MagiaIMiecz.eu

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No niby powinno być ale to dawno zamieszczałem poprawię z czasem.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi było pięć dodatków w dziale Talisman 4ed, teraz są trzy. Czemu dwa znikneły? Zdjąłeś specjalnie te pliki czy to jakis psikus serwera?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Niestety musiałem zdjąć bo autor mnie oto poprosił, tzn John News zamiesza dodatki tylko na swojej stronie


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

a nie mozesz.... wypisać nazwe i wzmiankę o autorze +link przekierowujacy na jego stronkę ?

wtedy nie umieszczasz PLIKÓW a jedynie POMOC W ICH ZNALEZIENIU


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Zastanawiałem sie nad takim ich zamieszczeniem (podobnie jak to było na początku z dodatkami Skogtrolla, ale niestety nie mam czasu obgadać tego z Johnem ale spoko jak wynajdę chwilkę to zobaczymy co sie da zrobić.

Przy okazji znajdował tam sie jeden plik (postać) autorstwa właśnie Johna która nie jest zamieszczona u niego na stronie.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi, a co to za Bank który się u Ciebie pojawił tzn chodzi mi o autora dodatku Mekow'a? Bo na forum go nie zauważyłam, to jakiś ekonomista? ;)
Dodatek to tylko jakby rozszerzony zbiór przepisów dotyczących Banku w Mieście.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jak już nieraz pisałem ilość dodatków które czasem dostaje jest dużo większa niż to co sie pojawia na stronie czy to co jest omawiane na forum, fakt faktem większość z nich nie jest zamieszczana z prostego powodu - są za słabe jakościowo, inne są przerabiane i wypuszczane w nowej lepszej formie.

Dodatek autorki Melkow "Bank" zamieszczony jest jeszcze niekompletny, ale zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dotarł do końca. Faktycznie jest to zbiór dodatkowych zasad rozwijających Bank w mieście. I chyba nic więcej narazię do dodania nima.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Fajnie jest, Valdiemu znowu serwer zablokowali z powodu nadmiernego zasysania dodatków. Widze, że jaki by nie był potężny limit transferu to i tak go wszyscy wykorzystają do końca, ale żeby mu pomóc troche utrzymać ten serwer to prawie nikogo niema... Mam, zasałem i lacha na to co będzie potem... :doubt:

W zasadzie powinnam to napisać na serwerze koło dodatków, aby to nie tylko do forumowiczów dotarło tylko też do pozostałej większości internautów MiMowiczów.

Valdi załóż dla tych co są z spoza forum kody SMSowe po 5 PLN za dodatek. Albo będą się dokładać do serwera albo pisać na forum. :badgrin:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Owszem zablokowali transfer, i go szybko nie przywrócą (i dobrze), jak ktoś coś chce to pisać na PM, ale przez stronę dostępne jest tylko kilka plików. Najbardziej rozbrajają mnie wiadomości na PM lub na gg przykład jednej z nich:
cojest z tym serwerem http://www.magiaimiecz.eu/ nic niemoge pobrać
Oczywiście gdyby osoba sie trosze zainteresowała Magią i Mieczem, a nie tylko pobraniem co tylko można, to bym jej odpisał. Niestety tak sie niestanie i nie będe odpowiadał na tego typu pytania.


Aktualnie poszukuje osoby (informatyka programistę www/ftp) do współpracy, w celu wprowadzenia paru zabezpieczeń, jeżeli ktoś z forumowiczów chciałby pomóc proszę o kontakt. napisze co jest potrzebne.
Katiusha pisze:Valdi załóż dla tych co są z spoza forum kody SMSowe po 5 PLN za dodatek.
Niestety nieopłacalne na ilość osób odwiedzającą stronę / Ściągającą pliki.
Cena płatności wacha sie od 40%60% w zależności od operatora:

Wartość numeru SMS ____________Wynagrodzenie dlaosób fizycznych
1 zł netto (1.22 zł z VAT)__________0.42 zł
3 zł netto (3.66 zł z VAT)__________1.26 zł
6 zł netto (7.32 zł z VAT)__________2.52 zł
9 zł netto (10.98 zł z VAT)_________3.78 zł

(Cennik jednego z usługodawców.)

