego z Kabała? (chyba że chodzi o to że przywołamy tego demona i wpakujemy się w kabałę)

Jedna sprawa ogólna. Dopiero przy okazji tego konkursu miałem się okazję przyjrzeć poszukiwaczom do MM i zobaczyć że oni są dużo trudniejsi do zrobienia niż mimowscy. Od tej pory postacie z MM winduję w górę ;].


gry Sfery kupuję ekonomicznie Podziemia+Miasto+Jaskinia=9 mz;podstawka MM=5mz
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

pillowbookworm pisze:Dopiero przy okazji tego konkursu miałem się okazję przyjrzeć poszukiwaczom do MM i zobaczyć że oni są dużo trudniejsi do zrobienia niż mimowscy. Od tej pory postacie z MM winduję w górę ;]
I słusznie.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Grajki
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2007, 13:18
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Grajki »

11pkt Weteran (autor: PoKrAk) – taki to średniak co to jest najfajniejszy :mrgreen: , kapitalnie wykonany i doskonale pasujący do klimatu MiM, pod każdym względem. =D>

10pkt Bankier (autor: Leviathan) – super postać nie dość że do mojego ulubionego dodatku to jeszcze w stylu mojej ulubionej postaci – kupca \:D/ , ale zostawia jakiś niedosyt, zabrakło mu jakiejś wrednej zdolności, jak na przykład branie pożyczek na innych graczy.'

9pkt Cybermag (autor: pillowbookworm) – wprawdzie nie lubię otchłani to jednak umiejętności i oprawa graficzna bardzo mi się spodobały. ;-)

8pkt Paladyn (autor: nillu) – ciekawa postać z naprawdę fajnymi zdolnościami tylko ta 4 zdolność mnie jakoś odrzuciła, i grafika jakoś mi nie leży.

7pkt Paladyn (autor: Isztwan) – nie gram w MM, ale spodobał mi się pomysł. :-k

6pkt Golem (autor: czeski_) – prawie same minusy w tych zdolnościach, przydały by się też jakieś dobre strony bycia golemem. :neutral:

5pkt Kabalista (autor: RasdSaris) – ani dobry ani zły.

4pkt Psioniczka (autor: tomoe) – nie wykorzystałeś potencjału postaci :doubt:

3pkt Handlarka Czarami (autor: Padre) – postać bardziej pasująca klimatem do Harrego Pottera niż MiM :???: . Zresztą kompletnie mi się nie podoba idea handlu czarami tak jakby to były jakieś pamiątki. Magia to wiedza tajemna a nie kubki z widoczkiem.

2pkt Pirat (autor: gural) – zastrzeżeń brak, po prostu drogą eliminacji trafił na przedostatnią pozycję.

1pkt Górski Olbrzym (autor: mriswith) – nie przemawia do mnie granie górą. :-s


Awatar użytkownika
tomoe
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Rzeka
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 01 lut 2007, 21:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: tomoe »

Ok, moje typy:
1.(11pkt) Palladyn; ciekawie zbalansowana postać, wygrał o włos.
2.(10pkt) Cybermag; gdyby nie ta ostatnia zdolność byłoby pierwsze miejsce, ciekawa postać.
3.(9pkt) Palladyn + Upadły Palladyn; pomysł dobry, miłem kiedyś podobny, ciekawe umiejętności.
4.(8pkt) Handlarka czarami; ciekawa nietypowa postać.
5.(7pkt) Kabalista; ciekawa postać, bardzo niezwykłe umiejętności, gdyby grafika była lepsza i może nazwa inna można by się pokusić o więcej.
6.(6pkt) Pirat; ciekawy, ale zbyt mobilny, gra przeciw niemu może być mordęgą.
7.(5pkt) Weteran; ogólnie nie lubie postaci ze zniżkami.
8.(4pkt) Górski olbrzym; nierozumiem tej postaci.
9.(3pkt) Skaven; Nigdy nie lubiłem szczurów, pozatym jakoś do mnie nie przemawia.
10.(2pkt) Golem; zakaz posiadania przyjaciół i czarów nie jest rekompensowany przez trudniejszą utratę wytrzymałości.
11.(1pkt) Bankier; Plusy właściwie tylko w mieście, nie lubie tego typu postaci.


Awatar użytkownika
myraellen
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 67
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: myraellen »

1. CYBERMAG – poszukiwacze z Otchłani są przeze mnie jednymi z bardziej lubianych, sama nazwa z przedrostkiem CYBER- przyciąga moją uwagę, jednak ten skrajny subiektywizm niweluje doskonałe wykonanie postaci, ciekawe zdolnolności (spalanie czaru), początkowo postać wydawała mi się za mocna, ale po przemyśleniu stwierdzam, że moja ocena była pochopna, no i last but not least – grafika, która świetnie scala wszystkie składowe Cybermaga.

2. PALADYN(nillu) – jak dla mnie paladynów nigdy za wiele, choć nie jestem sentymentalna w tym przypadku podobieństwo(być może bardzo subiektywne) do postaci z Diablo działa na korzyść, ujmująca była również forma językowa opisu zdolności(!!!) =D> , które są doskonale dobrane, zwłaszcza te z wytrzymałościowymi perturbacjami.

