Ulubiona gra komputerowa

Wszelkie inne gry.
kon4444
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: wtorek 05 paź 2004, 12:31

Post autor: kon4444 »

Dla mnie gra ktora na zawsze zapamietam bylo UFO : Terror from the deep ( tez sie balem :) ).
W jedynke nie mialem okazji grac i teraz zaluje bo slysze jaki to byl hit :( . Nastepne czesci jakos nie przypadly mnie do gustu.
Oprocz tego lubilem Panzer General 1, Dune II, Dyna Blaster (czasem trzeba cos wysadzic), Cywilizacaje wiele czesci, Heretic pierwsze FPP i jeszcze na Atari Dungeon Master...
Z nowszych to Heroes ale tylko 3 i Batlefield 1942 bo w inne nie gralem. Chcialbym jeszcze zagrac w serie Total War ale nie szybko bedzie kasa na nowego kompa :?


tomes
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 08:28

Post autor: tomes »

Natural Selection

-> www.natural-selection.pl <- polski serwis poswiecony tej grze. Jest to nic innego jak MOD do half-life. Polecam! To nie jest ala cs gdzie tylko biegniesz na pałe i strzelasz. To jest strategia w połączeniu z fpp. Sami zobaczcie.


Awatar użytkownika
Staszek27
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 30 cze 2005, 17:27
Lokalizacja: Nowa Huta
Płeć:

Post autor: Staszek27 »

Zdecydowanie Half Life za klimat.
===Edit
Na początku był "Dave" - platformówka, niezbyt zaawansowana graficznie, ale ekstra zabawa była z nią... Teraz gram w CS, niestety stałe łączę nie jest mi dane, więc zadowalam się PODBot'ami.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 lut 2006, 17:35 przez Staszek27, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
muffy
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 30 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Kontakt:

Post autor: muffy »

Mam bardzo dużo ulubionych gier, ale te ciekawsze to np. Civilization IV i II, Settlers 1 - 4, GTA 2
Ostatnio zmieniony środa 04 sty 2006, 20:45 przez muffy, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Zdecydowanie cywilizacja 1 wersja pod windowsa ;) SZONCI!! :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Piecho901
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 08:38

Post autor: Piecho901 »

sesim a grales w civ 4? to jest po prostu klasyka....jest swietna a ja tez kocham fallouty najbardziej 2 oprocz tego to jeszcze diablo II i pana zniszczenia...a i jeszcze ET(enemy territory) oraz CS(counter-strike) :wink:


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nie grałem w CIV IV ale widziałem screeny, totalnie nie podoba mi się 3d w tej grze. Dla mnie civ 1 jest najlepszy ponieważ jest z góry i wszystko widać :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Piecho901
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 08:38

Post autor: Piecho901 »

wiesz tak szczerze jak nie chcesz grac na 3D to nie grasz...:wink:
a ja z kolei nie gralem w civ 1 ale gralem w civ 2 ta to trzyma klimat...niby grafa taka sobie ale gra jest pr0 :wink:


Awatar użytkownika
muffy
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 30 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Kontakt:

Post autor: muffy »

Piecho901 pisze:sesim a grales w civ 4? to jest po prostu klasyka....jest swietna a ja tez kocham fallouty najbardziej 2 oprocz tego to jeszcze diablo II i pana zniszczenia...a i jeszcze ET(enemy territory) oraz CS(counter-strike) :wink:
Piecho takie zapytanko Civ4 to klasyka ? :wink: Także uwielbiam Civ2, co do 3 jestem negatywnie nastawiony, mimo iż jest to nowa grafa, więcej dupereli, ale jednak nie ten klimat - w przeciwieństwie do Civ4, która jest znakomita, wystarczy poczytać recki na necie.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

CIV I szonci!!! reszta to nędzne profanacje :P Pozatym to jeszcze, Fallout 1 i 2, Final Fantasy VII, Planescape Torrment ;], Ił 2 sturmovick ;) oraz gra do której wracam zawsze (Zaraz po cywilizacji ;P) to Star Wars Racer :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Cywilizacja 4 klasyką ?
Zastanawiam się jak KLASYKĄ może być gra która wyszła tak niedawno , chyba że już przeskoczyła z etapu KULTOWA na KLASYKĘ hmm , w dzisejszych czasach wszystko dzeije sie szybciej :)


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Piecho901
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 08:38

Post autor: Piecho901 »

ej wy to sie lubicie czepiac...ja uzywam takiego okreslenia nie zeby okreslic ze gra jest stara itp. ale po to zeby moc powiedziec jak jest doskonala...w koncu klasyczne gry i nie tylko one byly swietne wiec tak mowie... :wink:
a propo augustusie ty w co grasz?? :wink:


Awatar użytkownika
MKosciu
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 12:05
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: MKosciu »

Moja ulubiona gra na PeCeta to Saga Baldurs Gate (wszystkie części i dodatki)

oraz czasem lubie pograć w: Warcrafta (wszystkie części), Heroesa oM&M III, Warhammera 40 000 Dawn of War, Rollercoaster Tycon + Zwariowane Krajobrazy, sagę Icewind Dale, Władcę Pierścieni: Bitwa o Pierścień, oraz jeszcze do nie dawna Need for Speed'a. Szczerze to w więcej gier nie grałem (oczywiście nie licze takich co "próbowałem u kogoś").


