X-COM is back!!!

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

X-COM is back!!!

Post autor: SeSim »

Co tam będę się rozpisywał. Kto wie co to jest, ten wie. Kto nie wie niech patrzy! :]

Tutaj mamy intro i pogadanki deweloperów:
http://store.steampowered.com/agecheck/app/200510/

A tutaj mamy gameplay:


Czasem dłużyły się misje torowe w starym UFO (Żeby nie było, uwielbiam turówki) ale po tym co zobaczyłem na gamplayu wiem, że już nigdy to się nie stanie. Miód cieknie z monitora, DVD i wypływa spod klawiatury!! AAAAAAAAAAAAAA Zostawili wszystko co dobre, dodali nową oprawę graficzną i rozwiązania. Zapowiada się super. To jest chyba pierwsza gra w której mi nie przeszkadza 3D.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Grałem w stare UFOki i X-COMy w podstawówce, na nową wersję czekam i po ograniu demka wiem że czekać warto :wink: Z minusów wymieniłbym tylko (przynajmniej na razie) komiksową stylistykę, która do tej gry kompletnie mi nie pasuje (aczkolwiek idzie się przyzwyczaić) oraz te dynamiczne scenki podczas rozgrywki. To ostatnie jest ok podczas dialogów czy jakiś ważniejszych wydarzeń w trakcie misji (np. przedstawienie nowego przeciwnika czy oskryptowana scena śmierci naszego żołnierza związana z fabułą), ale kiedy podczas wydawania rozkazów w losowych momentach nagle zmienia mi się ustawienie kamery i gra pokazuje mi pod różnymi kątami jak mój wojak biegnie to strasznie wybija to z rytmu. Mam nadzieję że będzie się to dało wyłączyć :?

Poza tym, gierka spoko, obok Dishonored będzie to chyba najlepszy tytuł tego roku :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:Z minusów wymieniłbym tylko (przynajmniej na razie) komiksową stylistykę, która do tej gry kompletnie mi nie pasuje
W 1 i 2 Rysunki też były komiksowe. Mi się to akurat podoba, wolę taką konwencję niż silenie się na realizm, który nigdy nie wygląda dobrze.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jak to nigdy? :-s


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nigdy w grach cRPG z rzutem izo oddalonym. Nie podoba mi się i tyle :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Burjaufojad
Filozof
Filozof
Filozof
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Mała Magia i Miecz
Posty: 681
Rejestracja: wtorek 21 lut 2012, 15:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: Burjaufojad »

X-com rules !
Grałem w 1992. W gdzieś w lutym (2 miesiąc gry) wylądował mi na bazie battleship silicoidów. Miałem tylko kilka laser pistoli i strzelałem ze zwykłych karabinów (na szczęście w bazie było dużo moich ryśków (większość niewyszkolonych). Zostawili 4200 ellerium + mase innych fantów - wygrałem we wrześniu ...


Wasz Niedozajebicia
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

a czy wiecie że jest Demo i że gra nie obsługuje XP? to tak aby co niektórzy kupując się później nie wkur...... itd itd itd jak ten co pisze tego posta.

Ja niestety miałem kupić na amazonie kolekcjonerkę lecz po tym infie spasowałem, nie będę zmieniał kompa dla gry jeszcze mi nie odwaliło.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

No to wirtualny system i będzie działać ;)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

wiesz mam tyle na głowie, ze nie wiem czy będzie mi się chciało.... na razie mój czas jest hmm..... nie moim czasem :?


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

W internecie aż huczy od tego, że gra ma być liniowa. Poszperałem, posłuchałem wywiadów i odnoszę wrażenie, że te wszystkie wypowiedzi są bazowane na demie. Ktoś może coś wie na ten temat? Co się kryje pod tą "liniowością".


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

a czy wiecie że jest Demo i że gra nie obsługuje XP? to tak aby co niektórzy kupując się później nie wkur...... itd itd itd jak ten co pisze tego posta.
Wystarczy czytać newsy, wymagania sprzętowe były podane już jakiś czas temu i jasno było w nich zaznaczone że nie będzie wsparcia dla Windowsa XP. To przestarzały system, coraz mniej gier będzie na nim działać, a Windows 7 naprawdę nie boli :wink: Sam długo się broniłem, ale teraz już bym nie wrócił do XP.

SeSim, jeśli chodzi o liniowość to wygląda to następująco: mamy misje fabularne i poboczne. Te związane z głównym wątkiem są liniowe i oskryptowane, mają bowiem na celu popychać do przodu fabułę (ponoć całkiem fajną), ale jest ich niewiele i każdy sam decyduje kiedy chce 'ruszyć naprzód'. Misje poboczne są częściowo losowe, tzn. poszczególne lokacje mamy zbudowane z tych samych klocków, ale miejscówek na których przyjdzie nam odpierać ataki obcych ma być na tyle dużo żebyśmy nie trafili na dwie takie same nawet przechodząc grę dwa razy pod rząd. Ponad to, losowe jest rozmieszczenie kosmitów oraz naszych wojaków + zmienia się pora dnia i nocy w zależności od tego kiedy za daną misję się weźmiemy.

