Powrót polskiej edycji Talismana!

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xan
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Uczestnik Zjazdów

Re: Powrót polskiej edycji Talismana!

Post autor: Xan » czwartek 11 kwie 2019, 18:47

Rogo pisze:
czwartek 11 kwie 2019, 17:38
Molestuj ich o to, to może się uda :)
Myślę, że jeżeli Galakta chciała to wydać, to dodatek już czeka w chińskiej fabryce na druk albo został wydrukowany i czeka na statek. :P A jak nie chciała, to nie będzie. W każdym razie zmierzam do tego, że decyzja z pewnością już dawno została podjęta. Nie kumam do końca tej polityki biznesowej, że klientów trzyma się do dosłownie ostatniej chwili z przekazaniem im wiadomości nt. dodruków, premier i nowości.

Miałem osobiście kiedyś taką sytuację, że wyszła pewna gra na PC jedynie po angielsku. Fani (w tym ja) zapragnęliśmy przetłumaczyć tę grę i wydać spolszczenie dla graczy. Uprzednio jednak skontaktowaliśmy się z wydawcą poprzednich odsłon serii tejże gry, ale milczał totalnie w sprawie tłumaczenia, a jak już odpowiedział to w stylu wydawniczym "Informacje na temat wydawanych gier znajdziecie Państwo w aktualnościach naszej strony internetowej. Proszę doglądać tam informacji. Pozdrawiamy (pocałujcie nas w d... nos).

Kilkanaście osób tłumaczyło grę przez bodaj miesiąc. Zrobiliśmy tłumaczenie, udostępniliśmy w sieci, a wydawca dwa tygodnie później, nagle wydał pełną polską wersję językową gry (dubbing i napisy). :')

Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.

ODPOWIEDZ