MagiaIMiecz.eu

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

napisz artykuł, prześlij nam do sprawdzenia/ zredagowania i może się to zamieści na stronie w odpowiednim miejscu


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

wyskrobałem takie coś, komu mam wysłać do sprawdzenia czy się nada? :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Mały Nemo »

maruniewicz pisze: niedziela 22 kwie 2018, 10:08 wyskrobałem takie coś, komu mam wysłać do sprawdzenia czy się nada? :)
Ktoremukolwiek z Adminow, ale najlepiej Abubusiowi lub Valdiemu.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

poszło, dzięki


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

tekst fajny i niedługo zamieścimy na stronie :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

ekstra, dzięki :)


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

Na portalu magiaimiecz.eu pojawił się artykuł autorstwa jednego z użytkowników naszego forum (*nie zgadniecie kogo!*). Artykuł poświęcony jest opisowi oficjalnych dodatków z punktu widzenia autora owego artykułu.

Bezpośredni link do artykułu: http://magiaimiecz.eu/talisman-magia-i- ... antoniego/

* to nie jest konkurs więc nie przesyłajcie odpowiedzi ;)

 ! Wiadomość z: abubu
Jeżeli ktoś z was ma pomysł na jakiś inny artykuł / recenzję / rozprawkę / cokolwiek to może śmiało nam podesłać tekst.
Nie musi on być od razu doszlifowany (tym możemy się zająć wspólnie już przed publikacją - poprawa błędów, zredagowanie, dodanie grafik, itp.).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Arthan »

Artykuł bardzo fajny, aż zachciało mi się grać :D Zaskoczyło mnie trochę, że o dodatkach z DnŻ tak mało zostało napisane, ale po przeczytaniu ostatniego zdania dotarło do mnie, że w sumie słusznie :D Zastanawiałem się kiedyś żeby grać kampaniami, ale jakoś nigdy się nie zmotywowałem na tyle żeby się zabrać za segregowanie kart.


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Krzysiek »

arthan pisze: środa 25 kwie 2018, 08:23Artykuł bardzo fajny (...) Zaskoczyło mnie trochę, że o dodatkach z DnŻ tak mało zostało napisane, ale po przeczytaniu ostatniego zdania dotarło do mnie, że w sumie słusznie :D
Miałem bardzo podobne wrażenia.
Dobra robota @maruniewicz!
Przy czym myślę że jednak warto by napisać kilka słów o DnŻ choćby dla samego uprzyjemnienia lektury. Wkręciłem się w artykuł a tu nagle ciach! - "Są jeszcze dwa dodatki ale nic o nich nie napiszę bo to nie ma sensu". Poczułem tutaj lekki dysonans.


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

Możliwe iż @maruniewicz nie posiada owych dodatków (chociaż w spisie gier je posiada ;)) ... w takim przypadku ciężko było by mu coś napisać, a z naszej strony nie chcieliśmy zbytnio ingerować w treść artykułu. Możliwe iż znajdzie się inny śmiałek, który opisze te dodatki. Wówczas na końcu tego artykułu damy stosowny odnośnik. Tak więc zachęcamy posiadaczy obu (lub jednego!) dodatków DnŻ do podzielenia się swoimi przemyśleniami.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

Bardzo dziękuje za miłe słowa!
Mam dnZ, moze faktycznie macie racje i wypadałoby dopisać o nich kilka zdan. Zajmę sie tym i podeśle uzupełnienie :)


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

maruniewicz pisze: środa 25 kwie 2018, 11:17 Mam dnZ, moze faktycznie macie racje i wypadałoby dopisać o nich kilka zdan. Zajmę sie tym i podeśle uzupełnienie :)
Obrazek


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

Jeszcze pytanie do @abubu :)
Czy mozna z poziomu strony dostać sie do tekstu czy tylko bez bezpośredni link stad bądź z aktualności?


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Krzysiek »

maruniewicz pisze: środa 25 kwie 2018, 11:25Czy mozna z poziomu strony dostać sie do tekstu czy tylko bez bezpośredni link stad bądź z aktualności?
Bardzo słuszne pytanie. Jeśli da się wejść tylko z aktualności to już niedługo artykuł zostanie zakopany a to chyba trochę mija się z celem jego powstania.


