Troll Football (Sfera)

Wszelkie inne gry.
EsperanzaDMV
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: środa 11 sty 2017, 22:54
Płeć:

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: EsperanzaDMV »

Wiem, że odkopuję stary wątek, ale dziś znalazłem w szafie kompletny zestaw Troll Football (wszystkie karty w oryginalnym pudełku z instrukcją) i gdyby ktoś chciał instrukcję do tej gry to służę pomocą ;)


Awatar użytkownika
Zaberish
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 310
Rejestracja: sobota 13 lip 2013, 00:17
Płeć:
Kontakt:

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Zaberish »

EsperanzaDMV pisze:Wiem, że odkopuję stary wątek, ale dziś znalazłem w szafie kompletny zestaw Troll Football (wszystkie karty w oryginalnym pudełku z instrukcją) i gdyby ktoś chciał instrukcję do tej gry to służę pomocą ;)
Ja bym bardzo chciał się dowiedzieć dwóch rzeczy o "Troll Footballu" :)

1. Ile jest w pudełku oryginalnie podstawek?
2. Jakie to są podstawki? W sensie: czy takie, jak w "Magii i Mieczu", czy może mniejszej średnicy?

Z góry dzięki za odpowiedź!


Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Misiek »

Podstawki miałem takie jak w MiM. Dokładniej takie jak w Wampirze jasnoszare, a nie czarne. Jest ich dużo :) w skanie instrukcji czytam o dwóch drużynach po 14 zawodników i pewnie tyle ich jest. W przeciągu miesiąca mógłbym zrobić fotę zawartości jeśli nikt mnie nie ubiegnie.


Awatar użytkownika
Zaberish
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 310
Rejestracja: sobota 13 lip 2013, 00:17
Płeć:
Kontakt:

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Zaberish »

Misiek pisze:Podstawki miałem takie jak w MiM. Dokładniej takie jak w Wampirze jasnoszare, a nie czarne. Jest ich dużo :) w skanie instrukcji czytam o dwóch drużynach po 14 zawodników i pewnie tyle ich jest. W przeciągu miesiąca mógłbym zrobić fotę zawartości jeśli nikt mnie nie ubiegnie.
Dzięki! Będę czekał na fotkę w takim razie ;)
Wychodzi na to, że w moim egzemplarzu (kupionym z drugiej ręki) podstawki są nieoryginalne - są przezroczyste, idealnie pasują do pól na planszy i mają trochę mniejszą średnicę niż te MiM-owe.
Będę musiał skądś sobie zorganizować właściwe podstawki we właściwej liczbie w takim razie...


Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Misiek »

Poczekaj na foto, grę otwierałem z 10lat temu i nie mogę być pewnym.

Jeśli coś interesuje Cię z listy gier jakie mam to daj PW. Poza listą mam MM wersję specjalną, Rok 3000, Monstrum, Najemników Kammeonu, większość artykułów i gier z Razem oraz sporo paragrafówek.


EsperanzaDMV
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: środa 11 sty 2017, 22:54
Płeć:

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: EsperanzaDMV »

Podstawki są identyczne jak te z Magizcnego Miecza - czarne, okrągłe. Jeśli pasują idealnie do pól na planszy, to się ciesz ;)

W pudełku miałem wymieszane podstawki z Magicznego Miecza i Troll Football, razem było ich 34, więc zgaduję, że oryginalnie w Troll Football było 28 (+6 z MM).


Awatar użytkownika
Zaberish
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 310
Rejestracja: sobota 13 lip 2013, 00:17
Płeć:
Kontakt:

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Zaberish »

EsperanzaDMV pisze:Podstawki są identyczne jak te z Magizcnego Miecza - czarne, okrągłe. Jeśli pasują idealnie do pól na planszy, to się ciesz ;)

W pudełku miałem wymieszane podstawki z Magicznego Miecza i Troll Football, razem było ich 34, więc zgaduję, że oryginalnie w Troll Football było 28 (+6 z MM).

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!
Cieszę się, że da się w mojego "Troll footballa" zagrać wygodnie, ale jako kolekcjonera boli mnie, że mam w pudełku elementy nieoryginalne...
28 podstawek, powiadasz... No nic, trzeba będzie skanibalizować jakieś "Magie i Miecze" albo inne "Diabelskie kręgi" czy "Robin Hoody" :D


Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych
Maciek80
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: piątek 11 sty 2013, 10:06
Lokalizacja: Lubelskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: Troll Football (Sfera)

Post autor: Maciek80 »

Witam
Ile teraz ta gra może być warta, używana, kompletna w bdb stanie?


ODPOWIEDZ