MagiaIMiecz.eu

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Posiadam server może niewielki 1GB to mógłbym przeznaczyć jego część na trzymanie jakiś dodatków a u siebie byś tylko już odnośniki do ściągnięcia dodać. Zawsze by to odciążyło twój server a mój nie ma ograniczenia jeżeli chodzi o ściąganie.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No narazie rozwiązałem problem, ale jak coś to sie zgłoszę do Ciebie. Dzięki za zainteresowanie:)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Pytanie moje dotyczy postu

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?p=30751#30751

a dokładnie tego
Valdi pisze:Dodatek autorki Melkow "Bank" zamieszczony jest jeszcze niekompletny, ale zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dotarł do końca.
Czy coś wiesz na jego temat czy będzie dalej rozwijany?
Nie wiem czemu, ale ostatnio zastanawiam się czy będzie dokończony albo rozwijany dalej i stąd to pytanie. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No niestety kontakt z autorem sie urwał także niestety chyba nie będzie ukończony.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Możnaby utworzyć konto pocztowe na o2 (10 GB skrzynka) i podać na forum login z hasłem... przynajmniej na próbę możnaby sprawdzić, czy nie znajdzie się jakiś debil, który będzie chciał zmienić hasło czy coś skasować ze skrzynki (poza spamem)


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm konta pocztowe używaliśmy jakieś 3 lata temu i chyba był z tym więcej problemów niż korzyści, poza tym nie bardzo rozumiem czego dotyczył twój mail, skoro utrzymuję serwer.

EDIT:
w innym temacie bert04 pisze:W wersji niemieckiej zauważyłem parę byków na Twoje stronie. Pewnie jakieś tłumaczenie automatyczne ("Ander ein Plattenspiel" ... bardziej się z gramofonem kojarzy ;-) ). Jak chcesz, mogę coś poprawić (albo nawet potłumaczyć), ale na razie chyba nie rozbudowujesz tej sekcji...
Z chęcią nawiążę współprace co do strony ponieważ nie znam Niemieckiego zbyt dobrze to i pewnie błędy się pojawią, zresztą jest jeszcze dużo do przetłumaczenia, jeżeli jesteś chętny to napisz na PM.
Na razie mam taki brak czasu że leże nawet z dodaniem dodatków na stronę, ale mam nadzieje że w najbliższych dniach (tygodniach) coś się ruszy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
bert04
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 00:32
Lokalizacja: z Konopii
Płeć:

Post autor: bert04 »

@Valdi

Hej, już cztery posty wysłałem na PW i żadnej reakcji. Więc nie wiem, czy kontynuować czy dać sobie spokój. Nie oczekuję żadnych "owacji na stojąco" ale jakiś komentarz by nie zaszkodził. Można by też to-i-owo ustalić, np. jak przesyłać teksty itp.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

W godzinach 8-16 jestem w pracy więc nie mam, jak odpisać. Wszystkie Prywatne wiadomości dostaje, odpisuje tylko (i to tez nie zawsze) na maile, ale zapewniam że Wszystkie informacje wezmę pod uwagę i pewnie w weekend zamieszczę zmiany na stronie.


Pozdrawiam Valdi

ps. jak coś to podsyłaj nadal jak coś znajdziesz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Aleksander104
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Poszukiwacze)
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 21:31
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć:

Post autor: Aleksander104 »

Valdi, Pytanie: Niektóre dodatki są płatne i raczej większość osób, które płacą za dodatki, ale co mają zrobić niepełnoletni(np. Ja lat 14)? Nie mam jak zapłacić ponieważ nie mam stałych dochodów i konta w banku.


bert04
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 00:32
Lokalizacja: z Konopii
Płeć:

Post autor: bert04 »

@Aleksander104

OFF-TOP

Albo coś pomyliłeś przy wpisywaniu Twoich danych, albo masz lat trzynaście-i-pół.

PS: Mamy nieomal identyczne daty, tylko różnica dwóch dekad... :cry:


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Konto do wpłaty nigdy nie było potrzebne (idziesz na pocztę i przelewasz).
Co do "Zakupu" a raczej dofinansowania strony (serwera na którym trzymane są wszystkie dodatki) to wpłata jest dobrowolna i nie wymaga stałych dochodów. Jeżeli naprawde nie masz jak wynaleźć paru mieszków złota, za te dodatki które nie są dostępne masowo to masz dwa rozwiązania:
a) Rozwinąć swój świat Magii i Miecza za pomocą DUŻEJ ilości dodatków dostępnych za darmo na mojej stronie.
b) Zacząć tworzyć inne dodatki, karty, rozszerzenia lub brać czynny udział w życiu forum, a dodatki udostępnię na tych samych zasadach co Retusze MiM.

ps. skoro już zapytałeś o te parę dodatków które są dostępne po dofinansowaniu strony, to zapytam sie po co Ci one teraz?? z tego co się orientuję nie masz Magii i Miecz, więc czyżby niemożliwość ściągnięcia wszystkiego z strony tak aż bolała? Piszesz e że linki nie działają że za pare dodatków trzeba płacić i co masz zrobić? Napisz coś w działach konstruktywnych:Obrazek


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Aleksander104
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Poszukiwacze)
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 21:31
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć:

Post autor: Aleksander104 »

Jestem na forum dopiero drugi dzień więc jeszcze nie miałem czasu.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

To nie wymagaj aby wszystko od razu stało dla Ciebie otworem.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Aleksander104
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Poszukiwacze)
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 21:31
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć:

Post autor: Aleksander104 »

Ja niczego nie wymagam to było pytanie w formie uprzejmej i nic by się nie stało jakbyś odmówił, a ty od razu oskarżasz mnie o Pijawstwo(:D).


