Neuroshima - wolna dyskusja na temat gry

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Neuroshimie Hex i Monolith Arenie, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Wpadłem sobie na taką rozkminę, że przeglądając Hexa mogę wywnioskować plan wydawniczy Tacticsa. W hexie jest 8 armii, w tacticsie 4 (moloch, borgo, posterunek, hegemonia). Czego się na tej podstawie spodziewać? Raz to Neodżungla, dwa Nowy Jork, trzy i cztery ?, ?

Z punktu widzenia najbardziej interesującego mnie Molocha. Dostałem Obrońców, Łowcę, Pająki, Hybrydy i Annihilatora, do tego Mózg, Mózg Kasparov i Mechanik. Jak to pokrywa się z żetonami dostępnymi w Hexie? Są tam te same jednostki, podobne, czy całkiem co innego?


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Wpadłem sobie na taką rozkminę, że przeglądając Hexa mogę wywnioskować plan wydawniczy Tacticsa. W hexie jest 8 armii, w tacticsie 4 (moloch, borgo, posterunek, hegemonia). Czego się na tej podstawie spodziewać? Raz to Neodżungla, dwa Nowy Jork, trzy i cztery ?, ?
Smart i Vegas? Takie założenie wydaje się dość sensowne w sumie. Mnie się to ogólnie nie podoba bo według wstępnych założeń NST to miały być wojny gangów a tymczasem dostaliśmy wojny mikro armii i to właśnie jeszcze tych znanych z HEXa, poszli trochę na łatwiznę :-"
Z punktu widzenia najbardziej interesującego mnie Molocha. Dostałem Obrońców, Łowcę, Pająki, Hybrydy i Annihilatora, do tego Mózg, Mózg Kasparov i Mechanik. Jak to pokrywa się z żetonami dostępnymi w Hexie? Są tam te same jednostki, podobne, czy całkiem co innego?
O ile pamiętam, w HEXie na pewno są Obrońcy, Łowcy, Pająki i Mózgi, pozostałych chyba nie ma :-k


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Terk
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 229
Rejestracja: czwartek 02 lip 2009, 15:16
Lokalizacja: Krosno // Kraków
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Terk »

A grał ktoś w NST? Możecie coś o niej powiedzieć?


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Narazie się uczę, zresztą chyba nikt jeszcze nie może nazwać się zaawansowanym graczem. Skirmishowa strzelanka gdzie trzeba się dobrze ustawić bo mało ammo. Jak rozegram 50 starć, to będę wiedział z czym to jeść. Mało klarowne zasady, ale Faq szybko się buduje. W Krakowie jest grupa graczy, gorzej u mnie, grałem jedynie ze znajomym, w klubie nikt w to nie gra.


Awatar użytkownika
Terk
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 229
Rejestracja: czwartek 02 lip 2009, 15:16
Lokalizacja: Krosno // Kraków
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Terk »

A jak dużymi oddziałami się gra (bo raczej armią tego nie można nazwać)? Jaki czas rozgrywki? Jakieś pierwsze wrażenia?


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Można grać i starterem, ale jak zwykle lepiej dołożyć coś by lepiej sobie złożyć rozpiskę. Do 10 figurek na stole mniej więcej. Z wrażeń chyba tyle, że z małą ilością makiet na stole strzelacy mają do przodu. Trzeba jednak ten stół zasłać ruinkami by było grywalnie.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Misiek, a jak to jest z tymi graczami w Krakowie? Nie siedzę w środowisku więc się nie orientuję, a chętnie zobaczyłbym tą grę w akcji :wink:

I jak sama gra? Warto było wydać kasę czy jednak teraz trochę żałujesz że nie poczekałeś na nowe modele, dopracowanie zasad itd?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Zasady wraz z kartami itp druknąłem sobie u Stava za jakieś 20zł więc to nie wydatek.

Modele zakupiłem te, które podobały mi się. Mogę być nieobiektywny, bo mam schorzenie na punkcie DooMa, a te modele są inspirowane nim. Wystarczy popatrzeć na najemnika, który wygląda jak doom marine, albo mózg molocha jako spider mastermind.