W skrócie: gra nie jest aż tak losowa jak pierwsze UFO/X-COM, ale nie powinniśmy cierpieć na nadmierną powtarzalność, tak przynajmniej wynika z recenzji, które przeczytałem.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

O fajnie. E to generalnie da radę.

Recenzja:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,1 ... .html?bo=1
Odpowiedzi na pytania:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
HunteR pisze:jasno było w nich zaznaczone że nie będzie wsparcia dla Windowsa XP. To przestarzały system, coraz mniej gier będzie na nim działać, a Windows 7
Bzdura. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby gry, które działają na 7 nie działały na XP. To naprawdę trzeba zrobić specjalnie żeby nie ruszyło.
Ostatnio zmieniony wtorek 09 paź 2012, 22:46 przez SeSim, łącznie zmieniany 1 raz.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Swoją drogę Hunterku , Win 7 nie boli ale zakup nowego kompa już tak zważywszy że ja nie jadę na piratach tylko w domu jak i w firmie mam legale a to są mój drogi wydatki. Dla porównania np.: Office dla użytkownika domowego - były rózne dziwne promocje coś ala 200 zł a ja dla firmy miałem zakup za 628 zł gdzie był tylko word, Excell i jakas pierdółka, już nic nie wspomnę o pełnym pakiecie. Taki markieting to dupa nie marketing, zobacz na jakich wymaganiach leci Diablo3 - cokolwiek by o tej brygadzie nie powiedziec zrobili to tak aby na najwiekszym szmelcu to odpalić.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Cóż, sytuacja nie zawsze jest tak oczywista.

Dostosować grę do WinXP może i by było łatwo, ale nie koniecznie byłoby to opłacalne.

Różne są umowy pomiędzy firmami. Może "opłaciło" im się z innego źródła, żeby właśnie pod XP tej gry nie wydawać.



Przykład z życia wzięty. Mój ojciec miał jakiś czas temu problem z YT - nic się nie odpalało.
Jak się okazało, winna była aktualizacja Adobe Flash Playera. Poczytałem i nie był to odosobniony przypadek, wiele osób narzekało na to samo.
Nie chodziło na Operze, nie chodziło na Firefox'ie. Jakie było moje zdziwienie, gdy się okazało, że na Chrome wszystko działa bez problemu. Przeciętny użytkownik długo nie będzie myśleć w takiej sytuacji.


Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Artownik pisze:Dostosować grę do WinXP może i by było łatwo, ale nie koniecznie byłoby to opłacalne.
Art nie rozumiesz. Tu nie ma co dostosowywać. Tu się trzeba postarać, żeby nie dało się na XP uruchomić. Te systemy z punktu widzenia pisania gry z wykorzystaniem Unreal Engine 3 nie mają znaczenia.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

No właśnie - jedno nie wyklucza drugiego. Z tego co słyszałem, XP miał być wycofywany z użycia (czy już jest, ostatnio nie jestem na bieżąco z tymi sprawami) i być może zmówili się, żeby robić gry pod nowe systemy, żeby ludziska przerzucali się na nie i interes kwitnie.
A co do XP może i jest przestarzały, ale po service packach był jednym ze stabilniejszych systemów. Natomiast od Visty zaczęło się upiększanie na siłę i wrzucanie wielu pierdół, których tak naprawdę nie potrzeba (przynajmniej z mojego punktu widzenia) do normalnego korzystania z kompa. Nie wiem jak z "7". Ja mam niestety Vistę i wiele nerwów mnie kosztowało poznawanie i przyzwyczajenie się do niej. A w dalszym ciągu czasami krew mnie na nią zalewa.
Co do UFO/X-COM to pierwsze wrażenia są pozytywne, chociaż ja osobiście miałem nadzieję na więcej nowych ufoków. Niestety seria gier Cenegi (Aftermatch, Aftershock i Afterlight) nie zadowoliła mnie pod tym względem. Nie tylko zresztą pod tym :-)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Z Windowsem to jest tak że co druga generacja jest dobra :P XP był dobry, Vista ssała, Win7 był dobry, Win8 natomiast zapowiada się słabo (3.11, 95 i 98 już kiepsko pamiętam :P). Owszem, trochę czasu minęło zanim przyzwyczaiłem się do siódemki po wielu latach spędzonych przy XP, ale jak już pisałem, teraz bym nie wrócił do XP :wink: System jest świetny, prosty w obsłudze i bardzo stabilny. Na XP średnio raz do roku wypadało zrobić mi format, na Win7 nie musiałem, a działam na tym już ponad rok.
Co do UFO/X-COM to pierwsze wrażenia są pozytywne, chociaż ja osobiście miałem nadzieję na więcej nowych ufoków. Niestety seria gier Cenegi (Aftermatch, Aftershock i Afterlight) nie zadowoliła mnie pod tym względem. Nie tylko zresztą pod tym :)
Cenega jest polskim wydawcą, jeśli gra była denna to nie ich wina :P