Na stronie zablokowałem pare dodatków (moich i Ropsa) można na nie kliknąć pojawi sie stosowna informacja. Jeżeli jakiś autor chciałby przyłączyć swoje dodatki prosze o PM.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

A gdybyś zamieszczał wszystkie dodatki po prostu np. na Rapidshare? Na stronie dawałbyś jedynie do nich link. Link kasujący byś sobie gdzies zachowal i w przypadku prosby autora czy pojawienia sie nowej wersji, moglbys kasowac dodatek z rapida. Oczywiscie wszystkie zbiory i tak chyba masz gdzies u siebie na dysku w razie wykasowania ich przez obsluge rapidshare.
Oczywiscie sa tam limity, ale tym samym moze masowo sciagajacy pojawia sie na forum by zorientowac sie co warto sciagnac. Natomiast Ci ktorzy udzielaja sie na forum, wystarczyloby by napisali PM do Ciebie, jak to wyzej opisujesz.


ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

można dać kilka serwisów np Rapidshare Megaupload Gigashares Sendspase itp zawsze jakiś będzie wolny by ściągnąć.


Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

zabawa w darmowe serwy to katorga nie mówimy tutaj o pojedynczych plikach a kilkudziesięciu... :(

podstawa to dobry serwer (hosting) takowy Valdi posiada problem jest jedynie z transfere i $$$ za przyzwoite pieniążki ma się przeciętny transfer w miesiącu :(

i wiadomo im wiecej ludzi zagląda tym większy transfer nabija a płynnie zwiększyć się go nieda :( czyli np podebrać z innych miesięcy itp... LIMIT to LIMIT na dodatek trafią się osoby które nie ściagąja tak jak większość użytkowników poszczególne dodatki a ciągną każdy jaki sie tam znajdują :(
lub zapodaj programy co ściągnięcia całej stronki z odnośnikami na własny dysk

mała wyliczanka - całośc stronki powiedzmy to 2G (dużo mało zależy dla kogo) ... jednak niech sobie 5-7 osób ściagnie w MIESIĄCU całość...(10-14G) juz transfer jest wyczerpany w 75% a gdzie głupie okazjonalne ściąganie dodatków przez forumowiczów ? itp... a odwiedzić na stronkę VALDIEGO jest dużo więcej :mrgreen:

sposoby na rozwiązanie tego problemy jest kilka:
- darmowy hosting na serwerach bez ograniczeń transferów np: NEO jednak 100mb to ciut za mało a inne pliki tego typu sa ograniczone wielkością plików które można tam wrzucić
- własny serwer u Valdiego na stałym IP - duże koszty w miesiącu opłat za neta
- w prowadzenie ograniczeń na stronce - blokowanie programów ściagająych całość etc.. jak również inne cholerstwa tego typu... nabijące transfer i tu potrzebny kumaty od tworzenia stron WWW i ich zabezpieczania [-o<


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Olo pisze:- w prowadzenie ograniczeń na stronce - blokowanie programów ściagająych całość etc.. jak również inne cholerstwa tego typu... nabijące transfer i tu potrzebny kumaty od tworzenia stron WWW i ich zabezpieczania [-o<
I poto dokładnie mi chodzi, dlatego szukam kogoś kto by sie na tym znał. Forum to składa sie z ludzi (wiem z wypowiedzi) którzy w jakiś tam sposób interesują sie komputerami, przynajmiej co po niektórzy. Więc proszę o kontakt najlepiej na email. Pozdrawiam V.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

A zrobić takie coś jak na Rapidhare? Im więcej ważący plik ściągasz, tym więcej czasu po ściągnięciu go musisz odczekać zanim będzie możliwość ściągnięcia następnego. Np taki przelicznik, za każdy 1 MB pliku jedna minuta do odczekania.

Jest też taki programik Gmail Drive. To też mogło by być jakieś rozwiązanie. Oczywiście założona nowa skrzynka tylko do tego celu, a nie własna.

http://www.i-slownik.pl/2,80,skrzynka,e ... ciowy.html

BTW Olo, czemu Twój FTP już nie działa? To była pewna alternatywa dla wtajemniczonych swego czasu. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

Katiusha dziala... tylko jest ciągle go zmieniam :)
bo jest oparty na kompie który służy mi za wiele różnych funkcji etc.. jednak umnie calość jest oparta na łaczu symetrycznym 2/2 MB/s czyli max UPLODu 256kB/s i taki transfer by wsytarczył Valdiemu jednak problem w tym iż musiałby postawić go w domu... i wcześniej wykupić takowe łacze bo na standardowym NEO itp... 1MB/256kb UPLOAD to wiadomo :-X dodam ze moj UPLOAD sie strasznie wachał bo swoje łącze wykorzystuje jako provider dla kilku kumpli czyli korzystamy wspolnie z neta


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Chciałbym wszystkich zapewnić że mimo braku zgłoszenia sie jakiegoś znawcy od zabezpieczeń możliwość pobierania plików niedługo wróci.

