Strona 1 z 1

Najsilniejszy Poszukiwacz - Relic

: piątek 09 sie 2013, 14:06
autor: Mały Nemo
Który z Poszukiwaczy z Relic według Ciebie jest najsilniejszy?

: niedziela 11 sie 2013, 20:34
autor: HunteR
To w Relicu są poszukiwacze? :mrgreen:

Osobiście zagłosowałem na szczurkowatego gwardzistę, jak dla mnie dość mocna postać. Wysoki spryt na starcie w połączeniu z częstym wzmacnianiem tej cechy przy awansach i możliwością unikania przeciwników o cesze słabszej od naszego sprytu to niezłe combo. Na deser mamy kości ataku wybuchające na 5 i 6.

Grę Zabójczynią Callidus też nieźle wspominam, jej wymykanie się wybranym wrogom pozwala lepiej kontrolować sytuację podczas badania obszaru i dzięki temu szybko się wzmocnić nie obrywając za bardzo.

: niedziela 11 sie 2013, 20:38
autor: Mały Nemo
Ja zagłosowałem na Komisarza. Nie jest to może super potężna postaci, ale przyjemnie mi się nim grywało.

: niedziela 11 sie 2013, 20:42
autor: Mały Nemo
Grę Zabójczynią Callidus też nieźle wspominam, jej wymykanie się wybranym wrogom pozwala lepiej kontrolować sytuację podczas badania obszaru i dzięki temu szybko się wzmocnić nie obrywając za bardzo
A jak nią grałeś?

Spoiler: Grając nią najlepiej jest zawędrować jak najszybciej do Środkowego Kręgu i tam losować tony kart, przy okazji wymykając się Wrogom.
----
Koniec Spoilera.

: niedziela 11 sie 2013, 20:43
autor: HunteR
Do głowy przychodzi mi jeszcze kanoniczka, której dwie zdolności są niesamowicie przydatne w określonych scenariuszach. Wysoka tolerancja na spaczenie (limit kart wynosi 8), które w dodatku w ogóle na nią nie wpływa to świetna rzecz przy scenariuszu, w którym dobieramy spaczenie na kartach z omenem*. Z kolei kości wybuchające na 5 i 6 podczas testów bardzo ułatwiają końcówkę przy scenariuszu, w którym przeprowadzamy testy atrybutów ustalając jednocześnie próg dla innych graczy*.

*Nazw scenariuszy nie pamiętam, a nie mam gry pod ręką żeby sprawdzić.

@Nemo, grałem mniej więcej tak jak opisałeś, podobnie grali inni, którzy mieli okazję wylosować tą dziewoję :wink:

: sobota 01 lut 2014, 11:00
autor: kozer
Zabójczyni Callidus bo można wybrać z kim się walczy i ma spory limit mocy. Dobrze mi się również grało Ogrynem ma największą siłę ze wszystkich postaci, najwięcej żyć, po zyskaniu poziomów można samemu decydować który atrybut się podnosi, duży limit zasobów.