Warhammer Inwazja, Star Wars LCG, Android Netrunner

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
sam1else [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 kwie 2013, 15:40
Lokalizacja: Przysucha
Płeć:
Wiek: 31

Warhammer Inwazja, Star Wars LCG, Android Netrunner

Post autor: sam1else »

Witam,
zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry karcianej i chodzą mi po głowie 3 tytuły, a mianowicie Warhammer Inwazja, Star Wars Gra karciana i Android Netrunner. Znajdują się może na forum osoby które miały styczność lub maja, z tymi grami? I mogą mi powiedzieć co nieco o nich :) dodam ze jeśli chodzi o Netrunner'a to całkowicie jest mi obcy klimat tej gry, dlatego tez ciężko mi się do niej przekonać, choć jest coś w niej co mnie kusi :P


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Hmm, ja bym polecił Netrunnera, i właśnie z powodu klimatu. : ) O Warhammerze wiem niestety tylko tyle że ma sporo ładnych grafik.


sam1else [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 kwie 2013, 15:40
Lokalizacja: Przysucha
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: sam1else »

Tylko własnie zastanawiam sie nad tym czy aby na pewno sie odnajdę w tym klimacie, no i ewentualnie osoba z którą będę w to grać :) no ale ok jedna odpowiedź za Netrunnerem jest, znajda sie jeszcze inni którzy coś dodadzą od siebie? ;)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nigdy w życiu nie grałem w lepszą karciankę jak Doom Trooper. Ale są ludzie, którzy uważają, iż taki Dark Eden jest o wiele lepszy. Więc jak coś, to polecałbym którąś z tych karcianek. Wada - one obie są martwe od dawien dawna. Zaleta - masz wsio karty i wiesz, z czego możesz zrobić talię.

Jak będziesz grać z bardziej bliską Ci osobą, polecam Władca Pierścieni LCG - ja jak czasem grywam z Aniołkiem, to bardzo przyjemnie nam się gra, zwłaszcza jak wyjdą dziwne sytuacje na stole i się razem z nich śmiejemy. Aczkolwiek słabiej się je odczuwa, gdy się gra "tylko" z kolegami.

Z tych wsio powyżej powiadam jedynie WH Inwazję i jest to w miarę wesoła gra, ale moim zdaniem jednak... zniszczyć 2 sfery z 3, to takie dziwne. Osobiście w Inwazję grałem mało, ale po zniszczeniu z jednej ze sfer czuje się lekko, jakby przeciwnik miał większe szanse.

===

Osobiście polecam jednak Doom Trooper.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
sam1else [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 kwie 2013, 15:40
Lokalizacja: Przysucha
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: sam1else »

Jeśli chodzi o to z kim będę grać to właśnie z moja kobietka, ale ona twierdzi ze w wyborze całkowicie zdaje się na mnie dlatego stąd ten dylemat. Najbardziej myślę o SW, potem Warhammer, choć w nim przeraża mnie trochę ilość dodatków i do końca nie czaje jak to jest z tymi zestawami bitewnymi :/ tzn czy w danym zestawie z 6 paczek jest paczka przydzielona dla danej frakcji czy w każdej paczce znajdują sie karty dla każdej frakcji :/ No i Netrunner który kusi mimo nie znajomości klimatu.


Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Post autor: blazius »

Jeśli wciągniesz się w LCG to ilość dodatków wszędzie będzie taka sama.
W zestawach bitewnych w WH:I karty są do wszystkich frakcji.


ODPOWIEDZ