Przy okazji to tak (częściowo o tym napisałem w shoutboxie ale napisze i tu):

- Potrzebuje paru artykułów tj.
-- O Talismanie czyli informacje co to za gra z którego roku, ile edycji miała i takie tam. (Większość jest na Talisman Island)
-- O Magicznym Mieczu podobnie jak wyżej, Co to za gra skąd sie wzięła jakie dodatki itd itp.

- Poszukuje również korektora (osoby która by poprawiała ewentualne błędy) do Języka Angielskiego, Niemieckiego i Rosyjskiego. Myślę że z angielskim to nie będzie problem, ale jak coś to można sie zgłaszać na PM.

- Nadal poszukuje Informatyka do zabezpieczeń strony www.

I to tyle, Pozdrawiam V.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Jakiś czas temu znalazłem server FTP 1GB 1zł. Server nie ma ograniczenia limitu ściąga.
Więcej info pod adresem http://animesub.info/forum/watek.php?WT=233896&Strona=0
Będzieci pisać że to jest jakaś ściema ale to prawda. Możecie poczytać posty zadowolonych klientów.
Więc może Valdi była by to dla ciebie tańsza i kożystniejsza opcja?


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Zobaczymy może sie dogadam z tamtą osobą tymczasem strona wróciła na server.
Ale i tak jak by co nadal poszukiwane osoby do współpracy odnośnie:

Kod: Zaznacz cały

- Potrzebuje paru artykułów tj.
- Poszukuje również korektora (osoby która by poprawiała ewentualne błędy) do Języka Angielskiego, Niemieckiego i Rosyjskiego. Myślę że z angielskim to nie będzie problem, ale jak coś to można sie zgłaszać na PM.
- Nadal poszukuje Informatyka do zabezpieczeń strony www. 


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi pisze:tymczasem strona wróciła na server
Fajno, bo już myślałam, że wkurzyłeś się na 'pasożytów' i stwierdziłeś koniec tego dobrego. ;)

Ale pisze tego posta po to abyś wiedzał, że strona nie wyświetla się poprawnie czy to w Operce 9.23 czy IE 7.
Nie wyświetla grafik tylko taki jakby dołek prostokątny z napisem w środku "obrazek".

To wina strony czy moich przegladarek?

Edit:

Powoli cos się naprawia... Pojawiły się dwie flagi i napis na środku MiM. Chyba poprostu jeszcze ją robisz i dlatego tak się dzieje z grafikami. 8-[
Ostatnio zmieniony wtorek 15 kwie 2008, 15:10 przez Katiusha, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wina opóźnionego wysyłania plików, ale za 1h albo 2 będzie już dobrze


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Posiadam server może niewielki 1GB to mógłbym przeznaczyć jego część na trzymanie jakiś dodatków a u siebie byś tylko już odnośniki do ściągnięcia dodać. Zawsze by to odciążyło twój server a mój nie ma ograniczenia jeżeli chodzi o ściąganie.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No narazie rozwiązałem problem, ale jak coś to sie zgłoszę do Ciebie. Dzięki za zainteresowanie:)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Pytanie moje dotyczy postu

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?p=30751#30751

a dokładnie tego
Valdi pisze:Dodatek autorki Melkow "Bank" zamieszczony jest jeszcze niekompletny, ale zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dotarł do końca.
Czy coś wiesz na jego temat czy będzie dalej rozwijany?
Nie wiem czemu, ale ostatnio zastanawiam się czy będzie dokończony albo rozwijany dalej i stąd to pytanie. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No niestety kontakt z autorem sie urwał także niestety chyba nie będzie ukończony.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Możnaby utworzyć konto pocztowe na o2 (10 GB skrzynka) i podać na forum login z hasłem... przynajmniej na próbę możnaby sprawdzić, czy nie znajdzie się jakiś debil, który będzie chciał zmienić hasło czy coś skasować ze skrzynki (poza spamem)


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
ODPOWIEDZ