Karciana gra przygodowa fantasy (z elementami RPG) - testowanie

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
elfshadow69 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 paź 2013, 11:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Karciana gra przygodowa fantasy (z elementami RPG) - testowanie

Post autor: elfshadow69 »

Cześć!

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowałem nad własną grą karcianą i wreszcie nadszedł moment, aby zaprezentować swoje „dziecko” szerszemu gronu amatorów karcianek i planszówek.

Poszukuję 3-5-osobowych grup testowych z Trójmiasta i okolic, najlepiej składających się z osób, którym nieobce są gry planszowe i karciane oraz które gustują w klimatach fantasy. (Jednak nie jest to warunek konieczny – każdy krytyczny głos, nawet zupełnego laika, jest dla mnie na wagę złota!)

"Mroczne Wrota" (tytuł roboczy) to karciana gra przygodowa fantasy z elementami RPG, w której może uczestniczyć od 3 do 5 osób. Średni czas rozgrywki wynosi od ok. 80 minut (w przypadku 3 graczy) do ok. 120 minut (w przypadku 5 graczy). Cechuje ją dużo interakcji między graczami, również tej negatywnej (czyli to, co większość zaprawionych w boju graczy lubi najbardziej ;) ), a także duża losowość poszczególnych elementów rozgrywki. Gra nie należy do najłatwiejszych, jednak nie jest też przesadnie skomplikowana – dotychczasowi testerzy zazwyczaj już po pierwszej rozgrywce pamiętali wszystkie zasady. Starałem się również położyć duży nacisk na aspekt fabularny całej zabawy, a dzięki wcześniej wspomnianej losowości każda gra ma inny przebieg oraz zakończenie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a lub chcesz poznać więcej szczegółów, proszę o kontakt mailowy pod adresem: elfshadow@o2.pl.

Pozdrawiam serdecznie!


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Bludgeon »

Bardzo chętnie potestuję tą grę :)
Jestem z gdańska ale jakby co często bywam w gdyni (choć rzadko w tygodniu).


What a view.
Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Post autor: blazius »

Nawiąż kontakt z ludźmi od Inwazji i SW LCG w Gdańsku. Kompetentni ludzie w sprawach karcianek. Pytaj o Teokratę który też projektuje gry a o karciankach wie wszystko.

http://www.whinvasion.pl/viewtopic.php?f=13&t=3139


ODPOWIEDZ