gry konsolowe/komputerowe

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Hunter Hunted ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

co powiecie o takiej gierce... http://www.gametrailers.com/video/revie ... ouls/57297

kusi mnie świetny klimat dark fantasy...a zniechęca ponoć cholernie duży poziom trudności:D


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Blah exclusive na PS3 :P I jak na japońską gierkę to mało japońskie (przynajmniej jak dla mnie :) ).

A teraz coś o czym od dawna było wiadomo że musi powstać ale dopiero teraz powiedziano o tym oficjalne: sequel Batman: Arkham Asylum :mrgreen:

Jak się można domyślić po teaserze tym razem akcja, przynajmniej częścio będzie się toczyć w Gotham City. To zresztą dość sensowne bo wałkowanie Azylu po raz drugi byłoby raczej nudne. Czekam z niecierpliwością.

Druga interesująca mnie gierka która trafi do sprzedaży już z końcem stycznia to Mass Effect 2. Jeśli gra będzie oferowała to co jedynka (dobra fabuła, bohaterowie, świat, klimat) + większą ilość lokacji i questów pobocznych to szykuje się hit. Pełen akcji zwiastun robi wrażenie.

W marcu doczekamy też pierwszego pudełkowego rozszerzenia do Dragon Age zatytułowanego Przebudzenie. Oprócz nowej kampanii z akcją umiejscowioną po wydarzeniach z podstawki w zestawie dostaniemy też szereg nowinek (min. nowe czary, klasy postaci, umiejętności itp) oraz przynajmniej jeden z DLC a mianowicie Powrót do Ostagaru.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

E tam też się masz czym podniecać. Wiadomo co będzie hitem tegorocznym i na co czekają wszyscy gracze :> (a Ci co nie mają Wii niech się ślinią :P)

RED STEEL 2

Polecam zapoznać się z filmikami na tej stronie :D

A dla leniwych trailer z YT:


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

no i co z tego,że mało japońskie? to,że Japończycy robili grę nie musi oznaczać,że to FF czy coś tego typu. Gra wyszła bardzo europejsko...i dobrze.

Na Batmana AA2 też z niecierpliwością czekam:)

Jeśli chodzi o Dragon Age to ta gra ssie...jakbym miał wybierać to zdecydowanie Demon's Souls (wiem jednak,że nie wszyscy mają możliwość wybierania między oba tytułami).

Na początku stycznia zamówiłem edycję kolekcjonerską Bioshocka 2...i czekam z niecierpliwością:)

a jeśli chodzi o Wii to bym zagrał tylko w nowego mario bo przypomina Super Mario Bros 3, no i Tatsunoko vs Capcom:D reszta dla mnie nie istnieje


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ajwer pisze:a jeśli chodzi o Wii to bym zagrał tylko w nowego mario bo przypomina Super Mario Bros 3, no i Tatsunoko vs Capcom:D reszta dla mnie nie istnieje
Profan, widzę że nigdy nie grałeś na Wii :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

nie i nie mam zamiaru:p do ps3 też ma wyjść pad pokroju wii...ale nie kupię dopóki nie zobaczę z 3-4 gier,ktore warto nabyć dla tego sprzętu:)

...a już za miesiąc BioShock 2:) nakręciłem się jak cholera na ten tytuł.

a ktoś z Was grał może w Trine'a? platformówka z przepiękną grafiką w świecie fantasy.


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ajwer, miałem raczej na myśli coś tego typu -> CLICK [inna gierka tej firmy]
Japońskie nie musi od razu oznaczać Finala :P

W kwestii Dragon Age widzę też się nie zgadzamy bo mnie gierka wciągnęła :)

Co do Wii, dla mnie dziwna konsola bo co to za granie przy którym trzeba się ruszać :-" :P

