Co kupić?! Pomocy!

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Bludgeon »

moje top 15 gier, plus krótki komentarz za co grę lubię:

1 Cosmic Encounter - zajesta gra taktyczno-negocjacyjna z kartami które wywracają reguły gry do góry nogami. Jeszcze fajniejsza jak gracze się wczują w swoje rasy.
2 Talisman - komentarz zbędny :D
3 Citadels - w miarę szybka gra karciana o budowaniu miasta z elementami pokera.
4 King of Tokyo - dynamiczna walka typu king of the hill. dużo rzucania kostkami ale losowość jest raczej niska
5 Colt Express - klimat westernu + programowalny ruch i ta radocha kiedy komuś spier...isz misternie zaplanowany rabunek :D
6 Magic the Gathering - dawno nie grałem i chyba nie trzeba przedstawiać, najlepsza CCG na świecie
7 7 Wonders - ekonomiczna gra karciana, bardzo fajne jest w niej to że mozna grać na autopilocie i wciąż mieć szanse na zwycięstwo
8 Cyklady - bardzo dobra gra strategiczna w której wygrać można na wiele sposobów, plus fajna mechanika licytacji i klimat
9 Munchkin - karciany symulator rpg z dużą dozą humoru
10 Abyss - przede wszystkim klimat ale poza tym bardzo solidna gra ... handlowa?
11 Suburbia - nie myślałem że można przenieść na planszę sim city ale suburbii się to udało
12 Pandemic - trudna gra kooperacyjna, ale dzięki temu że trudna tym większa satysfakcja jak się wygra
13 Dungeon Fighter - zgrabnie łączy humor, element zręcznościowy i fantasy
14 Time's Up - tyle co przy tej grze imprezowej to się nigdy nie naśmiałem, idealna po 3 piwach
15 Fury of Dracula - gra ocieka klimatem a asymetryczna rozgrywka jeszcze dodaje smaczku (1 gracz vs reszta)

potem mogę wrzucić 16-30 jeśli będzie ktoś ciekawy
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 lis 2015, 22:21 przez Bludgeon, łącznie zmieniany 1 raz.


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Bludgeon, opowiadaj :-)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Co kupić?! Pomocy!

Post autor: Bludgeon »

uu patrzę na moją listę z przed prawie roku, i dużo się zmieniło :)


What a view.
ODPOWIEDZ