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

Aktualnie:
- jest na stronie głównej (http://magiaimiecz.eu/ - sekcja "aktualności")
- jest na pierwszej stronie nowości (http://magiaimiecz.eu/nowosci/)
- jest w kategorii "recenzje" (http://magiaimiecz.eu/kategoria/recenzje/)
- jest w kategorii "talisman: magi i miecz" (http://magiaimiecz.eu/kategoria/talisman-magia-i-miecz/)
- jest w tagu "artukuł" (http://magiaimiecz.eu/tag/artykul/)
- jest w tagu "maruniewicz" (http://magiaimiecz.eu/tag/maruniewicz/)
- jest w tagu "recenzja" (http://magiaimiecz.eu/tag/recenzja/)
- dojść do tego artykułu również można poprzez -> Menu główne -> Gry -> Talisman: Magia i Miecz [opcjonalnie dowolny dodatek] -> przycisk "nowości"
- no i oczywiście można znaleźć ten artykuł poprzez wyszukiwarkę (np. http://magiaimiecz.eu/?s=talisman)

Dodano po 39 sekundach:
Mam jeszcze dodać wielki baner / mrugający przycisk / coś innego?


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Haer'dalis
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 22:17
Lokalizacja: Leszno
Płeć:
Wiek: 34

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Haer'dalis »

To ja czegoś najwyraźniej nie ogarniam, bo nie umiem wejść ani w recenzje ani w artykuły z poziomu strony mobilej :D
W pytaniu chodziło mi o to, ze tekst jest dedykowany poczatkowujacym, ktoś taki wchodząc na strone raczej nie będzie szukał po tagach, a za chwile z nowości zniknie. Ale jak artykuł jest w recenzjach/artykułach to ekstra, o tym myślałem; zreszta niczego sie nie czepiam, ciesze sie ze został w ogole opublikowany i na pewno nie będę mówił nikomu jak ma swoją strone projektować :D
Pozdro i dzięki @abubu za korektę i obróbkę!


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Arthan »

Najlepiej by było jakby gdy wychodzę z domu widział coś takiego... :D
Obrazek


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

Jakbyśmy mieli jakąś pokaźniejszą bazę artykułów / recenzji to by można było dać odrębną pozycje do menu głównego

Dodano po 32 sekundach:
@arthan widzę, że w grafika się ostatnio bawisz :)

Dodano po 46 sekundach:
Ps. Baner z opisem "coś według Antoniego" może się w obecnych czasach źle skojarzyć ;)

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
maruniewicz pisze: środa 25 kwie 2018, 12:49 na pewno nie będę mówił nikomu jak ma swoją strone projektować :D
to nie moja strona a @Valdiego :) także, ostatecznie to on decyduje

Dodano po 54 sekundach:
ehhh ... jakbym nie dał systemu łączenia wpisów już pewnie miałbym tyle co @Nemohammer 40K :P


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Valdi »

Tak dodamy z czasem dział artykuły... jeszcze dwa artykuły dostaniemy i dodamy taki dział.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Mały Nemo »

abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 13:19 Dodano po 54 sekundach:
ehhh ... jakbym nie dał systemu łączenia wpisów już pewnie miałbym tyle co @Nemohammer 40K
Po prostu mniej bys pisal :P


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Valdi »

na FB pisze:Maciej Dukata Bardzo przyjemny artykuł, dzięki!


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Krzysiek »

abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47 - jest na stronie głównej (http://magiaimiecz.eu/ - sekcja "aktualności")
- jest na pierwszej stronie nowości (http://magiaimiecz.eu/nowosci/)
To jest jedno i to samo i tam przestanie za jakiś czas być widoczne.
Stare newsy nie są raczej miejscem gdzie nowy gracz zaczyna szukać informacji o dodatkach.
abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47- jest w kategorii "recenzje" (http://magiaimiecz.eu/kategoria/recenzje/)
- jest w kategorii "talisman: magi i miecz" (http://magiaimiecz.eu/kategoria/talisman-magia-i-miecz/)
To są dokładnie te miejsca gdzie bym szukał tego artykułu ale jak tam dojść nie mając linku? Czyli ze strony głównej poprzez klikanie.
Jeśli jest jakaś ścieżka to na razie jej nie znalazłem.
Edit: Ok, domyśliłem się. Trzeba wejść w "Nowości" i tam są wyszczególnione kategorie nowości. Gdyby zamiast "Nowości" nazywało się to "Artykuły" to wpadłbym na to od razu. W obecnej sytuacji udało mi się to tylko dlatego że już wiedziałem że artykuł tam właśnie jest.
(Nie twierdzę że każdy będzie miał takie same problemy. Zdecydowanie nie jestem grupą reprezentatywną. Ale kilka podobnych osób znam.)
abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47 - jest w tagu "artukuł" (http://magiaimiecz.eu/tag/artykul/)
- jest w tagu "maruniewicz" (http://magiaimiecz.eu/tag/maruniewicz/)
- jest w tagu "recenzja" (http://magiaimiecz.eu/tag/recenzja/)
Tagi, jeśli dobrze widzę, też są dostępne tylko poprzez "Nowości".
Aha, zarówno kategorie jak i tagi są też podlinkowane w każdym artykule. Ale to pomaga tylko jeśli jestem w artykule który akurat ma tę kategorię/tag którego potrzebuję. Do listy kategorii/tagów z poziomu artykułu się nie dostanę.
abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47dojść do tego artykułu również można poprzez -> Menu główne -> Gry -> Talisman: Magia i Miecz [opcjonalnie dowolny dodatek] -> przycisk "nowości"
"Nowości", mówisz?
abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47no i oczywiście można znaleźć ten artykuł poprzez wyszukiwarkę (np. http://magiaimiecz.eu/?s=talisman)
I to jest jedyna ściezka niewymagająca przechodzenia przez "Nowości".
Ale jak znaleźć artykuł tego typu?
"Talisman" wyszuka prawie wszystkie artykuły na stronie.
Nawet jeśli ktoś uzna że na fanowskiej stronie Talismana wpisanie w wyszukiwarce gołej frazy "Talisman" ma sens to może być zmuszony ręcznie, strona po stronie, przebijać się przez listę artykułów z kilku lat.
Bo ja nie patrzę gdzie można znaleźć artykuł dzisiaj. Patrzę gdzie zawsze będzie można go znaleźć, także za kilka lat.
Spróbuję wiec jakichś badziej zawężonych wyszukiwań. Powiedzmy że szukam recenzji Wilkołaka. Spróbowałem poniższych fraz:
• "wilkołak recenzja"
• "wilkołak recenzje"
• "wilkołak opinia"
• "wilkołak opinie"
• "wilkołak informacja"
• "wilkołak informacje"
Żadna z tych fraz nie znajduje artykułu Antoniego

