Curse of the Dark Pharaoh

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: poooq »

Nie wiem jak inni, ale ja wolalbym o dacie wydania dowiedziec sie np. dwa miesiace wczesniej i miec pewnosc ze termin bedzie dotrzymany, niz jakies pol roku przed premiera i czekac jeszcze kilka miesiecy tylko dlatego ze wydawnictwo chcialo oglosic to zbyt wczesnie.
Dobrze gra mi sie w podstawke Arkhama i nie mam az takiego parcia na rozszerzenia, ale jesli ktos cos obiecuje, wabiac tym klientow ktorzy kupuja gre, i nie wywiazuje sie w terminie z umowy to cos jest nie tak.
Zreszta, takie dywagacje i tak niewiele zmienia, mam nadzieje, ze kiedys sam sie przekonam o tym jak to jest wydawac gry planszowe i ufam, ze uda mi sie to zrobic bez wpadek.


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: sirafin »

[quote=""cthulhu007""]Tak, ja takze zamawiam w Rebelu, w ktorym zreszta kupilem tez podstawke. Przy okazji mam zamiar zakupic Ghost Stories, na ktore Sirafin narobil mi niezlego smaka...[/quote]
To moze poprowadzisz niebieskiego Mnicha pod nieobecnosc Palmera, bo mamy wakat? :>
Gra jest szybsza niz Arkham i nie wymaga od gracza tak czestego kontrolowania forum (co czwarta tura)
Do konca przyszlego tygodnia sesja Ghost Stories powinna sie zakonczyc.

[img]http://arkhamhorror.dl.interia.pl/Blue.jpg[/img]


Faraona tez zamowilem juz w Rebelu, jako ze jest pod nosem i zawsze jakies tam punkty sie zbiora w programie lojalnosciowym ;)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Awatar użytkownika
Death
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 16:11
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Death »

[quote=""sirafin""] Faraona tez zamowilem juz w Rebelu, jako ze jest pod nosem i zawsze jakies tam punkty sie zbiora w programie lojalnosciowym ;)[/quote]

Widze ze punkty wprowadzone przez Rebel zdaja egzamin. Moze i ja sobie zaloze konto? Ciekawa jestem jak bedzie wygladal od srodka Faraon po polsku ^_^...


Pieklo nigdy nie jest tak ekscytujace jak wtedy, gdy skrywa sie za twarza aniola...
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: poooq »

[quote=""Death""]Ciekawa jestem jak bedzie wygladal od srodka Faraon po polsku ^_^...[/quote]

Pyl bedzie bardziej brunatny i zyzny niz w oryginale, a bandaze z Polfarmy...

Na R. oplaca sie robic zakupy, sa powazna firma, tym bardziej ze gdzie, nie gdzie bardziej hojni uzytkownicy dziela sie niewykorzystanymi jeszcze kodami znizkowymi... Ale cicho sza...


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: sirafin »

Ano przyjemna jest swiadomosc, ze firmie zalezy na kliencie i okazuje to miedzy innymi wlasnie poprzez takie przyjemne bonusy dla tych ktorzy zagladaja regularnie. Konto warto zalozyc, jesli kupno gry planszowej to nie jest jednorazowy eksperyment. Mnie tam staly 4% rabat bardzo sie podoba ;)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Sir Dkar
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 11:50

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sir Dkar »

[quote=""cthulhu007""]Tak, ja takze zamawiam w Rebelu, w ktorym zreszta kupilem tez podstawke. Przy okazji mam zamiar zakupic Ghost Stories, na ktore Sirafin narobil mi niezlego smaka...[/quote]
Ghost Stories nie polecam w rebelu; maja strasznie drogo. Ja swoj egzemplarz kupilem za 103zl (Rebel ma za 139zl). Jedyna wada jest taka, ze nie dostalem promocyjnej karty Chucka. Ale i tak w grze bym jej nie uzywal bo powstala dla zartu.

Rebel gwarantuje wysoka jakosc uslug ale niestety kaze sobie dosc slono za to placic.


Awatar użytkownika
Czarny_Koziol_Z_Lasu
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 18:59
Lokalizacja: Gdynia, miasto z morza horroru i sennych marzen

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Czarny_Koziol_Z_Lasu »

Na szczescie w Rebelu, w przedsprzedazy Klatwa jest w takiej samej cenie jak u wydawcy.