PS. Obawiam się trochę o polską wersję gry :? Zapowiadali szumnie że będzie dubbing, a tymczasem wszystkie wielkie serwisy growe w naszym kraju już testują grę, ale nikt nie dostał do testów polskiej wersji. Czyżby była aż tak słaba, że Cenega boi się niepochlebnych opinii? :?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

Faktycznie, to nie Cenega, tylko Altar. Machnąłem się.

Polska wersja może się dopiero "robi". Czasami lepiej niestety wychodzą gry bez polskiej wersji językowej. Poczekamy, zobaczymy.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jak to się robi jak ma być na wszystkich platformach dostępna w dniu premiery? :-s A czy będzie dobra czy nie to już inna sprawa, będzie wybór języka więc zawsze można zmienić na angielski, a najlepszy wybór to mieć wybór. Gdyby wersja polska w ogóle nie powstała to tego wyboru by nie było :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

HunteR pisze:Jak to się robi jak ma być na wszystkich platformach dostępna w dniu premiery?
Jak to było #-o "są rzeczy, które nawet fizjonom się nie śniły" [-X :razz:


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

:?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Arkon pisze: Ja mam niestety Vistę i wiele nerwów mnie kosztowało poznawanie i przyzwyczajenie się do niej. A w dalszym ciągu czasami krew mnie na nią zalewa.
Nie wiem jak w Viście, ale w 7dmce da się tak przerobić interface (bez żadnego modowania, zwykłe opcje) żeby wyglądał jak XP. Ja mam tak zrobione w domu. Na pierwszy rzut oka nie widać, że to 7mka.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

W Viście też się da, ale niestety nazw opcji z XPka nie przywraca. Sporo nazw zostało zmienionych w Viście i też trzeba było się nagłowić, gdzie co może być.
Ale nie rozmawiajmy już o tej Viście, bo to dla mnie drażliwy temat ](*,) :-$

Wracając do XComu, to ciekaw jestem (tego chyba nigdzie nie było) w jakim stopniu można zmieniać konfigurację samolotów. Czy są jakieś silniki, tarcze itp (jak w Apocalypse lub Extraterrestial) czy samo uzbrojenie.


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Jak coś tutaj jest ufopedia ktora zajął się gościu, który wczęsniej gromadził wszelkie newsy na oficjalnym forum

http://www.ufopaedia.org/index.php?titl ... 8EU2012%29


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jeśli ktoś wciąż ma dylemat kupić - nie kupić z powodu ograniczeń systemowych to niech rzuci okiem tutaj. Poradnik jak odpalić grę na XP :wink:

A ja wczoraj kupiłem XCOMa, póki co pograłem tylko chwilę z braku czasu i daleko nie zaszedłem. Ogółem gra fajna, choć póki co, wciąż jestem na etapie samouczka więc mam niewielką swobodę działania. Na razie trochę nie podoba mi się to podejście niejako do dwóch akcji na turę. O ile dobrze pamiętam, w oryginalnym UFO, każdy miał punkty akcji i każda czynność (krok, kucnięcie, obrót, strzał itd.) kosztowała określoną ilość punktów. Tutaj natomiast możemy się poruszyć na jedną dostępną długość po czym strzelić, użyć przedmiotu czy specjalnej zdolności, albo poruszyć o dwie długości. Jeśli najpierw strzelimy to już nie możemy zrobić nic więcej, trochę dziwne :? Przy czym ta 'długość' traktowana jest chyba jako jeden ruch, jeśli więc nie poruszymy się o maksymalną dostępną odległość, to chcąc podbiec jeszcze kawałek, robimy już sprint (czyli przemierzamy drugą długość, a to wyłącza opcję ataku). Oczywiście mogłem coś pochrzanić, bo grałem może z godzinę i to wciąż jest samouczek więc też niektóre opcje są wyłączone.

Polska wersja językowa jest ok, nie wybija się ponad przeciętną, ale też jakoś specjalnie nie wadzi. Czasem zdarzają się lekkie postsynchrony.

To tyle wrażeń na gorąco :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
ODPOWIEDZ