Horror na Morzu

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Horror na Morzu

Post autor: poooq »

Z okazji pierwszej rocznicy Manufaktury oddajemy w Wasze ręce nowy, duży dodatek do Arkhama pod tytułem: "Horror na Morzu". Smacznego.

Ekipa Manufaktury

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 2:12 pm ]
Na stronie projektu "Horror na Morzu" pojawiła się plansza i instrukcja: dodatek jest już kompletny, gotowy do wydrukowania i przygotowania do rozgrywki.

Pozdrawiam!


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Jestem dopiero po pierwszej rozgrywce w Arkham i było średnio. Dużo przerw i kartkowania instrukcji jednak gra przypadła do gustu graczom.
Jako, że mam naturę maniaka, od razu przystąpiłem do poszukiwania autorskich rozszerzeń. I tu pojawia się pytanie:
jak ten dodatek sprawdza się w grze? Na jakim papierze najlepiej wydrukować całość by nie odstawała zbytnio do oryginału?


Awatar użytkownika
poooq [Autor tematu]
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Posty: 1941
Rejestracja: piątek 18 wrz 2009, 08:36
Lokalizacja: Miedziana Planeta
Płeć:
Kontakt:

Post autor: poooq »

Poleciłby Ci ogranie się z podstawką, tak by nie zaglądać do zasad podczas rozgrywki i w miarę orientować się w tym co dzieje się na planszy, następnie zainwestować w Faraona (pierwszy mały dodatek karciany), wydrukować sobie Skarabeusza (autorskie rozszerzenie Faraona z nowymi Badaczami I Przedwiecznymi) i dopiero później zafundować sobie morski dodatek.
Ja swoje autorki drukowałem jednostronnie na papierze 220g i skleiłem obie strony, wyszło ekstra.


ODPOWIEDZ