Na prozno by opisywac gre Ericha Zanna tej strasznej nocy. Jeszcze nigdy w zyciu nie slyszalem takiej muzyki.
Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: sirafin »

[quote=""Sir Dkar""]Ghost Stories nie polecam w rebelu; maja strasznie drogo. Ja swoj egzemplarz kupilem za 103zl (Rebel ma za 139zl).[/quote] Ja moj egzemplarz dostalem w prezencie, wiec w zasadzie cena mnie nie interesowala. Wiem jednak, ze moja luba zakup robila w Rebelu (przesylaka dotarla w tym samym dniu, w ktorym bylo zlozone zamonienie, mimo ze to bylo tuz przed swietami! szok!), wiec po tym co napisales, z ciekawosci posprawdzalem ceny po innych sklepach internetowych ktore kojarze. Zdradz gdzie ty kupiles za stowe, bo nie nie moge nigdzie znalezc (najnizsza jaka wyszperalem to 120) Chcialbym zobaczyc po ile u nich Descent jest :]


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Palmer
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 17:44
Lokalizacja: Chorzow

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Palmer »

[quote=""sirafin""] Chcialbym zobaczyc po ile u nich Descent jest :][/quote]

http://www.giermaniak.pl/96,produkt,des ... -dark.html

tanszego chyba nie znajdziesz


Sir Dkar
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 11:50

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sir Dkar »

Pomylilem sie o kilka zlotych bo dokladnie to bylo 113zl minus 5% wiec jakies 107zl. A kupowalem w sklepie Trik-Trak, na GS mieli wtedy promocje (teraz maja 118 i darmowa wysylka bez wzgledu na wysokosc zamowienia, 5% nie wiem czy obowiazuje). Jesli chodzi o Descent to juz roznica tylko 11zl.
No i jakosc uslug nie jest tak idealna ale tu czesciowa wine pewnie ponosil okres przedswiateczny. No i w Rebelu w razie pomylki daja calkiem niezla rekompensate.

Wszystkim kupujacym polecam zajrzec na http://i-szop.pl/ - wyszukiwarka gier planszowych w sklepach internetowych i allegro. Bardzo przydatne (najtanszy Descent jest po 235zl).

Podsumowujac jak komus zalezy na czasie Rebel jest najlepszym rozwiazniem, jesli ktos chce oszczedzac to szukac gdzie indziej. Ja oprocz Rebela kupowalem w Srebrnym Smoku, Tik-Traku, Planszomanii i Replikatorze. Wszedzie jedynym zarzutem moze byc tylko czas dostawy.


Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: sirafin »

Hmmm... No to bede mial zagwozdke. Planuje zakupic od razu z dodakiem "Road to Legend" i widze, ze roznica wychodzi wtedy juz 45 zl, a za tyle to ja moga nawet dodatkowa gre kupic. Jedyny powod dla ktorego sie zastanawiam to fakt, ze w Rebelu moge otworzyc pudelko i nie musze sie bac problemow z ewentualnymi reklamacjami (polamane figurki to nie jest to z czym chcialbym zostac po wylozeniu 400 zl na gre)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Awatar użytkownika
sirafin
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 889
Rejestracja: piątek 21 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: sirafin »

Jednak wyglada na to, ze pozostane wierny Rebelowi. Po uwazniejszym zbadaniu wyszlo, ze roznica w cenie wyniesie 5zl. Jednak zawsze warto dokladnie sprawdzic ;)


I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę i piąty jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu, i słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły: O Boże, teraz naprawdę mamy kłopot!
- Księga Oma, Proroctwa Tobruna
Sir Dkar
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 11:50

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sir Dkar »

Nie ma darmowej przesylki przy tak wysokim zamowieniu? Jesli tak to rzeczywiscie nie warto.


Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sh' eGzor »

Nie wiem czy to ten sam stateczek wozi Faraona z Wielkiej Drukarni FFG do Europy ,ale jesli tak to znowu bedzie opoznienie bo ten stateczek doplynie prawdopodobnie do Singapuru 28 lutego. A 24/25 ma byc premiera ;/ Jesli to prawda to juz nie mam sily do tej Galakty. Jeszcze zeby bylo na co czekac ,a to taki sobie dodatek.


Awatar użytkownika
Czarny_Koziol_Z_Lasu
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 18:59
Lokalizacja: Gdynia, miasto z morza horroru i sennych marzen

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Czarny_Koziol_Z_Lasu »

Tylko zeby Deep One nie wsiorbal tego statku ;)


Na prozno by opisywac gre Ericha Zanna tej strasznej nocy. Jeszcze nigdy w zyciu nie slyszalem takiej muzyki.
Awatar użytkownika
Death
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 16:11
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Death »

[quote=""Sh_eGzor""]Nie wiem czy to ten sam stateczek wozi Faraona z Wielkiej Drukarni FFG do Europy ,ale jesli tak to znowu bedzie opoznienie bo ten stateczek doplynie prawdopodobnie do Singapuru 28 lutego. A 24/25 ma byc premiera ;/ Jesli to prawda to juz nie mam sily do tej Galakty. Jeszcze zeby bylo na co czekac ,a to taki sobie dodatek.[/quote]


Pozwole sobie spytac skad wy to wiecie? ^_^...


