Uwaga! Konkurs!

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: poooq »

OK, oglaszamy nabor na moderatorow do dzialow poswieconych innym niz Arkham tytulom. Jesli beda chetni to otwieramy tematy i tam modzi beda sie juz rzadzic sami, wedlug swoich potrzeb i pomyslow. W postach prosze napisac jaki tytul was interesuje i jaki macie pomysl na rozwoj dzialu.


Awatar użytkownika
Wagnard
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: Wagnard »

Ja bezczelnie stwierdzam, ze panosze sie w dziale z tworczoscia dotyczaca Arkhama :) i jest to moj ulubiony dzial, z ktorego nie bede rezygnowal w ciagu najblizszych... 5 lat co najmniej :P

Moge wziac Doom'a jesli powstanie. Pomysl? Wlasne scenariusze, mody (czyli to na co Doom jest podatny).
Tylko... ja juz jestem moderatorem. Trudno. Najwyzej sie komus wgryze XD

Btw. co powiecie na usuwanie kont ludzi, ktorzy nie maja ZADNYCH postow (po np. czterech miesiacach od zalozenia konta). Jak juz sie ktos loguje niech sie chociaz przywita. Kultur musi byc.

Da sie tutaj uruchomic shoutbox'a?

Btw. pomysl Silenusa faktycznie nie jest zly. Mozna by utworzyc w dziale tworczosci arkhamowej dzial z poradami jak przygotowywac wlasne projekty.


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: poooq »

Shoutbox'a szukalem ale nie znalazlem. Widac phorum.pl nie ma go w swoim menu.
Co do dzialu DOOM'a to zaraz sie on pojawi.
Co do usuwania zeropostowych uzytkownikow to zrobi sie odpowiedni zapis w regulaminie i zaczniemy czystki.
Co dzialow z poradami: jak zaczac?, jak pracowac z edytorem kart?proces przygotowania i drukowania... Jakie tematy dotyczace prac nad rozszerzeniami autorskimi interesowaly by Was?


Palmer
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 17:44
Lokalizacja: Chorzow

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: Palmer »

Mysle, ze Sielus mial na mysli gadzety przydatne w czasie rozgrywki(np. stojaki na bramy) lub jakies klimatyczne pojemniki na przechowywanie gry itp.


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: poooq »

A, to przepraszam... Zaraz odpowiedni dzial zostanie uaktywniony...
Maly magiczny sklepik


bartas
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 17:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: bartas »

gratsy Palmer !

Zglaszam sie jako ochotnik na moderatora utrzymujacego porzadek na forum i kulture postow napisanych przez uzytkownikow. Skoro forum ma sie rozrosnac moze przyda sie porzadkowy :-)
Cale Forum i tak przegladam codziennie wiec jezeli poooq'u chcesz to jestem chetny do pomocy. Ilosc dzialow - dowolna ;-)


Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: 8janek8 »

Moje Gratulacyje!!


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: sirafin »

A mnie dobrze jako aniol stroz sesji online. Swoja droga mam juz panel do Ghost Stories, wiec jesli znajda sie odwazni by powstrzymac Wu-Fenga, to dajcie znac. Gra jest szybka, ale trudna do wygrania jak diabli i nie ma co liczyc, ze zwyciestwo przyjdzie bez glowkowania. A glowkowac trzeba, bo bledne decyzje mszcza na graczach niemal tak straszliwie jak na przyslowiowym saperze. Ta planszowka daje wycisk i duzo czesciej spuszcza graczom ostry lomot, niz nagradza zwyciestwem. Tak wiec zabawa tylko dla twardych zawodnikow, ktorzy nie poddaja sie mimo porazek 8]


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: 8janek8 »

Chetnie poobserwuje sesje GS, bo w gre nie mialem jeszcze przyjemnosci zagrac. Jak zalapie to zagralbym w kolejnej. Ilu graczy trzeba?


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: sirafin »

Liczba graczy 1-4

Zasady gry sa banalne. Gwarantuje, ze zalapiesz jutro, jak opisze reguly :) A potem zaciska sie zeby i czeka jakie ustrojstwo zaatakuje wioske, z ktorej strony, rozejrzy gdzie stoja towarzysze, jaki jest dostepny zapas komponentow do ezgorcyzmowania po czym zatrybia mozgownice co poswiecic a czego bronic i gdzie ryzykowac. Za kazdym razem jest inaczej. Tak wiec przygladanie sie, to strata czasu, wszystko co potrzebujesz wiedziec, nauczysz sie w kwadrans 8]


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Uwaga! Konkurs!

Post autor: poooq »

Slowo sie rzeklo, karty poszly priorytetem pod wskazany adres. Troche ciezko bylo mi je wlozyc w babelkowa koperte i wyslac w swiat, ale mam nadzieje ze sprawia ci przynajmniej tyle radochy ile mi, pamietaj ze one chca byc grane, list powinien przyjsc okolo weekendu, prosze o informacje o dostarczeniu nagrody i odpowiednia recenzje w dziale poswieconym Skarabeuszowi.
Zaspy jak gory na tym wschodzie...


ODPOWIEDZ