Problem z Paladynem w smoczym więzieniu

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Ladydragon [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 21 lip 2013, 09:51
Lokalizacja: Mysłowice
Płeć:

Problem z Paladynem w smoczym więzieniu

Post autor: Ladydragon »

Jedną z odkrytych kart podczas wędrówki w smoczym więzieniu był Paladyn, który stał się moim towarzyszem. Doszłam do smoka, ale po moich śladach wędrował inny gracz. Niestety, smok mnie pokonał. Co powinno się stać w smoczym więzieniu, gdy jedna z kart staje się towarzyszem innego gracza, który później ginie? Mam cztery propozycje:

1. Za kartę, która stała się towarzyszem dociągamy jeszcze jedną kartę, tak aby kolejni gracze wchodzący do smoczego więzienia mieli taką samą ilość kart do rozpatrzenia.
2. Po śmierci gracza Paladyn wrócił na swoje miejsce w smoczym więzieniu i stanie się towarzyszem kolejnego gracza, który stanie na jego karcie.
3. Odkrycie karty towarzysza przez pierwszego gracza spowodowało, że droga do smoka stała się krótsza. Paladyn zginął razem z graczem, który nie dał rady pokonać smoka. Kolejni gracze rozpatrują w więzieniu jedną kartę mniej.
4. Paladynów jest nieograniczona ilość i przyłączają się oni do każdego gracza, po stanięciu na karcie w smoczym więzieniu.


W jaki sposób według Was powinno się postępować w takiej sytuacji?


Ladydragon [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 21 lip 2013, 09:51
Lokalizacja: Mysłowice
Płeć:

Post autor: Ladydragon »

Autor gry odpowiedział na mail, należy dociągnąć następną kartę do smoczego więzienia.


ODPOWIEDZ