JASKINIA w Turnieju.

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany

Co należy zrobić z JASKINIĄ w czasie Turnieju?

Usunąć całość JASKINI z Turnieju.
12
48%
Usunąć kontrowersyjne elementy JASKINI z Turnieju.
4
16%
Zmienić zasady lub opisy kontrowersyjnych elementów JASKINI.
5
20%
Włączyć JASKINIĘ do Turnieju bez żadnych modyfikacji.
4
16%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
kilof [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

JASKINIA w Turnieju.

Post autor: kilof »

Zakładam ankietę na temat tego, czy Jaskinia powinna się znaleźć w Turnieju. Wg mnie ze względu na szereg niejasności i kontrowersji z nią związanych najwygodniej jest usunąć ją w całości i większość problemów dyskutowanych na forum zniknie.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

bardzo, bardzo (...) bardzo dobra inicjatywa

tak naprawdę aktualnie opcje są 2: pierwsza i ostatnia

na drugą, która jest najciekawsza jest zbyt mało czasu (to znaczy można na chama "chirurgicznie" usunąć kilka(naście) kart i poszukiwaczy/czarów i bedzie ok)


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

No i tak jak się spodziewałem, organizatorzy przedstawiają postawę tzw "betonu" i Jaskinia oczywiście będzie na turnieju, a WKO czyli bodaj najciekawszy i najbardziej użyteczny dodatek został olany :badgrin:


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

WKO nie jest najciekawszym i najbardziej uzytecznym dodatkiem. Być może w Twojej opini jest, ale ja mam na ten temat inne zdanie i nie mów że WKO jest najbardziej uzyteczna, bo nie jest. To kwestia gustu :] A w sumie Pokrak na turniej sie nie wybierasz to co sie tak gorączkujesz? Jeśli gracze bedą mieli zastrzeżenia to dopiero przed rozpoczęciem to problem organizatorów. Więc nie gorączkuj sie tak :P


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Wiesz, to że się nie wybiera to co z tego? Nie ma prawa rozmawiać? To tak jakbyś powiedział że skoro nie masz jakiegoś tam dodatku to nie masz po co się udzielać... spokojnie, każdy ma prawdo do zabrania głosu w dyskusji.

Poza tym może w jednak się zdecyduje pojechać? A może będzie miał ochotę pojechać na turniej późniejszy i chciałby również mieć wpływ na organizacje zasad póki jeszcze nie postanowiono ostatecznie?

A co do tematu, uważam że Jaskinia tak jak i pozostałe oficjalne dodatki są użyteczne. Jednak każdy z nich ma (a to że Jaskinia najwięcej to już inna bajka) jakieś uchybienia i zonki. Tak więc skoro wiele zasad, kart czy postaci w innych dodatkach jest usuwana/przerabiana to czemu nie wprowadzić korekt do Jaskini?

Natomiast Kosmiczna moim zdaniem jest ciekawa i warto ją zostawić. Ale większości nie pasuje bo tam są statki kosmiczne więc to już nie jest "typowe fantasy" o którym gdzieś tu już była dyskusja :roll:
Jeśli gracze bedą mieli zastrzeżenia to dopiero przed rozpoczęciem to problem organizatorów.
No nie wiem... jeśli na pięć minut przed rozpoczęciem turnieju wyjdą jakieś zonki to trzeba będzie szybko kombinować (a kombinowanie na szybko często daje słabe efekty) a do tego wszystko się opóźni i będzie mniej czasu na granie.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Wcale nie powiedzialem ze nie ma prawa sie na ten temat wypowiadac, wrecz przeciwnie. Chodzi tylko o to ze razi mnie sposób w który Pokrak wyraża swoją opinię. Skoro organizatorzy chcą Jaskinie to jest ich wola i jeśli będą mieli kłopoty to ich problem. A Pokrak w każdym temacie najeżdza na nich ze robią to źle i to niedobrze. To mnie razi.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

Wogóle, nie obraź się PoKrAk, ale ja mam wrażenie, że Ciebie bardzo dużo rzeczy razi i wyrażasz to bardzo ostro. Za prawie każdym razem krytykujesz i rzucasz wyzwiskami.
W wielu dyskusjach podkreślałeś, że na turniej nie jedziesz i że ci wisi. Skoro tak, to po co cały czas krytykujesz organizatora...powiedziałeś raz wystarczy. Nie ma potrzeby w każdym temacie ,,przekrzykiwać,, innych i powtarzać w kółko to samo.


