paragrfaówka.pl - pragarafówki on-line

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
paragrafowka [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 02 paź 2014, 17:14
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

paragrfaówka.pl - pragarafówki on-line

Post autor: paragrafowka »

Witam!

Chciałbym tutaj zareklamować swój projekt, nad którym pracuję od paru miesięcy. Większość z Was pewnie wie czym są gry paragrafowe (paragrafówki, fantasolo), ale dla tych, którzy nie wiedzą, przytoczę:
Gry paragrafowe, to połączenie książek (fantasy, historycznych i innych) z grami RPG. Dzięki nim możemy wcielić się w bohaterów przeróżnych opowiadań, mając przy tym możliwość decydowania o ich losach. Tradycyjne fantasolo wydawane były w postaci książek, a stan statystyk oraz przedmiotów zapisywany był ołówkiem na karcie postaci.

Jedną z pierwszych gier paragrafowych na polskim rynku był Dreszcz Jacka Ciesielskiego (rok 1987), po niej były następne. Obecnie jedynym poważnym źródłem gier paragrafowych jest ekipa magazynu Masz Wybór (masz-wybór.com.pl). Na stronie magazynu można znaleźć książki darmowe i charytatywne (w wersjach pdf, epub).

Za pozwoleniem autorów (tych, do których udało mi się dotrzeć) wprowadziłem kilka gier na swój serwis. Teraz można w nie zagrać nie dbając o ołówek, kości do gry czy kartę postaci.

Zapraszam do wypróbowania na paragrafówka.pl.

Serwis dopiero powstaje i wciąż jest dopracowywany (niestety tylko ja się tym zajmuję), wszelkie uwagi (nawet jeśli chodzi o literówki w scenariuszach) są mile widziane. Najłatwiej będzie na profilu fb.com/paragrafowka

Pozdrawiam!

ps. wyjadacze na tym forum pewnie mają dużo doświadczenia w tych grach, jeśli jest coś, czym powinienem się zainteresować w kwestii nowych scenariuszy na stronie, to będę wdzięczy za informacje. a może ktoś sam chce coś napisać?


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

To ja się wypowiem z punktu widzenia web developera. Nie podoba mi się niekonsekwencja - w urlu masz polskie "paragrafówka", a tymczasem w logo jest "o" zamiast "ó".


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Jak to działa? Gdzie trzeba kliknąć, żeby grać? Trzeba założyć konto?


Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

Wszystko ok ale reklamy zabijają klimat totalnie.


WMIM Stava na ZunTzu + Karty Walki by Chaos
Pobierz: WMIMChaosSW14.03HD.ztb
Zobacz na Youtube: Magia i Miecz na ZunTzu projekt Chaos
ODPOWIEDZ