Porozmawiajmy o... Badacze

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Porozmawiajmy o... Badacze

Post autor: poooq »

Ktora postac wybieracie najczesciej? Dlaczego?

Moj ulubieniec to Joe Diamond, prywatny detektyw. Jego zdolnosc specjalna, dodajaca kostke do dowolnego testu przy uzyciu wskazowki jest bardzo przydatna, wydaje wskazowki w ten sposob tylko w wyjatkowych, groznych sytuacjach. A druga kostka w takiej sytuacji jest jak zbawienie. W ostatecznej bitwie to najczesciej druga garsc kostuch...
Druga moja ulubiona postacia jest Mandy Thompson, pozwalajaca przerzucic raz w turze dowolny test. Kooperacja w tej grze to podstawa, a Mandy to najbardziej multiplayerowa badaczka z podstawowego teamu.

Nie lubie i nie gram natomiast badaczami ktorzy ciagna dwie karty spotkan i wybieraja jedna z nich. Lipa i zenada, spotkania traca swoj urok, cala rozgrywka cierpi na tym niezmiernie. Wkurza mnie straszliwie wybieranie tych kart. Na pohybel Glorii Goldberg i Darrellowi Simmonsowi!


Awatar użytkownika
Fungus
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: niedziela 19 lip 2009, 15:15

Re: Porozmawiajmy o... Badacze

Post autor: Fungus »

Moja ulubiona postacia jest panna Carolina, ktora potrafi sama sobie zrobic sesje terapeutyczna... Umiejetnosc odzyskiwania Poczytalnosci jest kluczowa, nagina z zaklec jak szalona, jej meski odpowiednik, doktorek Vincent, nie jest moze rownie cenny chociaz czasem sie przydaje. I dyletantka Jenny, zywe zrodlo dochodow, nie raz fundowala chlopakom z miasta...


Smiehó
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 30 gru 2008, 15:30
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 40

Re: Porozmawiajmy o... Badacze

Post autor: Smiehó »

Mandy Thompson rzeczywiscie sie przydaje w walce o ocalenie Arkham,

Moja faworytka jest jednak Kate Winthorpe. Dzieki niej w czasie gry moze pojawic sie duzo mniej bram, co bardzo psuje humor Przedwiecznym.


karllos
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 wrz 2010, 09:21

Re: Porozmawiajmy o... Badacze

Post autor: karllos »

Ja lubie grac Magikiem, fajnie mrocznie wyglada, a pozatym ogolnie ma niezle statystyki.
Podoba mi sie ten czar "Usmiercenie", w polaczeniu z Wiedza ustawiona na 5 daje niezle efekty. Do tego bardzo latwo z jego zdolnoscia specjalna trafic na czar "Odnalezienie bramy" i wtedy tylko jedna tura w Innym Wymiarze, szybki powrot do Arkham i zapieczetowanie bramy! Swietna postac do gry na 1-2 graczy, jesli trafi sie ten czar.
Do walki z przedwiecznym tez swietny, bo moze od razu walnac dwoma czarami "Usmiercenia" (z jego zdolnoscia specjalna latwo je wylosowac), ktore dadza laczny bonus +12 do walki i poczytalnosci starczy mu na 2 tury po 2 takie zaklecia (bo sa jendoreczne), a to potrafi naprawde zdac potezne obrazenia.


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o... Badacze

Post autor: poooq »

Witamy w Manufakturze...
Ja ostrze sobie apetyt na karty osobistych opowiesci ktore pokaza cala glebie poszczegolnych postaci...

Jacys chetni do proby tlumaczenia kart z duzego dodatku?


ODPOWIEDZ