Life is life.
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

rzucasz wyzwiskami.
Proszę przykłady albo sobie daruj takie teksty.

PS. "Beton" to nie wyzwisko, to potoczne określenie na jedną z postaw jakie można przyjąć - czyli pytamy ludzi o zdanie, zdecydowana większośc odpowiada że pomysł jest zły, a my robimy i tak po swojemu, bo tak nam się podoba.
Ostatnio zmieniony niedziela 18 lut 2007, 17:54 przez PoKrAk, łącznie zmieniany 1 raz.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

WKO nie jest najciekawszym i najbardziej uzytecznym dodatkiem. Być może w Twojej opini jest, ale ja mam na ten temat inne zdanie i nie mów że WKO jest najbardziej uzyteczna, bo nie jest.
HAHHAAHAHA :D
Czytasz czasem to co napiszesz?
Nie mów, że jest bo nie jest :D Ubaw po pachy :)
To kwestia gustu :]
To nie kwestia gustu ;) Kwestią gustu jest tylko to czy dany przypadek Ci się podoba czy nie. Natomiast jego przydatność określa się na podstawie zawartości, która jest obiektywna. WKO ma chyba najwięcej możliwości na szybkie zwiększenie cech i zdobycie dobrego sprzętu. Jak kogoś razi ten dodatek, to niech z nim nie gra, ale niech nie mówi, że jest nieprzydatny, bo to nieprawda ;) Jak coś ma być nieprzydatne to tylko Miasto - jest fajnie zrobione, ma klimat MiMa, ale chodzi się tam tylko na początku gry żeby kupić zbroję płytową czy miecz dwuręczny. Po jakimś czasie zupełnie zanika potrzeba odwiedzania miasta.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

PoKrAk pisze:Cytat:
rzucasz wyzwiskami.


Proszę przykłady albo sobie daruj takie teksty.
Sory, pomyliło mi się :P
Zwracam honor /respekt
Ale fakt faktem, że krytykujesz coś, z czym nie masz nic wspólnego.
Rozumiem, dyskusja jest po to, żeby wyrazić swoje opinie, ale jak już powiedziałeś
swoje zdanie to wystarczy ;p
w jakimś poście, bodajże o zasadach turniejowych napisałeś, że Tobie to wisi, no i że wrzuciłeś swoje 3 grosze dla dobra sprawy.
Dziękujemy bardzo. ;)
pretorianstalker pisze:To nie kwestia gustu Kwestią gustu jest tylko to czy dany przypadek Ci się podoba czy nie. Natomiast jego przydatność określa się na podstawie zawartości, która jest obiektywna.
Nie do końca. Dla jednych może być fajnie w WKO, dla innych nie.
pretorianstalker pisze:WKO ma chyba najwięcej możliwości na szybkie zwiększenie cech i zdobycie dobrego sprzętu. Jak kogoś razi ten dodatek, to niech z nim nie gra, ale niech nie mówi, że jest nieprzydatny, bo to nieprawda
Posłuchaj siebie. Jak z nim nie gram to dla mnie jest nie przydatny ;p
To tylko wyrażanie własnego zdania ;) TO jest kwestia gustu.
pretorianstalker pisze:Jak coś ma być nieprzydatne to tylko Miasto - jest fajnie zrobione, ma klimat MiMa, ale chodzi się tam tylko na początku gry żeby kupić zbroję płytową czy miecz dwuręczny. Po jakimś czasie zupełnie zanika potrzeba odwiedzania miasta.
Zapomniałeś o możliwości uleczenia się, zyskaniu profesji i ewentualnym podpakowaniu się w świątyni ;P
Ja jednak uważam, że miasto jest dodatkiem przydatnym, nie tylko ze względu w/w rzeczy, ale tak jak napisałeś, oddaje klimat MiMa.

Pozdrawiam 8)