Z innych gier, zastanawiam się co tam z naszym polskim Falloutem tj. Afterfallem. Coś ostatnio sprawa ucichła poza tym że projekt jak na razie ma składać się z dwóch niezależnych gier i być stopniowo rozbudowywany. Wie ktoś coś nowego o Afterfallu?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Co do Wii, dla mnie dziwna konsola bo co to za granie przy którym trzeba się ruszać :-" :P
:D Dobrze robi jak się człowiek nie ma czasu ruszać ;)
HunteR pisze:Wie ktoś coś nowego o Afterfallu?
Wie :) Po fuzji z Nicolas Games jakiś czas temu, trochę się pozmieniało w teamie oraz w samym podejściu do Afterfalla jako takiego. AF jako AF cRPG wyjdzie trochę później (parę lat zapewne :/). Zamiast tego zostało zaprojektowane całe Uniwersum Afterfalla, które będzie bazą do robienia różnych gier w tym świecie - coś na kształt uni ze star warsów. Pierwszą grą będzie Survival Horror, który będzie niejako grą wprowadzającą do całego uniwersum. Mówiąc wprost SH pozwoli min zasilić budżet AF cRPG żeby mógł być prawdziwym cRPG a nie Fallotem 3... Chłopaki byli w grudniu na targach w Lyonie z demem. Zostali całkiem nieźle odebrani. Cytat z niusa z oficjalnej strony:
Nasza ekipa była obecna na niedawnychh targach komputerowych w Games Connection w Lyonie.

W trakcie imprezy zaprezentowaliśmy po raz pierwszy grywalne demo (niestety, niedostępne dla graczy) Afterfall:Rascal, pierwszej z serii gier osadzonych w Universum Afterfall. Zostało ono przyjęte ciepło - ogromne zainteresowanie wzbudziło między innymi tło fabularne - postnuklearna Europa Środkowa z widocznymi w czasie rozgrywki elementami historii Polski. W trakcie Games Connection odbyło się łączniee 12 prezentacji gry Afterfall:Rascal dla wydawców z całego świata.

W ciągu najbliższych tygodni prezentacje te przejdą w fazę negocjacji warunków sprzedaży licencji. Największe zainteresowanie wyrazili wydawcy z Rosji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch oraz oczywiście USA - zarówno ci mniejsi, jak i największe giganty rynku komputerowego. Spotkaliśmy się także z twórcami wykorzystywanego oprogramowania oraz producentami kart graficznych i procesorów, co zaowocuje ich wsparciem dla naszego projektu.

Targi były dla nas swoistym sprawdzianem, w przygotowania włożyliśmy bardzo dużo pracy. Uważamy, że zakończyły się dla nas sukcesem. Będziemy na bieżąco informować Was o postępach rozmów - najbliższe tygodnie będą dla nas bardzo ważne. Tymczasem udostępniamy Wam kilka nowych screenów prosto z dema.
źródło: http://www.afterfall-universe.com/pl/

A oto screeny:
Obrazek
Obrazek


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Zapowiada się interesująco, lubię takie złożone projekty gdzie każdy element reprezentuje inny gatunek (tak jak np. w Kompilacji Final Fantasy VII). Zobaczymy co jeszcze wymyślą, bo survival horror w klimatach post apokaliptycznych i do tego rozgrywający się w Polsce brzmi zachęcająco choć osobiście i tak najbardziej czekam na cRPGa. Może dojdą jakieś wyścigi w realiach, przypomnijcie sobie te 'złomy' z Mad Maxa 2 i 3 \:D/ Byłoby fajnie jakby poszli też za przykładem Star Wars czy ostatniej mody z Bioware i uzupełnili uniwersum o powieści i komiksy :)

Tylko szkoda że to tak się wszystko opóźnia w czasie.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:Byłoby fajnie jakby poszli też za przykładem Star Wars czy ostatniej mody z Bioware i uzupełnili uniwersum o powieści i komiksy :)
Po to właśnie powstało Universum ;) To takie API do robienia w nim wszystkiego :D Przypuszczam, że włącznie z planszówkami ;)
Tylko szkoda że to tak się wszystko opóźnia w czasie.
Kasa... :/


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Pozostaje tylko czekać na udostępnienie dema Rascala.

Z ciekawostek, dzisiaj dowiedziałem się że Starcraft 2 zostanie u nas wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Nie mam nic do dubbingu w grach o ile jest dobrze zrobiony jednak jako osoba przyzwyczajona do anglojęzycznego Starcrafta nie wiem czy chciałbym zamiast "go go go" usłyszeć dajmy na to "naprzód" :P No ale zobaczymy jak to będzie, ponoć polski dub do Warcrafta 3 jest świetny (nie wiem, grałem tylko w wersję angielską tak jak oczywiście poprzednich części trylogii) a do tego ponoć nad polską wersją SC2 czuwa Blizzard, stworzyli też oficjalne polskie wersje strony i forum więc widać że podchodzą do tego na poważnie. Ciekaw jestem efektów oraz czy będzie możliwość wyboru w jakim języku instalujemy grę jak to było np. z Falloutem 3.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

dubbing jest ok jeśli ma się możliwość wyboru między oryginałem a lokalizacją. Miło jednak,że będzie dubbing. Przynajmniej myślą o nas - graczach,


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Zgadnijcie ile zamówiony w tej chwili egzemplarz Starcrafta drugiego kosztuje? Nikt nie wie? Ok, powiem wam: 190zł. Mówiąc krótko ktoś tu ma nasrane do łba bo tyle za 1/3 gry to jest przegięcie pały, ba tyle za pełną grę to już jest przesada ](*,)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Zgadzam się... korzystając z bogatych źródeł internetu pograłem już trochę i... trochę się zawiodłem niestety. Zrobili wszystko jakieś takie cukierkowe... to tak jakby RTS w świecie WoW'a :( Trudno ocenić grywalność bo nie grałem zbyt dużo, ale ta gra na pewno nie rzuca na kolana (a muszę nadmienić, że jestem wielkim fanem Starcrafta I) i nie jest warta swojej ceny.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

a ja ostatnio przeszedłem BioShocka2 i jestem pod wrażeniem podwodnego świata Rapture. W nadchodzącym tygodniu zabieram się za Heavy Rain.


Obrazek
Awatar użytkownika
maczopikczo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 95
Rejestracja: piątek 22 sty 2010, 03:25
Lokalizacja: Poznaniec
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: maczopikczo »

To mów, mów, jak wygląda i zachowuje się Bioshock2? Dorównuje pierwszej części? Jak tam strona fabularna? Jedynka mnie oczarowała pod tym względem. A jak jest tutaj?


Nauka poszła w pas
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

mnie jedynka również położyła na kolana. Mało tego, po każdej sesji przy Bioshoku, gdy odszedłem o kompa czułem się jak mały chłopiec... nie wiem dlaczego ale tak dziwnie mi było :( Chyba troszkę się bałem...

Dwójka ma kozackie wymagania, to pewne.


Awatar użytkownika
maczopikczo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 95
Rejestracja: piątek 22 sty 2010, 03:25
Lokalizacja: Poznaniec
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: maczopikczo »

Heh, Kaktus, ja się czułem podobnie. Najbardziej wcale nie przerażały mnie tatuśki, tylko genofagi - i to nie ci groźni, maniakalni mordercy, tylko postacie po prostu snujące się jak chorzy psychicznie ludzie w szpitalach. Brrr.


Nauka poszła w pas
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Pierwsza część wydaje mi się bardziej mroczniejsza. w 2ce jak wiadomo jesteśmy prototypowym modelem Big Daddieego - Subject Delta. Budzimy się PO ŚMIERCI po 10 latach i staramy się odszukać naszą little sister w czym przeszkadza nowa przywódczyni miasta - pani psycholog Sophia Lamb. Walka w 2ce jest bardziej dynamiczna, jednocześnie możemy używać plazmidów i zwykłych broni (w tym kultowe wiertełko:D). Dodatkowo możemy odebrać napotkanym Big Daddym dziewczynki i zbierać substancje z trupów, wtedy gra nabiera charakteru defense the tower.

Graficznie jest lepiej niż w jedynce, więcej detali, ale wieeeelkiego szału nie ma.

Dodatkowo jest tryb multiplayer, który ma nawet swoją fabułę...a jak się osiągnie 40 poziom to gracza czeka mała niespodzianka...:)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Grał ktoś w formułe 1 06 na ps2 ? Jeśli tak to miałbym kilka pytań :)


Sam polecam te wyścigi, bardzo bardzo fajne :)


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja ostatnio pożyczyłem od kumpla najnowszego Stalkera, gierka jest spoko, fajny klimacik z rosyjskimi dialogami i polskim lektorem ale jakoś nie mogę znaleźć w niej tego czegoś co trzymałoby mnie dłużej przy grze :-k Dodam że w poprzednie Stalkery nie grałem.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

ja od brata pożyczyłem Heavy Rain...dopiero po 2 rozdziałach jestem. Gra wygląda świetnie. Sterowanie jest trochę do dupy ale można przymknąć na to oko. Przez najbliższe pare dni zapowiada się ściganie origami killera:)

A dziś kupiłem Battlefield Bad Company 2:) alternatywa dla Modern Warfare 2


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Zazdroszczę trzeciego plejaka :-"

Z innej beczki, słyszeliście o genialnych zabezpieczeniach w jakie będzie zaopatrzony Assassin's Creed 2? Mimo że gramy w single i tak konieczny jest dostęp do neta bo gra musi być cały czas połączona z serwerem Ubisoftu. Co więcej jeśli połączenie się zerwie (nie ważne czy to serwer nawali czy też dostawca sieci) gra się wykrzaczy i nie pogramy dalej. Czy tylko ja uważam to za kolejny przejaw skurczysyństwa? Oczywiście że dzisiaj raczej każdy ma internet w domu ale co jeśli wyjeżdżamy gdzieś gdzie będziemy mieli dostęp do kompa ale nie do neta? Albo bardziej prawdopodobna sytuacja że coś się stanie z naszym netem (różnie to bywa, osiedlówki i radiówki często się krzaczą a i inni dostawcy miewają problemy) i powiedzmy tydzień nie będziemy mieli dostępu do neta w domu? PA-RA-NO-JA!

To kolejny debilizm bo akcjach typu możliwość zainstalowania gry tylko trzy razy itp. (takie zabezpieczenia miał chociażby Spore i nowy Riddick).

Erestor, słyszałem coś o złamaniu bety ale jakoś nie chciało mi się z tym bawić :P Więc mówisz że pierwsze wrażenia raczej słabe? Kurde Diablo 3 patrząc niektórych fotkach też już nie będzie tym samym Diablem co było, jakaś tęcza i sielanka na zielonych pastwiskach :roll: A wszystko przez popularność WoWa bo widać ludzie łykają tą konwencję.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

HunteR pisze:Kurde Diablo 3 patrząc niektórych fotkach też już nie będzie tym samym Diablem co było, jakaś tęcza i sielanka na zielonych pastwiskach :roll:
Jak sobie przypomnę screeny Diablo II jakieś 2 lata przed premierą (mniej więcej wtedy wystartowała kampania reklamowa) to młócąc wtedy ostro w Diablo I, również myślałem że to jakiś uber kosmos, przekolorowany shit... Okazało się, że wyszedł najlepszy h"n's w historii :P
Dlatego tutaj jest ostrożny ze wszelkimi komentarzami, gdyż screeny a to co ostatecznie ujrzymy na monitorach to 2 zupełnie różne kwestie.

Ostatnio odkryłem nowy narkotyk... Otóż dawno temu, gdy byłem jeszcze na studiach :P, z powodu sesji, następczego picia wódki i częstych utrat świadomości jakoś ta gra mi uciekła. Teraz za 29 ziko kupiłem sobie w Empiku Colonization :mrgreen:
Podszedłem nieco sceptycznie do gry ale jako wielki fan Cywilizacji, nie mogłem przejść obojętnie. Okazało się, przez ten tydzień mam zaległości ze wszystkim!! Nie doczytuję postów na forum, w pracy zaległości, w widzeniu z dziewczyną również, seriale i książki również się spiętrzyły...
... a ja tylko gram 8)


ODPOWIEDZ