Witamy na forum! Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK

Re: Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Post autor: Valdi » sobota 16 lip 2016, 09:46

a u mnie wyświetla ostatnie news o Moto Masters

Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.

Awatar użytkownika
Zaberish [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Kontakt:

Post autor: Zaberish » sobota 16 lip 2016, 10:02

Valdi pisze:a u mnie wyświetla ostatnie news o Moto Masters
Bo ostatni wpis ze spisem zawartości pudełka jest faktycznie o "Moto Mastersach" :) Listy wydawców uaktualniłem póki co w pierwszym poście na forum, ale i na stronie taka zakładka się pojawi - już wkrótce. Prace trwają :D

Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych

Awatar użytkownika
Zaberish [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Kontakt:

Post autor: Zaberish » niedziela 17 lip 2016, 12:02

LISTA GIER - AKTUALIZACJA 17.07.2016:

- na stronie pojawiły się nowe zakładki: "Wydawcy", "Poszukuję" i "Linki" (wszystkie będą na bieżąco aktualizowane)
- kolejne zmiany w strukturze strony już niebawem - po ich zakończeniu powinno być łatwiej nawigować przez zawartość witryny
- do listy wydawców doszła firma ADMA S.C. (informacje o tym wydawcy i o wypuszczonych przez niego tytułach zawdzięczam Panu Michałowi Stajszczakowi - bardzo, bardzo dziękuję za ich przekazanie!)

Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych

Awatar użytkownika
Zaberish [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Kontakt:

Post autor: Zaberish » czwartek 21 lip 2016, 04:47

LISTA GIER - AKTUALIZACJA 21.07.2016:

- lista gier wydanych przez Spółdzielnię Inwalidów PRZEMYSŁOWA została uzupełniona o 5 tytułów (Król, Mały gimnastyk, Mix-max, Na zakupy, Strażak)
- lista gier wydanych przez WOSI Wspólna Sprawa została uzupełniona o 11 tytułów (Chińczyk, Go, Go-bang, Gra o kartę rowerową, Halma, Konik Max + Antylopy i szakale (zestaw gier), Mini młynek + Do-guti (zestaw gier), Reversi, Ringo, Tenis, Wędrówki autostopem)
- lista gier wydanych przez Spółdzielnię Pracy Przemysłu Artystycznego ŚWIATOWID została uzupełniona o 2 tytuły (Łebki i łapki, czyli ptaki brodzące, Skaczą kotki przez płotki)
- lista gier wydanych przez Spółdzielnię Rzemieślniczą CENTRUM została uzupełniona o 2 tytuły (Mózg elektryczny, Wzorowy kierowca)
- lista gier wydanych przez Spółdzielnię Pracy UDZIAŁOWA została uzupełniona o 1 tytuł (Mała poczta)
- lista gier wydanych przez Przedsiębiorstwo Papierniczo-Poligraficzne PRODRYN została uzupełniona o 7 tytułów (Barbakan + Barykada (zestaw gier), Dobieranka, Gromadka Misia Uszatka, Pajęczyna, Samotnik, Arabeska, Jasyr (zestaw gier), UFO, Wyścig z przygodami, Złota "6" + Warcaby (zestaw gier))
- nastąpiły zmiany w nazwach niektórych wydawców (PRODRYN został zamieniony na Przedsiębiorstwo Papierniczo-Poligraficzne PRODRYN, SR OTWOCK zamieniono na Spółdzielnia Rzemieślnicza OTWOCK)
- do listy wydawców doszły: Spółdzielnia Pracy im. 1 MAJ, Spółdzielnia Pracy Poligraficzno-Papiernicza DRUKATOR, Spółdzielnia Rzemieślnicza Branży Introligatorskiej, Drzewnej i Różnej INTRODRZEW, PULIS i AS Product
- cały czas trwają poszukiwania, których celem jest uzupełnienie listy wydawców z okresu PRL o kolejne tytuły i podmioty

Awatar użytkownika
armani
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: armani » wtorek 15 lis 2016, 18:42

Witam.
Daaawno tu nie zaglądałem:/
Jako, że zakupiłem jakiś czas temu "Kryptonim Lew Morski" od wyd. Novina to postaram się na dniach dodać co nie co na temat tej gry.
Pozdrówek

drobna poprawka
To nie "Piekło na Pacyfiku" tylko "Kryptonim Lew Morski" :)

Awatar użytkownika
armani
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: armani » niedziela 27 lis 2016, 14:26

Sytuacja w moim egzemplarzu gry "Kryptonim: Lew Morski" ma się następująco:

Obrazek

Instrukcja

Do tego plansza i 2 kostki k6

Pozdrawiam
a.

lester454
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać

Post autor: lester454 » poniedziałek 09 sty 2017, 01:45

Witaj,
Właśnie niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Pucharu Europy. Karty i plansza są kompletne, mam też taką śmieszną instrukcję napisaną na maszynie do pisania, ale niestety w pudełku była tylko jedna kostka z sześciu, które są w zestawie. Czy mógłbyś podać wartości liczbowe, które widnieją na poszczególnych kolorach kostek? Wiem, że każda z nich się różni nie tylko kolorem, ale i liczbą powtórzonych cyfr.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zaberish [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Kontakt:

Post autor: Zaberish » niedziela 15 sty 2017, 07:14

lester454 pisze:Witaj,
Właśnie niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Pucharu Europy. Karty i plansza są kompletne, mam też taką śmieszną instrukcję napisaną na maszynie do pisania, ale niestety w pudełku była tylko jedna kostka z sześciu, które są w zestawie. Czy mógłbyś podać wartości liczbowe, które widnieją na poszczególnych kolorach kostek? Wiem, że każda z nich się różni nie tylko kolorem, ale i liczbą powtórzonych cyfr.
Pozdrawiam.
Odpisałem już na maila :)

gulasz
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: gulasz » środa 01 mar 2017, 19:37

To były gry Magia i miecz (po wymianach od kumpli posiadam 3 podstawki i wszystkie dodatki polskie).Obcego też posiadam chociaż pudełko trzyma się tylko na modlitwie w całości mam też mapy i żetony jednostek z Kreta w ogniu i kulku innych których już nie pamiętam) jak matka wyrzucała te "śmiecie to skitrałem je i tak zostały do dziś i mam też Misja Specjalna.Fortunę pamiętam jak grałem to w świetlicy .

ODPOWIEDZ