MagiaIMiecz.eu

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Poprawie widocznie kiedyś na jakiejś aktualizacji czy zmianie serwera przerwało przesyłanie. Przy okazji wszystkie pliki (oprócz MM) to archiwa ZIP ale to nierobi różnicy po ściągnięciu tylko kiedyś strona sie znajdowała na serwerach neo, który nie radził sobie z rarem. o 9:00 będzie poprawiona w pełni działająca wersja Labiryntu Magów.

MOTHI, Dzięki poprawie w sumie htmla uczyłem sie tworząc ta stronę, także takich błędów pewnikiem jeszcze pare by sie znalazło. A i wspomniane przeniesienia na różne serwery też nie wpływały korzystnie.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Działa już super wszystko. =D> Dzieki Valdi za szybką reperacje pliku bo dodatek jest świetny z tego co widze i szkoda byłoby go nie mieć. 8) Bardziej mi się podoba nawet niz Krypta. /respekt


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Informacja, Co do braku magiaimiecz.eu przez ostatnie półtora tygodnia. Niestety nie byłem wstanie wykupić wymaganego transferu aby obsłużyć wszystkich którzy korzystają z downloadu. Tym samym w najbliższym czasie bedą przenoszone pliki na inne servery oraz wprowadzane zabezpieczenia. Dostęp do niektórych plików czy też działów również będzie ograniczony.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Czy potrzebna jest jakaś zrzutka na serwer?? może znajdzie się kilku mimo maniaków co da radę zrzucić się na serwer... jestem w stanie dać 15zł na dzień dzisiejszy ale jak trzeba będzie dam więcej.
Valdi napisz coś więcej. Co ile jak...


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Emil777 pisze:może znajdzie się kilku mimo maniaków co da radę zrzucić się na serwer...
Otóż to. Jak trzeba to pisz Valdi. Ja też się dorzuce. W końcu wszyscy z tej stronki korzystamy i szkoda jeśli ma nie funkcjonować jak należy... 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm po to mam dział Dofinansuj, Nie lubię pisać że potrzebne pieniądze bo jak na razie w Polsce to normalne. Dlatego zaczynam przenosić pliki gdzie indziej. Nie będzie większych problemów z działaniem strony. Jedna opłacenie serwera dedykowanego nie jest raczej możliwe na stonce hobbystycznej.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Balin
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 31 paź 2007, 22:22
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Płeć:

Post autor: Balin »

Valdi pisze:Moja stronka jest pod nowym adresem:

www.magiaimiecz.eu


tamta z "neo-straty" niedługo zniknie także każdego kto ma link gdzieś do mnie proszę o uaktualnienie.
Proponuję poprawić wyraz:

Niezajmujemy sie sprzedarzą oryginalnej gry bo aż kuje w oczy (chodzi oczywiście o ortografię :-) )


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Balin, Pozwoliłem sobie przenieść twoją uwagę do tematu poświęconemu stronce magiaimiecz.eu ponieważ nie mogłem skojarzyć na początku o co chodzi.

Ort poprawiony.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Balin
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 31 paź 2007, 22:22
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Płeć:

Post autor: Balin »

Johnny 5 pisze:bo aż kuje w oczy

kłuje :biggrin:
Wybacz powiniem dać to w cudzysłów dla uwypuklenia błędu, aby nikt się potem nie czepiał. :biggrin:

Proponuje jeszcze poprawić: "Niezajmujemy sie sprzedażą oryginalnej gry" bo aż "kuje" w oczy. :mrgreen:

p.s. już nie będę się czepiał, przynajmniej w najbliższym czasie :biggrin:


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Zlot 'Miodków'?
Ale 'słodziutko' na forum się robi... ;-)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

siemka

Valdi nie wiem czy mnie jeszcze pamieatasz :D jestem ostatnio hehe z półroku zajety innymi sparwami ale wolnym czasie jednak czytam MM (ciągnie jak cholera) :D
i czytam co tam nowego ... widze ze problemy z transferem ciągle podobne :( szkoda
powiem tam mi sie udało w końcu rozbudowac siec ASK i mam w końcu łacze SYMETRYCZNE z publicznym adresema uruchomiony własny FTP na 24/h szkoda ze jak narazie mały upload bo zależy od możliwości sieci w danym momencie czy ludziska wykorzystuja jednak jak potrzebujesz miejsca możemy sie dogadać zawsze coś pozwoli ci to odciążyć serwer płatny

p.s a może sam założysz u siebie takowy z moich doświadczeń moge ci powiedzieć że to naprawde proste i łatwe kwestia jest tylko aby mieć łacze ze stałym IP niestety z tego co pamietam narazie takowego nie masz :-k


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hejka Olo, pamiętam pamiętam, jesteś jedną z tych nielicznych osób które pomogły mi w portalu. Nie będe pisał ile czego potrzebuje tutaj wyśle Ci PM albo na gg jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam V.

