Pilna pomoc odnośnie kart mapy

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
kardorgon [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 21:08
Lokalizacja: Rotmanka
Płeć:

Pilna pomoc odnośnie kart mapy

Post autor: kardorgon »

Witam. Dostałem na gwiazdkę Dragon's Ordeal otwieram i mam tylko 10 kart mapy na 20. Nie posiadam ani jednej czerwonej na przykład. W sklepie będę mógł rozmawiac w tej sprawie dopiero po nowym roku bo mają inwentaryzacje czy coś tam a to miała być gra na sylwestra dla moich znajomych i dla mnie! I tu zaczynam moją prośbę. Czy może jakiś posiadacz gry zrobić zdjęcie wysokiej jakości kart mapy? Najlepiej wszystkich bo nie wiem których mi potrzeba i podesłać na maila? Ja wydrukuję brakujące i póki co będę mógł grać. Dzięki za zrozumienie i otrzymaną pomoc. mail: mister123456789020001@gmail.com


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Niestety nie możemy Ci pomóc, udostępnianie skanów oryginalnie wydanych gier jest zabronione, niestety gdyby takie materiały udostępniać Wydawcy szybko by zbankrutowali, co by spowodowało brak nowych tytułów na rynku.
Mogę Ci jedynie poradzić zgłoszenie się do wydawcy mail: kontakt@rakugames.pl lub tel.: 604719163 (ze strony internetowej), może takie materiały Ci udostępnią.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