Life is life.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Nie do końca. Dla jednych może być fajnie w WKO, dla innych nie.
Ale to nie świadczy o PRZYDATNOŚCI DODATKU.
TO jest kwestia gustu.
Ilość sposobów na rozwój postaci NIE JEST KWESTIĄ GUSTU.
Zapomniałeś o możliwości uleczenia się, zyskaniu profesji i ewentualnym podpakowaniu się w świątyni ;P
Ja jednak uważam, że miasto jest dodatkiem przydatnym, nie tylko ze względu w/w rzeczy, ale tak jak napisałeś, oddaje klimat MiMa.
Leczyć można się w WKO również. Dopakowanie się w świątyni (miałeś tu na myśli katedrę chyba) jest żadne :) Najczęściej wyrzucane rezultaty to ignorowanie lub utrata 1mz.
Co do WKO - w kartach WKO są naprawdę potężne przedmioty, z któymi nie może konkurować sprzęt spoza WKO, że wspomnę np Platformę antygrawitacyjną, z którą Koń i wóz równać się nie może.
Do tego świetny sprzęt w fortecy.
Do tego - setki sposobów na zwiększanie siły i mocy - poza zwykłym zwiększaniem cech, można zdobyć siłę i moc na planecie śmierci, w spotkaniu z demonem, w strefie radioaktywnej, spotykając boga - z reguły jak już zyskujemy pkt to od razu po 2 do danej cechy :) Co takiego dobrego można znaleźć w mieście? Najlepsza jest zbroja płytowa i miecz dwuręczny. Najlepiej rozwijać się można chyba w Studni życzeń jak się już trafi i ktoś ma kasy sporo. Całego spisu przedmitów z WKO nawet nie chce mi się wymieniać, ale z mało przydatnych są tylko Żyrokompas i Laser górniczy - wszystkie inne są dobre.
Bym zapomniał - Jądro przestrzeni - zawsze spotyka cię coś pozytywnego, a nawet jak nie jest to już pozytywne, przy ogromnym pechu to zawsze da się wybrać coś co jest ignorowane lub mało groźne - jednym słowem nigdy nic złego jeszcze nikomu się tu nie stało ;)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

Hmm w takim razie, organizatorzy wykluczyli WKO pewnie dlatego że za łatwo tam się można podpakować ;p
Tak miałem na myśli katedrę.
Co do kwestii gustu :arrow: Jeżeli nie gram z WKO uważam ją za nie przydatną, tak jak ty uważasz miasto. Podkreślam Ty uważasz. Tak więc i ja uważam. ;p
Nie lubię WKO i tyle.
Może na turnieju fajnie by się z nią grało, ale mam na razie swoje zdanie i nie zmienie go.
;)


Life is life.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Ja gram z Miastem ;)
Chodzi o to, że Miasto pozostaje bez większego wpływu na rozgrywkę (nie liczę postaci Arcymaga - bo to ma chyba największy wpływ), a WKO zdecydowanie może przechylić szalę zwycięstwa, tak więc obiektywnie jest przydatniejsze niż miasto. Miasto natomiast niejednokrotnie jest bardziej lubiane i tutaj można sobie uważać.
To czy ktoś gra z WKO czy też nie, nie może być argumentem w dyskusji na temat przydatności dodatku. To tak jakbym powiedział, że lekarstwa na daną chorobę są nieprzydatne bo nie choruje. Natomiast obiektywnie lekarstwa są jednak przydatne ;) Ja nie wnikam czy ktoś z tym gra, czy WKO kurzy się w szafie i jest nieprzydatne temu graczowi konkretnemu - ja wypowiadam się ogólenie o wpływie dodatku na rozgrywkę.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

(offtop powstał ;P)
Ok, szanuje twoje zdanie. Fakt WKO może przechylić szalę zwycięstwa. Ale może w następnym turnieju :P


Life is life.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Tutaj nie mówiłem w kontekście turnieju - po prostu wykazywałem, że obiektywnie WKO ma większy wpływ na grę :) Turniej jest parodią z lekka, więc nic więcej ponad to co już napisałem, nie napiszę... chyba, że jeszcze coś śmiesznego wychwycę.

A Jaskinia i tak jest do bani i zawsze jak z nią gram to pojawiają się nowe problemy z kartami. Kiedyś siądę i zrobię z tym porządek, bo naprawdę czasem nie wiadomo jak traktować to co się tam spotka, czy karty pozostają czy nie... I niech nikt mi nie pisze, że Jaskinia jest oficjalnym dodatkiem - to jest dodatek "fanowski" zrobiony przez ludzi, którzy wydawali MiMa w Polsce i mieli dostęp do profesjonalnych narzędzi :) Nic ponadto.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

O własnie, Jaskinia nie jest przecież częścią oryginalnej gry [-X

Zresztą widac wyraźnie jak odstaje poziomem przemyślenia kart, zasad i poszukiwaczy od całej reszty. To taki pół-oficjalny dodatek, w dodatku niezbyt profesjonalnie zrobiony jeśli chodzi o kwestie merytoryczne, zaburzający równowagę gry i ogólnie rzecz biorąc jedna wielka porażka... nie ma nawet co porównywać z podziemiami, miastem, WKO a pewnie i od paru dodatków autorskich wypada gorzej \:D/