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Nikt tu nikogo nie oskarża tylko w przeszłości było paru takich co to chcieli wszystko a nie dawali nic w zamian i nie myślę tu bynajmniej o kasie, więc nie dziw sie takiej reakcji.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi, dostaje taki komunikat przy większości plików u Ciebie:
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /MIM/zaginione_michael.zip na tym serwerze.

You don't have permission to access /MIM/zaginione_michael.zip
To jakaś awaria?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

tak wiem pracuje nad tym. A co generujesz dodatkowy transfer?? :P


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi pisze:A co generujesz dodatkowy transfer??
Nie. Sprawdziłam tylko z okazji postu Wachter'a czy to tylko u niego jest niemożność ściągnięcia Szablonów. No i jak tam mi takie cos wyskoczyło, to popatrzyłam też co z innymi plikami.
Poza tym jak mi się otwierał dobry plik, to zaraz zamykałam okienko do ściągania więc nie nabiłam Ci niepotrzebnego transferu. :P

Napisałam Ci też o tym jakbyś nie wiedział, ale Ty chyba wiesz najlepiej co się dzieje na Twoim podwórku. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

hehe spoko niema problemu:) tak tylko żartowałem ogólnie jak zwykle co półroczne problemy z serwerem ale to tylko chwilowe i wróci na dniach co trzeba.

Edit:
Dzięki uprzejmości liwkida stronka znów rusza z dodatkami. Przy okazji chciałem go przeprosić i poinformować że jak ktoś chce to nawet z kiepskim startem potrafi odbudować swoją pozycję.

Tym samym stronka powinna już działać normalnie i prosze wszystkie błędy na bieżąco zgłaszać. Mam nadzieje że ten serwer będzie nam służył dobrze.

Jeszcze raz liwkid, dzięki za użyczenie miejsca.

EDIT:
Prosił bym autorów których prac nie zamieściłem a miałem zamieścić o kontakt.

EDIT 18.12.2008
Chciałbym zaprosić wszystkich na nową cześć strony www.magiaimiecz.eu, poświęcona Talismanowi. Pozdrawiam V

EDIT 27.01.2009
Dodałem dodatki Leviathana (będą na bieżąco dodawane po udostępnieniu kolejnych przez autora) Na część strony poświęconą Talismanowi trafił dodatek Pergaminy (dawniej Zwoje) aut. Bludgeon

EDIT 3.05.2009
Jako że pojawili się nowi użytkownicy pytanie wraca jak bumerang, co na stronie MagiaiMiecz.eu Można by zmienić / dodać? Piszcie śmiało postaram sie spełnić wszystkie życzenia.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Ja bym proponował całkowitą przebudowę strony i postawienie jej na jakimś CMS'ie (polecam joomla). Wiem, że to jest dużo roboty, ale strona ma taki trochę przestarzały design (bez obrazy... sam bym nie potrafił zrobić takiej strony i wiem że zajęło to masę czasu). Dodatkowo taka joomla usprawniłaby dalsze zarządzanie/zmiany/rozbudowę strony w przyszłości.

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za tą propozycję ;)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
speedy
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 41
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:31
Lokalizacja: Krakow
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: speedy »

valdi:
- nie stawiaj na zadnym CMS. jesli nie ma sie wlasnego, to znane rozwiazania odrazu rzucaja sie w oczy jako amatorka ;) wiem co mowie, bo zawodowo zajmuje sie programowaniem stron. jesli CMS, to tylko wlasny, ale na to trzeba czasu. najlepiej jak strona bedzie niezalezna i bedziesz mial wplyw na najmniejszy szczegol. co najwyzej mozemy pozniej przerobic na PHP.
- prosty design jest dobrym pomyslem w tym przypadku. jedyne co bym zmienil, to wszystko na czarno-bialy (w tym usunal efekt swiatla z loga), niz mieszac z kolorami. wszystko w pelni oddaje oryginalny klimat MiM-a i tak ma byc!
kolorowa i bajerancka strone valdi juz zrobil. wystarczy popatrzec na wersje strony dla TMiM.
- rozmawialismy juz wstepnie o tym, aby pierwsza strona zwieraja cztery loga i stanowila wybor miedzy MiM, MM, TMiM oraz "innymi grami". MM mialby byc strona "Rycerze Tolimana" - mogli by na wlasna reke zrobic swoj design (mam nadzieje ze tez czarno-bialy aby zachowac klimat oryginalu ;P).

