Blood Bowl PC

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Chaos ed. nic wielkiego nie dodało. 3 nowe rasy i boisko w dżungli. Jak to niektórzy piszą zwykły skok na kasę. Chociaż w tym przypadku o dużej kasie nie ma co mówić... No bo kto to kupił.? Gra jest raczej niszowa. Ja osobiście nie mam zamiaru kupować. Chaos ed w pełni jest kompatybilny (po zaintalowaniu patcha) z legendary edition. Te 3 nowe rasy to nie moja bajka, obejdę się bez nich. W mechanice gry bardzo niewiele zmienili, błędów ciągle jest zbyt dużo ;).
Ucieczka z gry bez konsekwencji jest raczej niemożliwa. W przypadku jak ktoś da nogę odczekujesz 5 minut jak gra niewiedzieć po co odlicza czas na ewentualny powrót uciekiniera, choć jest on niemożliwy ;) i masz walkowera ze wszystkimi bonusami (max kasa za mecz + 2 mvp i 2-0 lub wynik odpowiadający dwubramkowej przewadze).
Chcesz pogadać o BB lub dołączyć do podobno najliczniejszej polskie ligi zajrzyj pod ten link http://www.wargamer.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=12622 ewentualnie zobacz pozostałe tematy dotyczące Dębowego Pucharu i innych rozgrywek BB.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Etain
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 14:13
Lokalizacja: Oświęcim
Płeć:

Post autor: Etain »

Witam !
Niestety link nie dziala :(
A co miales na mysli mowiac ze jest bledow jest wciaz bardzo duzo ? (jakie np widzisz bledy ?)
I jeszcze ostatnie pytanko odnosnie tej kompatybilnosci. Majac legendary edition nie mozna zagrac z graczamy z chaos edition i na odwrot czy jak to jest ?)
Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Etain pisze:Niestety link nie dziala
A ten link kliknąłeś, czy kopiowałeś? Bo forum skraca linki (te 3 kropeczki w środku linku) i jak kopiujesz to nie ma prawa działać. Jak klikniesz, to działa jak należy :)


Ja nawet nie mam Talismana.
Etain
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 14:13
Lokalizacja: Oświęcim
Płeć:

Post autor: Etain »

No nie dziala niestety :/. Dlugo wczytuje a potem napis ze nie mozna wyswietlic witriny sieci Web


ODPOWIEDZ