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

HAHHAAHAHA :D
Czytasz czasem to co napiszesz?
Nie mów, że jest bo nie jest :D Ubaw po pachy :)
Tak czytam. I nadal twierdze ze to co napisalem ma sens. Jeśli nie mozesz sie go doszukać, trudno to jest Twój wlasny problem z całym szacunkiem. I nastepnym razem gdy chcesz wyrazic cos mozesz w przystępniejszy sposób, ok?
To nie kwestia gustu ;)
A i owszem ze tak. Dla mnie W Kosmicznej Otchlani poszukiwacze zdobywają wiele przedmiotów za szybko i zbyt łatwo. I to jest kwestia gustu. Nasuwa mi sie pytanie co za radosc z gry skoro po kilku turach jestem już tak silny jak w godzine grając w samą podstawkę? I to jest kwestia gustu.
Jaskinia nie jest przecież częścią oryginalnej gry [-X
A jednak ukazała sie nakladem wydawnictwa Sfera... :]

Fakt ze widac roznice, i w wykonaniu, i w samych pomysłach i kartach, ale jednak nadal jest to oficjalny dodatek do Magii i Miecza.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

A jednak ukazała sie nakladem wydawnictwa Sfera... :]
ale nie na podstawie talizmanu, co widać, słychać i czuć \:D/

No ale trzeba przyznać, że przynajmniej od strony graficznej, prezentuje się lepiej niż kolejne produkty Sfery czyli MM gdzie zwłaszcza poszukiwacze (ale i plansze czy karty również) wyglądali tak, że trudno na nich patrzeć bez skrzywienia. Grafiki poszukiwaczy Jaskini w zasadzie trzymają poziom MiMowy co trudno powiedzieć o całej reszcie tego dodatku.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

PoKrAk pisze:No ale trzeba przyznać, że przynajmniej od strony graficznej, prezentuje się lepiej niż kolejne produkty Sfery
Kwestia gustu.
PoKrAk pisze:MM gdzie zwłaszcza poszukiwacze (ale i plansze czy karty również) wyglądali tak, że trudno na nich patrzeć bez skrzywienia
Znów kwestia gustu.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Cytat:
A jednak ukazała sie nakladem wydawnictwa Sfera... :]

ale nie na podstawie talizmanu, co widać, słychać i czuć \:D/
Dziwne PoKraK, tutaj odnosisz się do Talizmanu a w dyskusji o pancerzu odcinałeś się od jego instrukcji...


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

WKO nie jest najciekawszym i najbardziej uzytecznym dodatkiem. Być może w Twojej opini jest, ale ja mam na ten temat inne zdanie i nie mów że WKO jest najbardziej uzyteczna, bo nie jest.
To była Twoja odpowiedź na moje stwierdzenie, że WKO jest przydatne. Skoro moje stwierdzenie mogło być Twoim zdaniem jedynie subiektywną oceną, to po co wrzucasz coś takiego do swojej wypowiedzi:
"nie mów że WKO jest najbardziej uzyteczna, bo nie jest."
Rozumiem, że ja nie mogę wypowiedzieć się obiektywnie, ale Ty, jako wyższa rasa nie masz z tym problemu.

Czyli to co napisałeś sensu wiele nie ma, chyba, że faktycznie uważasz się za kogoś kto od innych jest lepszy :)
A i owszem ze tak.
A i owszem, że nie. Nawet nie wiesz o czym piszesz. To czy dodatek Ci się podoba, nie powoduje, że jest bardziej przydatny czy mniej. Poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi, to zobaczysz, że pewne faktyu można stwierdzić obiektywnie. Niezależnie jakie jest Twoje zdanie na temat wyniku działania 2+2=4 to nie zmienia to wyniku końcowego.
Jak nadal uważasz, że przydatność dodatku jest kwestią gustu, czyli zależy od tego czy Ci się podoba czy nie, to zasięgnij opinii kogoś kto będzie w stanie wytłumaczyć Ci słowo "przydatność". Kwestią gustu może być uroda, a nie przydatność.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Istnienie obiektywnej opinii jest sprawą dyskusyjną ;)

Dobra będzie tego. To nie jest temat o przydatności WKO ino o Jaskini w turnieju. Upraszam się o NIE kontynuowanie tej dyskusji w TYM temacie. Tyczy się to wszystkich ludków :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Dobra wiec juz milcze :] A szkoda, ale mowi sie trudno :P


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Zablokowany