• "wilkołak"
Tutaj artykuł jest ale - co ciekawe - nie jako pierwszy wynik.

• "wilkołak opis"
Bingo. Jest artykuł Antoniego. Czy jest to fraza którą losowy użytkownik mógłby wpisać szukając recenzji Wilkołaka? Nie wiem, wyszukiwarek używam tylko w sklepach.
abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 11:47Mam jeszcze dodać wielki baner / mrugający przycisk / coś innego?
Wystarczy żeby nie trzeba było przechodzić przez "Nowości" bo dodatki których artykuł dotyczy nie są nowością i artykuł też niedługo nią nie będzie.
Najłatwiej byłoby zmienić przycisk na górnej belce z "Nowości" na "Artykuły". Problemem moze być wtedy to że "Aktualności" są dopiero na samym dole strony.
Ale to i tak średnie miejsce na "Aktualności". Dalbym je wyżej, nad "Statystyki".
Po takiej zmianie bezpośrednio nad aktualnościami byłaby "Najnowsza twórczość autorska" co też jest swego rodzaju działem z aktualnosciami. W takiej sytuacji przemianowałbym "Aktualności" na "Inne aktualności". A więc od góry:
"Najnowsza twórczość autorska"
"Inne aktualności" (lub "Inne nowości")
"Statystyki naszego forum"
Wtedy aktualności będą bardziej widoczne i przycisk "Nowości" można z czystym sumieniem zmienić na "Artykuły". I w "Artykuły" jak najbardziej szukałbym recenzji.

Edit: Valdi mnie zninjował.

Przy okazji zauważyłem literówkę. Na przycisku pod "Aktualnościami" jest napisane "Zobacz wszsytkie"
Ostatnio zmieniony środa 25 kwie 2018, 13:51 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Arthan »

abubu pisze: środa 25 kwie 2018, 13:19 @arthan widzę, że w grafika się ostatnio bawisz :)
stwierdziłem, że wolę czasami zwizualizować to co mi chodzi po głowie niż się rozpisywać :P Po za tym muszę ćwiczyć przed wysłaniem na konkurs własnoręcznie narysowanego poszukiwacza co by mnie nikt o plagiat nie pozwał :P


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: abubu »

@Krzysiek wszelkie zastrzeżenia do funkcjonalności / wyglądu / itp portalu magiaimiecz.eu proszę kierować do właściciela (tj. do @Valdiego)

Lista dostępnych pozycji z górnego menu jest zgodna z dotychczasowymi oczekiwaniami @Valdiego. Sam @Valdi ma możliwość dodawania / edycji niemal 90% wyglądu / treści strony przez odpowiedni ku temu panel (pozostałe 10% może wymagać ingerencji bezpośrednio w pliki / kod strony).

Tak więc, jeżeli będzie taka konieczność oraz wola właściciela portalu, wówczas prawdopodobnie zostanie to zmienione :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: MagiaIMiecz.eu

Post autor: Visenna »

To teraz takie inne pytanie. Nie myśleliście może o zrobieniu grupy na fejsie? Ostatnio staje się to coraz bardziej popularne i pewnie byłoby to też bardziej przyjazne dla nowych osób (niektórzy mogą mieć złe doświadczenia z formą forum, bo jednak nie każde jest takie intuicyjne).


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
ODPOWIEDZ