MagiaIMiecz.eu

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

siemka

Valdi nie wiem czy mnie jeszcze pamieatasz :D jestem ostatnio hehe z półroku zajety innymi sparwami ale wolnym czasie jednak czytam MM (ciągnie jak cholera) :D
i czytam co tam nowego ... widze ze problemy z transferem ciągle podobne :( szkoda
powiem tam mi sie udało w końcu rozbudowac siec ASK i mam w końcu łacze SYMETRYCZNE z publicznym adresema uruchomiony własny FTP na 24/h szkoda ze jak narazie mały upload bo zależy od możliwości sieci w danym momencie czy ludziska wykorzystuja jednak jak potrzebujesz miejsca możemy sie dogadać zawsze coś pozwoli ci to odciążyć serwer płatny

p.s a może sam założysz u siebie takowy z moich doświadczeń moge ci powiedzieć że to naprawde proste i łatwe kwestia jest tylko aby mieć łacze ze stałym IP niestety z tego co pamietam narazie takowego nie masz :-k


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hejka Olo, pamiętam pamiętam, jesteś jedną z tych nielicznych osób które pomogły mi w portalu. Nie będe pisał ile czego potrzebuje tutaj wyśle Ci PM albo na gg jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam V.

Edit:

Jako że chce jeszcze powprowadzać pare zmian na portalu w temacie zamieściłem Ankiete w jakiej rozdzielczości macie ustawione monitory?. proszę niepisać postów że mam w rozdzielczość 1280 na 768 tylko zaokrąglić to do 1280 na 1024. w sumie chce poznać jak najszersze wyniki więc prosze jak największą ilość osób o głosy


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Zauważyłam, że masz zamienione miejscami Twoją LK&ZP z Labiryntem Magów. No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd. Może zamiast tego co się pojawia:

Not Found
The requested URL /mimeu/zp_lk.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.37 Server at www.magiaimiecz.nr5.pl Port 80

Daj info w to miejsce, że po opłaceniu drobnej bonifikaty na rzecz Autorów można dopiero dodatek ściagnać i jakies zdjęcie jak to wygląda?
Dobra reklama podstawą handlu podobno. ;-)

PS
Używam często dwóch rozdzielczości 800x600 i 1024x768 i zagłosowałam tylko na pierwszą, bo na dwie się nie da niestety.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Katiusha pisze:Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Tak jest to przez przenosiny na inny serv.
Katiusha pisze:No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd.
Tak wiem będzie to poprawione na dniach.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Katiusha pisze:Widze że zmiany wprowadzasz na swojej stronce i pojawiła się możliwość sciągnięcia niekórych plików przez FTP. I pewnie dlatego ten login i pass się pojawił na czerwono w górnym lewym rogu?
Tak jest to przez przenosiny na inny serv.
Katiusha pisze:No i po odblokowaniu (niby) możliwości sciągnięcia Twojej LK&ZP link prowadzi do nikąd.
Tak wiem będzie to poprawione na dniach.

EDIT:

Jako że pojawiały sie problemy w pobieraniu plików z serwera, w większości były one spowodowane brakiem umiejętności łączenia sie użytkowników z serwerem FTP, byłem zmuszony zakupić kolejny serwer i zamieścić tam większość plików.

Pozdrawiam V.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Sortowanie alfabetyczne na stronce.

Post autor: Emil »

Valdi czy istnieje możliwość aby w dziale magia i miecz - pliki autorskie można by było zrobić alfabetyczne sortowanie względem nazwy dodatku?


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm to jest jedna z tych modyfikacji nad którą sie mocno zastanawiałem i jej nie wprowadziłem. Owszem istnieje taka możliwość ale niestety jest ona za sztywna abym ją od tak wprowadził. Otóż mogę ustawić aby dział był automatycznie sortowany, czyli od razu niestety niema takiego moda który by pozwalał na sortowanie przez użytkowników. Nie wprowadziłem tego ponieważ nowe posty pojawiały by sie na 2, 3 czy 10tej stronie i ich znalezienie gdy użytkownicy nie używają opcji "Zobacz posty nieprzeczytane" minęło by sie z celem.
Rozumiem że spodobał sie sposób posprzątania w "Ukończone dodatki autorskie." gdzie każdy dodatek ma swój temat ale forum niema stanowić alfabetycznego spisu dodatków, tylko ma służyć rozmowie o nich. A jak ktoś chce znaleźć jakiś temat to myślę ze wie że ma opcje Szukaj, albo Ctrl+F


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Johnny 5
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 31 paź 2007, 23:49

Post autor: Johnny 5 »

Emil pytał o twoją stronę, nie o forum... :roll:


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Emil pytał o twoją stronę, nie o forum...
Nie ma co się dziwić Valdiemu, że nie załapał, bo Emil powinien napisać to w temacie dotyczącym strony, a nie wyskakiwać z tym tutaj jak Filip z Konopi... =D>

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1120

BTW Ja tam wole aby było tak jak jest tzn kolejność w/g daty wrzucenia plików na strone. Widać odrazu, że coś nowego się pojawiło.

