Liga?

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
Awatar użytkownika
Wagnard [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Wagnard »

Zastanawialem sie czy przypadkiem miesiac czasu na rozgrywanie scenariuszy to nie za duzo. Zobaczymy w praniu. Jesli szybko przyjda wyniki wszystkich druzyn z danego scenariusza nastepny postaram sie przygotowac szybciej po prostu.


Awatar użytkownika
cthulhu007
Kobold
Kobold
Kobold
Posty: 277
Rejestracja: środa 23 gru 2009, 15:03
Lokalizacja: Szpital Sw. Marii

Re: Liga?

Post autor: cthulhu007 »

Trzeba wsiasc pod uwage to, ze chyba wiekszosc Badaczy rozgrywa swoje partie w weekendy kiedy jest wiecej wolnego czasu. Wiec moze powiedzmy 3 tygodnie by wystarczyly na jeden scenariusz?


Awatar użytkownika
Wagnard [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Wagnard »

Tak, wiem. Bralem to pod uwage. Zobaczymy wiec jak to pojdzie od strony uczestnikow (tez sobie wezme udzial, a co).


Awatar użytkownika
Death
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 16:11
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Death »

Mysle, ze mozna by spokojnie dac miesiac bo zawsze lepiej miec nadmiar czasu niz gdyby mialo go zabraknac. Bo w koncu zawsze moze sie zdarzyc, ze akurat nie ma jak ekipy zebrac i wtedy robi sie troche niefajnie...


Pieklo nigdy nie jest tak ekscytujace jak wtedy, gdy skrywa sie za twarza aniola...
Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Liga?

Post autor: Sh' eGzor »

Tez jestem za miesiacem. Wtedy kazdy zdazy ,a po zatym nigdzie sie Nam nie spieszy.


Awatar użytkownika
GoldenDragon
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 17 sty 2010, 23:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: GoldenDragon »

Jestem za :)


Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Liga?

Post autor: Sh' eGzor »

Nie chce wyjsc na jakiegos upierdliwego ,ale ..... chcialem tylko zapytac co z ta Liga? Jakies info drobne kiedy start itd. ?


Awatar użytkownika
Wagnard [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Wagnard »

Taak, Pierwszy scenariusz jest juz prawie ukonczony, opowiadanko do niego... pisze sie. W tym tygodniu startnie rekrutacja. Rozpoczniemy zabawe najszybciej jak sie da.


Awatar użytkownika
cthulhu007
Kobold
Kobold
Kobold
Posty: 277
Rejestracja: środa 23 gru 2009, 15:03
Lokalizacja: Szpital Sw. Marii

Re: Liga?

Post autor: cthulhu007 »

Obserwowalem zgloszenia do Ligi - Katowice, Chorzow, Ruda Slaska.... Prosze, prosze. Widze, ze nasz piekny Slask zyje Przedwiecznymi. Zreszta nie ma sie co dziwic, klimaty za oknem mamy po temu odpowiednie - moze wypadaloby stworzyc jakis dodatek regionalny, wiecie cos w stylu "Horror z podziemi" gornicy draza nowy, gleboki szyb i budza pradawne zlo, w niewyjasnionych okolicznosciach zapadaja sie cale budynki....


Awatar użytkownika
Wagnard [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Wagnard »

XD... myslalem kiedys nad dodatkiem Horror w Katowicach (jako, ze stad jestem). Jakos tak nawet nie ruszylem. Ale mogloby byc zabawnie XD


Awatar użytkownika
Czarny_Koziol_Z_Lasu
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 18:59
Lokalizacja: Gdynia, miasto z morza horroru i sennych marzen

Re: Liga?

Post autor: Czarny_Koziol_Z_Lasu »

Lige nasza widze potezna... ;)
Mam nadzieje, ze jak wyjdzie Fareon i jak go juz pokupujemy to wystartuje symultanicznie 2 liga z tym dodatkiem...
A autorowi jeszcze raz gratuluje pomyslu i skladam dzieki!

pozdrawiam
Czarna Koza z 3miejskiego Lasu


Na prozno by opisywac gre Ericha Zanna tej strasznej nocy. Jeszcze nigdy w zyciu nie slyszalem takiej muzyki.
YangObi
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 15:00

Re: Liga?

Post autor: YangObi »

Witam, jestem tu nowy i mam pytanko, czy Liga bedzie jeszcze dzialac, czy cos w tym kierunku sie dzieje czy wszystko upadlo ;/


Awatar użytkownika
Wagnard [Autor tematu]
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: Wagnard »

Pytanie do mnie? Sorry, ze tak dlugo nie odpowiadalem, ale ostatnio Manufaktura troche przysnela a sam nie mialem glowy do Arkhama... wiec tak... chce... chetnie poprowadze kolejna Lige jesli tylko beda chetni do regularnego grania. Po tabeli wynikow widac jak to bylo ostatnio... myslalem o tym sporo ostatnio... w Polsce ukazalo sie troche dodatkow wiec i pole do popisu wieksze jesli chodzi o zasady w scenariuszach. Musze tylko wymyslic historie (o to w koncu chodzi czyz nie?).


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Liga?

Post autor: sirafin »

U nas czestotliwosc pojawiania sie Arkham na stole tez spadla, gdy towarzystwo ma ochote na "Ktula" to zwykle wybor pada na Posiadlosc Szalenstwa. Ale ostatnio udalo sie nam wyprobowac Krola w Zolci i powstrzymac Nyarlathotepa, ktory nie zdolal sie przebudzic, mimo chaosu wprowadzonego przez plugawa sztuke teatralna :)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
ODPOWIEDZ