Afterfall Insanity - rodzime postapo

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nie, to jest sarkazm który niszczy światy :P

SeSim, wiesz że jest też demko w polskiej wersji? Można Żebrowskiego posłuchać :wink:

A co do samego demka, pograłem tylko chwilę, jakoś nie miałem czasu przysiąść (ale przysiądę :-" ). Z tego co do tej pory widziałem na plus grafika i klimat, na minus mimika i animacje. Po dodaniu do tego opinii SeSima myślę że zapowiada się średniak ale po pierwszych prezentacjach spodziewałem się śmierdzącej kupy, po najnowszych filmikach trochę odzyskałem wiarę ale wciąż nie byłem przekonany a skoro jest średnio to i tak powyżej oczekiwań :wink:

Czy kupię, jeszcze nie wiem ale na pewno nie w najbliższym czasie. Teraz na tapecie Skyrim, za chwilę nowy Batman a potem Asasyn więc budżet i czas na gry się wyczerpał :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:SeSim, wiesz że jest też demko w polskiej wersji? Można Żebrowskiego posłuchać :wink:
Wiem ale angielskie szybciej się ściągało :D

EDIT:
A co do animacji. Nie gadaj, są bardzo dobre. Mimika owszem leży ale to akurat mogą być ograniczenia silnika. Tego to bym się nie czepiał.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

No i jak widać po recenzjach to gra okazała się klapą.


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Klapą to bym nie przesadzał. Raczej średniakiem z fatalnym marketingiem....


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Fatalnym? Więc się jednak nie sprawdziła ta akcja "niech zamówi milion graczy, a wszyscy dostaną grę za dolara"? :)


Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

To było do przewidzenia... Tylko idiota startuje z taką akcją na miesiąc przed premierą w dodatku bez praktycznie żadnego przygotowania w mediach.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Sęk w tym że Afterfall: In Sanity jest zwyczajnie słaby. To że gra miała kiepską kampanię promocyjną nie przekłada się na oceny krytyków, a te nie przekraczają raczej 5/10 :wink: Gra jest niedorobiona, słabo wyreżyserowana i ma beznadziejne dialogi, ratują ją niezły pomysł na fabułę, klimat i swojskość.

Dla porównania Hard Reset - staroszkolna polska strzelanka również nie miała wielkiej kampanii promocyjnej, o istnieniu gry dowiedzieliśmy się na 2-3 miesiące przed premierą i gra okazała się sukcesem bo była zwyczajnie dobra :wink:

Ja wiem SeSim że jesteś fanbojem Afterfalla i od początku im kibicowałeś ale wyszło jak wyszło, nie ma co sobie i innym wmawiać że gra jest dobra ale wszyscy ją hejtują dla zasady :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:Ja wiem SeSim że jesteś fanbojem Afterfalla i od początku im kibicowałeś
Wrong. Ja jestem fanbojem Afterfall cRPG, które mam nadzieję kiedyś wyjdzie takie jak to pomagaliśmy razem ze społecznością stworzyć. Natomiast oceny 6/10 to nie jest dla mnie słaba gra. Słaba gra miałaby 3/10. To jest niczym nie wyróżniający się przeciętniak pośród innych gier i tyle. Dlatego napisałem, że gra jest moim zdaniem dobra. Weź pod uwagę, że te kiepskie opinie są związane z tym, że ludzie spodziewali się bóg wie czego. A to jest zwykły survival horror i tyle.
Jeszcze nie grałem w pełną grę. Nie mam czasu. Kiedyś zakupię i przejdę to się wypowiem.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

http://www.gram.pl/news_8AnhHOy4_Afterf ... wnien.html

Próbują ratować grę, zobaczymy co z tego wyjdzie :-"

Swoją drogą, polska branża gier chyba stanie się wkrótce synonimem wydawania wersji 2.0/Rozszerzonych. Najpierw pierwszy Wiedźmin doczekał się Edycji Rozszerzonej, później z dwójki wyszła wersja wersja 2.0, a w przyszłym miesiącu będzie Edycja Rozszerzona, teraz Afterfall. Choć oba Wiedźminy już w wersjach premierowych i tak były dobrymi grami i tylko plus dla REDów że poświęcili czas i zasoby na to żeby gry do których się wraca były jeszcze lepsze, Afterfallowi niestety daleko do nich. No ale wciąż im kibicuję bo pomysł wyjściowy na grę naprawdę dobry i choć InSanity już raczej nie zatrze po sobie niesmaku to grunt żeby chociaż otwarła się furtka do kolejnych (mam nadzieję że lepszych) gier z serii :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Sporek
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 524
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 16:04
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: Sporek »

Ta gra mi się bardzo podoba, nie od wersji 2.0, ale chodzi o sam koncept, pomysł itp. Gra nie jest tak okropna jak uprising 44 (na prawdę, chciałem dać tej grze szanse), i ma pełno drobnych szczegółów których za 1 razem się nie dostrzega.
@UP no właśnie, niesmak pozostał dla opinii publicznej, i nawet jak teraz była by to bardzo dobra gra, to już nie ma szans, a szkoda, bo jest dobra.


"trzeba przeciwdziałać przegięciom" - chaos
John Titor IBM
ODPOWIEDZ