Gra planszowa Piłkarski Manager

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
salinas84 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 mar 2012, 11:16
Lokalizacja: Bytom
Płeć:

Gra planszowa Piłkarski Manager

Post autor: salinas84 »

Witam

Jestem kibicem piłki nożnej, do tego lubię grać we wszelkiego rodzaju managery. Kilka lat temu wpadłem na pomysł gry planszowej o tematyce zgodnej z moimi zainteresowaniami. Pomysł dojrzewał, ciągle był ulepszany, aż w końcu postanowiłem wydrukować materiały i stworzyć prototyp gry planszowej. Testowałem grę wielokrotnie ze znajomymi. Grało się naprawdę fajnie,a przede wszystkim gra była wciągająca. Po kilku miesiącach dalszych prób i testów zdecydowałem się wydać grę. Od kilku miesięcy trwały prace nad jej produkcją. Wreszcie, w lutym ukazała się gra Piłkarski Manager. Zapraszam wszystkich na stronę internetową, na której możecie znaleźć więcej informacji o tym jak wygląda rozgrywka, a także obejrzeć grafki z gry. Czekam na Wasze opinie, co myślicie o samym pomyśle i jak Wam się gra podoba.

http://www.pilkarski-manager.pl/

Pozdrawiam
Piotrek


Awatar użytkownika
Astropata
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1134
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 17:18
Lokalizacja: Józefów
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Astropata »

Sądząc po tym, że identyczny post się ukazał na sporej ilości for, istnieje ryzyko, że moderacja zamknie jako reklamę, ale wydaje mi się, że może tu powisieć to ogłoszenie.

Choćby jako przykład jak powinny wyglądać gry przeznaczone na handel ;) Bo wydaje się naprawdę solidnie wykonana i pomysł tez ciekawy. Tylko cena spora...


salinas84 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 mar 2012, 11:16
Lokalizacja: Bytom
Płeć:

Post autor: salinas84 »

Cena niestety nie mogła być niższa ze względu na bardzo dużą ilość elementów w grze. Dwie plansze i 300 kart dość znacząco wpłynęły na koszty produkcji.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23514
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nie przyglądałem się aż tak mocno wszystkim podstronom tejże strony, ale może niegłupim pomysłem byłoby zamieszczenie gdzieś spisu elementów. W większości przypadków to działa zachęcająco do zakupu produktu. A na pewno kupujący wie, że nie kupuje kota w worze, tylko wie za co płaci.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Astropata
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1134
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 17:18
Lokalizacja: Józefów
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Astropata »

Wiem niestety jak to jest z cenami takimi :( Swoją drogą Nemo ma rację. Gra jest fajna na oko, strona jest niezła, ale mogłaby być bardziej informacyjna. Trochę więcej zdjęć gry jako takiej i właśnie jakiś spis dokładniejszy. Żeby bardziej zachęcić

A mam pytanie, czysto z ciekawości. Pojawiacie się na jakichś konwentach, albo w sklepach planszowych z prezentacjami? Czy jedynie reklamy właśnie w formie rozprzestrzeniania się info na forach? ;) Albo na przykład jakiś filmik na YT z elementami gameplaya i pokazania elementów. Już klient ma rozeznanie jakieś większe.


salinas84 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 mar 2012, 11:16
Lokalizacja: Bytom
Płeć:

Post autor: salinas84 »

Zgadzam się z Wami ;) Uczę się na błędach i niebawem powinno się pojawić więcej konkretnych informacji na stronie internetowej (w tym spis elementów).

Gra jest w miarę swieża i jak do tej pory żadne prezentacje nie miały miejsca. Filmik na YT objaśniający przebieg gry i jednocześnie prezentujący jej elementy to bardzo fajny pomysł, który już ktoś mi wcześniej zasugerował i mam zamiar z niego skorzystać ;)


salinas84 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 mar 2012, 11:16
Lokalizacja: Bytom
Płeć:

Post autor: salinas84 »

Filmik jest już dostępny. Można zobaczyć jak prezentuje się gra, omówiony jest też przykładowy fragment rozgrywki. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z materiałem.

http://www.pilkarski-manager.pl/?page_id=37


salinas84 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 mar 2012, 11:16
Lokalizacja: Bytom
Płeć:

Post autor: salinas84 »

Świąteczna promocja. Do końca roku gra Piłkarski Manager za jedyne 64,99zł. Zapraszam na stronę: www.pilkarski-manager.pl


ODPOWIEDZ