Graczy z Krakowa znajdziesz na forum Tacticsa w grupie Kraków :)
http://nstactics.ning.com/groups
Secjalnie daję link nie do samej grupy, bo macie tam całe zagłębie graczy od Tarnowa przez Katowice, Gliwice, Rybnik do Bielska-Białej.

Żałuję jedynie tego, że nie mam zbytnio z kim grać. Na zawiłość zasad się nie nastawiałem, na Tacticsa padł wybór jako "ten drugi" system, dla odpoczynku od Warhammera, wielogodzinnych potyczek, wielomiesięcznego malowania i magicznych klimatów.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

O. Chyba najlepszy sposób na zobaczenie gry w akcji. Macie turniej w sobotę, na podstawowe figurki ze starterów.

http://nstactics.ning.com/group/krakw?c ... e=activity


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Wracając do HEXa...

http://www.wydawnictwoportal.pl/2012/01 ... shimy-hex/

Wychodzi na to że następne dodatki będą mniejsze, prawdopodobnie złożone tylko z pojedynczych armii. Z jednej strony to dobrze, dodatki będą o wiele tańsze poza tym niektóre pomysły serwowane w dwóch poprzednich były trochę zbyt przekombinowane moim zdaniem i ciężko coś nowego będzie wymyślić. Z drugiej jednak trochę szkoda że braknie innowacji, jakieś nowe elementy terenu, nowe reguły czy scenariusze by nie zaszkodziły. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Jestem za, nowa armia to według mnie najlepszy możliwy dodatek :)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Teraz do mnie dotarło że Stalowa Policja to fanowski dodatek :-s Czyli zapowiada się taka sama sytuacja jak z Neodżunglą i Mephisto - Portal wykorzysta pomysły fanów, dopracuje, zrobi nową szatę graficzną i wyda w formie dodatku :P Nie żebym uważał to za minus bo skoro fani coś ciekawego wymyślili to czemu by nie skorzystać?

Warto też dodać że w komentarzach pod newsem twórcy uchylili rąbka tajemnicy co do planu wydawniczego i prezentuje się to ciekawie. W skrócie:

- dodatków wprowadzających pojedyncze armie będzie kilka;
- ich ceny nie przekroczą 30zł;
- oprócz małych dodatków, szykowane jest też duże rozszerzenie na wzór Babel 13 i Duela;
- wszystko powinno się ukazać już w tym roku;


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Likantropia
Posty: 661
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: Danzig-Osowa
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jeśli faktycznie nie przekroczy 30 zł, to będzie to bardzo opłacalne. Niska cena zachęca psychologicznie xD


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Kolejne doniesienia które wcześniej trochę przeoczyłem #-o

Otóż Stalowa Policja we wstępnej wersji została zaprezentowana na konwencie Pionek który z tego co mi wiadomo odbył się parę tygodni temu. Oprócz niej zaprezentowano tam również Lodowych Troglodytów, kolejną armię która prawdopodobnie zostanie wydana jako osobna paczka tak jak Stalowa Policja. Ponadto z wywiadu z głównym pomysłodawcą gry, Michałem Oraczem wynika że w przygotowaniu również dwie kolejne armie: Gas Drinkers i Sharrash. Ponadto oprócz nowych armii tworzonych bezpośrednio przez ekipę z Portala, w formie oficjalnej mają do sprzedaży trafić także wybrane armie fanowskie, te najlepsze i najbardziej dopracowane. Była mowa o Mephisto (wcześniej już chyba wydrukowanym oficjalnie ale dostępnym tylko dla wybrańców) i Dancer (w życiu o tym nie słyszałem :-s ). Jeśli chodzi o duży dodatek ma on zawierać dwie nowe armie (jedną klasyczną, drugą mniej standardową w stylu Neodżungli czy Vegas) oraz jakąś niespodziankę znacznie bardziej rewolucyjną niż to co oferowały dodatki Babel 13 i Duel. Jeśli wszystko wyjdzie tak jak zostało zaplanowane, powyższe rozszerzenia ujrzą światło dzienne już w tym roku.

