Sharrash

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Neuroshimie Hex i Monolith Arenie, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Sharrash

Post autor: HunteR »

W marcu, a więc już za parę tygodni, do sprzedaży trafi nowa oficjalna armia do Neuroshimy HEX - Sharrash. Szczurki można było przetestować na Portalkonie w minioną sobotę, jeden z fanów pokusił się o mały raport, który znajdzie m. in. tutaj.

Już nie mogę się doczekać :mrgreen:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Likantropia
Posty: 661
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: Danzig-Osowa
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Fajnie, lubię klasyczne armie, czyli dużo zróżnicowanych jednostek. A moździerz to ja w swoim nieszczęsnym dodatku "Blitzkrieg" umieściłem już dawno temu :P A słyszałem o czymś takim jeszcze jakoś niedługo po premierze gry.


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Portal ujawnił wygląd pudełka Sharrash. Okładkę zdobi grafika Mateusza Bielskiego według projektu Macieja Mutwila.

Obrazek

Na podstronie poświęconej armii powinny się wkrótce pojawić przykładowe żetony oraz instrukcja. Oficjalna premiera Sharrash odbędzie się za niespełna miesiąc na poznańskim konwencie Pyrkon.

Warto też zauważyć pewną rzecz, Portal zapowiadał wydawanie na przemian armii oficjalnej i fanowskiej. W marcu zeszłego roku dostaliśmy Stalową Policję, w tym roku będzie to Sharrash. W lipcu do sprzedaży trafił Dancer autorstwa Rustana Håkanssona, niewykluczone więc że i tym razem historia się powtórzy i już w lipcu dostaniemy kolejną fanowską armię. Kto wie, może tym razem będzie to zapowiadany już wcześniej Mephisto? Ciekaw tylko jestem czy na jesieni dostaniemy trzecią armię czy też będzie podobnie jak w zeszłym roku gdzie zamiast trzeciej armii Portal zaproponował przedruk Babel 13 w postaci army packów i tym razem zrobi tak z Duelem. Nie wiadomo też co z kolejnym wiekszym dodatkiem, który też był zapowiadany.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Wypróbował ktoś już nową armię w akcji? Jak wrażenia?


Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Miałem okazję ostatnio zagrać. Armia jest dość dziwna, ale nie aż tak dziwna jak np. Dancer. Trzeba się do niej przyzwyczaić (zarówno do grania nią jak i przeciw niej), bo oferuje całą masę nowych rzeczy: podziemna roszada sztabu, moździerz atakujący na obszar oddalony o jeden, paraliż dzięki któremu jednostka wroga nie atakuje już do końca tej bitwy, bomba która zdejmuje jednostkę wroga na samym początku bitwy, a do tego jeszcze dziura do wciągania/przesuwania jednostek wroga. Jest tego tak dużo, że trzeba rozegrać trochę partii żeby wypracować sobie jakąś sensowną taktykę :wink:

Niemniej podoba mi się.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
migoq
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 24 mar 2013, 14:27
Lokalizacja: zza monitora
Płeć:

Post autor: migoq »

Zgadzam sie z opinia nt. taktyczno-strategicznego spojrzenia na sharrash, ze swojej strony powiem tylko iz maks podobaja mi sie wybuchowe szczury - robia cholerne zamieszanie i swietnie wg mnie moga wywierac na przeciwniku decyzje o mniejszym zle ;P.
Bardzo podoba mi sie takze kolorystyka zetonow, tlo jest fajnie wymyslone. Usmiechnalem sie tez na woreczek strunowy w pudelku, nie wiem czy we wszystkich bedzie, bo zamawialem jubileuszowe zombiaki razem z sharrashem, ale milo z ich strony. No i zapach swiezego druku ;)


Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

W moim egzemplarzu też był woreczek strunowy, a kupowałem w zwykłym, stacjonarnym sklepie. Może taka nowa polityka wydawnictwa? Woreczki strunowe się przydają, a kupując hurtowo większe ilości to wychodzą grosze, więc wydawca praktycznie nic nie traci dodając po jednym do pudełka z grą, a wręcz zyskuje jeszcze większe zadowolenie konsumentów :)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
RONIN
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 17 mar 2013, 12:24
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: RONIN »

HunteR pisze:W moim egzemplarzu też był woreczek strunowy, a kupowałem w zwykłym, stacjonarnym sklepie. Może taka nowa polityka wydawnictwa? Woreczki strunowe się przydają, a kupując hurtowo większe ilości to wychodzą grosze, więc wydawca praktycznie nic nie traci dodając po jednym do pudełka z grą, a wręcz zyskuje jeszcze większe zadowolenie konsumentów :)

Jeszcze nie mam co prawda własnej kopii dodatku ale jak czytam ten temat i widzę informacje że w pudełku znajduje się woreczek strunowy to jest normalnie w szoku! Piekło zamarzło czy co :-k


Awatar użytkownika
end3r
#NeuroshimaHex.pl
#NeuroshimaHex.pl
#NeuroshimaHex.pl
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:43
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: end3r »

Gdyby ktoś był zainteresowany, to jest już recenzja Sharrash w serwisie NeuroshimaHex.pl.

Można także wygrać jeden egzemplarz nowej armii w konkursie.


Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Zgadzam się z recenzją. Jak dla mnie jedna z najciekawszych armii. Plus za woreczek strunowy.


ODPOWIEDZ