Witamy na forum! Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

The Others

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Visenna [Autor tematu]
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Kontakt:

The Others

Post autor: Visenna » wtorek 07 mar 2017, 10:48

Grał ktoś już w The Others? Macie a może planujecie kupić? Co sądzicie o tej grze?
Przyznam, że zauroczona inną grą Erica M. Langa a mianowicie Blood Rage, postanowiłam zamówić, bo jest teraz w dużej promocji na cdp. Piszę o tym, bo może ktoś tez poluje na the others i chciałby skorzystać z okazji :D
Jak tylko przyjdzie i przetestujemy to wyrażę tutaj swoją opinię. Zapowiada się zaj(...)iście :)
Tutaj macie link do promo jakby ktoś chciał: https://cdp.pl/the-others-edycja-polska.html
Normalnie wszędzie chodzi po ponad 300, na cdp standardowa cena to 299, dwa razy widziałam promo 274, a teraz jest za 265.

/Plus za składne i poprawnie gramatyczne wypowiedzi, z dbałością o interpunkję i jasność przekazu. Ale po co psuć składną wypowiedź takim słowem... za to minus. Oficjalnych ostrzeżeń nie przydzielam, ale proszę Cię, nie wchodź w podwórkową łacinę. /Wiktor
Ostatnio zmieniony wtorek 07 mar 2017, 13:38 przez Wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ­­­­­­

Informuję o dużych opóźnieniach rozszerzenia "Konflikt", bo mam zbyt wiele obowiązków (szkoła, praca, nauka jazdy, matura i 2 egzaminy kwalifikacyjne) :( Z tego powodu również nie czytam zbytnio postów, więc kontaktujcie się ze mną tylko przez PW.

Awatar użytkownika
arthan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Re: The Others

Post autor: arthan » wtorek 07 mar 2017, 11:11

Niestety nie miałem jeszcze okazji zagłębić się w szczegóły, ale wygląda nieźle :) Jest dostępna wersja ENG na Tabletop Simulator https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... ext=others

Awatar użytkownika
Little Nemo
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Akumajou Dracula Exp. Set
Alicization Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Little Nemo » wtorek 07 mar 2017, 11:17

Z tego, co widzę, to lepiej z tego tabletopa to ściągnąć, póki dostępne są te ekskluzywne elementy..

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek

Awatar użytkownika
Visenna [Autor tematu]
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Kontakt:

Post autor: Visenna » czwartek 09 mar 2017, 22:57

Jesteśmy już po unboxingu i przyznam, że gra wygląda rewelacyjnie. Pudełko jak zwykle świetnie zagospodarowane i wypchane po brzegi. Podoba mi się, że większość elementów jest zrobiona na bardzo twardym i mocnym kartonie (w przeciwieństwie do Blood Rage, gdzie kartonowa była tylko mapa i żetony). Figurki, jak to u CMON już bywa, są przepiękne. Najbardziej podobają mi się abominacje lenistwa, takie "demoniczne kluchy z wywalonymi jęzorami" (ciągnie swój do swego :D). Jutro ogarniemy gameplay i jeśli wszystko załapiemy to zdam relacje. Jeżeli rozgrywka będzie chociażby w połowie tak genialna jak wykonanie, to nie żałuję żadnej wydanej złotówki i zbieram na dodatki :D

Informuję o dużych opóźnieniach rozszerzenia "Konflikt", bo mam zbyt wiele obowiązków (szkoła, praca, nauka jazdy, matura i 2 egzaminy kwalifikacyjne) :( Z tego powodu również nie czytam zbytnio postów, więc kontaktujcie się ze mną tylko przez PW.

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Kontakt:

Post autor: stave » piątek 10 mar 2017, 18:28

Grałem polecam tylko ze ja mam całość z Kicka. Brygada z Asgardu nieźle się prezentuje, poszczególne Siny także chociaż wszystko jest malutkie przy Apokalipsie, która wymiata - zreszta jak ją tylko wrzucili na Kicka to wtedy całość ruszyła niesamowicie do przodu. Kto brał w tym udział to wie jak Thiago się pocił przy kolejnych Stretch Goalsach :lol: . Oczywiście można mieć zastrzeżenia do poszczególnych figsów ale jak na poziom planszówkowy to czad.

Co do samej gry na pewno najlepiej jest zagrać w podstawkę a dopiero później dodać kolejne cuda. Ogrywamy Podstawkę i jedziemy dalej :D . Na samym szarym końcu dopiero można pojechać z Apokalipsa bo inaczej to tak hm.... można nie ogarnąć wszystkiego hehe.

Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Visenna [Autor tematu]
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Kontakt:

Post autor: Visenna » piątek 10 mar 2017, 21:43

Powiem, że jestem po pierwszej rozgrywce (wiadomo przy pierwszej nie ogarnia się jeszcze wszystkiego tak dobrze, zwłaszcza na samym początku) i rewelacja. Bardzo klimatyczna, wymagająca rozgrywka, gdzie nie ma tylko bezmyślnego turlania kością, a czasami naprawdę trzeba się nagłowić. Dużo ograniczeń, przez co nie jest tak łatwo, pozycjonowanie, masa elementów wywierających rozmaite efekty... Na chwilę obecną polecam, polecam i jeszcze raz polecam :D Dodam, że akurat grałam we dwie osoby, ja jako grzech, a narzeczony jako grupa Faith i było super. Bardzo dużo myślenia strategicznego, negatywnej interakcji, oraz niestety pechowych rzutów kośćmi (ataki głównie na kościach się opierają, więc losowość w tej kwestii jest bardzo duża). Przyznam, że rzucanie 7 kośćmi za Awatar i wyrzucanie 2 punktów ataku oraz 5 pustych ścianek, nieźle potrafi zirytować. Niby taki przekoksany grzech, a zwykły bezdomny często potrafi większy łomot spuścić XD. Już nie mogę się doczekać, aż zagram w następną przygodę. :D

ODPOWIEDZ