Także podsumowując, niewykluczone że w 2012 roku otrzymamy co najmniej cztery pojedyncze armie oraz duży dodatek wprowadzający dwie kolejne, a oprócz tego być może kilka armii fanowskich. Zapowiada się nieźle, a to jeszcze nie wszystko :-"

Otóż cały czas rozwija się projekt wersji cyfrowej. Na iOS i Androida ma zostać wprowadzony tryb multiplayer oraz stopniowo dodane kolejne armie, ruszyło też coś w sprawie oficjalnej wersji na PC co w sytuacji kiedy fanowska Neuroshima HEX Online upadła jest świetną wiadomością.

Powyższe informacje pochodzą po części z nowego numeru Gwiezdnego Pirata, po części zaś ze strony http://neuroshimahex.pl/


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Armia Dancer/Tancerz pojawiła się na BoardGameGeek

http://boardgamegeek.com/filepage/70629 ... the-dancer


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Pozostaje jednie mieć nadzieję, że Portal nie będzie kazał nam czekać zbyt długo na nowe dodatki do Neuro jak ma to w zwyczaju czynić Galakta. Od dłuższego czasu była ostra posucha i co by się teraz nie ukazało, zawsze sprawi radość ;)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Stalowa Policja zadebiutowała raptem parę dni temu, a Portal już szykuje kolejną niespodziankę. Otóż w kwietniu pojawi się darmowa kampania zatytułowana "Obrona Stonekill". Kampania autorstwa Szymona Zachary nawiązuje fabularnie do jednego z ważnych wydarzeń z uniwersum opisanych w podręczniku do Neuroshimy RPG. Krótki opis znajdziecie na oficjalnej stronie wydawcy.

Takich darmowych kampanii ma być więcej :) Osobiście mam jednak nadzieję, że będą one bardziej dopracowane i wyważone niż oficjalna kampania z dodatku Babel 13, która w moim odczuciu jest niegrywalna :|


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

http://www.wydawnictwoportal.pl/2012/08 ... #more-4639

no to poszli po bandzie... zamiast wznowić jeden dodatek, rozbili go na 2 army packi i jeszcze "weź se chłopie pdfa i tereny sam wydrukuj"


Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

A zamierzałem zakupić ten dodatek ze względu na tereny :? Teraz same armie wyjdą łącznie w cenie pełnego babel13.


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

dokładnie, a ceny Babela na rynku wtórnym pójdą drastycznie w górę.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jak się dobrze poszpera po sklepach to można te blisterki kupić taniej, ja za Stalową Policję dałem 23zł z odbiorem na miejscu więc bez dopłat za przesyłkę :) Ale fakt faktem, że trochę niefajny ruch ze strony Portalu. Winę za słabą popularność scenariuszy ponoszą oni sami, bo kampania Babel 13 była beznadziejna i praktycznie niegrywalna, nie dziwota że ludzi to zraziło. Jakby wymyślili coś sensowniejszego i bardziej dopracowanego, a potem co jakiś czas serwowali by nowe kampanie w pdf'ie to może by coś z tego było. Tak mamy tylko ten nieszczęsny Babel 13, kampanię Michallusa z Mephistem i ostatnio coś tam Portal opublikował, tyle.

Podejrzewam, że podobny los spotka też Duela kiedy wyprzedzą ostatnie sztuki i przyjdzie pora na dodruk. Smart i Vegas w osobnych blisterach, plansza do wydrukowania na stronie.

Z innej beczki, ktoś ma może jakieś przecieki co do dalszych planów rozwoju HEXa? Może coś z konwentów, jakieś zakulisowe plotki Obrazek Z jednego numeru Gwiezdnego Pirata, facebooka i paru innych materiałów wynika, że w planach są Gas Drinkers, Lodowi Troglodyci, Łowcy Niewolników, Mephisto i coś tam jeszcze oraz że oprócz pojedynczych armii w przygotowaniu też większy dodatek na wzór Babelu 13 i Duela tj. dwie armie i jakieś nowe reguły/dodatkowe elementy. No i odwieczne pytanie: co z oficjalną wersją HEXa na PC? Niby Portal potwierdza, że jest w przygotowaniu, ale coś takiego to słyszę od dawna. Ktoś wie coś więcej?