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

O!! Rollercoaster Tycoon był zajebisty :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MKosciu
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 12:05
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: MKosciu »

I jest nadal, zwłaszcza z dodatkiem Zwariowane Krajobrazy :D. Szkoda że nie chodzi na windzie XP (trzeba patcha zainstalować którego już w internecie chyba nie ma). Ta gra to klasyka.


skwaru
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 221
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2005, 18:27
Płeć:

Post autor: skwaru »

MKosciu pisze:I jest nadal, zwłaszcza z dodatkiem Zwariowane Krajobrazy :D. Szkoda że nie chodzi na windzie XP (trzeba patcha zainstalować którego już w internecie chyba nie ma). Ta gra to klasyka.
a próbowałeś ustawiać zgodności. Ja tak z Diablo robiłem bo na XPeku niechciał chodzić i teraz chula na zgodości z win 98/win Me :D


Awatar użytkownika
MKosciu
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 12:05
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: MKosciu »

Zupełnie zapomniałem o tej opcji z trybem zgodnościowym. Dzięki za przypomnienie, teraz gra chodzi pod XP :D

PS
Dodaje jeszcze do moich ulubionych gier: Doom 2 oraz Duke Nukem 3d :D


Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Proszę nie sugerować się kolejnością, bo nie jestem w stanie zdecydować się, którą z tych gier lubię najbardziej. Są to po prostu moje najulubieńsze gry, do których będę wracał co jakiś czas jeszcze przez wiele lat i jak do nich siadam to minimum na tydzień wyłączam się z rzeczywistości.

Ufo Enemy Unknown
X-Com Terror from the Deep
Fallout 1-2 (niesamowity klimat - tak jakby przejść przez bramę międzywymiarową do innego świata)
Dune 2
Civilization 1-2 może 3-4
Battle Isle 2-3
Diablo 1
Ancient Domains of Mystery (gra roguelike czyli znaczki na ekranie, zajmuje chyba 5 MB, ale prezentuje świat o możliwościach przekraczających to, czym dysponuje większość najnowszych gier RPG jakie pojawiają się na rynku, niesamowicie klimatyczna i wciągająca, minimum pół roku grania po kilka godzin dziennie, aby doprowadzić ją do końca, a sposobów ukończenia gry jest kilka, dla ludzi z wyobraźnią)

Ogólnie jestem fanem prawie wyłącznie gier RPG, co chyba za bardzo z przedstawionej listy nie wynika. Lista RPGów które ukończyłem jest dość pokaźna, ale mam jeszcze duże zaległości z przeszłości. Ciągle mam w planie ukończyć parę starych RPGów, które uważam za dużo bardziej atrakcyjne niż najnowsze produkcje. Ale będę miał po temu okazję chyba dopiero na emeryturze, bo aktualnie cierpie na brak wolnego czasu.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Elemele
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Moje ulubione gierki to produkcje sprzed lat, stare ale jare (zauważyliście, że stare produkcje praktycznie zawsze miały swój klimacik, co nie da się powiedzieć o większości współczesnych?)

A więc na pierwszej pozycji od kilku lat, i do końca świata ;)
1. Railroad Tycoon 2 - Złota Edycja :)) gierka wymiata, już z 5 razy kampanie kończyłem :) Ogólnie kolejowy klimacik jest git :D

2. Jagged Alliance 2 - klasyka, strategie w 3D są do... kasacji, jakieś takie daremne są - tutaj, jak ktoś na forum powiedział - stary, dobry rzut izometryczny :)

3. i następne - Civilization (ale tylko jedynka :)); Rollercoaster Tycoon (wkurzające, że nie da się czasu przyspieszać); ostatnio także Call Of Duty 1 i 2 = właśnie gram po raz 3 :))


Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

ukoñczy³em w ¿yciu 3 gry na PCta:
1. Diablo 2 (podobno nied³ugo armagedon ma sprawiæ czê¶æ 3).
2. HMM3 (na szczê¶cie nied³ugo ma byæ pi±tka)
3. MTW - moje ulubione nacje to Almohadzi, Niemcy, Duñczycy i ... Polacy :wink: :wink:

Ostatnio owzrok psujê przy CoD2 i czekam na nowego Morrowinda.


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Moje ulubione gry na PC to:
- Fallout 1 i 2
- Arcanum
- Heroes 3
- Dungeon Keeper 1
- Morrowind
- Torrment
- Starcraft
- Alfa Centauri
- Civilization 3
- Tomb Raider 2


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Cholera jakoś nie mogłem się przekonać do Arcanum. Mam oryginał ale może to to spolszczenie mnie tak odrzuciło hmm.... A może dlatego że grałem chwilkę w pracy i nie miałem czasu się wczuć ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Wsumie czasem mam wrażenie, że w Arcanum brakuje tego CZEGOŚ, ale i tak świetna gierka... A co do spolszczenia, z tego co wiem to w wpolsce arcanum zostało wydane z nakładką PL której wcale nie trzeba instalować.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Hmm to może ja zainstalowałem poprostu tą nakładkę.. muszę to kiedyś sprawdzić ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

ja tam ubustwiam
1.Baldur's Gate
2.Baldur's Gate II
3.Icewind Dale + Icewind Dale Heart of Winter
4.Icewind Dale II
5. Mroczne wieki
i w ogóle wszelkie RPG. ale po za tym jestem niepoprawnym fanem maniakiem i zboczeñcem na punkcie Hidden and Dangerous 1, +dodatek oraz 2 i dodatek....ehhhhhh ta gram ma klimacior :)


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
ODPOWIEDZ