tak wiec w planach bedzie jedno wielkie kompendium - wszystko w jednym miejscu i miejmy nadzieje ze na profesjonalnym blyskawicznym serwerze (postaram sie o to).

takze valdi, keep up the good work! =)


Fanatyk MM (za jego mroczny klimat) od polowy lat 90-tych. Kolekcja:
* Magiczny Miecz + Jaskinia + Grod + Labirynt Magow + Krypta Upiorow + Magia
* Magia i Miecz + Jaskinia + Miasto + Podziemia + Smoki
* Talisman: Magia i Miecz 4.5
* Magiczny Miecz SE
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

A ja się zastanawiam, czy nie dałoby się dojść do porozumienia z Galaktą w sprawie promowania siebie nawzajem. Galakta zacznie promować MagiaIMiecz.eu jak FFG promuje TI, to może zbierze się większa baza fanów, a więc i zyska na tym Galakta. A MIM.eu też mógłby wspierać Galaktę, promować ją, robić jakieś recenzje gier &c. Powoli by się to jakoś kręciło.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Nie znam się na stronach, ale z pozycji szarego usera cała strona jest bardzo czytelna tzn. nawigacja jest intuicyjna i wszystko można szybko i łatwo znaleźć. Wszystkie dodatki są posegregowane i opisane bdb.
Jedynie co słabo widać to przejście do części z T/MiMem. Ten napis złoty na górze jest słabo widoczny i czytelny.
Po wjściu na strone T/MiMa znów jest wszystko tak jak na starej części.

Jeszcze co utrudnia troche życie, to transfer na serwerze tvtom.pl max ok. 20 kB/s co przy ściąganiu dodatku np 40MB zajmuje dobre pół godziny. Nakładka na zamek ściągała mi się dzisiaj w nocy z prędkością 2 kB/s...
Ale lepiej tak niż wcale. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Erestor »

W zasadzie to wygląd jest kwestią gustu, ale wydaje mi się że na stroni przydałyby się jakieś ładne zaokrąglone buttony, rozwijane menu itp rzeczy. Nie trzeba robić jakiś zbędnych wodotrysków, ale takie rzeczy to już chyba obecnie podstawa. Jeżeli się to zrobi z przemyśleniem to można spokojnie zachować prostotę jednocześnie unowocześniając trochę stronę i wprowadzając do niej trochę życia przez co stanie się bardziej atrakcyjna. Jak dal mnie jest na niej obecnie zbyt wiele statycznych elementów.

P.S. ten pomysł z czterema logami na początku jest bardzo fajny ;)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
speedy
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 41
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:31
Lokalizacja: Krakow
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: speedy »

Katiusha pisze:N
Jedynie co słabo widać to przejście do części z T/MiMem. Ten napis złoty na górze jest słabo widoczny i czytelny.
dlatego na poczatku bedzie wybor.
Jeszcze co utrudnia troche życie, to transfer na serwerze tvtom.pl max ok. 20 kB/s co przy ściąganiu dodatku np 40MB zajmuje dobre pół godziny. Nakładka na zamek ściągała mi się dzisiaj w nocy z prędkością 2 kB/s...
Ale lepiej tak niż wcale.
jak dobrze pojdzie to bedzie z pelnia lacza danego uzytkownika (kolega testowal na UPC 20 Mbit/s i szlo pelnym pasmem). firma hostingowa juz wstepnie sie zgodzila na pro konto.
Erestor pisze:W zasadzie to wygląd jest kwestią gustu, ale wydaje mi się że na stroni przydałyby się jakieś ładne zaokrąglone buttony, rozwijane menu itp rzeczy. Nie trzeba robić jakiś zbędnych wodotrysków, ale takie rzeczy to już chyba obecnie podstawa. Jeżeli się to zrobi z przemyśleniem to można spokojnie zachować prostotę jednocześnie unowocześniając trochę stronę i wprowadzając do niej trochę życia przez co stanie się bardziej atrakcyjna. Jak dal mnie jest na niej obecnie zbyt wiele statycznych elementów.
bez przesady. po co zawalac strone kodem bo inni tak maja. tak to przynajmniej szybciej sie zaladuje na wolnych laczach i co wiecej bedzie dzialac poprawnie nawet na bardzo archaicznych, niszowych czy prostych przegladarkach (patrz winda 98, linuxy, telefony, roboty indexujace google'a...).
pamietam jak kiedys wszyscy mieli manie zamieszczania kodow javascript z informacjami ktora aktualnie jest godzina, ile minut juz odwiedzasz strone... noz mozna sie bylo pochlastac ;)
mnie osobiscie denerwuja animowane menu. zdarza sie ze utrudniaja nawigacje.


Fanatyk MM (za jego mroczny klimat) od polowy lat 90-tych. Kolekcja:
* Magiczny Miecz + Jaskinia + Grod + Labirynt Magow + Krypta Upiorow + Magia
* Magia i Miecz + Jaskinia + Miasto + Podziemia + Smoki
* Talisman: Magia i Miecz 4.5
* Magiczny Miecz SE
ODPOWIEDZ