Edit:

Jako że chce jeszcze powprowadzać pare zmian na portalu w temacie zamieściłem Ankiete w jakiej rozdzielczości macie ustawione monitory?. proszę niepisać postów że mam w rozdzielczość 1280 na 768 tylko zaokrąglić to do 1280 na 1024. w sumie chce poznać jak najszersze wyniki więc prosze jak największą ilość osób o głosy


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Zauważyłam, że masz zamienione miejscami Twoją LK&ZP z Labiryntem Magów. No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd. Może zamiast tego co się pojawia:

Not Found
The requested URL /mimeu/zp_lk.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.37 Server at www.magiaimiecz.nr5.pl Port 80

Daj info w to miejsce, że po opłaceniu drobnej bonifikaty na rzecz Autorów można dopiero dodatek ściagnać i jakies zdjęcie jak to wygląda?
Dobra reklama podstawą handlu podobno. ;-)

PS
Używam często dwóch rozdzielczości 800x600 i 1024x768 i zagłosowałam tylko na pierwszą, bo na dwie się nie da niestety.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Katiusha pisze:Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Tak jest to przez przenosiny na inny serv.
Katiusha pisze:No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd.
Tak wiem będzie to poprawione na dniach.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Katiusha pisze:Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Tak jest to przez przenosiny na inny serv.
Katiusha pisze:No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd.
Tak wiem będzie to poprawione na dniach.

EDIT:

Jako że pojawiały sie problemy w pobieraniu plików z serwera, w większości były one spowodowane brakiem umiejętności łączenia sie użytkowników z serwerem FTP, byłem zmuszony zakupić kolejny serwer i zamieścić tam większość plików.

Pozdrawiam V.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Sortowanie alfabetyczne na stronce.

Post autor: Emil »

Valdi czy istnieje możliwość aby w dziale magia i miecz - pliki autorskie można by było zrobić alfabetyczne sortowanie względem nazwy dodatku?


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm to jest jedna z tych modyfikacji nad którą sie mocno zastanawiałem i jej nie wprowadziłem. Owszem istnieje taka możliwość ale niestety jest ona za sztywna abym ją od tak wprowadził. Otóż mogę ustawić aby dział był automatycznie sortowany, czyli od razu niestety niema takiego moda który by pozwalał na sortowanie przez użytkowników. Nie wprowadziłem tego ponieważ nowe posty pojawiały by sie na 2, 3 czy 10tej stronie i ich znalezienie gdy użytkownicy nie używają opcji "Zobacz posty nieprzeczytane" minęło by sie z celem.
Rozumiem że spodobał sie sposób posprzątania w "Ukończone dodatki autorskie." gdzie każdy dodatek ma swój temat ale forum niema stanowić alfabetycznego spisu dodatków, tylko ma służyć rozmowie o nich. A jak ktoś chce znaleźć jakiś temat to myślę ze wie że ma opcje Szukaj, albo Ctrl+F


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Johnny 5
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 31 paź 2007, 23:49

Post autor: Johnny 5 »

Emil pytał o twoją stronę, nie o forum... :roll:


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Emil pytał o twoją stronę, nie o forum...
Nie ma co się dziwić Valdiemu, że nie załapał, bo Emil powinien napisać to w temacie dotyczącym strony, a nie wyskakiwać z tym tutaj jak Filip z Konopi... =D>

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1120

BTW Ja tam wole aby było tak jak jest tzn kolejność w/g daty wrzucenia plików na strone. Widać odrazu, że coś nowego się pojawiło.

(Było do niedawna w/g dat. Teraz spojrzałam i jest poukładane bez jakiegokolwiek klucza)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

ja w tym temacie tego nie pisałem #-o założyłem nowy temat o tytule Sortowanie alfabetyczne na stronce - w dziale karczma bo to luźne [pytanie - i chodzi mi o stronkę Valdiego a nie o forum. nie wiem kto scalił te dwa tematy ale chyba jasno dałem zrozumieć że chodzi mi o stronkę.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No było narpiew w karczmie ale słowem nie wspomniałeś "czy na twojej stronce" czy "magiaimiecz.eu" także automatycznie pomyślałem o forum... no nie ważne w każdym bądź razie pomyśle nad tym ale na pewno w tym roku już tego nie zrobię, a i tak opcja Ctrl + F jest nad wyraz skuteczna ;)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Wiesz Valdi nie chciałem tego ładować pytania w ten temat bo to właściwie taka bzdura sobie :P dlatego założyłem temat w karczmie. Fajnie mieć poukładane all alfabetycznie ;) bo widzisz od razu które dodatki były przerabiane i ile jest tych samych dodatków.
Ctrl+F to ja wiem ale nie każdy ma liska - nie wiem czy działa ta opcja w innych przeglądarkach ;)


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Emil777 pisze:Fajnie mieć poukładane all alfabetycznie ;) bo widzisz od razu które dodatki były przerabiane i ile jest tych samych dodatków.
To wystarczy zrobić spis dodatków w Exelu :D wiem wiem czepiam sie że byście chcieli mieć wszystko na tacy podane. Zobaczę od nowego roku co da sie zrobić.
Emil777 pisze:Ctrl+F to ja wiem ale nie każdy ma liska - nie wiem czy działa ta opcja w innych przeglądarkach
We wszystkich przeglądarkach i edytorach tekstu, tylko edytory graficzne jeszcze tego zdaj sie nie ściągnęły. To taka standardowa opcja.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Valdi to jak będziesz już coś przerabiał to po prostu zrób kilka opcji formatowania listy :D Alfabetycznie, po czasie dodania itd :]


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Dobra to jakie jeszcze chcecie te sortowania?
- Alfabetyczne
- Według dodania/modyfikacji (tj obecnie)
- Od daty utworzenia dodatku

Chyba żadne inne nie są potrzebne co nie? raczej niema potrzeby sortowania według ilości kart czy posiadanej planszy bo to nie jest za bardzo wskaźnikiem żadnego dodatku, no ewentualnie plansza ale czy sortowanie według niej dodać?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