Witamy na forum! Zapraszamy na Zjazd Forum w Warszawie
(10.08.2018 - 12.08.2018).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Talisman 4. edycja! GW Reprint

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o TMiM niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
ODPOWIEDZ
wyrzyk
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać

Re: Talisman 4. edycja! GW Reprint

Post autor: wyrzyk » wtorek 12 cze 2018, 20:07

rael1 pisze:
wtorek 12 cze 2018, 00:54
wyrzyk pisze:
środa 06 cze 2018, 20:29
Nie przesadzajmy z tym brakiem dostępności...Wilkołak, Puszka Pandory ... wystarczy zapytać i można dostać w cenach bardzo akceptowalnych. Ja właśnie czekam na Wilkołaka w cenie grubo poniżej 200 zł. Na allegro i olx świat sie nie kończy :)
Te dwa tak, ale Krainy Odmętów nigdzie nie dostępne.
Owszem Krainy Odmętów nie ma nigdzie ... ale uwierz mi że są sposoby żeby ją zdobyć ... nie mówię że tanio ale jak ktoś uparty to znajdzie. Podam przykład ... szukałem kasety magnetofonowej z 84 roku ... konkretna kaseta, konkretna wytwórnia ... były inne owszem ale chodziło mi o konkretny egzemplarz. Nie zajęło mi to rok nie zajęło mi to dwa lata ... ale cierpliwie czekałem i wkońcu zakupiłem ...34 letnia kaseta jest u mnie na półce ... co więcej stan taśmy 6, stan okładki 6. Więc Krainę Odmętów też idzie dostać zależy kto jak zdeterminowany :)

rael1
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać

Post autor: rael1 » wtorek 12 cze 2018, 21:06

wyrzyk pisze:
wtorek 12 cze 2018, 20:07
rael1 pisze:
wtorek 12 cze 2018, 00:54
wyrzyk pisze:
środa 06 cze 2018, 20:29
Nie przesadzajmy z tym brakiem dostępności...Wilkołak, Puszka Pandory ... wystarczy zapytać i można dostać w cenach bardzo akceptowalnych. Ja właśnie czekam na Wilkołaka w cenie grubo poniżej 200 zł. Na allegro i olx świat sie nie kończy :)
Te dwa tak, ale Krainy Odmętów nigdzie nie dostępne.
Owszem Krainy Odmętów nie ma nigdzie ... ale uwierz mi że są sposoby żeby ją zdobyć ... nie mówię że tanio ale jak ktoś uparty to znajdzie. Podam przykład ... szukałem kasety magnetofonowej z 84 roku ... konkretna kaseta, konkretna wytwórnia ... były inne owszem ale chodziło mi o konkretny egzemplarz. Nie zajęło mi to rok nie zajęło mi to dwa lata ... ale cierpliwie czekałem i wkońcu zakupiłem ...34 letnia kaseta jest u mnie na półce ... co więcej stan taśmy 6, stan okładki 6. Więc Krainę Odmętów też idzie dostać zależy kto jak zdeterminowany :)
Jako osoba uzalezniona od kolekcjonowania CD i majaca discogs jako strone startową doskonale Cie rozumiem :D

litk
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: litk » środa 13 cze 2018, 22:41

Dzisiaj chciałem kupić kolejny dodatek, jeden z końcowych w kolekcji - miasto, ale sklep w którym kupiłem zaraz poinformował że już nie ma u dostawców, zestresowany że może być ciężko kupić Miasto kupiłem cała resztę która mi bakowało do kolekcji czyli królowa lodu, krainy ognia i na dzień dzisiejszy mam kupiłem już wszystkie dodatki do talismana. Kolekcjonowanie zaczynałem od stycznia, jedynie czego mi brakuje to krainy odmętów ale tutaj sobie już poradzę.

Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika

Post autor: Bludgeon » czwartek 14 cze 2018, 12:35

rael1 pisze:
wtorek 12 cze 2018, 21:06

Jako osoba uzalezniona od kolekcjonowania CD i majaca discogs jako strone startową doskonale Cie rozumiem :D
Weź nic mi nie mów, jestem niewolnikiem scrobblera od last.fm :-"

What a view.

loooki
Necromancer
Necromancer
Necromancer

Post autor: loooki » czwartek 14 cze 2018, 12:38

trzeba przyznać ze instynkt zbieractwa jest silny i umiejętnie wykorzystywany przez firmy

ODPOWIEDZ