Touhou Arkham Horror

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Czaję, ale po co w takim razie zaglądać do takich tematów i w każdym pisać to samo, że się nie podoba bo nie? Jak byłem moderatorem to nie robiłem takiego syfu (a przynajmniej nie pamiętam :P ).


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Wiesz Hunter jest to wyrażenie opinii, a nierobienie SYFU to różnica - interesuje mnie Arkham - wszedłem zobaczyłem i napisałem.

Najwyraźniej jesteś nadwrażliwy :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Krzysiek [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Spodziewałem się że większości się nie spodoba. Uprzedzałem że połączenie jest bluźniercze (dumny jestem z tej dwuznaczności).
Ja mam takie proste kryterium: Jeśli ktoś wpadnie na prosty a jednocześnie kreatywny pomysł na który ja bym nie wpadł to się zachwycam. W tym co zdążyłem obejrzeć z TAH jest kilka takich perełek i to mi wystarczy żeby twórcy dostali u mnie gigantycznego plusa.
Jest też sporo powieleń umiejętności, i kiepskie pomysły też są. Ale to mnie nie wzrusza bo nie czuję się zobowiązany korzystać ze wszystkiego co tam jest.

Ilustracje najlepsze nie są. Zgadzam się. What a shame. Jeśli komuś bardzo zależy to może podmienić na jakąś bardziej Arkhamową, jest ich cała masa. Dla mnie to jest cała masa nowych postaci posługujących się magią (czyli moich ulubionych).

Jest tez Przedwieczny który w atakach odwołuje się do kasy i nawet trzyma się kupy. Ba, nawet fabuła ma sens, a nie spodziewałem się że jest jakakolwiek.
I sporo innych pomysłów. Mnie one inspirują. Często bywam na forum AH, oglądam pomysły ludzi i to jest dużo solidniej wykonane niż większość z nich. Jeden z nielicznych fanowskich dodatków które faktycznie przypadły mi do gustu.

Haters gonna hate :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

HunteR pisze::-s Drugie Miśki się znalazły, widać zielony kolor tak na niektórych działa :roll:
Dlatego ja mam kolor fioletowy (który nota bene wygląda jak różowy..). ;)

Mimo że jednak jestem wciąż fanem M&A, a w AH nigdy nie grałem, to takie średnie mam podejście do tego. Trochę dziwnie te karty wyglądają. Ale jak ktoś lubi, to why not?

Anyway, w temacie zrobił się burdel, proszę o spokój i rzeczowe podejście do tematu, a nie nawijanie o nienawiści do M&A itp.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