Zawsze lubiłem HEXa, ale ostatnio znowu się nakręciłem jak na początku kiedy zaczynałem swoją przygodę z tą grą. Kupiłem Stalową Policję, uzupełniłem też (w końcu!) kolekcję o Duela i przymierzam się do Dancera, dużo gram w wersję Online (idealna rzecz w robocie \:D/ ), bombardują mnie zwiastuny dodatków do wersji iOSowej i chcę więcej :mrgreen:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

HunteR pisze:dużo gram w wersję Online (idealna rzecz w robocie \:D/ ), bombardują mnie zwiastuny dodatków do wersji iOSowej i chcę więcej :mrgreen:
maniak :P Ostatnio właśnie nie mam czasu grać w pracy...cóż za nie fart :roll:
HunteR pisze:Gas Drinkers, Lodowi Troglodyci, Łowcy Niewolników, Mephisto
Zgadza się, z tym że nie mam pojęcia jak zamierzają wydać Mephisto. Generalnie, armia ta już się ukazała jakiś czas temu na zasadzie "dla wybrańców Portalu", czyli jest gotowa i filozofii z wprowadzeniem do szerszego obiegu raczej nie ma, wystarczy wydrukować ;)
HunteR pisze:No i odwieczne pytanie: co z oficjalną wersją HEXa na PC? Niby Portal potwierdza, że jest w przygotowaniu, ale coś takiego to słyszę od dawna. Ktoś wie coś więcej?
Nic się ponoć nie ruszyło w tej kwestii. Czyli zdaje się, że na planach się na razie ostało.

Zdecydowanie bardziej lukratywne są wersje mobilne, w tym kierunku ma iść rozwój póki co elektronicznego hexa, a PC może kiedyś.
Swoją drogą, czekam na jakieś zmiany/dodatki/multi na androida bo wersja podstawowa ssie okropnie.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

W kwestii Mephista słyszałem tylko tyle, że ponoć miał zostać wydany jako drugi dodatek po Stalowej Policji, ale że autor chciał to jeszcze dopracować więc zdecydowali się na Dancera. O co dokładnie chodziło, nie wiem, a Michallus chyba już tu nie zagląda żeby podpytać :?

Zastanawia mnie co jeszcze mogą wymyślić do tego dużego dodatku. Nic mi nie przychodzi do głowy :-k

Szkoda tej wersji na PC. Fanowska wersja Online nie jest doskonała, serwer ciągle zdycha, nie będzie też już raczej rozbudowywana o nowe armie, wolałbym więc zapłacić i mieć porządnego HEXa online. iPada czy nowej komórki nie będę kupował dla jednej gry...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

HunteR pisze:nowej komórki nie będę kupował dla jednej gry...
Z tym to się zastanów :mrgreen: Bo sprzęty na androidzie to bajka, sam dopiero 2 miesiąc sie tym bawię ale mając takiego smartfona + pakiet danych, masz praktycznie kompa w kieszeni. To tak offtopem.
HunteR pisze:Zastanawia mnie co jeszcze mogą wymyślić do tego dużego dodatku. Nic mi nie przychodzi do głowy :-k
A może coś na zasadzie nowej, większej planszy, na której jeden gracz zajmuje jakąś pozycję i ma za zadanie się umocnić, a drugi przeprowadzić szturm? Coś ala nowość Portalu Konwój? Wszystko jest wykonalne, a Trzewik nie raz już pokazywał, że ma pozytywnie "napsute" w głowie i nowych pomysłów mu nie brakuje :mrgreen:


Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Może coś a la Stronghold. Jakaś baza ze sztabem w środku. Żetony ruchu służyły by do zmiany stanowisk ogniowych.


ODPOWIEDZ