(Było do niedawna w/g dat. Teraz spojrzałam i jest poukładane bez jakiegokolwiek klucza)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

ja w tym temacie tego nie pisałem #-o założyłem nowy temat o tytule Sortowanie alfabetyczne na stronce - w dziale karczma bo to luźne [pytanie - i chodzi mi o stronkę Valdiego a nie o forum. nie wiem kto scalił te dwa tematy ale chyba jasno dałem zrozumieć że chodzi mi o stronkę.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No było narpiew w karczmie ale słowem nie wspomniałeś "czy na twojej stronce" czy "magiaimiecz.eu" także automatycznie pomyślałem o forum... no nie ważne w każdym bądź razie pomyśle nad tym ale na pewno w tym roku już tego nie zrobię, a i tak opcja Ctrl + F jest nad wyraz skuteczna ;)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Wiesz Valdi nie chciałem tego ładować pytania w ten temat bo to właściwie taka bzdura sobie :P dlatego założyłem temat w karczmie. Fajnie mieć poukładane all alfabetycznie ;) bo widzisz od razu które dodatki były przerabiane i ile jest tych samych dodatków.
Ctrl+F to ja wiem ale nie każdy ma liska - nie wiem czy działa ta opcja w innych przeglądarkach ;)


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Emil777 pisze:Fajnie mieć poukładane all alfabetycznie ;) bo widzisz od razu które dodatki były przerabiane i ile jest tych samych dodatków.
To wystarczy zrobić spis dodatków w Exelu :D wiem wiem czepiam sie że byście chcieli mieć wszystko na tacy podane. Zobaczę od nowego roku co da sie zrobić.
Emil777 pisze:Ctrl+F to ja wiem ale nie każdy ma liska - nie wiem czy działa ta opcja w innych przeglądarkach
We wszystkich przeglądarkach i edytorach tekstu, tylko edytory graficzne jeszcze tego zdaj sie nie ściągnęły. To taka standardowa opcja.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Valdi to jak będziesz już coś przerabiał to po prostu zrób kilka opcji formatowania listy :D Alfabetycznie, po czasie dodania itd :]


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Dobra to jakie jeszcze chcecie te sortowania?
- Alfabetyczne
- Według dodania/modyfikacji (tj obecnie)
- Od daty utworzenia dodatku

Chyba żadne inne nie są potrzebne co nie? raczej niema potrzeby sortowania według ilości kart czy posiadanej planszy bo to nie jest za bardzo wskaźnikiem żadnego dodatku, no ewentualnie plansza ale czy sortowanie według niej dodać?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Dobra to jakie jeszcze chcecie te sortowania?
- Alfabetyczne
- Według dodania/modyfikacji (tj obecnie)
- Od daty utworzenia dodatku
Valdi to w zupełności wystarczy moim zdaniem :mrgreen:


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Valdi pisze:Chyba żadne inne nie są potrzebne co nie? raczej niema potrzeby sortowania według ilości kart czy posiadanej planszy bo to nie jest za bardzo wskaźnikiem żadnego dodatku, no ewentualnie plansza ale czy sortowanie według niej dodać?
Valdi a może dodać jakiś system oceniania dodatków? Nie wiem gwiazdki cycuś... I wtedy sortowanie po ocenie :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Niestety jak ktoś chce ocenić dodatek zapraszam na forum, przy okazji przydałby sie krótki komentarz o czym zapomina 99% osób.

EDIT:

Wprowadziłem sortowane dodatków do Magii i Miecza.

EDIT 2:
W dziale Talisman fan made Expansions dodałem dwa dodatki anglików, niedługo pojawi się następny.

Mam pytanie skierowane do wszystkich, chce zrobić dwu języczną stronę, jednak pochodzę z tego czasu gdzie Informatyka w szkole była na poziomie Worda, a Angielski był traktowany jako gorszy język niż Ruski i tylko oględnie był prowadzony. W związku z tym potrzebuje tłumacza, za dużo nie było by do tłumaczenia zresztą tylko to co jest na stronie + pare aktualności co miesiąc. Czy ktoś byłby chętny do współpracy?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi pisze:W dziale Talisman fan made Expansions dodałem dwa dodatki anglików, niedługo pojawi się następny.
Hmm nie zaglądałam tam, bo myślałam, że tam są tylko Twoje pionki, a tu prosze ile dóbr przybyło. :biggrin:
Z tego co widze, to będziesz chyba tam zamieszczał dodatki do 4 ed, ale 'fachowo' wykonane tzn utrzymane na porządnym poziomie?
Pytam, bo większość dodatków eng z poprzednich edycji była delikanie mówiąc troche nie ten tego technicznie zrobiona...

Z english wiesz sam jak u mnie jest więc nie będe się nawet wychylać w tym temacie... 8-[

Przy okazji, nie słyszałeś gdzieś może (choćby jakiś plotek najmniejszych ;) ) czy będzie wydana kiedyś 4 ed po polsku?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Na pewno nie będę zamieszczał tam plików w stylu takich jak ta karta (ad załącznik)

Nie polskiej wersji oficjalnie nie będzie wypuszczonej, przynajmiej w najbliższym czasie i oficjalnie, ale ogólnie sie pojawi oczywiście niezapeszając nic nie będę wspominał więc Ciicho jak narazie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi pisze:Ciicho jak narazie.
Czyżbym czuła tu ręke jakiegoś autora dodatków z forum? :biggrin:
Ale o nic już nie pytam skoro jest iskierka nadziei.

A karta boska jest, chyba sobie zaraz ją drukne. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

że co Talisman 4 PL teraz rozbudziłeś moją ciekawość i nie będę mógł zasnąć :/


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jeszcze jakiś czas to potrwa (głównie przez planszę i instrukcje i ich nie wymiarowość), także spać możesz sobie spokojnie.


Żeby niebyło offtopu nadal poszukiwany do współpracy jakiś tłumacz do stronki.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Co do tłumaczenia strony mogę się tym zająć po części ale za newsy się nie zabieram.


Awatar użytkownika
Padre
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 12:10
Kontakt:

Post autor: Padre »

Jaki jest sens zamieszczania do pobrania dodatków nie kompletnych? Mam namyśli wyspy przeznaczenia ? Czy ma to tylko na celu promocję projektu i ew. twórców bo jeżli tak to można stworzyć osobny dział promocje :)


ODPOWIEDZ