Pieklo nigdy nie jest tak ekscytujace jak wtedy, gdy skrywa sie za twarza aniola...
Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sh' eGzor »

Bo my jestesmy Wyprancami i miewamy bluzniercze wizje z logo forum Galakty posrodku ,podczas krwawych rytulalow laczenia sie z internetem ,posrod tancow i muzyki w srodku nocy.


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: poooq »

Ciekawostka:
[quote="" Magdalena Jedlinska Konsultantka sklepu REBEL.pl""]Arkham Horror: Klatwa Czarnego Faraona
____________________________________________________

Ponownie do sprzedazy wraca polskie wydanie Arkham Horror:
http://www.rebel.pl/product.php/1,1379/ ... rkham.html
a wraz z nim miejsce ma premiera pierwszego polskiego dodatku. Tym
razem do miasta przybyla muzealna wystawa reliktow i ksiag ze
starozytnego Egiptu, a wraz z nia niebezpieczni kultysci, nadprzyrodzone
zjawiska i dobrze znana grozba przebudzenia sie Przedwiecznego z letargu.

http://www.rebel.pl/product.php/1,1295/ ... raona.html
Cena promocyjna tylko do dnia premiery! Przewidywany termin
wysylki to 24.02.2010 r.


[/quote]


Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sh' eGzor »

Jako ciekawostke dodam ze nawet jesli na Rebelu podadza jakies informacje to nie znaczy ze tak jest. Bo jak sie juz kilka razy okazalo ,mamy lepsze info z forum Galakty niz Rebel. Naszczescie to dotyczy tylko produktow Galakty 8)


Awatar użytkownika
Wagnard
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Wagnard »

No niestety, Rebel wie tylko tyle ile im wydawca powie. Jak cos sie zmieni to juz nie ich wina (mimo, ze na ich wizerunek tez to ma wplyw). Dlatego, to tylko przewidywany termin wysylki.


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: poooq »

Dlatego tez nalezy to info traktowac w kategorii ciekawostki: (A to Panie ciekawostka...)...


Sh' eGzor
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 139
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 20:09
Lokalizacja: Puławy
Płeć:
Wiek: 35

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Sh' eGzor »

Raczej taka Wskazowka. I sie skonczy tym ze zamkniemy i zapieczetujemy Galakte <tutaj>

CUD!! CUD!!! Ziemia polska powitala faraona! Mozecie wierzyc lub nie ale jak to przeczytalem to lezka w oku sie zakrecila :) Jako podziekowanie zloze jakiegos sasiada w ofierze mhrocznym boghom ;p


Awatar użytkownika
cthulhu007
Kobold
Kobold
Kobold
Posty: 277
Rejestracja: środa 23 gru 2009, 15:03
Lokalizacja: Szpital Sw. Marii

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: cthulhu007 »

Przed chwila odebralem maila od Rebela:

"Wlasnie dostalismy z wydawnictwa Galakta informacje, ze zarowno dodruk Horror w Arkham jak i dodatek Klatwa Czarnego Faraona sa na cle i powinny dotrzec do nas w piatek, 26. lutego. W zwiazku z tym wysylka tych gier jest planowana dopiero na 1. marca, a nie jak zapowiadalismy wczesniej - na 24. lutego."


Awatar użytkownika
Czarny_Koziol_Z_Lasu
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 18:59
Lokalizacja: Gdynia, miasto z morza horroru i sennych marzen

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: Czarny_Koziol_Z_Lasu »

Ja po cichu licze, ze bede mogl odebrac jeszcze w sobote u nich na miejscu!


Na prozno by opisywac gre Ericha Zanna tej strasznej nocy. Jeszcze nigdy w zyciu nie slyszalem takiej muzyki.
bartas
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 17:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Curse of the Dark Pharaoh

Post autor: bartas »

[quote=""cthulhu007""]Przed chwila odebralem maila od Rebela:

"Wlasnie dostalismy z wydawnictwa Galakta informacje, ze zarowno dodruk Horror w Arkham jak i dodatek Klatwa Czarnego Faraona sa na cle i powinny dotrzec do nas w piatek, 26. lutego. W zwiazku z tym wysylka tych gier jest planowana dopiero na 1. marca, a nie jak zapowiadalismy wczesniej - na 24. lutego."
[/quote]

Juz sie zaczynaja kolejne obsuwy....ehhh


ODPOWIEDZ