3. SKAVEN – przemyślana postać z charakterem, wysoka nota za całokształt.

4. PALADYN(Isztwan) – niższa pozycja… może dlatego, że został dołączony później, pierwsze wrażenie zawsze zostaje dłużej w pamięci…, niemniej jednak postać bardzo ciekawa( wspominane już wielokrotnie przeobrażenie), pokazuje, że Paladyn ma duży potencjał twórczy i mnogość postaci tego typu nie oznacza powtarzalności i nudy.

5. WETERAN – chciałoby się rzec: stara dobra postać, pasujaca do klimatu gry, bardzo podoba mi się grafika i choć nie lubię grać „zwyklakami” (określenie to w tym przypadku nie ma pejoratywnego wydźwięku), przyznaję wysoką notę.

6. GORSKI OLBRZYM – bardzo dobra postać, podobaja mi się nietuzinkowe zdolności(niszczenie miejsc, dostrzeganie wrogów z oddali) olbrzyma, poza tym wbrew powszechnym opiniom zawsze uważałam, że to właśnie duże jest piękne;) Z weteranem przegrał o „długość nosa”, na niekorzyść Olbrzyma zadziałała grafika(wygląda na zagubionego i niezainteresowanego fabułą gry;)

7. HANDLARKA CZARAMI – bardzo dobry, oryginalny pomysł, dopasowana grafka, przy takia pomysłowość rokuje wiele sukcesów, jeżeli usunięte zostaną szeroko omawiane problemy techniczne. Ogólnie pomysł bardzo mi się podobał, ale gdy zestawi się taką ilość świetnych poszukiwaczy, najmniejszy detal ma znaczenie.

8. BANKIER – spadł w klasyfikacji właściwie tylko dlatego, że inni poszukiwacze podobali mi się bardziej. Ogólnie cała postać solidnie zrobiona.

9. GOLEM – bazuje tylko na swojej sile i jednej pozytywnej zdolności, przydałoby się dodać jakąś ciekawą umiejętność…

10. PIRAT – mam ogromna słabość do piratów, ale ten jest pozbawiony charakteru, mało złowieszczy – pirat to jednak dla mnie przede wszystkim łupieżca nie poszukiwacz skarbów.

11. KABALISTA – ciekawy pomysł, zdolności jednak jak dla mnie mało… kabalistyczne.

12. PSIONICZKA – powtórzę opinię o niewykorzystanym potencjale, a można było nieźle namieszać przemyślaną i dobrze skrojoną Psioniczką… Szkoda.


Griffif
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 29 kwie 2007, 15:36
Lokalizacja: Nowy Sącz / Kraków
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Griffif »

1. WETERAN - Przede wszystkim jest w klimacie, który bardzo lubie, i nie jest to zaden superbohater :]

2. PALADYN - Tez bardzo klimatyczna postac o fajnej grafice. Jedynie do tej aury dalbym miecz oburęczny - bo lubie jak sie grafika ze zdolnosciami w jakis sposob laczy.

3. BANKIER - Za perfekcje wykonania, mimo ze wole mniej zwiazane z pieniedzmi postacie.

4. GORSKI OLBRZYM - Bardzo ciekawe i oryginalne zdolnosci.

5. PALADYN / UPADLY PALADYN - Nie lubie profesji, ale pomysl z przeistoczeniem sie w "złe ja" przypadl mi do gustu, tym bardziej, ze wcale to nie wzmacnia postaci. W zwiazku z tym, gracz tylko przypadkiem zmieni charakter, a nie bedzie do tego dazyl (co niegodne by bylo PALADYNA).

6. CYBERMAG - Ogolnie nie przepadam za postaciami z WKO wiec je banuje, ale tej bym tego nie zrobil. Grafika ma wlasnie ten klimat, który powinny miec postacie z WKO. Dodatkowo ciekawe zdolnosci.

7. GOLEM - Klimat fajny i chetnie bym nim pogral. Troszke za duzo minusow, dodalbym cos co by go delikatnie wzmocnilo - jednak nie za wiele. Nie lubie zbyt mocnych postaci.

8. SKAVEN - Ciekawa postać, jednak nie na tyle aby byc wyzej.

9. PIRAT - Taki sobie przecietniaczek. Nie przekonal mnie.

10. HANDLARKA CZARAMI - Jakos mi nie podchodzi.

11. PSIONICZKA - Czegos mi tu brakuje - ale pomysl ciekawy.

12. KABALISTA - Grafika jakas rozmyta, a zdolnosci chaotyczne, nie trzymajace sie calosci.

Niestety głos nie może być wzięty pod uwagę, Głosujący nie spełnia warunków zawartych w regulaminie w pt 6.
Ostatnio zmieniony środa 16 maja 2007, 15:28 przez Griffif, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Zgłoszonych poszukiwaczy / postaci: 12
Głosujących: 21 (w tym 1 głos niestety nieuznany)

Klasyfikacja za Kwiecień:
Miejsce / Nazwa postaci / Autor / Liczba uzyskanych punktów:

1. CYBERMAG / pillowbookworm / 172
2. PALADYN / nillu / 171
3. BANKIER / Leviathan / 168
4. SKAVEN / Grajki / 164
5. WETERAN / PoKrAk / 162
6. PALADYN / Isztwan / 155
7. GÓRSKI OLBRZYM / mriswith / 138
8. PIRAT / gural / 125
9. HANDLARKA CZARAMI / Padre / 109
10. GOLEM / czeski_ / 93
11. KABALISTA / RasdSaris / 56
12. PSIONICZKA / tomoe / 46


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany