Konkurs na postać/poszukiwacza - dyskusja

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.

Co Wprowadzić w 2 ed konkursu?

Czas głosowania minął sobota 18 sie 2007, 09:21

Jury oceniające Zgłoszenia.
3
17%
Tajne głosowanie.
9
50%
Tajne Zgłaszanie postaci
0
Brak głosów
Tajne Głosowanie i Zgłaszanie Postaci
4
22%
Tak jak do tej pory
2
11%
 
Liczba głosów: 18

Lord Yves
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 10 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Lord Yves »

Co do głosowania to sądzę, że też mogłoby być anonimowe i wtedy uniknęloby się animozji co do oddawania głosów.


Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Właśnie o głosowanie chodzi. To zazwyczaj na jego podstawie niektórzy zmieniają głosy. Same postacie wypadałoby umieszczać podpisane.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Nie rezygnuję z powodu głosu Ropsa, który głosuje nie na poszukiwaczy tylko na twórców, ale z powodu conajmniej kilku innych ludzi, którzy robią podobnie. Po prostu szkoda mi się bawić w jakieś głupie układy. Anonimowość poszukiwaczy mija się z jakimkolwiek celem - i tak większość się połapie co jest czyje, jesli nie po samej postaci to chociaż po dyskusji :P Anonimowość głosów też jest bzdurna bo np taki Rops i tak zagłosowałby tak samo gdyby Pokrak startował ;) Już raz Pillow go złapał w temacie z ocenami Morza :P
Nie startuje też w z innego powodu - robię teraz dodatek do WKO i nie chce mi się wystawiać Poszukiwaczy pod ocenę ludzi, którzy są przeciwnikami WKO i wysłuchiwac głupot :) Dodatek będą oceniać tylko zainteresowani, a nie ci, którzy WKO nie znoszą :P


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Czyli rozumiem że niema jakiś sensownych rozwiązań tego problemu (problemu głosów) bez narzucania innym co mają oceniać?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Ja bym proponowal niezalezne Jury zlozone z organizatorow oraz osob o dobrej opini, prestizu i szacunku na forum. Oczywiscie obiektywnych i bedacych poza forumowymi wojenkami. Przeciez sa tacy na tym forum ;-) .
Przynajmniej uniknie sie klotni miedzy uczestnikami :mrgreen:.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Lens pisze:Isztwan zamiast zrobic to samo w ogole nie zaglosowal i tym samym pozbawil sie pewnej wygranej. Ale niejako oliwa stala sie sprawiedliwa, bo kilka minut wczesniej Rops zaglosowal wlasnie tak jak winien to zrobic Isztwan (9 Isztwan, 1 Pokrak)
Gdybym głosował to na pewno umieściłbym Trędowatego w pierwszej trójce bo to świetny poszukiwacz. Na wygranej mi aż tak nie zależało, ze względu właśnie na brak MiMa (po co mi wtedy te bagna?). W 1 etapie konkursu jak myślałem, że wtedy już będzie nagroda a nie po 4 miesiącach napisałem do Pokraka, że w razie zwycięstwa nawet oddam mu Bagna bo zanosiło się, że zdobędzie 2 miejsce.
Lens pisze:(Roops) wedlug pretorianstalkera zrobil to specjalnie i nie w zgodzie z duchem fiar.
Ja tez tak myślę szczerze mówiąc... Poczytaj sobie jego recenzję Morza ;)
Lens pisze:nagrody rowniez nie przyjmuje Isztwan, bo nie ma MiMa i nie potrzebny mu dodatek, tak przynajmniej twierdzi, ale moim zdaniem po cichu zlal ten konkurs w bardzo dyplomatyczny sposob
Mylisz się - naprawdę nie potrzebuje Bagien. Pomyślałem sobie, że skoro mam je dostać i będą leżeć i się kurzyć to nich weźmie je ktoś kto z nich skorzysta. Przekazanie ich mi było by po prostu marnotractwem. I wtedy zaproponowałem Valdiemu by dał dodatek zdobywcy 3 miejsca albo uczynił go nagrodą w następnym konkursie.
PoKrAk pisze:że zapoweidziałem już, że nie wystawiam więcej nowych kart na tym forum
Wielka szkoda...

Nie wiem też dlaczego niektórzy podeszli do tego konkursu tak strasznie poważnie. Chłopaki, więcej luzu! :D


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Lens pisze:Ja bym proponowal niezalezne Jury zlozone z organizatorow oraz osob o dobrej opini, prestizu i szacunku na forum.
Hmm ale tylko oni by mieli oceniać Poszukiwaczy?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Tak długo jak ocenia się twórców, a nie postaci to ja nie widzę sensu w ogóle ;) Jak już napisalem - nie mam zamiaru się podlizywać innym :P Niezależnie od tego co bym robił jakiejś sensownej i obiektywnej opinii na temat np mojej postaci i tak nie otrzymam więc w ogóle nie mam zamiaru się za to zabierać. Jak wystawię coś w przyszłości to wtedy ocenią tylko zainteresowani i mam szansę się czegoś sensownego dowiedzieć. W konkursie pojawia sie zawsze kilka/kilkanaście postaci bardzo zróżnicowanych, a każdy i tak musi ocenić wszystkie. Potem są tego efekty w postaci jakichś idiotyzmów. Dla mnie nie ma to żadnego sensu. Co komu po ocenie w stylu - nie lubię takich, wolę takich itp. Mi nie zalezy na pkt tylko na konkretach - co można poprawić, czy jest grywalny czy nie itp.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

pretorianstalker pisze:Tak długo jak ocenia się twórców, a nie postaci to ja nie widzę sensu w ogóle
Mylisz sie, a najlepszym na to dowodem jest to, ze wygral brat twoj, ktory powiedzmy sobie szczerze do ulubiencow forum nie nalezy. I troche krucjate z ta sprawa Ropsa rozpoczales, i zaczyna przybierac ona zly obrot.
Powtarzam, ze przy takim systemie glosowania mial ku temu prawo, a nie nam to roztrzasac w kategoriach moralnych. Jego sprawa tak jak Pokraka, ze minute przed koncem przyznal sobie 9, Isztwanowi 1. Kazdy tu mysli co chce. Argumenty sa zbyteczne, bo nie zmienia juz wyniku konkursu. Co mam ci powiedziec, ze Rops jest fe. Chcesz to od wszystkich uslyszec :?: . Nie pojmuje, ale jedno jest pewne dalsze szczucie nie ma sensu.

Isztwan w takim razie mylilem sie. Jestes zywym dowodem na walke fair ;-) . Jest juz kandydat do jury konkursu.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

PoKrAk napisał/a:
że zapoweidziałem już, że nie wystawiam więcej nowych kart na tym forum

Wielka szkoda...

Nie wiem też dlaczego niektórzy podeszli do tego konkursu tak strasznie poważnie. Chłopaki, więcej luzu!
To nei ma związku z konkursem :P a poza tym nie oznacza to że nikt ich nie dostanie.
Oznacza to że dostaną je ci, którym chcę je dać a nie jakieś Ropsy i inne takie.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No właśnie tu z Lensem sie zgodzę, przyjęliśmy takie a nie inne zasady głosów i sprawa zakończona. Ja bym chciał usłyszeć szczególnie od tych którzy sie tak burzą Jakieś sensowne propozycje a nie że jest źle i tyle. BYŁO może i źle ale ankieta pokazała że ludzie tak wolą, póki co na razie nie chce mi sie organizować 2 ed skoro po zakończeniu mają być tylko narzekania a nie jakieś rozwiązania problemów. Tyle z mojej strony czekam na sensowne propozycję.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Ja juz swoja wypowiedzialem. Niezalezne jury, powiedzmy 4 osoby (nie biorace udzialu w konkursie), oczywiscie znajace sie na rzeczy. No to co juz wczesniej napisalem...


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No tak tylko jak tylko 4 osoby by miały oceniać, to nie było by to zróżnicowane głosowanie, były by oceniane tylko te aspekty które albo by preferowały te osoby, albo były by ustalone z góry.
W konkursie chodziło bardziej o otwartość, i ilość osób biorących udział w konkursie znaczy sie, obecnie mieliśmy 18 autorów + 10 osób nie autorów głosujących czyli w konkursie wzięło udział 28 osób.
Przy "Komisji" było by to 18 autorów (albo i o 4 mniej) + komisja z tych 4 osób co dało by max 22 osoby, no i zainteresowanie konkursem było by chyba mniejsze.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Lens pisze:Ja juz swoja wypowiedzialem. Niezalezne jury, powiedzmy 4 osoby (nie biorace udzialu w konkursie), oczywiscie znajace sie na rzeczy. No to co juz wczesniej napisalem...
No tak tylko jak je wybrać? Biorąc pod uwagę dotychczasowe marudzenie podczas i po konkursie to i tak będą jakieś cyrki dotyczące obiektywności jury, chyba że największe marudy będą jurorami :D Co z kolei będzie budzić kolejne kontrowersje itd... Nie rozumiem tych prób formalizowania wszystkiego. To miała być przede wszystkim zabawa. Wiadomo, że głosy zawsze będą w większym lub mniejszym stopniu subiektywne. Tak działają wszystkie konkursy mające wyłonić najlepszą pracę z pośród wielu, jeżeli głosy oddaje się w ręce ludu. Moim zdaniem trzeba tak zrobić postać, żeby spodobała się tym co oceniają wszystko wg linijki oraz tym co kierują się bardziej hmm no właśnie czym... intuicją? Własnym wewnętrznym fuj i ukrytym psie? :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Kazdy wiekszy, powazniejszy konkurs roztrzyga sie przy stolikach jury (przewaznie niezaleznych ;-) ). Publicznosc, ewentualnie szerokie grono decyduje co najwyzej o listach przebojow czy bestselerow. Ma to ta zalete, ze przynajmniej uczestnicy miedzy soba sie nie kloca. Nie sledza wynikow na bierzaco, a o wszystkim dowiaduja sie w odpowiedniej chwili. Ma to tez swoj dreszczyk, a w naszym przypadku (zamknietego forum) unikamy kombinowania, bezsensownych niesnasek i wasni odnosnie przyznawania punktow i komentarzy przez uzytkownikow oraz podburzania przeciw sobie.
Zreszta to tylko propozycja.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No to żeby uniknąć kłótni to wprowadzić zasadę niekomentowania postaci dopóki konkurs się nie skończy :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

PS. Nie miałem na myśli ostatnich głosów Ropsa :) Miałem na myśli jego ogólne nastawienie - zawsze tak głosował i w ostatnim etapie też było to przewidziane. W sumie jakbym miał takiego zaciekłego wroga też pewnie bym jego głos zniwelował swoim :P BO jego głos był zupełnie bez sensu czego wykazywać chyba nie trzeba. Po co więc organizować konkursy pod nazwą na Najlepszego poszukiwacza, może lepiej zrobić ankietę na najpopoluarniajeszgo użytkownika? Co do pomysłów - ja swój szeroko opisywałem - nie przyjął się. To co było do tej pory jest dla mnie bez sensu więc nie zamierzam brać w jakikolwiek sposób udziału w 2nd ed przy tych samych założeniach. JAk się przyjmie jakiś inny posmysł to dajcie znać. Jakby się przyjął pomysł Lensa to mogę oceniać zgodność z zasadami tworzonych poszukiwaczy bo tak się jakoś składa, że mi chyba nikt nie zarzucał jeszcze jakieś stronniczości czy coś - może po prostu nikt tego głośno nie powiedział :P Nie wiem - jakby co to jestem w stanie zdobyć się na możliwie obiektywną opinię ;)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Osobiście bardziej odpowiada mi forma oddawania głosu przez lud, wtedy jest zabawa. Jeżeli będą Jury to bawić się będą mogli tylko Ci co zrobili jakąś postać (oraz samo jury :D), bo reszta tak naprawdę na nic nie będzie miała wpływu.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Ewentualnie możnaby ograniczyć władze ludu, żeby każdy mógł podać tylko swoją ulubioną trojkę :) resztę pozostawia bez komentarza i już nie można niszczyć wrogów - po prostu na kogoś się głosu nie oddaje, ale z reguły będzie to kilka postaci potraktowanych równorzędnie :P


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Po co więc organizować konkursy pod nazwą na Najlepszego poszukiwacza, może lepiej zrobić ankietę na najpopoluarniajeszgo użytkownika?
Stop. Zatanowmy sie, cofnijmy nieco. Pretorianstalker uwaza, ze w konkursie ocenia sie osoby nie ich prace. Ja nie spotkalem sie dotad na swojej osobie z jakims tego przykladem, ale oczywiscie pewne antypatie na forum zauwazam. Jedno wiem obecny system glosowania zezwala na tego typu rzeczy, a juz na pewno na wszelkie kombinowanie zwiazane z oddawaniem takich glosow i to mi sie nie podoba.
Ja jestem za zabawa, a nie klotniami. To zwykly konkursik, tylko trzeba wlasciwie z umiaremi i dystansem do niego podejsc. Obecne zasady sa dopuszczalne, ale pod warunkiem ze potraktujemy go wylacznie za zabawe ( ja tak potrafie ;-) ). Juz wiadome jest, ze w poprzedniej edycji nie walczono o nagrode ( ktora zwyciezcy wzgardzili ;-) ), a raczej o prestiz. Ale jakiz to prestiz? Trza sie odpompowac przede wszystkim.
Moze sprawa jest wyolbrzymiona :?: . Moze reszcie to nie przeszkadza, sa zadowoleni z przebiegu konkursu, ale z jakis powodow jeszcze o tym nie wspomnieli, a my z pretorianstalkerem siejemy niepotrzebny ferment, wgryzajac sie w silniki konkursu.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

O god nie chcecie to nie wystawiajcie nic na forum toż przecież nikt wam tego nie każe robić. Macie własną wolną wole i możecie robić co chcecie :) skoro nie wystawiacie do konkursu postaci to po co jeszcze rozmawiacie o tym?


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Bo trzeba o czymś gadać :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Najlepiej głosować anonimowo (głosy przesyłane do Valdiego zawierałyby same punkty, ten ujawniłby je ostatniego dnia), ale Postacie wystawiane podpisane. I w trakcie konkursu jak ktoś ma jakieś uwagi to normalnie tak jak w każdym innym dziale po prostu je przedstawiamy i mówimy co należałoby poprawić.


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

jesli zdecydujecie sie na pomysl Lensa to najlepiej aby w jury 2 osoby byly z MM i 2 z MiM dzieki temu jest mozliwosc unikniecia nieporozumien.
Pozdrowionka


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

stave pisze:jesli zdecydujecie sie na pomysl Lensa to najlepiej aby w jury 2 osoby byly z MM i 2 z MiM dzieki temu jest mozliwosc unikniecia nieporozumien.
Jeśli jury to tylko tak.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Zablokowany