"Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzysiek [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

"Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Post autor: Krzysiek »

Jakiś czas temu zacząłem grać w grę o trafnie dobranej nazwie "Choices: Stories You Play".
Gra okazała się rasową paragrafówką o świetnie napisanej historii i barwnych postaciach.*

Jak to bywa w grach paragrafowych co jakiś czas stajemy przed wyborem co nasza postać ma dalej zrobić. I tu spotykamy się z monetyzacją. Raz na jakiś czas jeden z wyborów możemy wybrać tylko jeśli zapłacimy odpowiednią ilość diamentów. Z początku mnie to zraziło. Np. by iść na rozmowę o pracę w garniturze trzeba zapłacić, albo można iść za darmo w normalnych ciuchach. Obawiałem się że wszystkie najciekawsze sceny będą dla mnie dostępne tylko za diamenty.
Nie jest to prawdą. Po spędzeniu nad grą mnóstwa czasu i przejściu kilkudziesięciu rozdziałów w kilku książkach zweryfikowałem że można mieć świetną zabawę nie wydając ani jednego diamentu.*

Aha, gra zawiera też reklamy, a konkretnie jedną reklamę na początku każdego rozdziału. W moim przypadku oznacza to 30 sekund reklamy na 30 minut rozgrywki. Jest to najmniejsza ilość reklam z jaką się spotkałem pomijając gry które w ogóle nie zawierają reklam.

Bardzo polecam. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem na tyle ile umiem.

*Przynajmniej jeśli mowa o książce którą teraz rozgrywam czyli "The Crown & The Flame". Różne książki są pisane przez różne osoby w różnych okresach więc raczej będą różnić się jakością.


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: "Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Post autor: Arthan »

Nie mogę coś dziś znaleźć motywacji do pracy, nie pomagasz! :D Zainstalowałem i już patrzę co to.. w nagrodę kaczuszka dla Ciebie..
► Pokaż Spoiler


Awatar użytkownika
Krzysiek [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Re: "Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Post autor: Krzysiek »

arthan pisze: czwartek 14 wrz 2017, 12:05 Nie mogę coś dziś znaleźć motywacji do pracy, nie pomagasz! :D
Na szczęście dostaje się nowy kluczyk co 2.5 godziny tak więc wcześniej czy później będziesz musiał wrócić do pracy. :p
Napisz potem jak wrażenia.


Awatar użytkownika
IzaakLisovsky
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 18 sie 2017, 20:19
Płeć:

Re: "Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Post autor: IzaakLisovsky »

Już ściągam, żeby sobie obczaić. Co prawda przewijało się to moim oczom po wielokroć, ale jakoś nie chciało mi się męczyć z upierdliwym pobieraniem (szczyt lenistwa!). Ale skoro widzę pozytywną opinię, to czemu nie?


Nie liczy się wygrana, tylko to, kto będzie sprzątać! [-X
Awatar użytkownika
IzaakLisovsky
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 18 sie 2017, 20:19
Płeć:

Re: "Choices" - paragrafówka Pay 2 Win?

Post autor: IzaakLisovsky »

Ah! Ależ ze mnie głupiec. Pomyliłem ze sobą dwie aplikacje. A w Choices już miałem okazję grać. Z czystym sumieniem mogę polecić! :D


Nie liczy się wygrana, tylko to, kto będzie sprzątać! [-X
ODPOWIEDZ